Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Kandydaci z Polic do Sejmu  (Przeczytany 43815 razy)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #90 dnia: Października 10, 2011, 19:38:16 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Najważniejsi, czyli Drzazga, Przerwa, Trojanowski, Łapin nie przekroczyli nawet (łącznie) 2500 głosów.


miejsce na liście :
                        6 - Drzazga        2695
                        13 - Przerwa       868
                        22 - Trojanowski 826
                        13 - Łapin           123

Głosy w Policach:
                        Drzazga       1397
                        Trojanowski  555
                        Przerwa        472
                        Łapin            23
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #91 dnia: Października 10, 2011, 19:46:04 »
A pan Alewras Stelios   6 378    :)
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #92 dnia: Października 10, 2011, 20:08:40 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "pol"
PO - 48,88 proc.
PiS - 19,80 proc.


Niezłe baty dostał PiS w Policach.


To, że niezłe baty dostał, to się zgadza. Ale co do samych Polic, to raczej jest zupełnie odwrotnie.
Pozwolę sobie na takie zestawienie:
- Głosy oddane w gminie Police na PiS - 3462, z czego na polickiego kandydata - 1397 (Drzazga)
- Głosy oddane w gminie Police na PO - 6468, z czego na polickiego kandydata - 472 (Przerwa)
Przy takim zestawieniu dopiero widać świadomość jednego i drugiego elektoratu, w odniesieniu do stwierdzenia, że "dobrze byłoby mieć posła z Polic". Nie wspominając, że większość głosów oddanych na listę PO, poszła na rzecz Arłukowicza (3818 głosów oddanych w gminie), który to torpedował PO na posiedzeniach komisji hazardowej i nagle stał się lokomotywą PO. Przykre jest to, że taka jest świadomość polickiego elektoratu PO, bo, gdyby nawet jedynką był Romek, Tomek czy inny Atomek, to liczba oddanych głosów byłaby identyczna jak sądzę.
hubalczyk

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #93 dnia: Października 10, 2011, 20:37:21 »
Zwróć uwagę na to, że to nie tylko policki elektorat ma taką świadomość. Arłukowicz uzyskał ponad 101 tys. głosów, a więc trzeci wynik w kraju. Również Szczecin głosował na niego w ten sposób.

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #94 dnia: Października 10, 2011, 20:44:11 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Również Szczecin głosował na niego w ten sposób.


Jednym słowem, chcesz osiągnąć sukces  - zostań zdrajcą, renegatem i prostytutką polityczną. Wdzięczny elektorat z pewnością doceni twoją wybitną postawę.
Zastanawiam się tylko, kto niżej upadł  - sam kandydat, czy ci którym taka postawa imponuje. Ale to już pytanie do socjologów i psychologów społecznych.

Cytat: "speedbax"
Niezłe baty dostał PiS w Policach


Są miejsca w Polsce, gdzie PiS dostał jeszcze większe baty....Ba, to nie baty to po prostu miazga :

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/wiezienia-wygrala-po-przed-ruchem-palikota,1,4876338,aktualnosc.html

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #95 dnia: Października 10, 2011, 20:58:43 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Zwróć uwagę na to, że to nie tylko policki elektorat ma taką świadomość. Arłukowicz uzyskał ponad 101 tys. głosów, a więc trzeci wynik w kraju. Również Szczecin głosował na niego w ten sposób.


To prawda, jednak przede wszystkim, chcę zwrócić uwagę na fakt, że PO w Policach wygrałaby wówczas, gdyby najwięcej oddanych głosów na listę zgarnąłby kandydat z Polic, co się nie stało, dostał ich na tyle mało, że ludzie odpowiedzialni za kampanię w Policach mają powody do poważnych przemyśleń, więcej - do wstydu, to jest niesamowita porażka, to jest dopiero przegrana! Komitet mając tak wysokie poparcie w gminie, nie potrafił podczas kampanii wskazać wyborcom, że warto oddać głos na kandydata z Polic. W tym zakresie, na polickim podwórku wygrał policki komitet PiS. Jeśli temu ktoś zaprzeczy, to świadczyć to będzie tylko o jego kłopotach z uczciwością.
hubalczyk

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #96 dnia: Października 10, 2011, 21:08:12 »
Mości "sekatorze"! Daj spokój, już po wyborach, po co zniesławiać człowieka? I to jeszcze tak popularnego. Niepięknie postąpił, fakt, ale zwyciężył w pięknym stylu, a - jak wiesz - zwycięzców się nie sądzi.
Jakkolwiek nie oceniać wyników policcy Polacy dziękują Panu Bogu, że nie muszą się obawiać rozwalenia Zakładów, gwałtownych cięć personalnych we wszystkich strukturach państwowych, obrócenia w nicość 20 lat wysiłków na rzecz dobrosąsiedzkich stosunków z Niemcami i paru innych osobliwości.
Nie wiesz czasem, która partia taki rozwój wydarzeń gwarantowała? No to przejrzyj wyniki wyborów i wreszcie zejdź z chmur na ziemię. I przestań, przestań pouczać innych, w tym wypadku Arłukowicza, jak ma żyć. Niech żyje, jak uważa za stosowne.

