Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6782922 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6270 dnia: Stycznia 24, 2017, 13:40:08 »
Polak_nie czuję się adresatem pytania.

Informacyjnie: na ZUT rusza ciekawy kierunek studiów. Ostatnie dni naboru. Warto!
Dodatkowe stypendia Grupy Azoty. Stypendium przyznawane na drodze konkursu. Otrzyma je, już od pierwszego semestru, każdy student spełniający wymogi określone w regulaminie.
Gwarantowane staże i praktyki. Grupa Azoty przyjmie na praktyki zawodowe trwające od 4-6 tygodni wszystkich studiujących na specjalności studentów.
Świetnie wyposażone laboratoria. Studenci będą mogli uczyć się w najnowocześniejszych laboratoriach wyposażonych dzięki Grupie Azoty.
http://www.wtiich.zut.edu.pl/strona-kandydatow/studia-i-ii-stopnia/kierunek-s2-inzynieria-chemiczna-i-procesowa-specjalnosc-inzynieria-procesow-wytwarzania-olefin.html

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6271 dnia: Stycznia 24, 2017, 14:37:31 »
A wydatek o którym piszesz został po analizie dokumentów i faktów uznany jako prywatny wydatek "tamtego pana".
Pani Aniu musi pani przyznać ze niniejszy fakt miał miejsce, a jak został zakwalifikowany to już nie istotne i raczej nikogo z nas nie interesuje, nam chodzi o fakt ze było płacone "złotą kartą" przez "tego pana" i ze uczestniczyli w tym sip-y.
Panie Polak , "prywatny wydatek " , znaczy tyle co.... "prywatny wydatek" w zależności od zasobności portfela rzecz jasna.
Karta płatnicza tzw."zlota" , którą dysponują ludzie ze świecznika, jest normalną kartą płatniczą , którą można płacić za wszystko z tą różnicą , że wydatki nie związane z wykonywaniem obowiązków  służbowych (" wydatki prywatne ") muszą zostać rozliczne i zwrócone .
Nie bylo zbyt mądre płacenie tą kartą za tego rodzaju rozrywki ale skoro w przypadku "tamtego pana"suma za gogo została uznana za  "wydatek prywatny" to znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle, że kwota została fimię zwrocona .
Więcej światła na to sformułowanie rzuca sam Prezes , który w wywiadzie udzielonym telewizji powiedział , że za klub gogo zainteresowany "zapłacił bez wezwania". 
Można się oburzać w jaki sposob bawią się ludzie ze świecznika ale  eksploatacja tego tematu ma już teraz wymiar czysto propagandowy. 

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6272 dnia: Stycznia 24, 2017, 15:48:55 »
Pani Aniu czy wygrywając wybory będzie Pani poruszać również temat R-ek?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6273 dnia: Stycznia 24, 2017, 16:41:30 »
Myślę, że każdy temat. Likwidacja R jest jednak uzależniona od wielu czynników. MBO- ( pracownicy na R pracują), zmian do ZUZP, zmian średniotygodniowego czasu pracy dla 5bop i przede wszystkim wolą pracodawcy oraz wszystkich zz.
Jeśli chce Pan gwarancji poruszania tego tematu to tak. Będę. Ale gwarancji ich likwidacji nikt Panu nie da.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6274 dnia: Stycznia 24, 2017, 16:55:46 »
Gwarancji poruszenia tematu. Dziękuję. Pracownik wypoczęty jest bardziej wydajny, a R-ki nie pomagają w wypoczywaniu. W Niemczech pracując w podobnych zakładach ludzie dostają dodatkowe dni wolne, a u nas byle wycisnąć ile się da z człowieka.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6275 dnia: Stycznia 24, 2017, 17:45:33 »
Gwarancji poruszenia tematu. Dziękuję. Pracownik wypoczęty jest bardziej wydajny, a R-ki nie pomagają w wypoczywaniu. W Niemczech pracując w podobnych zakładach ludzie dostają dodatkowe dni wolne, a u nas byle wycisnąć ile się da z człowieka.
fafik w Niemczech pracownicy zarabiają 3 lub 4 razy więcej przy takich samych kosztach utrzymania.

Offline zegar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6276 dnia: Stycznia 24, 2017, 18:09:15 »
Cytat: An_na w Dzisiaj o 05:53:38

    A wydatek o którym piszesz został po analizie dokumentów i faktów uznany jako prywatny wydatek "tamtego pana".

Pani Aniu musi pani przyznać ze niniejszy fakt miał miejsce, a jak został zakwalifikowany to już nie istotne i raczej nikogo z nas nie interesuje, nam chodzi o fakt ze było płacone "złotą kartą" przez "tego pana" i ze uczestniczyli w tym sip-y.

Czy ty w końcu przestaniesz oczerniać ludzi ???
Wszystko i prawie wszystko w temacie tz. "gogo" zostało wyjaśnione a ty dalej uparcie czepiasz się ludzi którzy nawet nie wiedzieli że takowe spotkanie miało miejsce.
Proszę p.An_na aby wyjaśniła Polak kto brał udział w tym spotkaniu (bo wiem że pani jako jedyna zadbała i to dobrze żeby ta sprawa została  wyjaśniona)  i zakończmy ten temat raz na zawsze .

