Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Kandydaci z Polic do Sejmu  (Przeczytany 43479 razy)

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #15 dnia: Września 01, 2011, 19:24:15 »
Powtarzam - to świetny facet. Znam go lat wiele. I dziękuję za odpowiedź. Nie twierdzę, że należy na Zbyszka głosować. Twierdzę, że należy "dolać krwi" do układu. I, że Zbyszek jest człowiekiem właściwym.
Dolewanie to - wg mnie - PSL, SLD, może JKM. Palikot skuteczny, ale nie do przyjęcia. Przynajmniej dla mnie. Kogo wybiorę? Do senatu - Flejterskiego. Mądry człowiek. A na posła: uczciwie - jeszcze nie wiem.

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #16 dnia: Września 01, 2011, 21:21:57 »
Cytat: "Beobachter"
Porównywalna postać - Ryszard Kalisz


Tęczowy Rychu jak super. Jest niezrównany. Ostatnie przemówienie do pustej sali sejmowej o zbrodniach PiSu bezcenne. Ciekawe co ma do powiedzenia na temat sprawy Olewnika i swojej w niej roli ?
Obserwatorze, przeproś Pana Trojanowskiego, bo nie wiem na czym ma polegać to podobieństwo - oby tylko na stronie wizualnej, bo cała reszta to tragedia.

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #17 dnia: Września 02, 2011, 03:34:12 »
Mylisz się mości "sekatorze". Choć jako miłośnik PiS nic innego napisać nie możesz. Ryszard Kalisz jest jednym z ciekawszych polskich polityków, łączących inteligencję z kompetencją. Zbyt wielu takich nie ma. A jego osobiste wybory, co do popierania takich lub innych demonstracji ("tęczowy Rychu")? Wolno mu, jak innym wolno przeciw nim protestować. Sam takiej orientacji nie ma.
Nie wiem, czy R. Kalisz ponosi jakąś winę w związku z tragiczną sprawą Olewnika. Rozumiem, że chodzi Ci o problem nadzoru nad śledztwem. Wiem natomiast, że stał się maksymalnie niewygodny dla PiS kiedy ogłosił raport w sprawie Barbary Blidy.
Olewnika zabiła jakaś mafia niewiadomego szczebla. Barbara Blida zginęła w wyniku legalnej i - wierzmy - że tylko nieudolnej akcji organów państwa. To jest pewna różnica.
Nie sądzę, by ktoś porównywany z Ryszardem Kaliszem mógłby się tym porównaniem czuć urażony.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #18 dnia: Września 02, 2011, 09:53:38 »
Cytat: "Beobachter"
Barbara Blida zginęła w wyniku legalnej i - wierzmy - że tylko nieudolnej akcji organów państwa.

A moim skromnym zdaniem – Barbara Blida zginęła, bo sama odebrała sobie życie. Pozostaje tylko pytanie dlaczego to zrobiła? Dla logicznie myślących - wnioski są proste. Musiała się bardzo bać odpowiedzialności za coś, czego się dopuściła, albo chciała w ten sposób uciąć łeb sprawie, aby ochronić swoją rodzinę przed konsekwencjami za popełnione przez nią przewinienia. W ten sposób mogła zapobiec utracie dóbr materialnych, jeżeli te nabyte zostały w drodze nielegalnych procederów. Dzięki jej poświęceniu, być może rodzina może dalej z nich korzystać. Jest to oczywiście hipoteza, ale nie pozbawiona sensu. Dlaczego? Ano dlatego, że gdyby każdy Polak, którego w domu nawiedzają rozmaite służby specjalne prowadzące jakieś tam dochodzenie, miałby zaraz popełniać samobójstwo, to w kraju codziennie mielibyśmy setki takich przypadków. Biorąc pod uwagę pozycję tej pani i doświadczenie oraz wpływy, to na logikę, nie miała ona żadnych innych powodów do targnięcia się na swoje życie oprócz tych, wynikających z odpowiedzialności za popełnione grzechy. Sposób na pozornie honorowe wyjście z sytuacji. Takie jest moje zdanie!
A z drugiej strony to po co tej pani potrzebna była broń, skoro parlamentarzyści tak bardzo przeciwstawiają się powszechnemu dostępowi do broni?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #19 dnia: Września 02, 2011, 10:20:13 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Musiała się bardzo bać odpowiedzialności za coś, czego się dopuściła
Ciekawe wnioski ,każdy sądzi po sobie.To była bardzo zacna i uczciwa kobieta, i nieładnie tak opluwać jeżeli się nie ma dowodów.A majątku jakiego to się dorobiła ,mieszkała w domu rodzinnym po rodzicach z siostrą .

