Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852721 razy)

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 30, 2012, 20:10:30 »
toksyczny
A co ma się wydarzyć?

toksyczny

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 30, 2012, 20:38:35 »
A zawsze cos się dzieje. Dla Ciebie i dla mnie nic a dla innych "jest sprawa". Każdy przeżywa na swój sposób. Ale rzeczywiści pusto się tu zrobiło. Kiedyś wystarczyło otworzyć to okno i sie dowiedziałem tylko że na Zakład nie musiałem chodzić. Czytam informacje o tych bonach i dziwię się jak szybko się zapomina. Ja bym tego nie roztrząsał - wliczyli  i już.
Zażartowałem sobie. Niech nikt mi nie przypisuje że coś pzewidziałem. jak bym umiał przewidywać to bym LOTTO skreślił i bym sobie żył.

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 30, 2012, 22:06:40 »
Teraz zobaczymy jak będzie wyglądał nowy system premiowania. Niebawem jakieś bony dadzą, będzie lato  :rotfl: oby coraz lepiej się działo. Może zleceniowcom dadząna stałe i zaczną przyjmować nowych pracowników (nie powiem gdzie hehe). Trzeba optymistycznie myśleć :)
Ostatnio nad zakładami panowała "toksyczna aura"- czas to zmienić. Nie możemy ciągle narzekać. koko jumbo i do przodu ;D

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 30, 2012, 22:39:47 »
Cytat: "sony"
No i umarło forum :< to chyba dlatego że nic się nie dzieje a nie ze strachu przed ACTA :faja:


http://chemia.wnp.pl/rezygnacja-wiceprezesa-zch-police,161410_1_0_0.html

Inka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 30, 2012, 23:06:56 »
http://chemia.wnp.pl/rezygnacja-wiceprezesa-zch-police,161410_1_0_0.html[/quote]

bzdury są jakieś w tym artykule...zaczynają się od słów : "Ze  :rotfl:  Policami  związany był..."
Nie będziemy za Nim płakać....  Zapewne na zasiłek dla bezrobotnych nie poszedł...

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 31, 2012, 15:30:37 »
W/g najnowszych ustaleń:

gwarancja pracy przez trzy lata czyli do końca 2014 roku.

 :sunny:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:37:20 »
Do konca stycznia miał byc ustalony regulamin premii rocznych za 2011 rok, ktoś ma jakieś info ?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:55:04 »
Cytat: "pol"
gwarancja pracy przez trzy lata czyli do końca 2014 roku.

A co z "odpryskami" ? Też nie będzie ?   :<  
_

Inka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 01, 2012, 19:59:38 »

sony

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 01, 2012, 21:30:38 »
Cytat: "KrP"
Do konca stycznia miał byc ustalony regulamin premii rocznych za 2011 rok, ktoś ma jakieś info ?
                                                                                                                                                                                                                                                                  No właśnie może ktoś ma jakieś info na ten temat? A co z premią?w lutym będzie ostatnia za grudzień a następna kiedy?                                                                                                                               A  z gazem to trochę przesadzają :crazy: jak będzie +30 to też ograniczą dostawy bo za gorąco?

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 01, 2012, 21:44:37 »

sony

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 01, 2012, 21:55:41 »
Cytat: "sz-n"
Gaz cdn...

http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=82557
                                                                                                             I teraz zakład powinien wystąpić do PGNiG o odszkodowanie za straty ha ha  :faja: już dawno powinni pociągnąć gaz od Niemców i wcale nie byłbym zdziwiony jeśli byłby tańszy niż od PGNiG

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 01, 2012, 22:15:05 »
z tego co słyszałem gaz z Niemiec zawsze był tańszy

sony

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 01, 2012, 22:26:55 »
Ha ha ja też o tym słyszałem  :rotfl: a w W-awie byli "prawie pewni" że Police już ten gaz od Niemców kupują ha ha :rotfl:Pisała o tym p.Tarocińska po spotkaniu w W-awie kilkanaście postów wcześniej

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 02, 2012, 09:34:41 »
..bo kupujemy z Niemiec /również/