Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881240 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5865 dnia: Grudnia 31, 2016, 09:52:57 »
Jorka_ja nigdy nie unikam odpowiedzi. Jednak teraz trwają wybory a ich wynik będzie znany dopiero 12 stycznia lub po drugiej turze. Zarząd Związku wie jakie będzie postępowanie ponieważ o tym rozmawialiśmy. Spokojnie- nic przeciwko prawu czy dobrym obyczajom. Kolega Andrzej może przykładowo wygrać a wtedy pytanie adekwatne - czy będzie piastował funkcję zakładowego społecznego inspektora pracy... Nowe sytuacje rodzą nowe rozwiązania.
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2016, 09:54:34 wysłana przez An_na »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5866 dnia: Grudnia 31, 2016, 10:47:28 »
jorka jak myślisz co lepiej mieć w CV, prezesa spółki giełdowej czy przewodniczącego związków zawodowych?

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5867 dnia: Grudnia 31, 2016, 10:47:36 »
Jorka_ja nigdy nie unikam odpowiedzi. Jednak teraz trwają wybory a ich wynik będzie znany dopiero 12 stycznia lub po drugiej turze. Zarząd Związku wie jakie będzie postępowanie ponieważ o tym rozmawialiśmy. Spokojnie- nic przeciwko prawu czy dobrym obyczajom. Kolega Andrzej może przykładowo wygrać a wtedy pytanie adekwatne - czy będzie piastował funkcję zakładowego społecznego inspektora pracy... Nowe sytuacje rodzą nowe rozwiązania.
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę :)
Zarząd wie a szeregowi członkowie związku nie muszą wiedzieć, w końcu to tylko maszynki do głosowania ...
Do p. Andrzeja rzecz jasna podobne pytanie choć jego rezygnacji z funkcji naczelnego SIPowca raczej nikt nie zauważy...

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5868 dnia: Grudnia 31, 2016, 11:24:28 »
Pan Andrzej to raczej powinien zrezygnować w tym wypadku z funkcji radnego bezradnego. Jako rady nie zrobił niczego żeby poprawić oświetlenie przejść dla pieszych a to obowiązek gminy przecież ale może pan Andrzej jeszcze o tym niewie.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5869 dnia: Grudnia 31, 2016, 11:30:19 »
...jorka skoro my jetesmy maszynki do głosowania to Ty jestes maszynką do czego?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2016, 11:34:57 wysłana przez Miszand »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5870 dnia: Grudnia 31, 2016, 12:12:59 »
członków swojego związku (ponad 1000 osob
Zmianowi mają 1000 członków? Ile p.  Anna zdobyła głosów w poprzednich wyborach? 300?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5871 dnia: Grudnia 31, 2016, 12:21:49 »
...jorka skoro my jetesmy maszynki do głosowania to Ty jestes maszynką do czego?
Cóż, też jestem potencjalną maszynką do głosowania , którą jednak strasznie mierzi wskazywanie palcem na kogo ma głosować ....a tak na marginesie panie Miszand to skąd pan moźe wiedzieć jak zagłosuje  pański wydział? No dla mnie brzmi to co najmniej zabawnie ;)

Post Merge: [time]Grudzień 31, 2016, 12:22:10 [/time]
Ja oczywiście oddam mój głos na Anne Tarocinska :) Zresztą koledzy z wydzialu tak samo :)

Offline staszek1974

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5872 dnia: Grudnia 31, 2016, 12:24:03 »
a czy to głosowanie ma sens ogólnie? nawet jak kogo wybierzemy, nie ważne kogo to i tak może go prezes WW odwołać bo ma plecy w pis u Brudzinskiego...po co wiec te wybory? niech nam WW wskaże kogo nie odwoła i już...

Offline streczynska

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5873 dnia: Grudnia 31, 2016, 12:44:21 »
Ja oczywiście oddam mój głos na Anne Tarocinska :) Zresztą koledzy z wydzialu tak samo :)

coż za jednoglosnosc...juz wam ktos frukty rozdaje?

Offline janusz_usz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5874 dnia: Grudnia 31, 2016, 13:03:17 »
Pan Andrzej to raczej powinien zrezygnować w tym wypadku z funkcji radnego bezradnego. Jako rady nie zrobił niczego żeby poprawić oświetlenie przejść dla pieszych a to obowiązek gminy przecież ale może pan Andrzej jeszcze o tym niewie.


hahaha....pan andrzej nigdy z niczego nie rezygnuje.....nikt nie rezygnuje kiedy kase czuje :-)

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5875 dnia: Grudnia 31, 2016, 13:06:13 »
Po prostu mam nadzieję że brak oczekiwanych działań odnośnie posiłkow profilaktycznych ze strony Pana Rogowskiego odbije się echem podczas wyborów tak samo jak i Senegal do ktorego chyba Pan Kuźmiczonek przylożył się z tego co widze na profilu zakladowym facebooka i jak to jest napisane " . Działalność Grupy Azoty Police w Senegalu prezentował Wiceprezes Zarządu Rafał  Kuźmiczonek"

Dla przypomnienia.

https://m.facebook.com/media/set/?set=a.1075046102543159.1073741864.195036347210810&type=3
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2016, 13:08:15 wysłana przez Miszand »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5876 dnia: Grudnia 31, 2016, 13:29:54 »
Myślę, że dla stałych czytelników tego forum widoczne jest kto ze startujących najwięcej dba o sprawy pracowników. Trudno tego nie zauważyć. Jest to Anna Tarocińska.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2016, 13:35:37 wysłana przez pol »

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5877 dnia: Grudnia 31, 2016, 13:42:52 »
Szanowni Państwo
Mam do Państwa ogromną prośbę.
Dzisiaj, za dziesięć godzin przywitamy nowy 2017 rok.
Odłóżmy na bok klawiatury komputerów i telefonów, schowajmy w zapomnienie wzajemne żale i pretensje. Chociaż na najbliższe kilkanaście godzin odłóżmy broń. Proszę.
Jeszcze zdążymy sobie dopiec. Jeszcze zdążymy sobie nawrzucać.
Życzę Państwu w nadchodzącym nowym 2017 roku wszystkiego, co najpiękniejsze, zdrowia i spełnienia marzeń, bezstresowej pracy i należytej kasy, rocznej nagrody i niegasnącej urody... :)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2016, 13:49:50 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5878 dnia: Grudnia 31, 2016, 14:02:46 »
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla pracowników ZCH i osób, czytających forum, oby rok 2017 był dla nas lepszy.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5879 dnia: Grudnia 31, 2016, 14:07:39 »
Ilu "nowych" na tym forum w czasie wyborów. Witamy witamy.