Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881930 razy)

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5850 dnia: Grudnia 30, 2016, 17:43:49 »
 Po prostu zawsze myslalem że funkcja społecznego inspektora do czegoś zobowiązuje.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2016, 18:21:59 wysłana przez Miszand »

Offline Zielono mi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5851 dnia: Grudnia 30, 2016, 18:24:16 »
Kiedyś dostaliśmy jedzenie które było drugiej klasy i za jeden dzień mijała data przydatności. Zglosilismy to naszemu sipowcowi a ten zglosil to zakladowemu sipowcowi panu Andrzejowi Rogowskiemu. Okazalo sie że nic sie nie stało i Że nikt z tych sipowcow nie wstawi się za nami. Uslyszelismy za to że wydziwiamy i ze ludzie sobie chwalą to jedzenie.
Później bardzo często dostawaliśmy podobne żarcie ale już nie glaszaliśmy o tym panu Andrzejowi Rogowskiemu bo nas wogole nie rozumie.
Panie Andrzeju Rogowski pamiętamy o tym i w wyborach dostanie pan fige z makiem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2016, 18:27:56 wysłana przez Zielono mi »

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5852 dnia: Grudnia 30, 2016, 19:26:13 »
Jak widać kampania wyborcza ruszyła. Siedmiu kandydatów ale tak naprawdę liczy się dwóch Rafał mający poparcie większości związków i kilkuletnie doświadczenie z pracy w zarządzie i Anna popieranna przez dwa związki i posiadająca doświadczenie z pracy w radzie. Reszta kandydatów to przystawki.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5853 dnia: Grudnia 30, 2016, 19:35:57 »
Reszta kandydatów to przystawki.
nie uważam kolegi Rogowskiego za przystawkę, reszta kandydatow też może się poczuć nieswojo nazwana tym określeniem.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5854 dnia: Grudnia 30, 2016, 20:34:37 »
Rafał Kuzmiczonek ? on  znowu pcha się do koryta ?

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5855 dnia: Grudnia 30, 2016, 20:36:45 »
Za Anną i Rafałem stoją związki i są to kandydaci apolityczni.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5856 dnia: Grudnia 30, 2016, 20:53:46 »
Przepraszam bardzo ale za Rafałem stoją związki? Pierwsze słyszę... Za Anna stoją dwa związki? Pierwsze słyszę..
Stowarzyszenie Gryf działa jak partia więc z apolitycznoscia raczej ciężko.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5857 dnia: Grudnia 30, 2016, 20:55:46 »
Coś tu pani franczeska próbuje mącić ;)
nieźle, nieźle....

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5858 dnia: Grudnia 30, 2016, 21:08:49 »
P.Anno, czy po ewentualnym wyborze zrezygnuje pani z bycia viceprzew. MZZPRC ? Czy pozostanie pani członkiem ZZ ?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5859 dnia: Grudnia 30, 2016, 21:09:14 »
Mój głos dla Pani Ani. Jeśli nie Pani to kto? Nikt tak nie wspiera szarych pracowników jak Ruch Ciągły i Pani Ania.  Jeśli ktoś chociaż raz prosił o pomoc to wie o czym mówię. Popieramy, odwdzieczmy się za pomoc, której wcale otrzymać nie musieliśmy.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5860 dnia: Grudnia 30, 2016, 21:36:07 »
To tak można znowu startować jeśli zostało się z jakiegoś powodu odwołanym? Co przy wygranej Pana Rafała? znowu zostanie odwołany i tak w kółko czy na czym to polega?

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5861 dnia: Grudnia 30, 2016, 22:57:43 »
Mój głos dla Pani Ani. Jeśli nie Pani to kto? Nikt tak nie wspiera szarych pracowników jak Ruch Ciągły i Pani Ania.  Jeśli ktoś chociaż raz prosił o pomoc to wie o czym mówię. Popieramy, odwdzieczmy się za pomoc, której wcale otrzymać nie musieliśmy.

To weź tak szczegółowo, punkt po punkcie napisz mi, komu i w czym pomogła ?
Bez nazwisk, wydziałami.
 

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5862 dnia: Grudnia 30, 2016, 23:55:33 »
P.Anno, czy po ewentualnym wyborze zrezygnuje pani z bycia viceprzew. MZZPRC ? Czy pozostanie pani członkiem ZZ ?

Jorka jak sobie wyobraźasz ze zastępca szefa związku był równocześnie wiceprezesem  zakładu?

Wyobraźasz sobie źe np Dyrektor Generalny - Prezes Zarządu Grupy Azoty Police - jest jednocześnie przewodniczącym np związku Solidarność'80 na zakładach.
Nie widzisz konfliktu interesów?


Moim zdaniem do drugiej tury wejdą: A. Tarocinska i A. Rogowski. To jest moja prywatna opinia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2016, 00:00:24 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5863 dnia: Grudnia 31, 2016, 01:20:50 »
Ja oczywiście oddam mój głos na Anne Tarocinska :) Zresztą koledzy z wydzialu tak samo :)

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5864 dnia: Grudnia 31, 2016, 08:22:19 »
P.Anno, czy po ewentualnym wyborze zrezygnuje pani z bycia viceprzew. MZZPRC ? Czy pozostanie pani członkiem ZZ ?

Jorka jak sobie wyobraźasz ze zastępca szefa związku był równocześnie wiceprezesem  zakładu?

Wyobraźasz sobie źe np Dyrektor Generalny - Prezes Zarządu Grupy Azoty Police - jest jednocześnie przewodniczącym np związku Solidarność'80 na zakładach.
Nie widzisz konfliktu interesów?


Moim zdaniem do drugiej tury wejdą: A. Tarocinska i A. Rogowski. To jest moja prywatna opinia.
Czy ja to sobie wyobrażam to mało istotne , (od jakiegos czasu bywa ,źe  niemożliwe staje sie możliwe). Ważne co w tej kwestii ma do powiedzenia sama kandydatka . Myślę , że z szacunku choćby dla członków swojego związku (ponad 1000 osob)  taka odpowiedź powinna zostać udzielona. Poniekąd rozumiem , też czemu p.Anna nie chce takiej odpowiedzi udzielić ,  jednak uniki dobrego wrażenia nie robią