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #97 dnia: Października 10, 2011, 21:15:14 »
Cytat: "Beobachter"
I przestań, przestań pouczać innych, w tym wypadku Arłukowicza, jak ma żyć. Niech żyje, jak uważa za stosowne.


Maestro, jestem daleki od jakichkolwiek pouczeń. Ale Pan Arłukowicz jest osobą publiczną, więc mogę sobie mieć opinię na temat jego i jego postawy życiowej. To Ty drogi Obserwatorze nie pouczaj mnie (tak jak innych, młodszych internautów) co i kiedy mam robić, bo to sprawa gajowego a Tobie nic do tego.
pozdrawiam sekator

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #98 dnia: Października 10, 2011, 21:16:11 »
Cytat: "sekator"
Jednym słowem, chcesz osiągnąć sukces - zostań zdrajcą, renegatem i prostytutką polityczną.
Jak ulał pasuje również do Rysia Lizuska Czarneckiego. Ten to dopiero zwiedził partii... Trochę więcej obiektywizmu sekatorze... Ja osobiście zawiedziony jestem wynikiem, ale życze jak najlepiej wygranym... To samo opozycji.. Oby była rzeczowa i punktowała błędy, ale i chwaliła mądre posunięcia... Niech nowy rząd jak to powiedział klasyk walczy z kryzysem, a nie z PiSem. Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #99 dnia: Października 10, 2011, 21:21:15 »
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia wkrótce w temacie :
,, Chcieliście PO to macie"...a będzie o czym pisać, oj będzie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #100 dnia: Października 10, 2011, 21:23:33 »
Cytat: "sekator"
,, Chcieliście PO to macie"...a będzie o czym pisać, oj będzie.


o każdym będzie, o Prezesie K. też już można zacząć.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #101 dnia: Października 10, 2011, 21:24:50 »
Cytat: "Beobachter"
obrócenia w nicość 20 lat wysiłków na rzecz dobrosąsiedzkich stosunków z Niemcami i paru innych osobliwości.


To fakt, słuchając dzisiejszych wiadomości nawet nie spodziewałem się tylu pozytywnych sygnałów i ciepłych słów skierowanych w stronę Polski i Polaków. Niemcy bardzo się cieszą z sukcesu PO, być może nie znają wszystkich szczegółów, jednak teraz można zobaczyć ich otwartość do dalszego dialogu pojednania. Kierunek obrany przez Prezesa Jarosława mógłby to wszystko popsuć, i nie chodzi o to, by ktoś komuś się kłaniał, a raczej o to, by wreszcie i raz na zawsze pozbyć się głupich kompleksów.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #102 dnia: Października 10, 2011, 21:29:01 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Zadziwiające jest również to, jak słaby wynik uzyskali kandydaci na terenie naszej gminy. Najważniejsi, czyli Drzazga, Przerwa, Trojanowski, Łapin nie przekroczyli nawet (łącznie) 2500 głosów. To bardzo mizerny wynik! :(

Ja osobiście nic zadziwiającego,zdumiewającego nie widzę,ani osoby ani program jaki prezentowali nie znalazły uznania w oczach wyborców,którzy jak widać lekcję demokracji odrobili z nawiązką i potrafili oddzielić plewy od ziarna.Tylko tyle i aż tyle.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #103 dnia: Października 10, 2011, 21:29:57 »
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #104 dnia: Października 10, 2011, 21:30:11 »
Myślę, drogi "sekatorze", że określanie osób publicznych mianem "prostytutek politycznych" itd. nie jest uzasadnione. Zbyt ostro. Ja akurat może i miałbym powód mieć do B. Arłukowicza pretensje, bo kiedyś z nim intensywnie współpracowałem, ale żadnych pretensji nie wyrażam. Natomiast Tobie raczej "nic nie zrobił". Jak to mówią: "Nie Twoje małpy, nie Twój cyrk". To po co go obrażać?