Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785873 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7650 dnia: Stycznia 29, 2018, 10:04:24 »
A co to jest pełny dzień  ??? Z tego co wiem doba to 24 h, no chyba ze ostatnio coś pis zmienił.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7651 dnia: Stycznia 29, 2018, 14:23:12 »
Dobra ma 24h i trwa od północy do północy. To jest wtedy pełnoprawny dzień wolnego.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7652 dnia: Stycznia 29, 2018, 18:40:39 »
Pani Aniu mam pytanie odnośnie kart multisport wiem, że ten temat był wielokrotnie powtarzany ale czy istnieje możliwość aby firma załatwiała takie karty w 100% opłacane przez pracownika ?  koszt takiej karty bez dofinansowania to ok 140 zl (karnet na lepsza silownie to ok 100) a z karty mamy jeszcze wejscia na basen, squash i inne benefity, zakład pracy nie ponosi żadnych kosztów a pracownik który chce zyskuje

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7653 dnia: Stycznia 29, 2018, 20:09:10 »
Tak, faktycznie kilka osób się o taką możliwość pytał. Punktów w Policach Multosport zero, Szczecin znalazłam kilka. Z tego co czytam
„Program MultiSport jest skierowany tylko do firm. W tej chwili nie mamy oferty dla osób indywidualnych. Nie ma możliwości opłacania karty prywatnie bez pośrednictwa pracodawcy.” „
Program MultiSport skierowany jest do firm zatrudniających min. 10 pracowników. Nie prowadzimy sprzedaży kart MultiSport dla osób indywidualnych. Koszt jednostkowy karty jest uzależniony od liczby pracowników przystępujących do programu oraz od sposobu finansowania Programu MultiSport”.
Reasumując, wydaje mi się że nie ma takiej możliwości aby zakłady mogły podpisać przykładowo umowę na 20 pracowników którzy sami opłacaliby abonament. Napiszę do nich z ciekawości aby się dowiedzieć jak to wygląda pod względem umowy. Takie rzeczy firmy finansują poprzez ZFŚS.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7654 dnia: Stycznia 29, 2018, 21:59:43 »
Pani Aniu pytanie czy coś się dzieje w temacie zlikwidowania R-ek???
Ponawiam pytanie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7655 dnia: Stycznia 29, 2018, 22:54:16 »
Nie slyszałam, aby były rozmowy nad zmianem czasu /ilości godzin do przepracowania  pracowników pracujących w 5bop.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7656 dnia: Stycznia 30, 2018, 09:30:10 »
Nie slyszałam, aby były rozmowy nad zmianem czasu /ilości godzin do przepracowania  pracowników pracujących w 5bop.
To może czas zacząć o tym rozmawiać bo to jest dziwne, w Puławach ten sam system i o żadnych rkach nikt nie słyszał. Co tam zz są solidniejsze? Umieją dbać lepiej o pracownika czy co?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7657 dnia: Stycznia 30, 2018, 12:08:18 »
Z tego co Pan pisze wynika, że jedyne, dobre i dobrze działające związki zawodowe są tylko w GA Puławy i w Lotosie w Gdańsku bo tylko tam jest 5 bop w systemie 2r,2p,2n,4w bez R.
Police: Czas pracy wg harmonogramu pracowników zatrudnionych w 5bop wynosi przeciętnie 33,6 godz na tydzień, okres rozliczeniowy 16 tyg, czas pracy z R wynosi 35h /natomiast pracownicy pracujący na jedną zmianę pracują 40 h w tyg/. GA Puławy i GA Police to dwie różne firmy z inną produkcją, podobne w części azotowej, nie mają nawozów fosforowych, nie ponoszą kosztów środowiskowych związanych z białą górą, nie kupują ilmenitu itd. Inna firma po prostu - jedna z 48 spółek w grupie. W GA Tarnów jest 5bop 40 godzinne, w Kędzierzynie natomiast jest 4BOP. Z racji marżowości na produktach azotowych Puławy od lat miały większe przychody i zysk na pracownika niż w innych spółkach co pozwoliło im na zwiększenie i dodatku zmianowego jak i na wprowadzenie 5bop bez R. Odsyłam Pana do sprawozdań finansowych wszystkich spółek-przeanalizowanie przychodów, zysków oraz kosztów. Gwarantuję Panu, że każde polepszenie wyników w Policach ma /negocjacje na 2018r/ oraz będzie miało przełożenie na wynagrodzenie pracowników oraz polepszenia na ich korzyść w zmianie do ZUZP.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7658 dnia: Stycznia 30, 2018, 12:57:39 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7659 dnia: Stycznia 30, 2018, 13:51:19 »
Ja mam takie pytanie odnośnie tego polepszenia wyników finansowych w naszym zakładzie, wszyscy mówili ze zostaną zwiększone kwoty na remonty i jakoś tego nie widać  rozumiem ze polepszanie wyników finansowych to oszczędności w remontach ? instalacje długo tak nie wytrzymają , w zeszłym roku była Pani na nawozach, siarkowym i paru innych wytwórniach po postojach rocznych nic się nie poprawiło bo na to nie było pieniędzy na tamto też ? wiem ze mamy płacone szkodliwe ale bez przesady... siedzenie 8 godzin w chmurze gazów to juz za dużo  :-\

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7660 dnia: Stycznia 30, 2018, 14:18:59 »
EEE no szkodliwe masz płacone ??? Fajnie, pozazdrościć.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7661 dnia: Stycznia 30, 2018, 14:23:30 »
Gwarantuję Panu, że każde polepszenie wyników w Policach ma /negocjacje na 2018r/ oraz będzie miało przełożenie na wynagrodzenie pracowników oraz polepszenia na ich korzyść w zmianie do ZUZP.
Mam taką nadzieję. :)
Niech mi Pani wierzy, że przychodząc na taki dodatkowy dzień (R) i tyrać na produkcji czy na łopacie to nie jest nic dobrego dla organizmu i mocno wpływa na cały cykl.
Liczę na to, że nasze ZZ są w stanie nawet jeżeli nie "mogą" działać wspólnie z innymi ZZ bo nie wiadomo czemu mają odmienne zdanie niż większość załogi...

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7662 dnia: Stycznia 30, 2018, 15:44:12 »
Znowu się zaczyna płacz... Tyle razy to było wałkowane, zwolnij się i znajdź lepszą, lżejszą i lepiej płatną pracę. Ktoś łańcuchem cię ciągnie do tej strasznej tyrki? Po twoich wpisach sądzę, że jesteś dość młodym pracownikiem, narzekać umiesz koncertowo. Oczywiście, że powinniśmy dążyć do zmian na lepsze, ale ludzie nie demonizujcie tak tych R-ek! To może wracamy do 4BOP, zapierdalamy radośnie po 4 dzionki, 48 GODZIN PRZERWY i jeszcze DW będziemy mieć. "Rence opadywują"


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7663 dnia: Stycznia 30, 2018, 15:49:14 »
I znowu teksty typu "nie pasuje to się zwolnij" błeee wymiotuję już tymi tekstami. Nastepny kretyn zamiast walczyć o lepsze to zamknij się tyraj i ciesz... Achhh. Pozdrawiam serdecznie.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7664 dnia: Stycznia 30, 2018, 15:55:28 »
Jak ci źle na "erkach" to zawsze możesz w te dni iść krew oddać. Co najmniej połowa erek ci odejdzie (a jak się dobrze postarasz to wszystkie), a przy okazji dobry uczynek spełnisz!!