Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785477 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7050 dnia: Września 05, 2017, 19:49:29 »
dlaczego  Grupa Azoty Zch  Police  firma ponoc przyjazna pracownikom i jej zarzad  podjeli decyzje zeby za przepracowane nadgodziny nie płacic tylko odbierac sobie w dniach wolnych

Czy jest to w jakiś sposób niezgodne z prawem? Nie.

ciekawi mnie to bardzo i czemu zwiazki nic z tym nie robia

No ciekawe co mieliby zrobić?

- Halo, pan prezes? Dlaczemu nie płaci pan za nadgodziny, he?
- Przecież kodeks pracy na to pozwala.
- Ups, hehe, okej sorka, to pa.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7051 dnia: Września 05, 2017, 19:50:44 »
Jeśli jesteś skoczkiem to dostajesz hajs za to ze jesteś dyspozycyjny co miesiąc do swojej marnej wypłaty. A umowe czytałeś którą podpisywałeś? Gdzie tam jest napisane że musisz dostać gratyfikacje finansową za pracę w nadgodzinach?

Offline john lubi snow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7052 dnia: Września 05, 2017, 20:02:45 »
takie cos mógł wymyslec tylko nadęty bufon    bo napewno nie zwykly pracownik      z tego co pamietam to kazde przyjscie skoczka poza swoimi godzinami pracy ma byc płacone w nadgodzinach i tak jest na wiekszosci wydziałow ale nie na wszystkich   skoro komus takiemu jak ty pasuje przychodzenie za dni wolne to moze tez zgodziłbys sie za garsc polifoski przychodzic    niee masz pojecia o czym piszesz   i nadal oczekuje odpowiedzi od kogos inteligentnego  nie od nadętego bufona ktory broni decyzji zarzadu   i tak dla twojej cwaniaczku informacji jestem skoczkiem od 2 lat i zawsze mialem placone  bo po to człowiek przychodzi do pracy chyba ze sa inne powody ale to juz dla tych co maja  zryte głowy ;) pozdrawiam 

Offline Pracuś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7053 dnia: Września 05, 2017, 20:04:01 »
Siwy1......funkcja skoczka umarła i nie są przedłużane umowy do jej pełnienia funkcji..czyli brak 300zl....chodzenie na wolnym za wolne to chyba jakiś żart!!!

Offline john lubi snow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7054 dnia: Września 05, 2017, 20:07:26 »
dlaczego  Grupa Azoty Zch  Police  firma ponoc przyjazna pracownikom i jej zarzad  podjeli decyzje zeby za przepracowane nadgodziny nie płacic tylko odbierac sobie w dniach wolnych

Czy jest to w jakiś sposób niezgodne z prawem? Nie.

ciekawi mnie to bardzo i czemu zwiazki nic z tym nie robia

No ciekawe co mieliby zrobić?

- Halo, pan prezes? Dlaczemu nie płaci pan za nadgodziny, he?
- Przecież kodeks pracy na to pozwala.
- Ups, hehe, okej sorka, to pa.





-hej prezes czemu  jedni dostaja kase za nadgodziny a inni za dni wolne ,hej prezes o co tu chodzi ? 

-zapytaj w zwiazkach po to tu sa nieroby i darmozjady broniace pijaków

- a co oni moga siedza u was w kieszeni bo im płacicie wypłaty


pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2017, 20:09:01 wysłana przez john lubi snow »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7055 dnia: Września 05, 2017, 20:13:53 »
XDDD

Ok, to z innej beczki. Skoro jest tak źle, taka nędza, wypłata marna, płacić za nadgodziny nie chcą, nie da się żyć to... dlaczego dalej tam pracujesz? Dlaczego się nie zwolnisz i nie poszukasz czegoś lepszego?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline john lubi snow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7056 dnia: Września 05, 2017, 20:22:36 »
XDDD

