Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Kandydaci z Polic do Sejmu  (Przeczytany 42435 razy)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« dnia: Sierpnia 31, 2011, 01:11:08 »
Przeglądając zarejestrowane listy wyborcze znalazłem trzech "naszych" kandydatów:

6 m. Kazimierz Drzazga PiS
13m. Tomasz Przerwa PO
22 m. Zbigniew Trojanowski SLD

Moim zdaniem znów, jako policzanie, jesteśmy bez szans na posła. Głosy za bardzo się rozproszą.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 31, 2011, 11:26:34 »
Cytat: "babadraba"
Moim zdaniem znów, jako policzanie, jesteśmy bez szans na posła. Głosy za bardzo się rozproszą.

A mnie się wydaje, że jeżeli koalicjant PiS-u Gryf poprze kandydata PiS-u Kazimierza Drzazgę, to ma on szansę uzyskać mandat.

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 31, 2011, 18:27:38 »
Zapominasz o Komołowskim. Pakt dotyczył jedynie wyborów samorządowych. I był skuteczny.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2011, 19:38:43 »
A Komołowski nie startuje do Senatu ?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 31, 2011, 20:13:10 »
Cytat: "Beobachter"
Zapominasz o Komołowskim.

Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
A Komołowski nie startuje do Senatu ?

Komołowski startuje do Senatu z poparciem Unii Prezydentów Miast - Rafała Dudkiewicza. A poza tym sprawa mandatu poselskiego powinna oscylować wokół któregoś przedstawiciela Polic - w grę wchodzi patriotyzm lokalny.

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 31, 2011, 22:53:10 »
To przykre, że takie miasto jak Police nie posiada swojego przedstawiciela w parlamencie. Zawsze to jakaś marginalizacja i brak możliwości reprezentacji w miejscu, gdzie podejmowane są decyzje kluczowe między innymi dla mieszkańców naszego miasta.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 31, 2011, 23:42:21 »
Pis z poparciem koalicyjnego Gryfa w Policach spokojnie wygra wybory, i innego wyjścia tu nie widzę, siła Gryfa i jego zmobilizowany lektorat może nawet pozwolić panu Kazimierzowi dostać się do parlamentu. Co by nie mówić trzeba wiedzieć z kim wejść w koalicje, zresztą Gryf już udowodnił swoja lojalność zdecydowanym poparciem pana Kazika w wyborach samorządowych do sejmiku.

monika1980

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2011, 06:26:57 »
Cytat: "babadraba"
Przeglądając zarejestrowane listy wyborcze znalazłem trzech "naszych" kandydatów:

6 m. Kazimierz Drzazga PiS
13m. Tomasz Przerwa PO
22 m. Zbigniew Trojanowski SLD



A ja jeszcze jedną "naszą osóbke" widziałam na liście...

Startuje z listy PSL. Okręg Szczecińsko - Policki.....dr inż. Agnieszka Łapin (13 miejsce) :* .....

kieliszek

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2011, 07:53:53 »
Cytat: "sekator"
To przykre, że takie miasto jak Police nie posiada swojego przedstawiciela w parlamencie. Zawsze to jakaś marginalizacja i brak możliwości reprezentacji w miejscu, gdzie podejmowane są decyzje kluczowe między innymi dla mieszkańców naszego miasta.

w naszym parlamencie głosuje się zgodnie z dyscypliną partyjną, a nie interesem wyborcy...

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #9 dnia: Września 01, 2011, 10:05:53 »
To Ostatni Ataman nie startuje, jestem w szoku  :'(
gacek

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #10 dnia: Września 01, 2011, 12:06:57 »
Cytat: "monika1980"

Startuje z listy PSL. Okręg Szczecińsko - Policki.....dr inż. Agnieszka Łapin (13 miejsce)


Niech próbuje, z wyborami na burmistrza się nie udało, może tutaj będzie lepiej. Tysiąc głosów to byłby już przyzwoity wynik jak na 13 miejsce. Życzę powodzenia.

