Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.  (Przeczytany 79991 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #255 dnia: Października 27, 2012, 12:58:51 »
Kuba sprawdź IP tych osobników, mam jakieś dziwne przeczucie, że tutaj ktoś ewidentnie gada sam ze sobą. :)

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #256 dnia: Października 27, 2012, 12:59:02 »
Cytat: "Kuba"
Reytan, bez wycieczek osobistych, proszę.


Prawda w oczy kole?

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #257 dnia: Października 27, 2012, 13:00:29 »
Cytat: "MBtech"
Kuba sprawdź IP tych osobników


 Czy ABW mogę się spodziewać o szóstej rano?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #258 dnia: Października 27, 2012, 13:02:34 »
Cytat: "DarekMirror"
Prawda w oczy kole?


A no kole, szczególnie ta wasza, jedyna, słuszna i prawdziwa.  :rotfl:

Cytat: "DarekMirror"
Czy ABW mogę się spodziewać o szóstej rano?


O piątej, o szóstej to będziesz już siedział w celi. ;)

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #259 dnia: Października 27, 2012, 13:09:05 »
Cytat: "MBtech"
O piątej, o szóstej to będziesz już siedział w celi


Więc muszę się ewakuować z domu wczesniej , nie dziwcie się jak nie będzie długo moich wpisów na forum.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #260 dnia: Października 27, 2012, 13:10:04 »
Cytat: "DarekMirror"
Prawda w oczy kole?


Nie, kole mnie wojenka, którą prowadzicie - przy okazji obrażając wszystkich wokoło.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #261 dnia: Października 27, 2012, 13:10:12 »
Cytat: "DarekMirror"
Więc muszę się ewakuować z domu wczesniej


Bardzo słuszna i przebiegła decyzja.

Cytat: "DarekMirror"
nie dziwcie się jak nie będzie długo moich wpisów na forum


Mnie u Ciebie już nic nie zdziwi.  :rotfl:

Cytat: "Reytan"
Aż tak kochasz Ojczyznę, że musiałeś Ją zostawić na pastwę losu ?!?


Jasne, zrzucanie odpowiedzialności za ten bajzel na zwykłego szarego obywatela. Jakie to patriotyczne! To był odruch, powiedziałem sobie, że polskie państwo(politycy) nie będzie mnie już dłużej gnębić. Dziwię się, że tak ślepo popieracie tych PiSowskich hipokrytów, no chyba, że sami macie w tym jakiś interes. Ja liczę zawszę sam na siebie, dlatego wyjechałem.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #262 dnia: Października 27, 2012, 13:31:43 »
Skoro to już tyle lat rozpylają to dlaczego jeszcze nie miało to żadnego efektu na ludzi i planetę?

Dlaczego też nikt nigdy nie zrobił zdjęcia urządzenia, które jest zamontowane do takich samolotów? UFO ludzie fotografują, a takiej pierdoły nigdzie nie ma?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Reytan

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #263 dnia: Października 27, 2012, 14:12:19 »
O tym jak bardzo szkodliwe jest chemtrails wiadomo od dawna. To tylko ignorancja i nieświadomość sprawiają, że ludziska kpiny sobie robią z tego problemu.

A już w 2010 roku Parlament Brytyjski wydał raport na temat rozpylania substancji chemicznych w atmosferze.

 
Chemtrails dowody !

Zamieszczam oficjalny raport parlamentu brytyjskiego (House of Commons) na temat stanu prac nad tzw. 'geoengineering', czyli rozpylaniem substancji chemicznych w atmosferze. Dokument ten powinien ostatecznie zamknąć usta wszystkim 'niedowiarkom' poddającym w wątpliwość ten fakt i klasyfikującym go jako "teorie" spiskowe. Krótko mówiąc: jest to dokument potwierdzający tzw. CHEMTRAILS. Tekst oryginalny w języku angielskim dostępny jest tu:

CHEMTRAILS - OFICJALNY RAPORT : http://chomikuj.pl/panswiniak/Chemtrails

NASZĄ BRONIĄ ŚWIADOMOŚĆ I INFORMACJA

"Nie posiadamy żadnej innej broni przeciwko tej złożonej działalności,jak tylko ujawnienie tych ponurych faktów. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wysiłkom coraz więcej ludzi uświadomi sobie, że jesteśmy oszukiwani przez naszych przywódców. Dzisiaj jako rodzina łączymy siły z ludźmi całego świata, którzy nieustannie głoszą, że smugi chemiczne nie są teorią spiskową, ale spiskiem!"

I tyle w temacie. Dziękuję za uwagę.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #264 dnia: Października 27, 2012, 14:21:10 »
Cytat: "Reytan"
O tym jak bardzo szkodliwe jest chemtrails wiadomo od dawna. To tylko ignorancja i nieświadomość sprawiają, że ludziska kpiny sobie robią z tego problemu.


