Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785050 razy)

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7710 dnia: Lutego 17, 2018, 12:39:28 »
A ja pytam dlaczego w paczkach piątkowych nigdy nie ma miesa??!!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7711 dnia: Lutego 17, 2018, 13:16:57 »
Ponieważ w tradycji polskiej jest przyjęte ze piątek jest dniem bezmięsnym. ;) ::)
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7712 dnia: Lutego 17, 2018, 13:34:41 »
A zaklady to jest miejsce kultu? Tak nie powinno byc!!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7713 dnia: Lutego 17, 2018, 14:27:52 »
Dokładnie, jakoś sklepy mięsne w piątki to największe oblężenie przeżywają. Zatem mięso ludzie w piątki też jedzą. Obłudna religia, zakazują pracy w niedzielę a księża w niedzielę właśnie mają najwięcej roboty :D

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7714 dnia: Lutego 17, 2018, 14:54:46 »
https://m.
Cokolwiek by nie mówić , z pointą/puenta trudno się nie zgodzić .
Jeśli chodzi o posiłki  to, podobnie jak niektórzy już tu wspominali , nie zdziwi mnie jak przetarg znowu wygra.... SIAL .
Wystarczy , że zaproponuje najniższą cenę . Nikogo z zarządu nie interesuje czy dostarczane posiłki smakują pracownikom czy nie. Zawsze można powiedzieć , że się ludziom w d.... przewraca .
 Posilki muszą spełniać jedynie wymogi w zakresie zawartości węglowodanów, tłuszczu,  kalorii i takie tam . SIAL byl chyba pod tym kątem sprawdzany i nie bardzo bylo co zarzucić bo jak brakowalo weglowodanow to dokładna była marmolada albo jakieś ciastko, jak mało tłuszczu to można wcisnąć majonezik i tego typu podobne historie by bilans wyszedł odpowiedni.  Decydującym czynnikiem będzie koszt. Poza tym nie ma żadnej gwarancji , że jak przetarg wygra inna firma to będzie lepiej .
Może gdyby umowa zawierana była na rok a nie na pięć lat z półrocznym okresem wypowiedzenia to firma, która wygra jakoś by się starała.
 Najbardziej w tej historii dziwi mnie tajemnica . Nikt nie wie jaki jest koszt jednej paczki . Tzn. niektórzy wiedzą ale obwarowania umowy podobno są takie , że nawet o tym pisnąć nie mogą . Osobiście mam nadzieję , że tym razem taki propracowniczy zarząd przy współudziale zz, zawalczą choć o to by nie było klauzuli "ściśle tajne".
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2018, 15:00:01 wysłana przez aluwium »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7715 dnia: Lutego 17, 2018, 18:51:31 »
Też wierzę w to, że jednak te posiłki się zmienią. Jakość ich jest często wątpliwa. W każdym przetargu są jakieś kryteria do spełnienia. Pani Aniu, jak może Pani powiedzieć czy takie kryteria są ustalone i wymienić je to byłoby super no i ile firm zgłosiło się do tego przetargu o ile cokolwiek ruszyło w sprawie posiłków.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7716 dnia: Lutego 17, 2018, 20:32:44 »
W Tarnowie wygląda to tak:
http://grupaazoty.com/ga-pn-20-p-568.html

Naszego ogłoszenia nie mogę znaleść

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7717 dnia: Lutego 17, 2018, 20:49:42 »
70 % CENA.

