Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7171004 razy)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #765 dnia: Czerwca 12, 2012, 15:11:16 »
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "manam"
Cytat: "Siwy1"
Panie i panowie. Nagroda z zysku na koncie...


ano jest:) i nie rozumiem jak ciągle niektórym jest źle... jeszcze do niedawna by nie było, bo nawet jak by była taka nagroda to zysku nie było. jest lepiej, cieszę sie
nagroda z zysku????
To dlaczego ja dostałem 2000 a kolega na takim samym stanowisku 4000?
Wydajna bestia ;D  z niego!
Nagroda powinna być równa.


stanowisko to samo ale umiejętności inne :lol2:

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #766 dnia: Czerwca 12, 2012, 15:32:52 »
Cytat: "Wykidajło"

No i jeszcze zadanie na weekend. Kto właściwie chce kupić ten Tarnów? Wezwanie ogłosiła Norica Holding, kupującym jest Norica Holding, w rozmowach i komunikatach występuje Acron, ale Norica do Grupy Acron nie należy - można sprawdzić.
A ja próbuję znaleźć w sieci jakieś w miarę oficjalne informacje o Norica Holding zarejestrowanej w Luksemburgu, na razie bez efektu. Fakt, że nie szukam zbyt intensywnie.


Wzywającym do zapisów na sprzedaż akcji jest Norica Holding S.à r.l. z siedzibą w Luksemburgu. Podmiotem dominującym wobec Wzywającego jest spółka JSC Acron z siedzibą w Nowogrodzie Wielkim w Rosji, która kontroluje 100% kapitału zakładowego Wzywającego. Podmiotem dominującym wobec JSC Acron jest spółka Subero Associates Inc. z siedzibą w Road Town na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, kontrolowana przez pana Wiaczesława Kantora.
żródło: http://dmbzwbk.pl/_items/dmbzwbk.pl/pdf/wezwania/120516_wezwanie_att.pdf

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #767 dnia: Czerwca 12, 2012, 19:26:45 »
Walki związkowej ciąg dalszy w gazetce "Solidarności"

http://www.solidarnosc.police.pl/czerwiec2012.pdf

źródło: http://www.solidarnosc.police.pl/

PS: widać, że niedługo wybory do RN :)
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #768 dnia: Czerwca 13, 2012, 11:17:51 »
tam są jak dal mnie kompletne bzdury, już pomijam że im się zdanie zmienia z dnia na dzień, to ja nie rozumiem jak może nam być lepiej z inwestorem zagranicznym, który kolejny raz nas przejmuje, niż w polskiej grupie, tu przynajmniej juz przejęcie mamy za sobą. nie wiem moze i azoty mają jeszcze sporo do nadrobienia, mówiłem dla mnie to wystarczy prezesa zmienić w grupie i zabarac się do roboty, a nie szukać wsparnia w rosjanach. przeciez wiadomo, ze za tym bedzie szła kolejna restrukturyzacja, ograniczenia produkcji na ich korzysc, i kolejne zwolnienia. fajne zwiazki

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #769 dnia: Czerwca 13, 2012, 11:33:21 »
Związki za brame!!koniec własnych ambicji w zakładzie.
bobi

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2106
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #770 dnia: Czerwca 13, 2012, 14:25:10 »
Dzisiaj odbyla się rada nadzorcza polic.Jedna z osob  powiedziala,ze zwiazki ktore dogadywaly się w gminie z Acronem wbrew decyzji zarzadu Tarnowa,tamtejszych zwiazkow i naszego ruchu ciaglego moga przyczynic się do docelowego zamkniecia w Policach i Kedzierzynie Amoniaku. (Posrednio naszej zakladowej polickiej strazy pozarnej rowniez)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2106
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #772 dnia: Czerwca 13, 2012, 17:16:35 »
Co z tego, że skupują? Ubezpieczyciele muszą jakoś zarabiać, między innymi na rynku akcji. Kupili ZAT, bo jeśli Acronowi bardzo zależy, to podniesie cenę przy kolejnym wezwaniu (a przypominam, że wyceniali nawet na 45), więc gdyby taką cenę podał Acron to PZU ma nagle 0,5mln zysku. Pokaż mi drugą spółkę, na której można tyle zarobić w tak krótkim czasie.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #773 dnia: Czerwca 13, 2012, 19:47:22 »
okazuje się że zarząd bardziej na w tej chwili broni niż związki. Nie wiem, jak dla mnie trzeba to towarzystwo rozliczyć. żyją z naszych składek to czyj oni interes reprezentują?? jak rosjan to może niech się od razy tam przeniosą! pomijam, że niesmak w całej grupie od razu... wstyd

