Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6873575 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5025 dnia: Października 25, 2016, 12:58:05 »
Pani Aniu ja jeszcze w temacie posiłków. Jesteście  za wprowadzeniem kart przedpłatawych  czyli? Jak pani związek to widzi,  gdzie będzie je można realizować bo jak przypuszczam nie będzie można z nich wybrać gotówki.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5026 dnia: Października 25, 2016, 14:45:31 »
W grupie kapitałowej GA w dwóch firmach są takie karty w Fosforach Gdańskich i w Siarkopolu.  Dostarcza je firma Edenred. Karty takie dostarcza w naszym kraju firma Sodexo.
Wygląda to mniej więcej tak:
http://www.edenred.pl/pl/karty-na-posilki-profilaktyczne
http://www.sodexobenefits.pl/motywuj-pracownikow/dofinansowanie-posilkow

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5027 dnia: Października 25, 2016, 15:07:17 »
Pani Aniu ja jeszcze w temacie posiłków. Jesteście  za wprowadzeniem kart przedpłatawych  czyli? Jak pani związek to widzi,  gdzie będzie je można realizować bo jak przypuszczam nie będzie można z nich wybrać gotówki.
Jednym słowem wyglądać to będzie tak że aby zjeść trzeba jechać na Szczecin czyli masz przerwę śniadaniowa idziesz na 101 i jedziesz do Szczecina zjeść ;) oczywiście płacisz za to kartą...wchodziłem na stronę sodexo i próbowałem znaleźć punkty w których mozna się posilić ale nie znalazłem...znalazłem tylko punkty które mają jakieś tam promocje w Szczecinie i jest to Doner Kebab Berlin i NorthFish tak wiec bedziemy jedli kebaby cały miesiąc ;) szczerze to średnio podoba mi sie ten pomysł...pracowniką bardziej chyba chodzi o to ze mogą sobie iść do sklepu z taką karta i kupić cos z czego sobie zrobią sami posiłek czyli kupią produkt taki który lubią a nie będą wcinac kebaby albo ryby
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2016, 15:17:07 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5028 dnia: Października 25, 2016, 15:43:37 »
Jednym słowem wyglądać to będzie tak że aby zjeść trzeba jechać na Szczecin czyli masz przerwę śniadaniowa idziesz na 101 i jedziesz do Szczecina zjeść  oczywiście płacisz za to kartą...wchodziłem na stronę sodexo i próbowałem znaleźć punkty w których mozna się posilić ale nie znalazłem...znalazłem tylko punkty które mają jakieś tam promocje w Szczecinie i jest to Doner Kebab Berlin i NorthFish tak wiec bedziemy jedli kebaby cały miesiąc  szczerze to średnio podoba mi sie ten pomysł...pracowniką bardziej chyba chodzi o to ze mogą sobie iść do sklepu z taką karta i kupić cos z czego sobie zrobią sami posiłek czyli kupią produkt taki który lubią a nie będą wcinac kebaby albo ryby
Naprawdę jesteś taki ograniczony ? To będzie taka sama karta jaką masz teraz z sodexo, którą też możesz płacić zarówno w restauracji, kinie, obuwniczym czy spożywczym.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5029 dnia: Października 25, 2016, 15:44:54 »
Z drugiej strony jak to widzisz? Przerwa śniadaniowa i wszyscy lecą na stołówkę w Zakładach?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5030 dnia: Października 25, 2016, 15:44:58 »
Wodnik, można założyć, że jeśli taka duża firma wprowadzi tego typu karty to i akceptanci lokalni się pojawią. Więc o to bym się w dłuższym okresie nie martwił. Najwyżej na samym początku byłyby problemy ale pewnie maks 2 miesiące i byś mógł w Policach tym płacić.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5031 dnia: Października 25, 2016, 15:45:21 »
Jednym słowem wyglądać to będzie tak że aby zjeść trzeba jechać na Szczecin czyli masz przerwę śniadaniowa idziesz na 101 i jedziesz do Szczecina zjeść  oczywiście płacisz za to kartą...wchodziłem na stronę sodexo i próbowałem znaleźć punkty w których mozna się posilić ale nie znalazłem...znalazłem tylko punkty które mają jakieś tam promocje w Szczecinie i jest to Doner Kebab Berlin i NorthFish tak wiec bedziemy jedli kebaby cały miesiąc  szczerze to średnio podoba mi sie ten pomysł...pracowniką bardziej chyba chodzi o to ze mogą sobie iść do sklepu z taką karta i kupić cos z czego sobie zrobią sami posiłek czyli kupią produkt taki który lubią a nie będą wcinac kebaby albo ryby
Naprawdę jesteś taki ograniczony ? To będzie taka sama karta jaką masz teraz z sodexo, którą też możesz płacić zarówno w restauracji, kinie, obuwniczym czy spożywczym.
Pokaz mi gdzie to wyczytałes dobry człowieku ze to będzie taka karta...karta launch pass chyba mówi samo za siebie

