Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police lodowisko  (Przeczytany 20061 razy)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 18, 2011, 17:21:27 »
To chyba dziś zrobili oficjalne otwarcie bo zimą( tego roku) otworzyli na szybko bez oficjalnego otwarcia widziałam jak był lodowisko ustrojone a teraz te fajerwerki.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 18, 2011, 17:32:30 »
no i fajnie. z lodowiska można będzie korzystać tak jak w ubiegłym roku nieodpłatnie? bo jeśli tak to trochę niefajnie , bo myślę, że mała kwota, która miałaby być pobierana od chcących pojeździć mogłaby zmniejszyć minimalnie tłok na nim i w przyszłości zostać przeznaczona na nowy sprzęt , czy inne tam potrzebne rzeczy do jego utrzymania. Poza tym fajnie by było gdyby zrobili taki grafik jaki jest na lodogryfie. Czas dla uczniów białej, dla rodzin itd ... ale to tylko moje takie myśli :P
“imperfections make you more beautiful”

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 18, 2011, 22:20:32 »
A się zastanawiałam co to za święto.... słyszałam tylko huk ... fajerwerków nie widziałam, zasłonili mi

Offline prykpryk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 24, 2011, 14:22:35 »
Na zspolice.pl oraz na samym lodowisku jest ogłoszenie ze będzie czynne od 25.11.2011 a wypożyczalnia łyżew od 17.12.2011.

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 24, 2011, 16:13:25 »
Ciekawe czemu wypożyczalnie otwierają później niż lodowisko.Chyba mało kto ma własne łyżwy.

Krzysiek988

  • Gość
Police lodowisko
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 24, 2011, 19:43:55 »
Cytat: "Lilo"
no i fajnie. z lodowiska można będzie korzystać tak jak w ubiegłym roku nieodpłatnie? bo jeśli tak to trochę niefajnie , bo myślę, że mała kwota, która miałaby być pobierana od chcących pojeździć mogłaby zmniejszyć minimalnie tłok na nim i w przyszłości zostać przeznaczona na nowy sprzęt , czy inne tam potrzebne rzeczy do jego utrzymania. Poza tym fajnie by było gdyby zrobili taki grafik jaki jest na lodogryfie. Czas dla uczniów białej, dla rodzin itd ... ale to tylko moje takie myśli :P


Zgadzam się z Tobą. Gdyby wprowadzili opłaty nie było by takiego tłumu i ,,monopolu'' na jeżdżenie. Kilka razy miałem sytuacje  gdy uczniowie z białej [/u]mieszkający w internacie i nie tylko, brali łyżwy i jeździli sobie po kilka godzin z przerwami na fajki przy bandzie. Nikt tam nie pilnował czy ktoś jeździ ,,15 min czy 4 godziny''. A ja z kolegami wraz z innymi osobami ,,czekamy'' sobie aż komuś się ,,łaskawie'' znudzi śmiganie i odda łyżwy z odpowiednim rozmiarem. ;/.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 24, 2011, 20:03:38 »
nie wolno pobierac oplat za korzystanie z lodowiska. Zostalo zbudowane na takiej zasadzie jak Orliki
sz

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 25, 2011, 08:25:45 »
wystarczy wprowadzić kogoś kto będzie tego pilnował. Przypomnę tylko, że orlik tylko wtedy jest orlikiem kiedy jest tam animator pracujący z młodzieżą. W przeciwnym razie kasę za budowe orlika trzeba oddać, o czym NIK i media informowały. A skoro tak jest z lodowiskiem, że na tej samej zasadzie zbudowany, to gdzie jest animator?
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 25, 2011, 08:53:51 »
Cytat: "sz"
nie wolno pobierac oplat za korzystanie z lodowiska. Zostalo zbudowane na takiej zasadzie jak Orliki


A kto mówi o lodowisku? Za wypożyczenie lyzew powinno się płacić.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Rzeźnik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 25, 2011, 15:42:16 »
Od tego roku za łyżwy będzie się płacić. Dlatego wypożyczalnia będzie otwarta później żeby przygotować miejsce wydawania łyżew z kasą fiskalną.

żarcik

  • Gość
Police lodowisko
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 02, 2011, 19:50:27 »
Czy wiecie coś o lodowisku u nas, we wtorek było jeszcze zamknięte z powodu awarii agregatu.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 02, 2011, 19:57:46 »
Noooo... chyba trochę jeszcze za ciepło :]

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 02, 2011, 22:27:44 »
Cytat: "żarcik"
Czy wiecie coś o lodowisku u nas, we wtorek było jeszcze zamknięte z powodu awarii agregatu.


Awaria chyba już została usunięta. Swoją drogą pogoda płata ma figla, a agregat bez problemu radzi sobie z chłodzeniem tafli, gdy temperatura nie przekracza 10 stopni - dziś mój termometr pokazywał 12.

Swoją drogą koło Manhatanu w Szczecinie rozkłada się kryte lodowisko (bodajże to, które w tamtym roku funkcjonowało na Wiosennej). Fajna alternatywna dla zatłoczonego lodogryfu.

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 03, 2011, 09:55:50 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "żarcik"
Czy wiecie coś o lodowisku u nas, we wtorek było jeszcze zamknięte z powodu awarii agregatu.




Swoją drogą koło Manhatanu w Szczecinie rozkłada się kryte lodowisko (bodajże to, które w tamtym roku funkcjonowało na Wiosennej). Fajna alternatywna dla zatłoczonego lodogryfu.



Poza tym warto dodać, że poza sezonem będzie ono funkcjonowało jako tor łyżworolkowy :-)
“imperfections make you more beautiful”

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Police lodowisko
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 03, 2011, 12:47:37 »
Cytat: "Lilo"
Cytat: "Denver"
Cytat: "żarcik"
Czy wiecie coś o lodowisku u nas, we wtorek było jeszcze zamknięte z powodu awarii agregatu.




Swoją drogą koło Manhatanu w Szczecinie rozkłada się kryte lodowisko (bodajże to, które w tamtym roku funkcjonowało na Wiosennej). Fajna alternatywna dla zatłoczonego lodogryfu.



Poza tym warto dodać, że poza sezonem będzie ono funkcjonowało jako tor łyżworolkowy :-)


To w Szczecinie? Myślałem, że po sezonie się zwinie [: Jeśli tak, to super, bo nasze polickie poza sezonem średnio nadaje się do jeżdżenia. Nawierzchnia jest równa, całkiem przyczepna i dzieci mogą się fajnie pobawić. Nieco większym będzie brakowało przestrzeni. No i niestety w jednym czy dwóch miejscach zbiera się woda, a mokre kółka i taka nawierzchnia to większe ryzyko upadku. Nie mówię już o cierpieniu zadawanym łożyskom :p