Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6886052 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5085 dnia: Listopada 03, 2016, 18:38:44 »
To chyba było oficjalne spotkanie wszystkich związków z prezesem i z tego co czytam to było takie pierwsze oficjalne więc na pewno następne będzie z jakimiś konkretami.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5086 dnia: Listopada 03, 2016, 18:48:10 »
Śmiech mnie ogarnia jak słyszę o kolejnych terminach 'negocjacji' szczególnie ze nie słyszałem żeby padła jakakolwiek propozycje ze strony zarządu. Prezes na każdym kolejnym zebraniu wsłuchuje związkowców i ustala...kolejny termin.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5087 dnia: Listopada 03, 2016, 20:11:18 »
słyszę o kolejnych terminach 'negocjacji'
Ale nie słychać o jakichkolwiek  terminach, no przecież ZZ potrzebują terminu aby się zastanowić, a to nie tak hop hop  ustalić we  dwoje lub troje wspólne zdanie i dowiedzieć sie jakby chcieli pracownicy.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5088 dnia: Listopada 03, 2016, 21:24:52 »
Temat nie był poruszany -źle. Temat został poruszony też -źle weź się chłopie zastanów. Na wszystko potrzeba czasu i dla nas powinno być najważniejsze że zostało to poruszone i jakieś zmiany będą, a jakie to niestety musimy poczekać.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5089 dnia: Listopada 04, 2016, 03:23:46 »
Dzień dobry.
Czy został ustalony ostateczny termin zakończenia rozmów na temat likwidacji posiłków i wprowadzenia kart lub bonów?
Proszę pamiętać, że za kilka miesięcy kończy się umowa z firmą dostarczającą posiłki profilaktyczne. Być może komuś bardzo zależy, aby zachować status quo?
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2016, 03:53:30 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5090 dnia: Listopada 04, 2016, 07:28:43 »
Temat nie był poruszany -źle. Temat został poruszony też -źle weź się chłopie zastanów
Ja nigdy nie pisałem  ze i tak źle i tak źle. Raczej to ty powinieneś się zastanowi co piszesz bo jak widzę piszesz bzdety. Wszystkim tu chodzi o jedno czas jest krótki a oni się spotykaj po to żeby się tylko spotkać i bo nie ustalono nic bo ustosunkować i przygotować propozycje już na te spotkanie. Przy takim tempie jak będą prezentować to załatwienie tak prostej sprawy zajmie im 5 lat, a praktycznie jest do załatwienia na jednym góra dwóch spotkaniach, tylko trzeba mieć chęci. No chyba ze ktoś specjalnie to przeciąga bo jak  ktoś już tu posłał ma w tym interes
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5091 dnia: Listopada 04, 2016, 08:20:18 »
Czepiliście się ZZPRC - tych którzy akurat zgodnie z wynikiem ankiety pracowniczej złożyli wniosek w temacie posiłków.
Z Zarządem spotykają się też inne Związki.
Jakie są ich propozycje? Popierają czy są przeciwne?

« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2016, 08:24:52 wysłana przez pol »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5092 dnia: Listopada 04, 2016, 08:34:23 »
Polak masz jakiś problem ze swoją osobowością? Nie każdy mój post tyczy się Ciebie więc hamuj.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5093 dnia: Listopada 04, 2016, 08:47:06 »
Inne ZZ muszą dostać pismo - komedia. I kolejne spotkania i spotkania. Przypominam w Puławach 1.09. odbyło się spotkanie pierwsze w sprawie płac, a już 8.09. Zostało podpisane porozumienie (600 zł podwyżki). Można się szybko porozumieć?

Offline misia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5094 dnia: Listopada 04, 2016, 08:48:39 »
Witam. Przed wyznaczonym spotkaniem wszystkie związki powinny były uzgodnić wspólną decyzję. Jeśli wszystkie związki nie będą się wspierały i trzymały razem to negocjacje w jakiejkolwiek sprawie będą się ciągły miesiącami. Pracodawca zawsze wykorzysta okazję widząc że między związkami (nie ważna nazwa bo wszystkie przecież reprezentują pracowników) nie ma spójności to będzie sprawy odwlekał. Wszystkie związki powinny być razem a nie każde sobie rzepkę skrobie.... przede wszystkim niech związki przestaną walczyć między sobą bo chyba zapomniały po co są i kogo reprezentują. Nikt się tu na nikogo nie powinien obrażać za te uwagi...może czasem trzeba przypomnieć po co mamy związki i kogo reprezentują bez względu na nazwę związku. Pozdrawiam

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5095 dnia: Listopada 04, 2016, 08:53:18 »
Przypomnieć im by się przydało, tylko tak żeby poważnie to odczuli. Tylko jak? Acha to dzisiaj jak dobrze pamiętam są negocjacje.

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5096 dnia: Listopada 05, 2016, 07:31:09 »
Witam czy już  coś wiadomo po wczorajszych rozmowach Może już macie jakieś informacje .
'

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5097 dnia: Listopada 05, 2016, 11:09:13 »
Witam, potrzeba wstrząsu w naszych związkach !!! Może zatem, niech na każdej zmianie rannej pracownicy zanoszą paczki do biura swoich związków. J

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5098 dnia: Listopada 05, 2016, 16:48:19 »
Wczorajsze propozycje
nagroda roczna będzie wypłacona bez zmian, doładowanie kart na dotychczasowym poziomie, podwyżka ...100 zł...

...oczywiście to tylko propozycja
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2016, 16:51:34 wysłana przez liścik »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5099 dnia: Listopada 05, 2016, 17:27:57 »
podwyżka ...100 zł...
No i co na to nasze kochane ZZ, a wielu tu marzyło o 6 stówkach podwyżki a tu będzie na rękę 60 dyszek. No jak przejdzie to nasuwa się jeden wniosek nasze ZZ są do dupy i nie parafią  cokolwiek (podwyżki, posiłki, nagroda 50 lat zch) załatwić pracownikom, no bo sobie to już insza sprawa  i są bardziej operatywni. 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.