Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6848888 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1245 dnia: Stycznia 19, 2013, 19:53:22 »
Nie slyszalam o dodatkach dla osob pracujacych na umowe zlecenie.Obnizek pensji tez nie bedzie.

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1246 dnia: Stycznia 20, 2013, 10:56:27 »
...oj działo się wczoraj na bramie o 22.00 przepychanki z ochroną  :enforcer:  :enforcer:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1247 dnia: Stycznia 20, 2013, 12:27:14 »
O 22 to się powinno kończyć zmianę w miejscu pracy, a nie już przez bramę wychodzić. Bidulki, ciemiężeni przez ochronę... Nie ma to jak dawać kierownictwu powody do zwolnienia. Chyba jednak za dobrze wam się pracuje na Zakładach, czy też może w przypadku niektórych "pracowało"...

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1248 dnia: Stycznia 20, 2013, 12:31:13 »
A w układzie zwolnień grupowych nie było takiego zapisu że pierwszeństwo w przyjęciach mają osoby którym ostatnio nie przedłużyli umów i ci zwalniani  ? Ktoś zna odpowiedź na te pytanie ?

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1249 dnia: Stycznia 20, 2013, 12:32:47 »
Akurat czarni na bramach wydaje mi się nie są od liczenia czasu pracy pracownikom.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1250 dnia: Stycznia 20, 2013, 18:40:45 »
Z nudów pewnie tego nie robią. Kiedyś mogło być ciche przyzwolenie na szybsze opuszczanie stanowisk. Widocznie coś się zmieniło i rozsądnie jest to uszanować, tym bardziej że za ten czas wam płacą. Wolelibyście żeby wprowadzili elektronikę, która co do minuty naliczy czas i wam za niego zapłacą?

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1251 dnia: Stycznia 20, 2013, 19:57:35 »
Nie rozumiem zadymy. Przecież ci, którzy wychodzą wcześniej nie zostawiają stanowisk samych. Nikt nie jest tak głupi by zostawić instalację samopas. Są zmieniani wcześniej przez kogoś i sami również zaczynając zmianę zmieniają kogoś wcześniej.

W czym problem, że ktoś wyjdzie 10 minut wcześniej? To sprawdźcie czy przypadkiem sam nie przychodzi wcześniej do pracy. Więc niby za co pracodawca płaci?

Podejrzewam, że ci, którzy tak się wydzierają o wcześniejsze wychodzenie z pracy sami nie pracowali nigdy na zmiany albo zapomnieli jak wygląda praca zmianowa i przejęcia stanowisk.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1252 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:01:32 »
Cytat: "C80"
W czym problem, że ktoś wyjdzie 10 minut wcześniej? To sprawdźcie czy przypadkiem sam nie przychodzi wcześniej do pracy. Więc niby za co pracodawca płaci?


W tym problem, że czasy komuny się dawno skończyły. Najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie kart magnetycznych i kont godzinowych.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1253 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:02:52 »
Hehe, czasy komuny się skończyły? To zdaje się w czasach komuny podbijało się na Zakładach karty w automatach.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1254 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:05:13 »
Cytat: "C80"
To zdaje się w czasach komuny podbijało się na Zakładach karty w automatach.


No tak, zapomniałem, że uczciwość wobec pracodawcy może być sporym problemem.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1255 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:38:26 »
O jakiej uczciwości mówisz? Przeczytaj proszę jeszcze raz moją wcześniejszą wypowiedź, bo chyba nie do końca zrozumiałeś o czym pisałem.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1256 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:41:37 »
Cytat: "C80"
O jakiej uczciwości mówisz? Przeczytaj proszę jeszcze raz moją wcześniejszą wypowiedź, bo chyba nie do końca zrozumiałeś o czym pisałem.


Nie traktuj mnie jak idioty, umiem czytać i wyciągać odpowiednie wnioski. Uważam, że niektórym zatrudnionym w Z.Ch. się w tyłkach poprzewracało. Oczywiście nie mówię o zleceniowcach, bo to ci ludzie najbardziej zasługują na stałą umowę o pracę.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1257 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:45:08 »
Chyba jednak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja piszę o tym, że można zostać spisanym na bramie i mieć problemy dyscyplinarne nawet po przepracowaniu więcej niż 8 godzin na swojej zmianie. A ty wyjeżdżasz o uczciwości wobec pracodawcy.

Zresztą mniejsza o to. Nie będę się z tobą licytował.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1258 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:51:11 »
Cytat: "C80"
Chyba jednak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja piszę o tym, że można zostać spisanym na bramie i mieć problemy dyscyplinarne nawet po przepracowaniu więcej niż 8 godzin na swojej zmianie. A ty wyjeżdżasz o uczciwości wobec pracodawcy.


Nawet nie wiesz, ile nie wiesz, gdybyś zrozumiał to co napisałem, nie wyjeżdżałbyś z tak prymitywną argumentacją. Czas pracy jest określony, a pracownik nie może narzucać pracodawcy swoich reguł czasu pracy, póki te nie zostaną określone w odpowiedni sposób. To oczywiście sprawy do dogadania, ale przez związki, a nie przez indywidualne widzimisię.

ola_pazdzioch

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1259 dnia: Stycznia 20, 2013, 21:39:00 »
To co napisał C80 jest prawdą!!! Sam nie jednokrotnie gdy mam na rano przechodzę przez bramę o 5:25 i nikt tego nie liczy. Zmieniam kolegów 10 min później a muszę wyjść po 14:00. Czyli w pracy jestem ponad 8H. Nikt za to nie płaci mi i nie upominam się o to, ale jeśli ktoś mnie zmienia to mógłbym sobie normalnie wyjść a nie czekać aż mnie wypuszczą!!!