Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6871250 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1260 dnia: Stycznia 20, 2013, 21:53:24 »
Cytat: "ola_pazdzioch"
Sam nie jednokrotnie gdy mam na rano przechodzę przez bramę o 5:25 i nikt tego nie liczy. Zmieniam kolegów 10 min później a muszę wyjść po 14:00. Czyli w pracy jestem ponad 8H. Nikt za to nie płaci mi i nie upominam się o to,


O Boże...!

ola_pazdzioch

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1261 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:00:28 »
O Boże...![/quote]

Co o boże???, to jest cenny czas może nie dla ciebie ( bo ty może nie pracujesz w ZCH) Ja mam druga pracę i muszę się do niej przemieścić a nie mam blisko

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1262 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:06:54 »
Cytat: "ola_pazdzioch"
Co o boże???, to jest cenny czas może nie dla ciebie ( bo ty może nie pracujesz w ZCH) Ja mam druga pracę i muszę się do niej przemieścić a nie mam blisko


.....o matko i córko...czytam i nie wierzę.... skąd wyście się wszyscy pozrywali....czy naprawdę tak cięzko zrozumieć, że pracodawca płaci ci za obecnośc na stanowisku pracy przez 8 h....kogo obchodzi, że zmieniasz kogoś 10 min wcześniej....w pracy masz się stawić tak abyś był gotów do jej rozpoczecia o godz 6 i zakończenia pkt. 14. bez względu na to czy ktoś cię zmienia wcześniej czy nie....masz zapłacone za 8 h obecności na stanowisku pracy, nie na szatni, nie na bramie wczesniej tylko w miejscu bezpośredniego wykonywania obowiązków....

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1263 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:08:39 »
Cytat: "ola_pazdzioch"
Co o boże???, to jest cenny czas może nie dla ciebie ( bo ty może nie pracujesz w ZCH) Ja mam druga pracę i muszę się do niej przemieścić a nie mam blisko


Wiele jeszcze do zrobienia na linii pracownik-firma. Pozdrawiam.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1264 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:12:32 »
jestem ciekaw co gadaliby, ci wszyscy oburzeni, gdyby w ich własnej firmie pracownicy postępowaliby w ten sposób....niepojęte...beka na maxa....zastanawia mnie tylko skąd to sie bierze....roszczeniówka na maxa....

ola_pazdzioch

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1265 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:13:44 »
Nie 10 min wcześniej tylko 25minut wcześniej czytaj ze zrozumieniem. Wcześniej nie było problemu. Nikt sam nie zostawia stanowiska pracy, bo nie da rady.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1266 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:19:06 »
..a ty zrozum w końcu, że to jest tylko i wyłącznie twój problem, jeżlli do rozpoczęcia pracy o godz. 6 musisz być na bramie 5.25 ....i niby dlaczego miałby ci ktoś za to płacić, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić ci odpowiednie warunki do rozpoczecia i zakończenia pracy (zaplecze socialne, bhp, dojazd do miejsca pracy itp) a twoim zakichanym obowiązkiem jest stawić się w niej na czas i wykonywać ją dokładnie przez tyle czasu za ile masz zapłacone....to, że w twoim wypadku oznacza to przejście przez bramę 5.25 to już tylko twój problem... zawsze możesz poszukać pracy, która mniej będzie kolidowała z twoimi rozlicznymi obowiązkami prywatnymi..