Ok, to z innej beczki. Skoro jest tak źle, taka nędza, wypłata marna, płacić za nadgodziny nie chcą, nie da się żyć to... dlaczego dalej tam pracujesz? Dlaczego się nie zwolnisz i nie poszukasz czegoś lepszego?


facet o co ty walczysz ?  pracuje w tej firmie 1/3 zycia  tak samo jak moja matka,ojciec i dziadek   12 rok pracy   ludzie za pisanie na tym forum sa szykanowani na zakladach  a ty pajacujesz   po czyjej stronie stoisz  pracowników ,kierowników czy zarzadu     taki stary wyga zakladowy powinien pewne sprawy rozumiec a ty atakujesz mnie

wiec sie pytam skoro nie za kase  bo po to człowiek przychodzi do pracy a za dni wolne na swoim wolnym zeby w cyklu miec wolne    to moze  przyjdziesz do pracy  za garsc nawozu     bo firma ma tylko ponad 100 mln zysku

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7057 dnia: Września 05, 2017, 20:23:43 »
To jest naprawdę proste pytanie - skoro jest tak źle to dlaczego się nie zwolnisz i nie poszukasz lepszej pracy? Dostanę odpowiedź?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline john lubi snow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7058 dnia: Września 05, 2017, 20:40:04 »
To jest naprawdę proste pytanie - skoro jest tak źle to dlaczego się nie zwolnisz i nie poszukasz lepszej pracy? Dostanę odpowiedź?


odpowiem ci jak zamienimy sie stanowiskami i zadam ci to samo pytanie  a najlepsze jest to ze nie znasz odpowiedzi na moje główne pytanie  a probujesz zablysnac  za 2,3 lata odejdzie wielu pracowników ,zaraz mi sie skonczy skoczek i nie bedzie przedluzony   czy firma przyjazna pracownikom płaci w dniach wolnych ,czy firma z zyskiem 100 mln  musi oszczedzac na pracownikach  ? moze ty wrócisz na produkcje i przypomnisz sobie na czym praca polega ? za biurka zapomina sie o wielu  rzeczach  .......  jest żle to mam odejsc zeby problemu nie było ,mam nie pisac o tym zeby nikt nie wiedzial    zle  ci to odejdz  ale ty za dni wolne nie pracujesz a skoro tak cwaniakujesz to pewnie nalzysz do tej rupy w zch ktora zawyza srednia zarobków  ;)   oderwany jestes od rzeczywistosci facet i to powaznie

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7059 dnia: Września 05, 2017, 20:43:05 »
KrP On ci nie da odpowiedzi na to pytanie. To jeden z tych którzy w ramach walki z nudą zakłada sobie konto na forum żeby rozpętać guwnoburzę a tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego że lepszej roboty nie znajdzie... z resztą poziom jego wypowiedzi mówi sam za siebie. Nie mam argumentów to poubliżam trochę tym którzy zadają niewygodne pytania. Zapewne też taki odważny w internetach a w realu..  jest takie fajne powiedzenie na takich cwaniaczków.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7060 dnia: Września 05, 2017, 20:46:17 »
Masz mnie. Mam nadzieję że jesteś z siebie dumny.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7061 dnia: Września 05, 2017, 20:51:22 »
co do poziomu to gówno nie guwno    dzieci w podstwówce potrafia to pisac

Dzieci w podstawówce potrafią też poprawnie używać przecinków z czym ty masz dość mocny problem. Więc nie wypominaj drzazgi w oczach innych kolego.

odpowiem ci jak zamienimy sie stanowiskami i zadam ci to samo pytanie

Czyli nie odpowiesz. Będziesz siedział i zrzędził ja kto ci źle zamiast zmienić pracę i poprawić swój byt. Po co siedzieć u pracodawcy, który marnie płaci? Naprawdę tego nie rozumiem. Skoro jesteś specjalistą w swoim fachu to znajdziesz lepiej płatną pracę. No chyba, że... :)

a najlepsze jest to ze nie znasz odpowiedzi na moje główne pytanie

Wyraźnie ci napisałem - czy jest to niezgodne z prawem. Nie, nie jest. Deal with it.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline john lubi snow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7062 dnia: Września 05, 2017, 21:13:27 »
co do poziomu to gówno nie guwno    dzieci w podstwówce potrafia to pisac

