Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7240742 razy)

tomili

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #750 dnia: Czerwca 11, 2012, 09:30:16 »
Pani Aniu wracając do ostatniej rozmowy nt. premii dla związkowców czekałem na pani odpowiedź na prv do dzisiaj i się nie doczekałem. Nie zamieszczę całego regulaminu premiowania bo to powinno zostać chyba w zakładzie, chociaż jak ktoś będzie chciał znaleźć to i tak znajdzie.
A więc : Rodzaje Premii
pkt.5 "Premia dla pracowników oddelegowanych do pracy w Zakładowych Organizacjach Związkowych wynosi 100% przysługującej na pracownika premii."
I chyba tyle w temacie.
Ja mam tylko takie pytanie za co te 100% premii?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2116
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #751 dnia: Czerwca 11, 2012, 13:11:18 »
Właśnie -"przysługujacej na pracownika". W różnych kwartałach na pracownika bedzie przysługiwało "różnie". Tylko w poprzednim kwartale 100 % to było 100%. Pisałam o tym wcześniej, jeśli Zakład wypracuje 70% z 2.250.000złprzysługujacej na kwartał premii  to 100% będzie stanowiło 70% przysługującej premii.

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #752 dnia: Czerwca 11, 2012, 14:08:02 »
Pięknie Pani Ania wybrnęła z tematu nie odpowiadając na pytanie ;) Gratuluje.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2116
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #753 dnia: Czerwca 11, 2012, 14:58:32 »
Czytam tą nagonkę i widzę, iz ci którzy nie biora udziału w dyskusji na tym wygrywają.Jestem jedyną która za kazdym razem odpowiada na Wasze pytania.... bony same przyszły bo pracodawca miał nadwyżki, nagroda roczna tez sama bo pracodawca ma nadwyżki, system 5bop, dod. zmianowy...etc ...ech szkoda gadać. Fajnie że jestescie zadowoleni z dodatkowej pensji, która otrzymali pracownicy.

traffic

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #754 dnia: Czerwca 11, 2012, 17:10:16 »
a może tak z pytaniami uderzyć do nowo wybranego przedstawiciela załogi a nie tylko do zz??

tomili

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #755 dnia: Czerwca 11, 2012, 23:07:28 »
Pani Aniu to nie jest żadna nagonka a przynajmniej nie z mojej strony, za Pani przykładem powinni pójść inni przedstawiciele ZZ ale chyba nie mają na to ochoty. Wracając do systemu premiowania w paragrafie 3 pkt. 4 jest napisane to o czym Pani wspominała i to tycz się pracowników a pkt. 5  przeznaczony jest dla "związkowców" i nie ma tu słowa o zmienności premii, jest tylko 100%.
Co do 5 bop to żadnej zasługi ZZ w tym nie ma, z tego co pamiętam jest to regulowane przepisami KP.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #756 dnia: Czerwca 12, 2012, 07:37:24 »
Cytat: "An_na"
...ech szkoda gadać.


Podziwiam Pani odwage i wytrwalosc, czytajac niektore wypowiedzi mozna odniesc wrazenie, ze jest sie w przedszkolu. Dziwie sie niektorym, ze wewnatrzzakladowe brudy probuja prac publicznie i do tego jeszcze anonimowo...

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #757 dnia: Czerwca 12, 2012, 10:36:56 »
Cytat: "tomili"
Pani Aniu to nie jest żadna nagonka a przynajmniej nie z mojej strony, za Pani przykładem powinni pójść inni przedstawiciele ZZ ale chyba nie mają na to ochoty. Wracając do systemu premiowania w paragrafie 3 pkt. 4 jest napisane to o czym Pani wspominała i to tycz się pracowników a pkt. 5  przeznaczony jest dla "związkowców" i nie ma tu słowa o zmienności premii, jest tylko 100%.
Co do 5 bop to żadnej zasługi ZZ w tym nie ma, z tego co pamiętam jest to regulowane przepisami KP.


100/100 !!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2116
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #758 dnia: Czerwca 12, 2012, 10:42:05 »
5BOP- gdyby tak było jak piszesz, że "5BOP w obecnej wersji samo przyszło bo taki jest kodeks pracy" wychodzi na to, iz tylko w ZA Puławy, Lotos i ZATarnów jest przestrzegane prawo pracy.. no i u nas. ;) 4 firmy w Polsce...

