Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Kandydaci z Polic do Sejmu  (Przeczytany 42436 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #105 dnia: Października 10, 2011, 21:36:53 »
Sekatorze, SLD już powzięło kroki i zaczęły się przymiarki do zmian na szczycie.. Dla mnie osobiście ich kampania była tak prymitywna, że szkoda gadać... Łatwe hasełka, na które chcięli ludzi złapać... Efekt wiadomy... Czy nie pora usiąść w największej partii opozycyjnej do stołu i zadać sobie jedno podstawowe pytanie: Dlaczego ponieśliśmy 6 z rzędu porażkę... Mówienie o sukcesie, o tym , że wprowadzili więcej posłów, to dla mnie dobra mina do złej gry... Szef w 2008 roku stwierdził, że jeśli nie wygra w 2011 roku to ustąpi miejsca innym... Może warto przetasować na górze... To według mnie mimo wszystko wzmocniłoby PiS i dałoby szansę komuś innemu, na zdecydowanie mniej wodzowskie poprowadzenie ugrupowania do kolejnego starcia przy urnach...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #106 dnia: Października 10, 2011, 21:55:14 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Zadziwiające jest również to, jak słaby wynik uzyskali kandydaci na terenie naszej gminy. Najważniejsi, czyli Drzazga, Przerwa, Trojanowski, Łapin nie przekroczyli nawet (łącznie) 2500 głosów.

Cytat: "sekator"
O przepraszam, Kazimierz Drzazga dostał prawie 2700 głosów, czyli więcej niż wszyscy wymienieni przez Ciebie kandydaci razem wzięci.

Sekatorze! Ja odnosiłem się do wyników uzyskanych w obwodach polickich a nie w całym okręgu szczecińskim. W Policach Kazimierz uzyskał poniżej 1400 głosów.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #107 dnia: Października 10, 2011, 23:05:23 »
Cytat: "Beobachter"
Myślę, drogi "sekatorze", że określanie osób publicznych mianem "prostytutek politycznych" itd. nie jest uzasadnione. Zbyt ostro. Ja akurat może i miałbym powód mieć do B. Arłukowicza pretensje, bo kiedyś z nim intensywnie współpracowałem, ale żadnych pretensji nie wyrażam. Natomiast Tobie raczej "nic nie zrobił". Jak to mówią: "Nie Twoje małpy, nie Twój cyrk". To po co go obrażać?


Jeżeli facet intensywnie pracuje rok, bądź dłużej żeby udowodnić Premierowi (co mu się zresztą prawie) udało na komisji hazardowej że tzw. aksamitny przeciek miał miejsce, a po drodze to postawienia takiej tezy wykazuje wiele (delikatnie mówiąc) "słabości" formacji rządzącej (Zbychy, Rychy i Rosoły) i po kilku miesiącach ten sam ambitny śledczy p. Arłukowicz który, poznał i obnażył a na koniec postawił krytyczną PO tezę, zmienia przynależność partyjną i wiadomo co czyni! "To sprzedał się i sam się potraktował jak p....., czy nie?

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #108 dnia: Października 10, 2011, 23:35:49 »
Nie chodziło mi o meritum oceny, ale o formę w jakiej została wyrażona. Po co bezustannie na siebie "ujadać". A zresztą - kampania minęła, jest, jak jest, pora na koniec swarów.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #109 dnia: Października 11, 2011, 07:50:33 »
Cytat: "Beobachter"
Mości "sekatorze"! Daj spokój, już po wyborach, po co zniesławiać człowieka?

Bo to wróg jest. I sam jeden zebrał w okręgu więcej głosów niż wszyscy kandydaci PiS razem wzięci.
Co innego, gdyby dał się kupić Kaczyńskiemu - wtedy byłby bohaterem i wzorcem patrioty.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.