ola_pazdzioch

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1267 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:28:59 »
nie rzucaj się!!! bo napisałem wcześniej nie jednokrotnie!!! to znaczy nie zawsze!!!jakbyś nie wiedział i nie upominam się o to, aby ktoś mi za to płacił!!! Chodzi o to, że nikt nie opuści stanowiska pracy wcześniej bo się nie da, tym bardziej jest nas teraz za mało na zmianach, każdy pracownik ma teraz dużo więcej obowiązków!!! Jak nie wiesz to nie pisz!!!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1268 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:32:17 »
Proszę o ograniczenie emocji.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1269 dnia: Stycznia 21, 2013, 07:12:15 »
Cytat: "ola_pazdzioch"
Sam nie jednokrotnie gdy mam na rano przechodzę przez bramę o 5:25 i nikt tego nie liczy. Zmieniam kolegów 10 min później a muszę wyjść po 14:00. Czyli w pracy jestem ponad 8H. Nikt za to nie płaci mi i nie upominam się o to, ale jeśli ktoś mnie zmienia to mógłbym sobie normalnie wyjść a nie czekać aż mnie wypuszczą


...czy powyższe nie świadczy czasem o tym jak bardzo pokrzywdzony się czujesz....i jedyną rzucającą się osobą w tej dyskusji jesteś ty...ja ci tylko grzecznie tłumaczę, że w normanych warunkach powinieneś na szatni się stawić dopiero 14:01 bo do 14 (tudzież w innych wskazanych przez pracodawcę godzinach) masz być na stanowisku pracy... koniec kropka.

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1270 dnia: Stycznia 21, 2013, 12:04:06 »
No właśnie, szczerze to trochę mnie dziwi fakt, że ochroniarze jak spisują to spisują tylko osoby wychodzące np. przed godziną 22, a faktem jest tak jak napisał liścik, że my o 22 powinniśmy dopiero iść na szatnie,w szatni jak ktoś ma ochotę to się wykąpać(bo nie ma obowiązku),przebrać się, i dopiero iść na bramę, więc między Bogiem a prawdą powinni przestać spisywać mniej więcej o 22:15- 22:20 więc proszę zastanówmy się w czym niektóre osoby mają problem... bo to się robi śmieszne, żeby 5 czy 10 min komuś aż tak robiło różnice !!
zwłaszcza, że mamy płacone za 8 H a to jest tylko nasza dobra wola(bądź nie pisane uzgodnienie między sobą), że przychodzimy i zmieniamy poprzednika wcześniej.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1271 dnia: Stycznia 21, 2013, 12:30:57 »
Krzyczcie głośniej, to wprowadzą obowiązek zmiany stanowiska dokładnie na koniec zmiany (bo podejrzewam, że teraz coś takiego nie jest sformalizowane) i się zabawa skończy. A dopilnować tego będzie łatwo, bo wystarczy brygadzistów i kierowników rozliczać za to, że pracownicy nie przestrzegają czasu pracy.
Poza tym, skoro tak narzekacie na działania ochrony, to dlaczego nie zgłosicie tego faktu Zarządowi? Napiszcie skargę, że was spisują jak sobie wychodzicie z terenu Zakładów o godzinie, kiedy powinniście dopiero schodzić ze stanowisk. Tylko nie zapomnijcie się podpisać...

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1272 dnia: Stycznia 21, 2013, 12:49:03 »
jak słusznie zauważył coocer....rozliczani za obecność pracowników o godz. 22 (6 czy 14) na bramie powinni być przede wszystkim bezpośredni przełożeni tj. od brygadzisty poprzez mistrza do kierownika zakładu włącznie...jeżeli oni nie reagują na ewidentne łamanie regulaminu pracy przez podległych pracowników to w mojej ocenie są pierwszymi, którzy winni ponieść konsekwencje...

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1273 dnia: Stycznia 21, 2013, 15:31:04 »
[ciach!]Jest to temat dotyczący ZCH Police i osoby niepracujące w tej firmie nie mają bladego pojęcia o pracy w chemii a rzucające złe światło na pracowników tejże firmy powinny być oznaczone jako TW ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1274 dnia: Stycznia 21, 2013, 15:34:28 »
Cytat: "zaksiu"
W/g mnie to kibic z dala się nie wp.....la.


Takie teksty to rzucaj sobie pod budka z piwem, a nie tutaj na forum. Nie ty bedziesz decydowal, kto moze zabierac glos w tym watku. Od tego sa Admini.