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5032 dnia: Października 25, 2016, 15:54:51 »
Z drugiej strony jak to widzisz? Przerwa śniadaniowa i wszyscy lecą na stołówkę w Zakładach?
Ja to widzę tak,ze masz tą kartę idziesz sobie do jakiegokolwiek sklepu i kupujesz produkt spożywczy z którego robisz sobie do pracy posiłek .ewentualnie idziesz do bufetu czy jedziesz na stołówkę i tam płacisz np za wątróbkę jeżeli masz ochotę na nia czy na cokolwiek innego.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5033 dnia: Października 25, 2016, 15:55:38 »
Pokaz mi gdzie to wyczytałes dobry człowieku ze to będzie taka karta...karta launch pass chyba mówi samo za siebie
w zakładce KUPONY ŻYWIENIOWE PASS. Pisząc karta miałem na myśli sam fakt posiadanego wyboru na to co chcesz zjeść, dostając paczkę z serkiem wiejskim i pasztetem takiego wyboru nie masz, jesteś skazany na łaskę SIALU.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5034 dnia: Października 25, 2016, 16:00:00 »
Jeżeli w tej karcie chodziło o taką samą możliwość jak w zwykłej sodexo to by nie dawali nowej tylko doładowywali ta którą posiadamy. Tak jak napisał szuwarek nie ma w Policach pkt., który obsługuje ta kartę a co za tym idzie są one bezsensowne. wg. mnie powinna to być doładowywana karta sodexo, która obecnie posiadamy która będzie można zapłacić w sklepach na terenie Polic.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5035 dnia: Października 25, 2016, 16:01:48 »
Jeżeli w tej karcie chodziło o taką samą możliwość jak w zwykłej sodexo to by nie dawali nowej tylko doładowywali ta którą posiadamy. Tak jak napisał szuwarek nie ma w Policach pkt., który obsługuje ta kartę a co za tym idzie są one bezsensowne. wg. mnie powinna to być doładowywana karta sodexo, która obecnie posiadamy która będzie można zapłacić w sklepach na terenie Polic.
Dobrze prawisz kolego...piwa mu polejcie

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5036 dnia: Października 25, 2016, 16:20:53 »
w okół siarkopolu czy fosforów Gdańskich też nie ma restauracji i jakoś ludzie pracujący tam sobie radzą, najprawdopodobniej kupują produkty w sklepach. To że karta się nazywa lunch znaczy że musisz za nią kupić gotowe jedzenie ?? najlepiej narzekać i marudzić że jest źle a jak mają przyjść zmiany to nagle większość woli tak jak jest.
Z 5 BOP było tak samo, dobrze pamiętam jak wielu, bardzo wielu pracowników oponowało i nie chciało by wdrożono na ich wydziałach nowy system pracy, twierdząc że starych drzew się nie przesadza, a po kilku zmianowych cyklach szybko zmienili zdanie.


Tak samo będzie z kartą, bonami czy jak to tam chcecie sobie nazwać. teraz dostajesz bułki i produkty do zjedzenia z bułką a mając kartę kupisz sobie produkty i pieczywo na jakie masz ochotę. I nie ma co filozofować, karty jeszcze w ręku nie trzymał a już wie jak będzie. Ja też nie wiem, ale zakładam że będzie to podobna forma do bonów jakie były 20 lat temu.


Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5037 dnia: Października 25, 2016, 16:25:53 »
w okół siarkopolu czy fosforów Gdańskich też nie ma restauracji i jakoś ludzie pracujący tam sobie radzą, najprawdopodobniej kupują produkty w sklepach. To że karta się nazywa lunch znaczy że musisz za nią kupić gotowe jedzenie ?? najlepiej narzekać i marudzić że jest źle a jak mają przyjść zmiany to nagle większość woli tak jak jest.
Z 5 BOP było tak samo, dobrze pamiętam jak wielu, bardzo wielu pracowników oponowało i nie chciało by wdrożono na ich wydziałach nowy system pracy, twierdząc że starych drzew się nie przesadza, a po kilku zmianowych cyklach szybko zmienili zdanie.


Tak samo będzie z kartą, bonami czy jak to tam chcecie sobie nazwać. teraz dostajesz bułki i produkty do zjedzenia z bułką a mając kartę kupisz sobie produkty i pieczywo na jakie masz ochotę. I nie ma co filozofować, karty jeszcze w ręku nie trzymał a już wie jak będzie. Ja też nie wiem, ale zakładam że będzie to podobna forma do bonów jakie były 20 lat temu.
A skąd Ty mozesz wiedzieć jak to jest u nich...karta lunch pass to lunch pass,korzystasz z niej tam gdzie ci wolno czyli w punktach konkretnych i tyle w temacie...ciezko ci to pojąć człowieku czy co ?

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5038 dnia: Października 25, 2016, 16:28:42 »
bo znam gościa z Tarnobrzegu, który tam pracuje i ma taką kartę.

Post Merge: Października 25, 2016, 16:32:47
Bedzie karta, to będę korzystał wszędzie gdzie można płacić kartą, A Ty sobie jeździj do kfc czy mak donaldas z tą kartą bo zaoszczędzisz 50 groszy. w restauracjach, barach czy innych lokalach z jedzeniem to dzięki temu że masz takową kartę to masz dodatkowe zniżki i promocje.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2016, 16:32:47 wysłana przez bosman »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5039 dnia: Października 25, 2016, 17:24:28 »
Trochę poszperalem w internecie. I jest napisane że można płacić w Auchan i Tesco lecz w sklepach typu biedronka Lidl karta nie obowiązuje. Więc u nas w Policach taka karta nie ma najmniejszego sensu.