Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784789 razy)

Offline Lena80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1710 dnia: Kwietnia 18, 2013, 20:54:14 »
Cytat: "Emdoer"
Nam dają takie śmieci do jedzenia, a prezesi serkiem pleśniowym president, bekonem, batonikami, konfiturkami, świeżymi owocami się zajadają- a to wszystko w prezencie dla nich od sial-u. I to ma być sprawiedliwość? My zapierdzielamy ciężko, mamy jeść zepsute rzeczy, a Państwo na włościach- siedzący cały czas za biurkiem zajadają się takimi rzeczami. Brakuje kawioru i czarnych trufli do tego. :]

Moze dostaja trufle skad wiesz;) Trzeba było zostac prezesem i nie narzekac...

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1711 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:01:39 »

Offline Emdoer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1712 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:18:01 »
Cytuj (zaznaczone)
Moze dostaja trufle skad wiesz;) Trzeba było zostac prezesem i nie narzekac...
.
Wiem, sam je widziałem, na własne oczy. Więc ta kpina jest totalnie nie na miejscu. Chciałem zamieścić ich zdjęcia- dla porównania, ale niestety na tym forum nie ma takiej opcji dostępnej. Ktoś musi wykonywać ciężką pracę, by ktoś inny- dzięki układom, mógł się obijać :)

Offline Lena80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1713 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:25:26 »
Widzisz tak sie madrujesz a zdjec nie potrafisz wrzucic. Zobacz w temacie REMONT LIDLA PAN GRZEGORZ UFNIARZ ZAIESCIŁ ZDJECIA PUSTYCH PÓŁEK W LIDLU!!!!

Offline errantia

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1714 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:27:03 »
Cytat: "Lena80"
Cytat: "uzytek"
Lena80, jesteś ze Siala? :>

Nie. Pracuje na zakładach i jestem zadowolona. Zdania na temat paczek sa podzielone. ci co narzekaja i ci co sa zadowoleni!!


no widać Ty jesteś zadowolona , więc może Tobie dostarczyć dodatkowe porcje, u mnie tego mnogo, nazbierało się, chętnie oddam ......
coś mi się wydaje, że ci co tu piszą, że im to jedzenie odpowiada nie są w grupie, której dostarczane są posiłki....
 
MOM to odpadki, jak tu ktoś już wcześniej napisał, nie wierzę że są tu tacy hardcorowi smakosze, którzy łykają bez mrugnięcia okiem wędliny z kilkudziesięcioprocentową zawartością tegoż ....

Offline Lena80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1715 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:28:18 »
A nie... To Pol. Małe przeoczenie;)

Offline Emdoer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1716 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:32:36 »
Droga Leno80, nikt się tu nie mądruje, a wyrażam jedynie swoją opinie. Poza tym kto się mądruje? Znaków polskich nie używać- szczyt galopującego prostactwa (w Twoim przypadku). Zainteresowani widzieli już, jak wyglądają owe paczki- Ciebie jak widać to nie interesuje, więc nie musisz  ich oglądać. :)

Offline Lena80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1717 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:36:46 »
Cytat: "Emdoer"
Droga Leno80, nikt się tu nie mądruje, a wyrażam jedynie swoją opinie. Poza tym kto się mądruje? Znaków polskich nie używać- szczyt galopującego prostactwa (w Twoim przypadku). Zainteresowani widzieli już, jak wyglądają owe paczki- Ciebie jak widać to nie interesuje, więc nie musisz  ich oglądać. :)

Prostakiem z duzymi wymaganiami to jestes Ty!!! Wcale nie musze ich ogladac. Kazdy moze napisac ze ma takie zdjecia. Ja tez mam;) co maja do tego znaki pisownia itp? czy to a jakies znaczenie? Inazej sie czyta? Nie sadze zreszta...... Do miłego

Offline Emdoer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1718 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:44:43 »
Jeśli ktoś mi ubliża, nie mogę pozostać dłużnym i patrzeć na to z obojętnością. Oczywiście, że używając polskich znaków rozmówca ma większy komfort odczytywania treści wiadomości. Moje wymagania są takie same, jak wielu innych pracowników ZCh. Ja nie tylko piszę, ja je mam. A kilka osób z tego forum także. Pozdrawiam, w każdym razie, życzę z pewnością smacznego śniadania z jutrzejszej paczki. :]

Offline Lena80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1719 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:48:25 »
Cytat: "Emdoer"
Jeśli ktoś mi ubliża, nie mogę pozostać dłużnym i patrzeć na to z obojętnością. Oczywiście, że używając polskich znaków rozmówca ma większy komfort odczytywania treści wiadomości. Moje wymagania są takie same, jak wielu innych pracowników ZCh. Ja nie tylko piszę, ja je mam. A kilka osób z tego forum także. Pozdrawiam, w każdym razie, życzę z pewnością smacznego śniadania z jutrzejszej paczki. :]

I napewno bedzie. Pewnie dla Ciebie tez ale ponarzekac trzeba;) Jak to Polacy;) Niektorzy maja to we krwi. Pozdrawiam

Offline Emdoer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1720 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:50:32 »
A Ty dalej swoje- radzę wizytę u psychoterapeuty, "może Ci pomoże"- zaakceptować fakt, że ludzie mogą mieć inne zdanie, niż Twoje i  nie dotykają nawet tego "paczkowego syfu". Również pozdrawiam.