Powtórzę bo chyba nie zauważyłeś:

Skoro to już tyle lat rozpylają to dlaczego jeszcze nie miało to żadnego efektu na ludzi i planetę?

Drugie pytanie sprytnie pominąłeś. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Reytan

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #265 dnia: Października 27, 2012, 14:41:54 »
Cytat: "KrP"
Powtórzę bo chyba nie zauważyłeś:
Skoro to już tyle lat rozpylają to dlaczego jeszcze nie miało to żadnego efektu na ludzi i planetę?

Drugie pytanie sprytnie pominąłeś. :)


Owszem zauważyłem. A Ty nie zauważyłeś, że skoro Parlament Brytyjski musiał wydać raport w tej kwestii, to jest to bardzo poważny problem. Dokument ten potwierdza istnienie CHEMTRSILS, i powinien ostatecznie zamknąć usta wszystkim 'niedowiarkom' poddającym w wątpliwość ten fakt i klasyfikującym go jako "teorie" spiskowe.

Co do drugiego, to skąd wiesz że nie zrobiono takich zdjęć ? Tak jak w przypadku katastrofy smoleńskiej są zdjęcia wykonane z satelity, które mogą nam wiele powiedzieć o tym zamachu, a nie są udostępniane, tak samo może być z tymi zdjęciami odnośnie chemtrails. Być może że Anglicy takowe zdjęcia mają, ale nie chcą na razie udostępniać.

Póki co wydali wiele mówiący raport, i ten raport powinien dać wiele do myślenia niedowiarkom. Jak ktoś zna dobrze angileski to może sobie ściągnąć z podanej przeze mnie strony. Dużo tego, bo ponad 100 stron, jest co czytać.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #266 dnia: Października 27, 2012, 17:53:01 »
Cytat: "Reytan"
Cytat: "KrP"
Powtórzę bo chyba nie zauważyłeś:
Skoro to już tyle lat rozpylają to dlaczego jeszcze nie miało to żadnego efektu na ludzi i planetę?

Drugie pytanie sprytnie pominąłeś. :)


Owszem zauważyłem. A Ty nie zauważyłeś, że skoro Parlament Brytyjski musiał wydać raport w tej kwestii, to jest to bardzo poważny problem. Dokument ten potwierdza istnienie CHEMTRSILS, i powinien ostatecznie zamknąć usta wszystkim 'niedowiarkom' poddającym w wątpliwość ten fakt i klasyfikującym go jako "teorie" spiskowe.


Parlament Brytyjski jest dla mnie tak samo wiarygodnym źródłem jak Związek Murzyńskiej Braci Wioski Kalego.

Cytuj (zaznaczone)

Co do drugiego, to skąd wiesz że nie zrobiono takich zdjęć ? Tak jak w przypadku katastrofy smoleńskiej są zdjęcia wykonane z satelity, które mogą nam wiele powiedzieć o tym zamachu, a nie są udostępniane, tak samo może być z tymi zdjęciami odnośnie chemtrails. Być może że Anglicy takowe zdjęcia mają, ale nie chcą na razie udostępniać.


Skoro zrobiono to opublikuj. Ciekaw jestem jak te urządzenia rozpylające wyglądają.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

DarekMirror

  • Gość
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #267 dnia: Października 27, 2012, 19:57:18 »
Cytat: "KrP"
Ciekaw jestem jak te urządzenia rozpylające wyglądają.


Zgłoś się do odpowiedzialnych za rozpylanie, a nie czekaj aż wszystko podadzą ci na tacy.
Jak nawet już dostajesz, to później i tak swoją śpiewkę zaczynasz od początku.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #268 dnia: Października 27, 2012, 20:00:21 »
Cytat: "DarekMirror"
Jak nawet już dostajesz, to później i tak swoją śpiewkę zaczynasz od początku.


Identycznie jest z Wami :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim.
« Odpowiedź #269 dnia: Października 27, 2012, 20:40:48 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "KrP"
Ciekaw jestem jak te urządzenia rozpylające wyglądają.


Zgłoś się do odpowiedzialnych za rozpylanie, a nie czekaj aż wszystko podadzą ci na tacy.
Jak nawet już dostajesz, to później i tak swoją śpiewkę zaczynasz od początku.


Póki co jedyne co daliście to zdjęcia smug kondensacyjnych na niebie i ewentualne zdjęcia samolotów, za którymi te smugi się ciągną. A ja chcę zdjęcie urządzenia, które to rozpyla.

Naprawdę, pełno zdjęć UFO jest w necie, a takiej pierdoły nie macie?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln