Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6869423 razy)

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1455 dnia: Marca 06, 2013, 18:26:42 »
Cytat: "be-cool"
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "vwpolice"
do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Pamiętaj ty też kiedyś dożyjesz tych lat ( jak Bóg da ) no i też będą pracować młodzi ludzie i też Cię będą krytykować . Jestem ciekaw co wtedy powierz . A pamiętaj czas szybko leci i role się odwrócą.

Nie dziad tylko "dziadek" -
Czyli w zakładzie rządzi stara dobra "fala" z sowieckiego wojska,
lepsza by była filozofia Kaizen lub TQM - a tak od kryzysu do kryzysu ..... ;D


"dziadek" jest to osoba która ma wnuki a "dziad" jest to osoba która opierdziela się totalnie i bierze za to grubą kasę
kolejny raz brałem udział w akcji gdzie stary aparatowy narozrabiał a młody musiał po nim sprzątać i gdzie tu k..wa sprawiedliwość się pytam ???!!!
                                           Jakbys byl w wojsku,to bys wiedzial,gdzie sprawiedliwosc.A tak rosnie pokolenie miekkim ... robione,płaczków internetowych :safe:

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1456 dnia: Marca 06, 2013, 19:41:09 »
Cytat: "arcziro"
Cytat: "be-cool"
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "vwpolice"
do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Pamiętaj ty też kiedyś dożyjesz tych lat ( jak Bóg da ) no i też będą pracować młodzi ludzie i też Cię będą krytykować . Jestem ciekaw co wtedy powierz . A pamiętaj czas szybko leci i role się odwrócą.

Nie dziad tylko "dziadek" -
Czyli w zakładzie rządzi stara dobra "fala" z sowieckiego wojska,
lepsza by była filozofia Kaizen lub TQM - a tak od kryzysu do kryzysu ..... ;D


"dziadek" jest to osoba która ma wnuki a "dziad" jest to osoba która opierdziela się totalnie i bierze za to grubą kasę
kolejny raz brałem udział w akcji gdzie stary aparatowy narozrabiał a młody musiał po nim sprzątać i gdzie tu k..wa sprawiedliwość się pytam ???!!!
                                           Jakbys byl w wojsku,to bys wiedzial,gdzie sprawiedliwosc.A tak rosnie pokolenie miekkim ... robione,płaczków internetowych :safe:


w wojsku byłem i fale przeżyłem i nie porównuj wojska do pracy bo to są dwie różne rzeczy w wojsku byłeś odrobić swoje a swoja pracą pracujesz na swoje życie, powinno się w końcu wprowadzić w życie "jaka praca taka płaca" zwłaszcza w zch
a tak na koniec to miękkim kijem sam byłeś robiony zapraszam na nawozy i zobaczymy jaki twardy jesteś, zwłaszcza na ALKATRAZ

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1457 dnia: Marca 06, 2013, 19:44:43 »
Cytat: "be-cool"
Cytat: "arcziro"
Cytat: "be-cool"
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "vwpolice"
do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Pamiętaj ty też kiedyś dożyjesz tych lat ( jak Bóg da ) no i też będą pracować młodzi ludzie i też Cię będą krytykować . Jestem ciekaw co wtedy powierz . A pamiętaj czas szybko leci i role się odwrócą.

Nie dziad tylko "dziadek" -
Czyli w zakładzie rządzi stara dobra "fala" z sowieckiego wojska,
lepsza by była filozofia Kaizen lub TQM - a tak od kryzysu do kryzysu ..... ;D


"dziadek" jest to osoba która ma wnuki a "dziad" jest to osoba która opierdziela się totalnie i bierze za to grubą kasę
kolejny raz brałem udział w akcji gdzie stary aparatowy narozrabiał a młody musiał po nim sprzątać i gdzie tu k..wa sprawiedliwość się pytam ???!!!
                                           Jakbys byl w wojsku,to bys wiedzial,gdzie sprawiedliwosc.A tak rosnie pokolenie miekkim ... robione,płaczków internetowych :safe:


w wojsku byłem i fale przeżyłem i nie porównuj wojska do pracy bo to są dwie różne rzeczy w wojsku byłeś odrobić swoje a swoja pracą pracujesz na swoje życie, powinno się w końcu wprowadzić w życie "jaka praca taka płaca" zwłaszcza w zch
a tak na koniec to miękkim kijem sam byłeś robiony zapraszam na nawozy i zobaczymy jaki twardy jesteś, zwłaszcza na ALKATRAZ
                                                          Chlopczyku,15 lat pracuje na NPK 2 ,mam stawke troszku powyzej 2500 tysia,ale to nie znaczy,ze mam sie wyżalać na forum jak lamus.Skargi i zażalenia zglos do kierownika Alcatraz :rotfl:

mm

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1458 dnia: Marca 07, 2013, 07:21:23 »
Cytat: "hocek"
Przyjęcia są,  a człowiek pracuję ponad 2 lata na zlecenie i nie przyjmą (tylko kilku). I takie podziękowanie dla nas właśnie za pracę... To chyba najpierw powinni dać szansę na zatrudnienie nam a nie ludzią z zewnątrz...


to złóż CV a nie "dyspute" odwalasz  :dwarf:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1459 dnia: Marca 07, 2013, 14:48:54 »
Zbliżają się wybory do Rady Nadzorczej. Ja zagłosuję i wszystkim szczerze polecam, by również oddali swój głos na uczestniczkę tego forum -  Annę.  Jestem w 100% przekonany że jest dla nas najlepszą kandydatką ze startujących.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1460 dnia: Marca 07, 2013, 16:00:25 »
Dziekuje serdecznie za dobre slowo i wsparcie :)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1461 dnia: Marca 07, 2013, 17:57:35 »
Cytat: "pol"
Ja zagłosuję i wszystkim szczerze polecam, by również oddali swój głos na uczestniczkę tego forum - Annę. Jestem w 100% przekonany że jest dla nas najlepszą kandydatką ze startujących

To już teraz wiemy kto i dlaczego się udziela :devil:

Cytat: "be-cool"
kolejny raz brałem udział w akcji gdzie stary aparatowy narozrabiał a młody musiał po nim sprzątać i gdzie tu k..wa sprawiedliwość się pytam

Dopóki się wypinasz dopóty będą cię walić bez skrupułów. Rzecz jest logiczna: jeśli ktoś coś namiesza i komuś stanie się krzywda, to Ty będziesz za to odpowiedzialny, bo wiedząc o jego niekompetencji powinieneś nagłaśniać ile wlezie, aż go nie wyrzucą.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1462 dnia: Marca 07, 2013, 21:42:42 »
Cytat: "pol"
Zbliżają się wybory do Rady Nadzorczej. Ja zagłosuję i wszystkim szczerze polecam, by również oddali swój głos na uczestniczkę tego forum -  Annę.  Jestem w 100% przekonany że jest dla nas najlepszą kandydatką ze startujących.


Zgoda, że jest najlepszą kandydatką ze startujących bo innych "kandydatek" na liście wyborczej nie ma.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1463 dnia: Marca 07, 2013, 22:40:17 »
Niektórym kandydatom nie chciało się nawet samodzielnie skreślić kilku słów od siebie i rezolutnie skorzystali z Internetu....(polecam porównanie tekstów odezw do odezwy niejakiego Henryka Sikory)
...inni natomiast poszli na całość w obiecankach....np. "podejmę starania zmierzające do objęcia przez Police dominującej pozycji w grupie azoty" mało monitora nie oplułem ze śmiechu....
...ale co tam raz się żyje....zachęcam mimo wszystko do udziału w wyborach....co prawda dla przeciętnego pracownika nic to kompletnie nie zmieni...ale przynajmniej da prawo do ewentualnych rozliczeń z obiecanek:)....

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1464 dnia: Marca 10, 2013, 14:02:51 »
An_na - mój głos  masz  :money:
garde

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1465 dnia: Marca 10, 2013, 16:32:24 »
Dziękuję z góry :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1467 dnia: Marca 11, 2013, 18:25:51 »
Cytat: "liścik"

...inni natomiast poszli na całość w obiecankach....np. "podejmę starania zmierzające do objęcia przez Police dominującej pozycji w grupie azoty" mało monitora nie oplułem ze śmiechu..

Dobre ;D  dominująca pozycja ;D - chyba ktoś nie wie, że to Tarnów kupił Police.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1468 dnia: Marca 12, 2013, 21:38:25 »
Będą płacone dywidendy za akcje Z.CH.Police po 64 gr. za Akcje.
 Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1469 dnia: Marca 13, 2013, 07:32:52 »
Cytat: "Mickd"
Będą płacone dywidendy za akcje Z.CH.Police po 64 gr. za Akcje.
 Pozdrawiam


jakieś źródło?