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6277 dnia: Stycznia 24, 2017, 19:52:13 »
Pani Anno, dlaczego komisja zarządziła II turę na podstawie regulaminu wyborów członków rady nadzorczej, skoro to nie członek rady nadzorczej jest wybierany, a członek zarządu, a wybór członka zarządu jest uregulowany w statucie a nie w regulaminie na który powołała się komisja?



Właśnie miałem okazję zasięgnąć informacji u prawnika wykładającego na uczelni PRAWO SPÓŁEK HANDLOWYCH.
KONKRET ma rację.
Nie można zarządzić II tury wyborów na podstawie regulaminu wyborów członków rady nadzorczej bo są to wybory na CZŁONKA ZARZADU, który musi być wybierany na podstawie innych przepisów nie przewidujących II tury wyborów.

Gdyby to były wybory na członka rady nadzorczej to co innego a tak może to być zakwalifikowane jako łamanie prawa.

Post Merge: Stycznia 24, 2017, 19:56:15
Zauważyłem, że zostały usunięte wpisy SPOKOJNIE. Dobrze i rzeczowo pisał. Czy usunięcie jego wpisów to wpływ osób trzecich i wywieranie presji na administratora forum.? Chciałbym otrzymać odpowiedzi na te pytania, bo ktoś usuwając wpisy tego inteligentnego internauty robi pośmiewisko z tego forum.


Widocznie komuś znaczącemu SPOKOJNIE przeszkadzał w dążeniu do zamierzonego celu.
Pewnie niedługo się okaże, że wypowiedzi KONKRETA zostaną również usunięte bo ma odwagę poruszać niewygodne tematy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 19:56:15 wysłana przez krzyś »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6278 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:36:25 »
Zegar …. jaki fajny nick, no dosyć oryginalny, kocham takich jak ty co tworzą konto w konkretnej sprawie. Teraz pytanie zasadnicze : jesteś sip-m, czy członkiem rodziny sip-a, czy uczestniczyłeś w imprezie w krynicy ? Jak przypuszczam  więcej nie będziesz się udzielał na tym forum i w innych tematach.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline zegar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6279 dnia: Stycznia 24, 2017, 23:36:38 »
Zegar …. jaki fajny nick, no dosyć oryginalny, kocham takich jak ty co tworzą konto w konkretnej sprawie. Teraz pytanie zasadnicze : jesteś sip-m, czy członkiem rodziny sip-a, czy uczestniczyłeś w imprezie w krynicy ? Jak przypuszczam  więcej nie będziesz się udzielał na tym forum i w innych tematach.

A ja ciebie nie darzę  tak mocnym uczuciem wręcz odwrotnym . Wszystkich traktujesz z pogardą , wrzucając wszystkich do jednego worka bo tylko ty i ludzie którzy cię otaczają macie rację . Nie tylko ja ci to już  pisałem "nie każda para kaloszy jest taka sama"a ty dalej swoje. Czytaj ze ZROZUMIENIEM o jakiej wymyślonej imprezie ty piszesz  nie było żadnej imprezy w Krynicy dwóch dorosłych  mających do tego prawo ludzi poszło na piwo a że jeden zapłacił  kartą służbową a oboje takowe posiadali (wtedy , bo jeden już nie ma ) i opisał to jako spotkanie z sip-ami .Dzięki " lepszej zmianie " wyszło to na jaw bo dalej byli byśmy dy......ni bez wazeliny i  nikogo by to nie bolało.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6280 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:12:22 »
No walnij w stół, a nożyce się odezwą :D ;) . No dobra to możesz zamilknąć nie będziemy już pisać na ten temat. Na koniec, i własnie dzięki dobrej zmianie wielu takich zrozumie ze wcześniej czy później wszystko wypłynie i będą zmuszeni ponieś konsekwencje swoich "głupich" działań, bo płacenie w klubie GoGo służbową karta nie uważam za mądre. A ty którym jesteś tym sip-m ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 09:21:36 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline zegar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6281 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:42:30 »
Jakie to ma znaczenie,  powinno ci to wystarczyć że jestem

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6282 dnia: Stycznia 25, 2017, 19:30:26 »
Jakie to ma znaczenie,  powinno ci to wystarczyć że jestem
Oczywiście ze mi wystarcza ze pojawiła sie tak błyskotliwa osoba na naszym forum
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6283 dnia: Stycznia 26, 2017, 00:01:16 »
i własnie dzięki dobrej zmianie wielu takich zrozumie ze wcześniej czy później wszystko wypłynie i będą zmuszeni ponieś konsekwencje swoich "głupich" działań

Póki co to dobra zmiana w skali kraju pokazuje, że jest jeszcze większym kolesiostwem niż poprzednia, ogranicza prawa szarego obywatela i ostatnio próbuje się dobrać do samorządów, w których, nie oszukujmy się, ma niemal zerowe poparcie.

Dobra zmiana. Chyba z przecinkiem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6284 dnia: Stycznia 26, 2017, 08:46:00 »
Dobra zmiana. Chyba z przecinkiem
Użyłem sformułowanie "dobra zamiana" jako symbol, chodzi o to ze po zmianie władzy w kraju zmienia się władza w zakładzie i takie numery typu "złote karty"  nie przejdzie nie zauważone bo następcy wyciągną je na światło dzienne obojętnie z jakiej opcji będą
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.