Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6868687 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7995 dnia: Kwietnia 30, 2018, 12:39:08 »
MCC – czterocyfrowe oznaczenie nadawane przedsiębiorstwu działającemu w danej branży w momencie zainstalowania terminalu do płatności kartami któregoś z globalnych operatorów (Mastercard, Visa i American Express).
Rejestrują miejsca,nie wydaje mi się by była możliwość sprawdzenia jaki produkt został zakupiony...chyba nikt się nie przyczepi do nikogo o to że kupiłem sobie hot doga nie w jakimś fast foodzie tylko na stacji

Ale MCC dla stacji paliw może być całkowicie zablokowane i już hot doga nie kupisz. ;)

Dokładnie, bank dostaje tylko informacje o kwocie i miejscu zakupu, nie dostaje informacji co zostało kupione kolego KrP.

Listy twojego paragonu nie dostanie (chociaż i to jest do zrobienia), ale (szczególnie w połączeniu ze współczesną technologią social media) wie wystarczająco dużo i na pewno więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić. :)


No, ale żyj dalej w niewiedzy. W sumie nawet trochę zazdroszczę, to musi być proste i bezstresowe życie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7996 dnia: Kwietnia 30, 2018, 15:10:38 »
Ale o co cały ból dupy? To chyba w waszym interesie jest, aby kart używać zgodnie z regulaminem. A jak będziecie cwaniakować, to za rok zabiorą wam karty i znowu będzie płacz, że paczki niedobre. Qwa polaczki cebulaczki, janusze biznesu
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 15:16:53 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7997 dnia: Kwietnia 30, 2018, 20:18:50 »
social media


Social media (media społecznościowe) – to pojęcie odnoszące się do ogólnie pojętych mediów internetowych i mobilnych technologii, które umożliwiają komunikację (interaktywny dialog) z innymi ludźmi, na różnych płaszczyznach. Ich istotną zaletą jest komunikacja bez ograniczeń przestrzennych, terytorialnych, ponad granicami.

Media społecznościowe mają ogromny wpływ na życie obywateli, zarówno to społeczne jak i zawodowe, ekonomiczne. Tworzą bowiem nowe możliwości w komunikowaniu się wielokierunkowym, ale także w docieraniu do nieodkrytych zasobów, które człowiek ma w sobie, pozwalają mu odkryć swoje potrzeby, role. Ponadto social media w przeciwieństwie do „tradycyjnych” mediów, pozwalają na interakcję, jednostka nie musi być jedynie biernym odbiorą jakiegoś przekazu, sama może tworzyć, współtworzyć.

Charakterystyczna dla social mediów jest zdolność docierania do małej i dużej liczby odbiorców, są one dostępne dla wszystkich, mają szeroki zasięg i mogą być dostarczone natychmiast, według upodobań jednostki-konsumenta. Warto bowiem podkreślić, że stwarzają nowe możliwości, także dystrybutorom i przedsiębiorcom.

Występuje wiele rodzajów mediów społecznościowych, mogą występować w formie blogów, videoblogów, serwisów udostepniających muzykę, zdjęcia, nagrania video czy też serwisów społecznościowych, serwisów treściowych.

Najpopularniejszymi obecnie przykładami są:
- Facebook, Nasza Klasa, Goldenline (serwisy społecznościowe);
- You Tube, Vimeo (społeczności kontentowe);
- Twitter, Blip (mikroblogi)
- wirtualne światy gier MMO;
- wykop.pl (serwisy treściowe);
- Fora.pl, Kafeteria.pl, Gazeta.pl Forum (fora).



 a dzięki którym social mediom będę wiedzieli co kupiłem,




Listy twojego paragonu nie dostanie (chociaż i to jest do zrobienia),
Tak, tak bo dla zakładu najważniejsze jest, co ludzie kupują na karty, bo jak Józek, czy Franek  zatankuje sobie samochód, czy kupi sobie flaszkę spowoduje wielki kłopoty dla firmy  ;) [size=78%] [/size]
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7998 dnia: Kwietnia 30, 2018, 20:47:29 »
Ludzie ogarnijcie się !!!!!. Pani Aniu wyrazy współczucia za pani starania  :'(

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7999 dnia: Kwietnia 30, 2018, 21:53:32 »
Czytam, czytam... niesamowite....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 21:56:13 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8000 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:28:54 »
Ja tez czytam i  się dziwie  jakie cuda co niektórzy wymyślają.  Chcieli kasę, mają kasę, a kombinują jak koń pod górę z pustym wozem.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8001 dnia: Kwietnia 30, 2018, 23:39:44 »
a dzięki którym social mediom będę wiedzieli co kupiłem

Google - jak dodasz kartę do Android Pay to w zasadzie wiedzą niemal wszystko. Ponadto funkcje lokalizacji, nagrywania otoczenia, znajomych, dostępu do kontaktów, nawet z głupiego zdjęcia wysyłasz informacje. To samo, a nawet jeszcze gorzej jest z Facebookiem, ale może lepiej dla ciebie byś w tej niewiedzy pozostał, łatwiej ci się będzie żyć.