Szykują się wyborne posiłki :D
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7718 dnia: Lutego 17, 2018, 21:38:54 »
Tam jest zapis, że posiłki nie mogą się powtarzać w ciągu jednego miesiąca. Jak rozumieć? Mogą być 3 bułki, 2 maselka, super żołnierska konserwacja i przypuśćmy dżem brzoskwiniowy i jak następnego dnia będzie wszystko to samo tylko smak dzemu będzie truskawkowy to już będzie oznaczało inny posilek?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7719 dnia: Lutego 17, 2018, 22:34:52 »
co do filmiku, to przecież zarząd myśli o firmie skoro buduje PDH, co jak sam Pan były prezes powiedział zwróci się za 20 lat, czyli firma myśli perspektywicznie i się rozwija, co poza tym przyniesie wiele miejsc pracy zarówno przy budowie, rozruchu, prowadzeniu procesu jak i nawet przy ochronie. A ludzie właśnie patrzą na to gdzie praca.
 Za Pana byłego prezesa to tylko zwolnienia i wyprowadzanie pieniędzy było.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7720 dnia: Lutego 18, 2018, 09:36:18 »
Dokładnie, jakoś sklepy mięsne w piątki to największe oblężenie przeżywają. Zatem mięso ludzie w piątki też jedzą. Obłudna religia, zakazują pracy w niedzielę a księża w niedzielę właśnie mają najwięcej roboty :D

Panie, byś widział kolejki po burgery w ostatnią środę popielcową. XD Ja na swojego 20 minut czekałem, po chwili 30 minut to było minimum. :D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7721 dnia: Lutego 18, 2018, 09:57:23 »
Dzień dobry, dysponuję SIWZ (specyfikacją istotnych warunków zamówienia)45stron. Zainteresowanie firm wg mojej wiedzy jest spore- piszę o zainteresowaniu ponieważ oferty będą składane niedługo i wtedy będzie wiadomo co jest na stole. Codziennie jest wydawanych ok 900 posiłków plus gorące. W momencie opubikowania SIWZ kryteria tutaj opiszę. Na potrzeby tego przetargu będzie jako ekspert dietetyk, który oceni przedstawiony 30 dniowy jadłospis (cel: aby ketchupem czy dżemem dodatkowym nie łatać brakujących przykładowo węglowodanów). Póki co napiszę ogónikowo: kryterium ceny jest jednym z, jest też zapis o datach do spożycia(aby nie było przypadków, że o 22 pracownicy otrzymują produkty które o północy w myśl etykiety tracą ważność do spożycia). Umowa z dostawcą będzie na 2 lata. W ofercie jest również zaznaczone, że będzie rozbudowa stołówki (dopiszę: na potrzeby miasta przemysłowego, zakładamy że podczas budowy PDH dojdzie dodatkowych kilkaset osób- koncepcja stołówki już jest). Zapis o stołówce jest dlatego, aby firmy startujące w tym przetargu miały w tyle głowy że przygotowywanie posiłków może być realizowane w Policach. 
Co do zamieszczonego wywiadu z byłym prezesem powiem, tyle że gdyby było tak jak mówi to czy firma DGG która sprzedała Policom udziały w senegalskiej spółce zeznałaby przed sądem, że umowa nie została zrealizowana i  podpisali warunkową ugodę sądową, że oddadzą nam zapłacone pieniądze blisko 30 milionów dolarów 🤔? [size=78%]http://zchpolice.grupaazoty.com/pl/wydarzenia/sprawy-afrykanskie.html[/size] Surowiec z Senegalu przypływa ale od innego dostawcy, od którego można było kupić surowiec bez pośredników.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2018, 10:11:14 wysłana przez An_na »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7722 dnia: Lutego 21, 2018, 09:05:24 »
Nie wiem i nie znam się, ale wydaje mi się że nie jest to tak, że kto da najniższą cenę to wygrywa. Są chyba inne czynniki które o tym decydują. A przynajmniej mam taką nadzieję, że to tak nie jest. No i dobrze, że umowa nie jest na dłużej niż na dwa lata. A myślę, a przynajmniej znowu mam nadzieję, że Sial jest spalony na ZCh już w tej kwestii.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7723 dnia: Lutego 21, 2018, 09:12:13 »
Jeżeli sial spełni wszystkie warunki umowy i jego oferta będzie najkorzystniejsza - to wygra. Proste.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7724 dnia: Lutego 21, 2018, 15:09:25 »
Jeżeli sial spełni wszystkie warunki umowy i jego oferta będzie najkorzystniejsza - to wygra. Proste.

Witam.
Masz racje, jeżeli dalej Solidarność i jej przystawki będą walczyć o sial to tak !!!