Radzę doczytać więcej.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2116
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #759 dnia: Czerwca 12, 2012, 10:50:30 »
To tylko zasługa zoz i bardzo dobra wola pracodawcy, iz 5bop w obecnej formie jest. Pomimo zmniejszenia godzin pracy z 40 do 35 godzin średnio tygodniowo nikomu z pracujacych na zmiany nie zmniejszono z tego tytułu wynagrodzenia co jest wprowadzane w innych zakładach. Pracujesz 10-20 % mniej to o tyle dostajesz mniejsze wynagrodzenie. U nas wprowadzono 5 BOP bez obniżki wynagrodzeń a w wczesniej doprowadzilismy do zryczłtowania dodatku za pracę na zmiany. Każdy kto powie inaczej zbyt mało poczytał na ten temat.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1333
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #760 dnia: Czerwca 12, 2012, 11:01:56 »
Cytat: "An_na"
zmniejszenia godzin pracy

a "R-ki"?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2116
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #761 dnia: Czerwca 12, 2012, 11:35:16 »
R-ki niestety pozostały, w Puławach ich nie ma. Ale w tej kwestii tam strony trzymały się razem.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #762 dnia: Czerwca 12, 2012, 13:11:53 »
Cytat: "Wykidajło"

To wytłumacz mi jeszcze, dlaczego Twoim zdaniem warto sprzedać Tarnów. Bo wg mnie nie warto. Równie dobrze Tarnów mógłby kupić Acron.
Radziłbym też przemyśleć, dlaczego nie zainteresowali się stojącymi na krawędzi Policami, które były do kupienia za 570 mln zł. Na mój gust - bo była duża szansa, że konkurent sam się przewróci. Nawet bardzo duża.
No i jeszcze zadanie na weekend. Kto właściwie chce kupić ten Tarnów? Wezwanie ogłosiła Norica Holding, kupującym jest Norica Holding, w rozmowach i komunikatach występuje Acron, ale Norica do Grupy Acron nie należy - można sprawdzić.
A ja próbuję znaleźć w sieci jakieś w miarę oficjalne informacje o Norica Holding zarejestrowanej w Luksemburgu, na razie bez efektu. Fakt, że nie szukam zbyt intensywnie.


Nie zrozumielismy się. Moim zdaniem nie warto sprzedawać grupy, własnie dlatego co napisałem, bo nie po to się łączyliśmy, restruturyzowaliśmy, tyle było żalu przy tym, nie po to wychodziliśmy na prostą żeby musiał nas ktoś kupować, uważam, że sobie spokojnie dalibyśmy radę tak jak jest teraz. a mówienie że rosjanie przyjda i zrobia nam łaskę że nas wezmą to jest jakaś propaganda, pewnie z resztą szerzona głownie przez nich samych. daltego mówię, że prezes grupy powinien cos zacząć z tym robić, pokazać w kraju ale i za granicą że się liczymy i łaski w postaci taniej prywatyzacji nie potrzebujemy. no ale to trzeba jeszcze chcieć, bo ja nie wiem czy marciniak chce. moze tak mu latwiej jak jest teraz

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #763 dnia: Czerwca 12, 2012, 13:31:48 »
Cytat: "An_na"
Czytam tą nagonkę i widzę, iz ci którzy nie biora udziału w dyskusji na tym wygrywają.Jestem jedyną która za kazdym razem odpowiada na Wasze pytania.... bony same przyszły bo pracodawca miał nadwyżki, nagroda roczna tez sama bo pracodawca ma nadwyżki, system 5bop, dod. zmianowy...etc ...ech szkoda gadać. Fajnie że jestescie zadowoleni z dodatkowej pensji, która otrzymali pracownicy.


Myślę ze nie o to pracownikom chodzi. Pracownicy są bardzo zdziwieni ze macie wypłacane premie za to co jest w waszym statucie  Paragraf 4. to tak jak by szeregowemu pracownikowi wypłacono premie za to ze przychodzi do pracy i wykonuje obowiązki zawarte w :obowiązkach pracownika"

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #764 dnia: Czerwca 12, 2012, 14:15:34 »
Cytat: "manam"
Cytat: "Siwy1"
Panie i panowie. Nagroda z zysku na koncie...


ano jest:) i nie rozumiem jak ciągle niektórym jest źle... jeszcze do niedawna by nie było, bo nawet jak by była taka nagroda to zysku nie było. jest lepiej, cieszę sie
nagroda z zysku????
To dlaczego ja dostałem 2000 a kolega na takim samym stanowisku 4000?
Wydajna bestia ;D  z niego!
Nagroda powinna być równa.