Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785433 razy)

Offline MJ

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7590 dnia: Stycznia 09, 2018, 18:16:20 »
Dziś znowu uraczono nas Kuracią Sunką o krótkim terminie przydatności.
Temat wyboru dostawcy powraca jak bumerang.
Nie jest tajemnicą, że nieraz po otworzeniu wędliny z paczki wydobywał się fetor.
Już samo to daje do myślenia, czym chcą nas karmić.
Jeżeli "przygotowywanie" posiłków przez tą firmę ogranicza się do kupienia wątpliwych jakościowo wędlin, wrzuceniu kilku bułek i masełka, to najwidoczniej nie wiedzą na czym polega zadanie którego się podjęli.
Jest przecież na rynku sporo firm cateringowych, które zajmują się tym profesjonalnie i bynajmniej nie trują ludzi.
Skoro już jesteśmy przy posiłkach, to czy pracodawca ma obowiązek zapewnić ciepły posiłek, czy zawsze musi to być suchy prowiant?





Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7591 dnia: Stycznia 09, 2018, 19:57:47 »
Pytanie, czy za kwotę jaka Zakłady przeznaczają na posilki, mozna coś sensownego stworzyć.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7592 dnia: Stycznia 10, 2018, 00:32:51 »
No i ponawiam swoje pytanie jaka to jest kwota?

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7593 dnia: Stycznia 10, 2018, 00:40:44 »
Nie dowiesz się jaka ta kwota, jest to owiane tajemnicą

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7594 dnia: Stycznia 10, 2018, 10:31:31 »
Zwykła biała kajzerka, której smak jest niespotykany nigdzie indziej tylko u nas, 35gr. Bułka wieloziarnista 1zl. Maselka + miodki i drzemki 1zl. Kiełbasa, kielbasopodobna 2zl, serek, jogurt, kefir 2zl.


Razem to mi daje 7.05zl. Chociaż ceny i tak grubo naciagnalem, oni to biorą masowo więc mają spore zniżki.


Cena, jaką płaci zakład za jedną paczkę jest conajmniej 2x taka.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2018, 10:33:50 wysłana przez policzek »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7595 dnia: Stycznia 10, 2018, 19:43:25 »
A to że jest conajmniej 2x taka to masz sprawdzona informacje czy Twoje domysły?
Pamiętam, że jak żyłem na garnuszku rodziców i w domu nie było za kolorowo z gotówką ratował nas sklep właśnie z takimi produktami a dokładniej z taką samą przydatności do spożycia co my otrzymujemy. 20-30% normalnej ceny produktu. Więc taka paczka nie może przekraczać 5zł.
Jestem ciekaw czy są kontrolowane te paczki przez kogoś bo przecież to jest jakiś żart z tymi paczkami a dokładnie z ich jakością.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7596 dnia: Stycznia 10, 2018, 23:29:33 »
Też tak myślę, że 5zl to max. Policzyłem jakby normalnie kupować w sklepie z normalną datą ważności. A to, że 2x conajmniej to już słyszałem już dawno od pana, który rozwozi te paczki. Dojazd sporo kosztuje :D

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7597 dnia: Stycznia 23, 2018, 23:09:37 »
Informacyjnie gdyby ktoś był zainteresowany:
„Wychodząc naprzeciw wnioskom kierowanym od pracowników pracujących na jedną zmianę w GA Police w związku z organizacją pracy w nawiązaniu do trwającego remontu wiaduktu przy ul. Kuźnickiej (wyłączenie z ruchu kołowego)  i  utrudnieniami związanymi z dojazdem/wyjazdem do/z zakładu pracy, który obecnie odbywa się objazdami: ul. Jasienicką i ul. Piotra i Pawła - wyrażono kierunkową zgodę na zmianę godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy pracowników zatrudnionych w systemie podstawowym z jednozmianowym rozkładem czasu pracy, pod warunkiem, że zmiana taka nie zakłóci normalnego trybu pracy tzn. wykonywania czynności i obowiązków na danym stanowisku pracy oraz zadań realizowanych przez komórkę organizacyjną.
Powyższa kierunkowa zgoda jest zgodą okresową – dotyczy okresu remontu wiaduktu. W każdym powyższym przypadku, na pisemnym wniosku złożonym przez pracownika, wymagana opinia i rekomendacja Kierownika Komórki organizacyjnej oraz zgoda Dyrektora Jednostki organizacyjnej.”

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7598 dnia: Stycznia 24, 2018, 07:59:45 »
A pracownicy zmianowi nie mają  problemu z dojazdem ? Tylko elita z jednej zmiany ma takie przywileje?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7599 dnia: Stycznia 24, 2018, 08:46:42 »
Dzień dobry, odsyłam Pana do Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Każdy pracownik ma te same prawa określone w ZUZP. Praca w ruchu ciągłym rządzi się swoimi prawami.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2018, 09:13:14 wysłana przez An_na »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7600 dnia: Stycznia 24, 2018, 09:43:51 »
Czyli pracownicy jedno zmianowi mogą pracować w innych godzinach (np.6-14) czy mogą wcześniej wychodzić z pracy? Na jakiej zasadzie ma to działać?

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7601 dnia: Stycznia 24, 2018, 10:24:44 »
Przecież Naszej firmy nie wysłali na marsa tylko jest remont wiaduktu,gdzie mają problem?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7602 dnia: Stycznia 24, 2018, 10:47:40 »
Niektórzy pewnie gubią się w zaściankowych Policach, przez które są zmuszeni teraz przejeżdżać ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7603 dnia: Stycznia 24, 2018, 10:52:50 »
Czyli pracownicy jedno zmianowi mogą pracować w innych godzinach (np.6-14) czy mogą wcześniej wychodzić z pracy? Na jakiej zasadzie ma to działać?
Co do zasady obowiązuje 8 godzinny dzień pracy . Jeśli zaczniesz o 6 kończysz o 14  jeśli o 8 to koniec o 16 itp.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7604 dnia: Stycznia 24, 2018, 11:31:51 »
Wy we wszystkim w tych Zakładach musicie znaleźć jakiś problem, ja nie mogę co za nosacze. XD


« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2018, 11:34:12 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln