Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784168 razy)

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1545 dnia: Marca 29, 2013, 12:26:41 »
Cytat: "kaskada"
Cytat: "KRET"
Cytat: "Ona7718"
Ups Ale gafa - ale informacji żadnej na zakładzie o 2 turze nie ma .

Najprawdopodobniej startującym kandydatom nie zależy na rozgłosie, stąd brak informacji. Ona7718 to, że Ty nie wiesz o drugiej turze to świadczy o zaangażowaniu  i świadomości pracowników. A informacja pojawiła się natychmiast w intranecie.

dobrze wiecie, że nie wszyscy mają dostęp do intranetu, więc nie piszcie bzdur że tą drogą wszystkich informujecie


kaskada każda komisja wyborcza w swoim lokalu wywiesza wszystkie niezbędne informacje (wyniki wyborów i informacje o drugiej turze).. Nie rozumiem Twojego problemu tym bardziej, że wybory trwały 4 dni każdy mógł zagłosować przed pracą lub po. Na przyszłość troszkę więcej zaangażowania.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1546 dnia: Marca 29, 2013, 15:46:46 »
ja się odniosłam tylko do durnej uwagi o intranecie, do którego dostęp mają tylko biuraliści
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1547 dnia: Marca 29, 2013, 19:37:06 »
Cytat: "Ona7718"
Ups Ale gafa - ale informacji żadnej na zakładzie o 2 turze nie ma .

A ja poszedłem troszeczkę dalej i odniosłem się do braku informacji:)
Masz racje nie każdy pracownik ma dostęp do intranetu. Kiedyś w biurowcu głównym było jedno stanowisko komputerowe gdzie każdy pracownik mógł usiąść i sobie skorzystać z sieci. Myślę, że to bardzo dobry pomysł (MAM POMYSŁ) :)  by były takie ogólnodostępne jednostki.

Wesołych i Zdrowych Świąt Życzę  :bigsmurf:

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1548 dnia: Kwietnia 01, 2013, 20:43:50 »
witam,ja odnośnie śniadań,wczoraj byłem na popołudnie sniedanko jak każdy myślał lepsze bo to święta a tu rozczarowanie Szynka Konserwowa w plastrach z datą do 01,04,2013 z ciekawosci otwarta(wiadomo brygada nie konsumowała),ta woda to jak klej,to się Sial popisał.Czy ktoś nad tym panuje,dodam że zgłoszone do mistrza,dyspozytora.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1549 dnia: Kwietnia 01, 2013, 21:34:47 »
cały czas taki syf jest do zarcia, rzadko sie zdarzy cos normalnego :'(

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1550 dnia: Kwietnia 03, 2013, 10:04:11 »
Cytat: "be-cool"
Cytat: "KRET"
Czyli tak jak An_na wcześniej komunikowała nagroda roczna przyklepana.
Blog członka zarządu


i znowu aparatowi z niskimi stawkami będą pokrzywdzeni bo aparatowy który ma staweczke 4 kółka i rocznie zarobi załóżmy 50 tyś to nagrodę będzie miał około 4 tysięcy, a zgadnijcie
jaką nagrodę dostanie aparatowy ze stawką 2 tyś wykonując tą samą a nawet i większą prace ??? pewnie się domyślacie ale napisze
aparatowy ze stawką 2 tysiące polskich złotych dostanie ile??? tak tak 2 tysiące

i pytam się gdzie tu K..WA sprawiedliwość???!!!

popracujesz 20 lat też będziesz miał 4 tys. :lol2:

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1551 dnia: Kwietnia 03, 2013, 10:30:50 »
;D przez ostatnie 5 lat było 150 zł podwyżki i to też trudno oszacować bo premie się zmieniły,
doszła 13-tka ale niekoniecznie musi być, czyli do 4 tys. 100 lat zabraknie ;D

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1552 dnia: Kwietnia 03, 2013, 17:17:32 »
Cytat: "lesman"
Cytat: "be-cool"
Cytat: "KRET"
Czyli tak jak An_na wcześniej komunikowała nagroda roczna przyklepana.
Blog członka zarządu


i znowu aparatowi z niskimi stawkami będą pokrzywdzeni bo aparatowy który ma staweczke 4 kółka i rocznie zarobi załóżmy 50 tyś to nagrodę będzie miał około 4 tysięcy, a zgadnijcie
jaką nagrodę dostanie aparatowy ze stawką 2 tyś wykonując tą samą a nawet i większą prace ??? pewnie się domyślacie ale napisze
aparatowy ze stawką 2 tysiące polskich złotych dostanie ile??? tak tak 2 tysiące

i pytam się gdzie tu K..WA sprawiedliwość???!!!

popracujesz 20 lat też będziesz miał 4 tys. :lol2:


pracuje  6 lat i jedyną podwyżkę jaką dostałem to była podwyżka 100 zł po okresie próbnym, potem łapałem się na podwyżki które wszyscy dostawali a jak człowiek chciał dostać indywidualną za swoją prace za nauczenie się instalacji i prowadzenia procesu chemicznego to okazało się że jest kryzys i podwyżek nie ma a pamiętam do dziś jak kierownik powtarzał "uczcie się chłopaki sterowni" to będzie kasa dla was na podwyżki, złote góry obiecywali i co LIPA!!!

