Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881340 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4680 dnia: Lipca 21, 2016, 19:00:34 »
Czep się Malickiego.
Też dostał się do rady nadzorczej.Zadzwoń do niego 913171165 i zapytaj dlaczego nie bierze tutaj  udziału.
Hmm,a kiedykolwiek wypowiadał się tu na jakiś temat?

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka


Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4681 dnia: Lipca 21, 2016, 19:00:44 »
Ja się nie czepiam Pani Ani, dzięki niej dowiedziałem się wielu pewnych informacji. Ale stwierdziłem fakt, który jest widoczny gołym okiem.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4682 dnia: Lipca 21, 2016, 19:36:22 »
Jest jeszcze przedstawiciel załogi w Zarządzie!

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4683 dnia: Lipca 21, 2016, 20:49:17 »
Jeżeli chodzi Wam o nagrodę za 50 - to nie będzie
Będą pieniądze ale jak nazwane niewiadomo. Nagroda jubileuszowa, ołówkowe itp.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4684 dnia: Lipca 21, 2016, 20:54:40 »
A tak zmieniając temat związany z pieniędzmi dla załogi to ktoś się orientuję jak w ogóle idzie sprzedaż naszych towarów?będziemy na plusie czy może jesteśmy w plecy?ps.proszę nie wracać do tematu rzekomej straty!!

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka


Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4685 dnia: Lipca 21, 2016, 23:18:47 »
A tak zmieniając temat związany z pieniędzmi dla załogi to ktoś się orientuję jak w ogóle idzie sprzedaż naszych towarów?będziemy na plusie czy może jesteśmy w plecy?ps.proszę nie wracać do tematu rzekomej straty!!

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka


Obawiam się, że niezależnie od tego jak idzie sprzedaż to o stracie długo nie będzie nam dane zapomnieć .

Kraken

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4686 dnia: Lipca 21, 2016, 23:33:51 »
I pewnie na NAS pracownikach też się to odbije

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4687 dnia: Lipca 22, 2016, 14:49:53 »
jest tutaj ktoś kto może dowiedzieć się  czemu pozostałe związki  były przeciwne zmianą proponowanym w posiłkach profilaktycznych ? ( chodzi mi tutaj o oficjalne stanowisko )

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4688 dnia: Lipca 22, 2016, 16:13:50 »
Po spotkaniu zz z Zarządem:  Omawiane było kilka pkt i w sprawie szczegółów zapraszam do biur zz. Tematy: nagroda z okazji 50 lecia ( Prezes powiedział, że jubileusz był w zeszłym roku dlatego nie nastąpi wypłata pieniędzy z tego tytułu).
Kolejne tematy: premia. Wnioskowaliśmy jako zz o powrót do "starej" premii. Pracodawca powoła zespół ds ustalenia celów, które będą rzeczywistym odzwierciedleniem pracy poszczególnych pracowników.
Ok 1,5 mies temu wnioskowaliśmy o likwidację 2 bop na logistyce. Szef logistyki zaproponował wprowadzenie 3bop ale i utrzymanie 2bop. Jako zz złożyliśmy wniosek, aby odejść całkiem od 2bop. Prezes poinformował nas, że w przeciągu 2tyg odbędzie się spotkanie nt temat zz z dyr logistyki.
Piszę to jako wiceprzew. zz. Jako członek RN będę mogła pisać niestety mniej niż dotychczas, ponieważ od 3 lipca  obowiązuje Rozporządzenie MAR oraz Dyrektywa MAD II które restrykcyjnie podchodzą do kwestii informacyjnych. Dlatego tyle co mogę będę tutaj pisała, o resztę zapytań zapraszam do biura związku lub o kontakt bezpośredni. Zawsze gdy macie potrzebę mogę podjechać na zakład.


Post Merge: [time]Lipiec 22, 2016, 16:29:41 [/time]
Co do posiłków: nasza organizacja przeprowadziła ankietę. Trwa jej zliczanie, zainteresowanie ankietą było bardzo duże. Wyniki ankiety będą  dla naszego związku kierunkowe oraz przedstawimy je Zarządowi Spółki.

Post Merge: Lipca 22, 2016, 16:33:31
No i faktycznie jestem na urlopie ale zaglądam i czytam co piszecie. Na ile będę mogła odpisać to odpiszę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2016, 16:33:31 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4689 dnia: Lipca 22, 2016, 18:05:02 »
Temat nagrody za 50lat był dla obecnego prezesa najprostszy, ponieważ, to nie za rządów PiS miało miejsce to przykre zdarzenie i dlaczego niby teraz mamy coś dostać? :)

Co do paczek i premii miesięcznych mam nadzieje, że coś się ruszy, bo ani to, ani to nie zadowala pracowników (z tego co wiem) i w tym mnie.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4690 dnia: Lipca 22, 2016, 19:12:50 »
Pani Ania napisała, że nie będzie nagrody "jubileuszu", ale może być pod inną nazwą.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4691 dnia: Lipca 22, 2016, 19:52:03 »
Po spotkaniu zz z Zarządem:  Omawiane było kilka pkt i w sprawie szczegółów zapraszam do biur zz. Tematy: nagroda z okazji 50 lecia ( Prezes powiedział, że jubileusz był w zeszłym roku dlatego nie nastąpi wypłata pieniędzy z tego tytułu).
Kolejne tematy: premia. Wnioskowaliśmy jako zz o powrót do "starej" premii. Pracodawca powoła zespół ds ustalenia celów, które będą rzeczywistym odzwierciedleniem pracy poszczególnych pracowników.
Ok 1,5 mies temu wnioskowaliśmy o likwidację 2 bop na logistyce. Szef logistyki zaproponował wprowadzenie 3bop ale i utrzymanie 2bop. Jako zz złożyliśmy wniosek, aby odejść całkiem od 2bop. Prezes poinformował nas, że w przeciągu 2tyg odbędzie się spotkanie nt temat zz z dyr logistyki.

Czy do tej pory takich wniosków do zarządu nie było , czy ciągle walkujecie to samo ? W końcu nowy zarząd jest od blisko pół roku . Takich spotkań z dyr. Logistyki było juź chyba kilka (albo przynajmniej miało być) , o premii i powołaniu zespołu teź juź była mowa , źe o posiłkach nie wspomnę . Chyba czas najwyższy na jakieś konkrety a nie takie ......hm chciałoby się użyć mocniejszego slowa...

Offline Azazel

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4692 dnia: Lipca 22, 2016, 22:31:17 »
No to zaczynacie odpisywać:

http://m.bankier.pl/wiadomosc/POLICE-Odpis-aktualizujacy-wartosc-bilansowa-naleznosci-od-spolki-zaleznej-AFRIG-S-A-7444991.html

Szkoda, że jednak za 2016, gdyby udało się tak jak chcieli korygować 2015 to byście zaoszczędzili kilka milionów na premiach dla poprzedniego zarządu.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4693 dnia: Lipca 23, 2016, 20:09:07 »
Zamiast tych nagród za 50lat, które i tak już przepadły ja osobiście bym się martwił przyszłym rokiem i podwyżkami :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4694 dnia: Lipca 23, 2016, 20:22:28 »
Zamiast tych nagród za 50lat, które i tak już przepadły ja osobiście bym się martwił przyszłym rokiem i podwyżkami :)
O przyszłym roku i ewentualnym braku podwyżek ,nagrody rocznej itd. bedziemy rozmawiać w przyszłym roku :]