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #774 dnia: Czerwca 14, 2012, 17:35:26 »
"Ministerstwo Skarbu Państwa nie odpowie pozytywnie na wezwanie Acronu na sprzedaż akcji Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A."

http://www.zchpolice.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/3196


"Strategia Grupy Kapitałowej Azotów Tarnów na lata 2012-2020"

http://www.zchpolice.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/3197

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #775 dnia: Czerwca 14, 2012, 21:22:18 »
Cytat: "cooker"
Co z tego, że skupują? Ubezpieczyciele muszą jakoś zarabiać, między innymi na rynku akcji. Kupili ZAT, bo jeśli Acronowi bardzo zależy, to podniesie cenę przy kolejnym wezwaniu (a przypominam, że wyceniali nawet na 45), więc gdyby taką cenę podał Acron to PZU ma nagle 0,5mln zysku. Pokaż mi drugą spółkę, na której można tyle zarobić w tak krótkim czasie.

Skupują też dlatego że sprzedają tu swoje produkty: ubezpieczenia i  Pracownicze Programy Emerytalne.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #776 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:58:26 »
Cytat: "pajaczek"
Pięć związków zawodowych (TYLKO Z NAZWY) jest przeciw własnym pracownikom,
przeciw własnym pracodawcom (ZA CO IM PRACODAWCA PŁACI 100% premi),
przeciw własnym mieszkańcom!

Na miejscu Marciniaka (tego z Tarnowa) i Jałosińskiego zwolniłabym was w pi..u.
Chore zwiącholowe przepisy was trzymają w tej fabryce!

Gdyby wam Jałosiński chciał przyciąć płace to wiedzielibyście, gdzie ma biuro i co to takiego strajk. A tych złamasów boicie się tknąć? Wejść do biurowca, złapać za fraki i wystawić na świeże powietrze.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #777 dnia: Czerwca 15, 2012, 18:00:35 »
Cytat: "manam"
okazuje się że zarząd bardziej na w tej chwili broni niż związki. Nie wiem, jak dla mnie trzeba to towarzystwo rozliczyć. żyją z naszych składek to czyj oni interes reprezentują?? jak rosjan to może niech się od razy tam przeniosą! pomijam, że niesmak w całej grupie od razu... wstyd
Cytat: "pajaczek"
Pięć związków zawodowych (TYLKO Z NAZWY) jest przeciw własnym pracownikom,
przeciw własnym pracodawcom (ZA CO IM PRACODAWCA PŁACI 100% premi),
przeciw własnym mieszkańcom!


Za przeproszeniem - co za pitolenie.
garde

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #778 dnia: Czerwca 15, 2012, 19:10:21 »
Cytat: "cooker"
Gdyby wam Jałosiński chciał przyciąć płace to wiedzielibyście, gdzie ma biuro i co to takiego strajk. A tych złamasów boicie się tknąć?

Bo prezes takiej firmy jak ZCh Police to taka fucha, że dzisiaj ma stołek, a jutro, za kilka dni,  albo kilka tygodni już go nie będzie miał.
A związki były, są i będą. I pomogą zorganizować strajk przeciwko prezesowi, natomiast prezes przeciwko związkom - raczej nie   :lol2:
_

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #779 dnia: Czerwca 15, 2012, 19:48:35 »
Cytat: "solar"
Cytat: "cooker"
Gdyby wam Jałosiński chciał przyciąć płace to wiedzielibyście, gdzie ma biuro i co to takiego strajk. A tych złamasów boicie się tknąć?

Bo prezes takiej firmy jak ZCh Police to taka fucha, że dzisiaj ma stołek, a jutro, za kilka dni,  albo kilka tygodni już go nie będzie miał.
A związki były, są i będą. I pomogą zorganizować strajk przeciwko prezesowi, natomiast prezes przeciwko związkom - raczej nie   :lol2:
_



związki zniszczyły kilku Prezesów w naszej firmie (nawet tych OK), stąd buta i bezczelność przewodniczących ZZ oraz poczucie nietykalności