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1553 dnia: Kwietnia 03, 2013, 17:36:11 »
Nie rozumie jednego.
Skoro nie podobają się zarobki i praca ,to czemu się nie zwolnicie i poszukacie lepszych zarobków i pracy.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1554 dnia: Kwietnia 04, 2013, 15:01:15 »
Cytat: "Mickd"
Nie rozumie jednego.
Skoro nie podobają się zarobki i praca ,to czemu się nie zwolnicie i poszukacie lepszych zarobków i pracy.


a czy ktoś tu pisze że nie podobają mu się zarobki??? ja na pewno, co miesiąc mam przelew do tego zjeść dadzą i czasami kartę doładują u prywaciarza by tak nie było, chodzi tylko o to żeby dostawać takie same pieniądze za to co się umie a czasami potrafi się nawet trochę więcej od aparatowego z dwudziestoletnim stażem pracy

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1555 dnia: Kwietnia 04, 2013, 17:00:40 »
be-cool
 
Duby smalone waść bredzisz,Może i umiesz 2 dodać 2 lepiej od aparatowego,ale to co on przez 20 lat sie nuczy ty tak szybko nie dasz rady NP. Pakowaczka .ładować wory 300 t na zmianę, wiec pomyśl co mówisz.

Wracając do tematu Tez uważam ze jakiś awans finansowy się należny zwłaszcza dla dobrych pracowników,psioczeniem TU nic się nie zwojuje .I oto mi chodzi szanowny panie.
Wziąć się do pracy  i czekać,
Ja 20 lat pracowałem i figę widziałem podwyżkę indywidualna,Takie jest życie.
Lepiej cieszyć ze się ma prace i te 2000 tysie ,a nie jak inni zap........ za 800 stówek.

3maj sie pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1556 dnia: Kwietnia 04, 2013, 17:39:25 »
Nie narzekajcie na te zarobki i zakłady bo już aż nudno to czytać.
Wskażcie mi prywatny zakład pracy w promieniu 50 km, który gwarantuje takie warunki jak Z.Ch.
Znam sporo ludzi którzy oprócz pracy na Zakładach głównie na zmiany trzepią drugą pensję a nawet więcej dorabiając na wolnym. A to instalacje elektr w domkach a to wykończeniówka, to sklepiki spożywcze, buda na ryneczku i sami przyznają , że lepiej niż na zakładach to nigdzie by nie mieli. Jak ktoś ma działalność ZUS -u nie płaci tylko zdrowotne bo reszte zakład płaci.
Skoro inni potrafią sobie poradzić to jak komuś mało to niech zakasa rękawy i znajdzie jakąś fuchę, albo założy firmę i nie będzie narzekał, że na zakładzie lipa.

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1557 dnia: Kwietnia 05, 2013, 07:16:18 »
a czy ktoś tu pisze że nie podobają mu się zarobki??? ja na pewno, co miesiąc mam przelew do tego zjeść dadzą i czasami kartę doładują u prywaciarza by tak nie było, chodzi tylko o to żeby dostawać takie same pieniądze za to co się umie a czasami potrafi się nawet trochę więcej od aparatowego z dwudziestoletnim stażem pracy[/quote]

Zaraz uruchomiony zostanie konkurs na "przodownika pracy" skoro jesteś taki dobry i niedoceniony, to może ktoś cię do wyróżnienia zgłosi.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1558 dnia: Kwietnia 05, 2013, 09:50:28 »
To jak o konkursach to ja „mam pomysł” poznaj swój zakład dla każdego pracownika umysłowego (bo niektórzy myślą że biurowiec to cały zakład) oddelegowanie na miesiąc np. na siarkowy, nawozy, biel czy fosforowy jako aparatowy.
Wtedy możemy podyskutować czy naprawdę tak dużo ci aparatowi zarabiają.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1559 dnia: Kwietnia 05, 2013, 10:50:13 »
Cytat: "Gormiti"
to ja „mam pomysł” poznaj swój zakład dla każdego pracownika umysłowego (bo niektórzy myślą że biurowiec to cały zakład) oddelegowanie na miesiąc np. na siarkowy, nawozy, biel czy fosforowy jako aparatowy.
Wtedy możemy podyskutować czy naprawdę tak dużo ci aparatowi zarabiają.

Dobry pomysł. Składaj wniosek. Tylko nie wymagaj by pracowali, ale chociaż niech się przejdą po wydziałach (jeżeli dadzą rade) i zobaczą. Myślę, że to wystarczy by zrozumieć.