Widziałem dziś pierwsze plakaty na tablicach wyborczych w naszym mieście.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #11 dnia: Września 01, 2011, 16:55:51 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
sprawa mandatu poselskiego powinna oscylować wokół któregoś przedstawiciela Polic - w grę wchodzi patriotyzm lokalny.

A bardziej patriotycznie jest poprzeć Tomasza czy Kazimierza? ;)
(Zbigniew wydaje mi się raczej mało lokalny, Agnieszka jeszcze mniej)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #12 dnia: Września 01, 2011, 17:38:17 »
Realnie rzecz biorąc, największe szanse na mandat poselski ma Pan Kazimierz Drzazga... Pomijając opcję polityczną dobrze by było mieć policzanina na Wiejskiej... O reszcie kandydatów nie wypowiadam się... Jeden z nich wystarczająco zakozaczył, wykrywając policką ośmiornicę :crazy:  Pana Trojanowskiego nie kojarzę jakoś.. Może ktoś przybliży tą postać? Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #13 dnia: Września 01, 2011, 18:45:13 »
Czcigodny Pawle!
Troszkę mnie zaskoczyłeś, wszak młodość i wczesną dorosłość spędziłeś w Trzebieży, zatem winieneś znać "teren". Chcesz informacji - posłuchaj.
Zbyszka Trojanowskiego znam od lat i wielu go zna dłużej. Fantastyczny facet. Mieszkaniec Przęsocina, ojciec prześlicznej Emilki (może i jej rodzeństwa, nie śledziłem). Lewicowiec w najlepszym stylu. Co to znaczy najlepszym? Po pierwsze wierny przekonaniom, po wtóre nowoczesny. Jest równie lewicowy, co np. wierzący, uczciwy katolik.
Facet o inteligencji przenikliwej (mam kompleksy, jak z nim rozmawiam), świetnie wykształcony. Prawnik, obecnie po aplikacji radcowskiej, przypuszczam, że bez problemu zdał trudny egzamin. Przez ostatnie lata specjalizował się w pomocy rolnikom aspirującym do pozyskania funduszy unijnych. Skutecznie, wdzięcznych jest wielu.
W bezpośrednim kontakcie - przemiły. Pokoleniowo - rówieśnik Adama Sobczyka (też fajny gość), Krystiana Kowalewskiego (i on ciekawy) oraz Bartka Pachisa (też człowiek z potencjałem, na dokładkę: dojrzewa).
Sumując: jeden z najlepszych kandydatów na: posła (ale również), kiedyś burmistrza lub starostę. Jak moje świadectwo nie starcza - spytaj się Zofii Hlek. Sołtys (i radnej) Przęsocina. Z zupełnie innego rozdania, lecz niewiasty "więcej niż uczciwej".
Czy Zbyszek ma szanse? Moim zdaniem - nie ma. Bo ludzie o nim nie wiedzą. Startuje, bo chce pomóc swojej partii. Gdyby SLD składało się tylko z takich "Zbyszków" - miałoby luksus samodzielnego rządzenia. Porównywalna postać - Ryszard Kalisz.
Nie chciałbym, byś po tej wypowiedzi mnie opluwał. Nie sądzę, że chciałbyś, lecz pewnie inni to zrobią. Ich sprawa.
Najserdeczniej pozdrawiam.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #14 dnia: Września 01, 2011, 19:07:57 »
I to jest właśnie sedno Panie Janie... Nie znamy większości kandydujących! Tak jak Pan przedstawia, to człowiek warty zainteresowania, tyle że , tak jak Pan mówi, pewnie nie przebije się przez bardziej "medialne" nazwiska w regionie... Nie mam zamiaru nikogo tutaj opluwać... Niech będzie i z SLD, jak będzie ciągnął za swoim regionem i będzie regionalnym patriotą, to dla mnie nie ma najmiejszego znaczenia z jakiej opcji On jest... Również serdecznie pozdrawiam.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...