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #20 dnia: Września 02, 2011, 11:56:20 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Realnie rzecz biorąc, największe szanse na mandat poselski ma Pan Kazimierz Drzazga... Pomijając opcję polityczną dobrze by było mieć policzanina na Wiejskiej...

Tyle że pominąć się nie da. Na Kazimierza Drzazgę mógłbym głosować - ale na nikogo z PiS nie zagłosuję, dopóki jest to partia osobników pokroju Kaczyńskiego, Kurskiego, czy - na naszym podwórku - sekatora lub millenki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #21 dnia: Września 02, 2011, 12:03:01 »
Cytat: "Storczyk"
...każdy sądzi po sobie.

Tak! Wiesz co mówisz.  :thumright:  Sądzę częściowo po sobie. Ponieważ do mnie do domu w stanie wojennym wpadali z hukiem o pierwszej lub drugiej w nocy. Ba nawet zamknęli mnie na trzy dni. Jakoś nie przyszło mi wtedy do głowy, aby odebrać sobie z tego powodu życie! Mimo, że nie zajmowałem takiej pozycji społecznej jak ta pani i nie mogłem rozpętać ogólnopolskiej afery, w przypadku nieuzasadnionej interwencji. Widocznie miałem zbyt wiele na sumieniu, w przeciwieństwie do niej, dlatego nie przyszło mi do głowy aby popełnić samobójstwo.

Cytat: "Wykidajło"
A bardziej patriotycznie jest poprzeć Tomasza czy Kazimierza?  

Szczerze mówiąc, w przypadku tylko tych dwóch panów to dla mnie wybór jest prosty, chociaż wolałbym mieć większy wybór. Niestety! Nie wskażę którego wybieram, ponieważ naruszyłbym zasadę tajności wyborów. ;)

sekator

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #22 dnia: Września 02, 2011, 12:31:15 »
Cytat: "Wykidajło"
Kaczyńskiego, Kurskiego, czy - na naszym podwórku - sekatora


Ło matko !!! dziękuję za postawienie mnie w tak szacownym towarzystwie, a swoją drogą pierwszą myślą po otrzymaniu informacji, że na mnie zaglosowałeś byłaby chęć popełnienia sepuku...

Wojtek riposta mistrzowska, rozjechałeś storczyka, a szkoda bo ładny był kwiatek :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #23 dnia: Września 02, 2011, 12:35:47 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Kaczyńskiego, Kurskiego, czy - na naszym podwórku - sekatora


Ło matko !!! dziękuję za postawienie mnie w tak szacownym towarzystwie,

Każdy ma takich idoli, na jakich sobie zapracuje. Dla ciebie ci dwaj mogą być szacowni, dla mnie to szumowiny.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #24 dnia: Września 02, 2011, 12:50:17 »
J! Chyba za ostro!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #25 dnia: Września 02, 2011, 12:58:28 »
Za ostro? Ciemny lud też ma prawo głosu, podobnie jak lemingi :)

Ps. Ocenę wymienionych podtrzymuję i jestem gotów jej bronić aż do Strassburga ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Beobachter

  • Gość
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #26 dnia: Września 02, 2011, 13:02:01 »
Ej, pewnie racja, ale nerwów szkoda. To wszystko nie jest aż tak ważne. Będą ci, będą tamci, byle sobie potem nie pluć w twarz, że się głupio głosowało.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #27 dnia: Września 02, 2011, 13:04:00 »
A kto powiedział, że ja się denerwuję??? :)

Ps. A co do plucia sobie później w twarz - według mnie powód może mieć tylko ten, kto zagłosuje wbrew swoim przekonaniom albo nie pójdzie na wybory. Uważasz, że warto zagłosować na PiS? Głosuj. Wolisz SLD czy PO? Głosuj na SLD lub PO. I tak dalej...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #28 dnia: Września 02, 2011, 15:04:58 »
Cytat: "sekator"
Wojtek riposta mistrzowska, rozjechałeś storczyka, a szkoda bo ładny był kwiatek  
Nie dam się tak szybko rozjechać ;D
Cytat: "Wojtek Dudek"
Sądzę częściowo po sobie. Ponieważ do mnie do domu w stanie wojennym wpadali z hukiem
Nie do Pana jednego wpadali, inni życiem  zapłacili ale nie można żyć tylko historią .Czas na zmiany.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Kandydaci z Polic do Sejmu
« Odpowiedź #29 dnia: Września 02, 2011, 16:26:50 »
Cytat: "Storczyk"
...inni życiem zapłacili...

Przykro mi, że ja Cię rozczarowałem...  :<