Dzieci w podstawówce potrafią też poprawnie używać przecinków z czym ty masz dość mocny problem. Więc nie wypominaj drzazgi w oczach innych kolego.

odpowiem ci jak zamienimy sie stanowiskami i zadam ci to samo pytanie

Czyli nie odpowiesz. Będziesz siedział i zrzędził ja kto ci źle zamiast zmienić pracę i poprawić swój byt. Po co siedzieć u pracodawcy, który marnie płaci? Naprawdę tego nie rozumiem. Skoro jesteś specjalistą w swoim fachu to znajdziesz lepiej płatną pracę. No chyba, że... :)

a najlepsze jest to ze nie znasz odpowiedzi na moje główne pytanie

Wyraźnie ci napisałem - czy jest to niezgodne z prawem. Nie, nie jest. Deal with it.


 a ja ci napisze kolejny raz ze nie wiesz o czym piszesz  i na siłe nabijasz sobie statystyki na tym forum    ale z tego co widze to w kazdym temacie jestes fachowcem  ;) jednak nie w tym   bo ci cos wylumacze zebys wiecej nie robił z siebie błazna    zgodnie z prawem lub nie ale zawsze nadgodziny byly płacone   ale cos sie wydarzyło w ostatnich dniach ze zostało to zmienione     i pomimo twojej wiedzy na kazdy temat  tzw alfa i omego     nie potrafisz odpowiedziec dlaczego tak jest     bo nie znasz odpowiedzi  ;)  deal with it ive got first certificate in english    oczekiwałem konkretnej odpowiedzi a trafił sie nadęty buc co wypisuje pierdoły na kazdy temat na tym forum ;)  deal with it kid

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7063 dnia: Września 05, 2017, 21:29:41 »
zgodnie z prawem lub nie ale zawsze nadgodziny byly płacone   ale cos sie wydarzyło w ostatnich dniach ze zostało to zmienione

No i zostało. A czy mogło zostać zmienione? Mogło. Więc o co masz pretensje do pracodawcy skoro postępuje zgodnie z prawem?

nie potrafisz odpowiedziec dlaczego tak jest     bo nie znasz odpowiedzi

Nie. Po prostu mam to w dupie.

deal with it ive got first certificate in english

To jeszcze zrób przy okazji jakiś z podstaw interpunkcji języka polskiego.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline john lubi snow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7064 dnia: Września 05, 2017, 22:02:27 »
jak bys był fachowcem z prawa  pracy a nie glupiomądrym zarozumiałym bucem to bardziej przekonalbys mnie odpowiedzia chłopie czym sie martwisz za 1 dzien masz 1,5 dnia wolnego   albo chlopie jak ci nie dadza tego wolnego do konca okresu rozliczeniowego to i tak beda musieli ci zaplacic ale   nie masz pojecia o czym piszesz niestety ;)  ale statystyki na forum   idą do góry ;) dzien bez posta dniem straconym  dzien bez forum dniem straconym  miedzy nami jest taka róznica kolego drogi ze ja od twojego pierwszego posta przeczytałem kodeks pracy i przeleciałem fora przedsiebiorców a ty nadal  nie znajac  odpowiedzi walisz jakies oklepane slogany (ze ma prawo tak zrobic  bo ma ale nie robił ) nabijasz sobie statystyki   




jak juz sie zaczynasz mądrzyć to miej odrobine wiedzy na ten temat ;) sorry odrobine to masz  tyci tyci 


pozdrawiam bez odbioru


ps   mi tez podswietla na czerwono błędy ale nie ten poziom dyskusji ;) zeby sie tym przejmować    deal with it ;)
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2017, 22:05:13 wysłana przez john lubi snow »