Pamiętaj tylko, że w darmowych produktach to ty jesteś produktem. :)

Tak, tak bo dla zakładu najważniejsze jest, co ludzie kupują na karty, bo jak Józek, czy Franek  zatankuje sobie samochód, czy kupi sobie flaszkę spowoduje wielki kłopoty dla firmy

Może dla ciebie igranie z urzędem skarbowym to jest pikuś i masz to w dupie, ale wydaje mi się, że dla tak dużej firmy jest to dosyć poważna kwestia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 23:41:27 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8002 dnia: Maja 01, 2018, 09:56:50 »

Niech sobie kupują co chcą, jeśli ktoś nie potrafi przestrzegać regulaminu to musi się liczyć z konsekwencjami. Później będzie płacz.
Dziś jest wszystko do sprawdzenia.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8003 dnia: Maja 01, 2018, 10:32:53 »
Płacz i kwik będzie wielki. Nie jest możliwością aby wam dogodzić. Dać wam dłoń, a od razu wyrywacie całą rękę przy samej dupie. Pomysł z tymi kartami moim zdaniem jest bardzo dobry, ale jak widać zakładowych Januszy nie brakuje. Proponuję wprowadzić zapis w regulaminie, że kto się do niego niestosuje, ma blokadę karty np. na 3 miesiące na początek i musi zwrócić środki wydane niezgodnie z przeznaczeniem karty. Niestety inaczej się nie da - wielu z was bez bata nad głową głupieje. I nie obrażam tym stwiedzeniem nikogo- poprostu stwierdzam fakt.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8004 dnia: Maja 01, 2018, 11:37:26 »
Ale co kogo obchodzi co kto kupuje, jego sprawa, kartę dostał na jedzenie a jak kupi flaszkę albo zatankuje auto to jedzenie kupi za pensję, a może żona mu zrobi zakupy i kanapki do pracy.
pieniądze z karty i tak zostaną wykorzystane i każdy zrobi to indywidualnie i wyda na co akurat w danej chwili będzie potrzebował więc o co chodzi?

Patrzcie się w swoje portfele i w swoje koszyki z zakupami.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8005 dnia: Maja 01, 2018, 11:50:45 »
Widać, że w ogóle nie czytałeś regulaminu.
Żywność nie jest objęta podatkiem i składką społeczną ZUS.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8006 dnia: Maja 01, 2018, 11:56:24 »
Widać, że w ogóle nie czytałeś regulaminu.
Żywność nie jest objęta podatkiem i składką społeczną ZUS.

Ale po co czytać? Lepiej się mądrzyć i kwiczeć na forum "hurr durr, moje piniondze, wydom na co chcem, wielki mi kłopot dla firmy!". XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8007 dnia: Maja 01, 2018, 12:22:50 »
A potem będzie " ło Panie, a mi nikt nie powiedział, nikt paluszkiem nie pokazał, Pani Aniu ale jak to...?"  Ludzie, jesteście żałośni. Ta firma i tak dla was robi bardzo dużo, ale wy nie potraficie tego docenić - przyjmujecie to jako coś oczywistego. A najgorsze jest to, że część z was doi jak tylko może, bez żadnej refleksji.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8008 dnia: Maja 01, 2018, 19:08:54 »
Dapol ,to fakt, ze kombinują jak sie da też mnie to dziwi. Ale nie rozumiem stwierdzenia, że część nas doi jak tylko może 😀 każdy pracownik doi  identycznie 😀

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8009 dnia: Maja 01, 2018, 19:30:44 »
Ludzie dajcie spokój, już dawno odjechaliście od tematu posiłków, niektórzy już sprawdzają karty żywnościowe social-mediami. Każdy kupi co bezie uważał i zobaczymy co będzie, ogólnie to nareszcie jest dobrze i tak niech zostanie. Pani Aniu ja przypominam sie w temacie nagród w konkursie na najlepsza brygadę, a konkretnie chodzi mi,  "czy pracownicy zwycięskiej brygady wszyscy muszą brać tą samą nagroda, czy jest możliwość, aby każdy mógł wybrać sobie jaką uważa z proponowanych " .
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2018, 19:42:16 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.