Offline Lena80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1721 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:58:03 »
Cytat: Emdoer
A Ty dalej swoje- radzę wizytę u psychoterapeuty, "może Ci pomoże"- zaakceptować fakt, że ludzie mogą mieć inne zdanie, niż Twoje i  nie dotykają nawet tego "paczkowego syfu". Również pozdrawiam.[
Ja Cie nie obrazam wiec zyczyłabym sobie tego samego. No chyba ze mam zaczac

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1722 dnia: Kwietnia 18, 2013, 22:39:53 »
Lena nie narzeka, ponieważ jest z tych, co dostają trufle.
Pamiętam, jak swego czasu z Brzózkami był podobny problem, jednak po interwencjach była znaczna poprawa. Sial praktykuje to samo - kończące się terminy przydatności i zmielone świnie razem z kopytkami. Jak można nazwać szynką coś, co smaruje się jak pasztet?! :shock: .

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1723 dnia: Kwietnia 19, 2013, 07:27:35 »
Lenka80 ...Jak to PACZKI lepsze jak poprzednio? Kto tak uważa? Napewno nie ja. Jakoś nie pamiętam aby ostatnio była polędwica albo schab w paczkach. W poprzednim roku bywały i 2 razy w tygodniu, nie mówiąc juz o takich maleństwach jak mikołaj na święta albo fajna kiełbaska, albo jogurty danona.  Jak jestes zadowolona z paczek "pasztetu +100%gratis pasztetu"
to "batonik i pasztet" na wigilie pewnie rozwalił Twoje kubki smakowe na łopatki. A co do kupowania na codzień w sklepach, to uwierz mi że idąc do sklepu mamy przynajmniej wybór a tendentcja jest taka że w tych czasach można zdrowo się odżywiać nie koniecznie wydając majątek. A wątpie że ktoś kupuje pół kilo pasztetu co kilka dni do domu.

Ciekawy jestem czy jest sprawdzana wartość kaloryczna posiłków i nie mówieę tu tylko o kaloriach ale o zawartości węglowodanów, białek, tłuszczy. Wcześniej było to sprawdzane, teraz chyba nie skoro paczki tracą na wartości kosumpcyjnej.

Offline errantia

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1724 dnia: Kwietnia 19, 2013, 08:39:40 »
z wczorajszej etykiety na mielonce
Produkt blokowy średniorozdrobniony , wysokowydajny, parzony :
mięso wieprzowe -51% , woda, skrobia ziemniaczana, izolat białka sojowego, hydrolizat białka sojowego,, sól, białko zwierzęce wieprzowe, substancja zagęszczająca E-407. wzmacniacze  smaku E-621 E-635, stabilizatory E-451 E-452 , cukry glukoza dekstroza, maltodeksyrtna regulatory kwasowości E262 E331ii przeciwutleniacze E301 E316 aromaty: ekstrakty przypraw , barwnik E120 , tłuszcz roślinny , substancja konserwująca E250 , alergeny: soja może zawierac śladowe ilości gorczycy selera glutenu laktozy.........

ufff ,w sumie ta mielonka to frykas na tle tego co dostajemy bo nie ma MOM a zawartość mięsa 51% jest imponująca - bywa, że w dostarczanych nam wyrobach nie ma nawet 30% mięsa , rekordy biją produkty wysokorozdrobnione- tam to już niemal samo mazidło , coś co nazywa się szynka drobiowa ma 47 % mięsa i lekko zielonkawy kolorek (była przedwczoraj ) opisana wyżej mielonka to wczorajsza propozycja i  sprzed trzech dni , dziś już chyba pora na pasztet bo są okresy, że jest co drugi dzień nierzadko w podwójnej (niemal półkilogramowej) porcji, no i ser topiony (sam w sobie nie jest zły ale  kto z was wcina go co drugi dzień ) .....
dla dopełnienia sztucznie zagęszczany sok, który robi za dżem, bułki które z trudem dają się przekroić bo kleją się do noże i w zasadzie to trzeba je przerwać (wiadoma piekarnia która robi te bułki, ma chyba dla zakładów specjalną recepturę bo teoretycznie takie same bułki kupowane w firmowym sklepie są jednak inne)  i jedyne co wczoraj nadawało się do zjedzenia, ser żółty....

przez jakiś czas postaram się przepisywać tu profilaktyczne menu, może wtedy niektórzy zrozumieją o czym mowa