Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Obława na pedofila  (Przeczytany 34865 razy)

= oxo =

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 28, 2011, 18:42:02 »
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
no i czym my tu rozmawiamy ????


Może Ty nam to powiesz?  :devil:


no jak dla Ciebie nie ma w tym temacie problemu, to wystarczy tak napiać, jak Cię uraziłem tymi faktami to przepraszam  :batman:

Beobachter

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 28, 2011, 18:50:24 »
Z racji zamknięcia wątku na temat kościelnej wieży, tu ci "oxo" odpowiadam.
Z woli właścicieli jest to forum polickie, jakoś dla Polic reprezentatywne. Police w zasadzie są religijne, co nie oznacza ani powszechności praktyk, ani braku krytycyzmu. Niemniej, jak sięgam pamięcią - przynajmniej w dziejach III RP nie odnotowałem w Policach (i w gminie) podglebia dla agresywnego ateizmu i wojujących antyklerykałów. Są oczywiście ludzie (nawet sporo osób publicznych) niewierzący lub innowiercy, niemniej swoją odrębność zaznaczają z godnością, w sytuacjach szczególnych, w sposób budzący szacunek.
Uważam (może tylko ja), że to forum, jako aspirujące do reprezentatywności, powinno unikać kierunków zamieniających je w internetowe "Fakty i mity". Stąd moja ciut surrealistyczna uwaga. A Radia Maryja - owszem, dość rzadko, ale słucham. W samochodzie mam ustawione jako ostatni kanał. Niemniej mam.
Rozumiem różne frustracje, ale antykościelna tonacja w stylu Palikota osobiście mnie razi. To jednak nie moje forum, stąd mogę tylko cokolwiek sugerować. Ot i tyle.

= oxo =

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 29, 2011, 21:15:56 »
a to słuchacz tego radia - wiec wszystko jasne




współczuje z całego serca  :devil:

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 04, 2011, 23:29:45 »
nie wiem czy to ten temat ...ale jestem w ogromnym szoku;p nie chchem zakladac nowych tematow , wiec opowiem Wam co mi sie zdarzylo dzisiaj ;o

Mysle...ladna pogoda pojade sobie na plaze, a ze po drodze do pracy mam mijanke to bylam jakos tam po 10 ok 11. no i patrze miejscowka ta dalsza gdzie jest kawalek wejscia do wody wolna nikogo nie ma wiec sie rozkladam na maxa:D  leze sobie chwile, patrze idzie Typ : starszy taki , normaly gosciu....i sie rozklada, po drugiej stronie blizej wody , no ja za bardzo w tym syfie sie nie kąpie ,wiec sobie leze , praze sie ,patrze wiadomo na wode, co sie dzieje ,patrze gosciu nie ma majtek ;o mysle nie no chyba sie przewidzialo mi ...klade sie dalej ,mowie zobacze pozniej nie bd patrzec jak nakrecona , potem zerkam on lezy...mysle jak to prawda to podejde do goscia i mu powiem pare slowek...ale ok nic, on siedzi czy tam lezy nic nie widze, opalam sie dalej ....patrze gosciu wchodzi do wody , jakas dziewczyna tez byla dalej patrze on bez majtek ..swieci dup* mysle nie no [wulgaryzm] dziecko przeszlo z ojcem patrzy a on nic chodzi dalej....stanelam mowie [wulgaryzm]....no i pisze do mojego chlopaka " nie wiem podejsc sama czy jak i powiem mu dzwonie na policje , dzieci chodza koles na maxa ma [wulgaryzm] w glowce;/ ale chlopak mowi nie podchodz sama wiec lece do ludzi najblizej mowie im "sluchajcie gosciu siedzi , chodzi bez majtek , sama boje sie podejesc nie wiadomo kto to i w ogole, zreszta nie chce patrzec na to co on posiada , niech ktos podejdzie bawia tu sie dzieci i juz jedno widzialo "  grupka osob 3 kobiety , 2 facetow, trojka dzieci " moze on fiu*ka sobie opala ;o no ale sa tam dzieci ?"- ich slowa ;o !!!! mowie " no nie a ma to znaczenie ? to plaza publiczna jak mozna tak chodzic? " i nikt sie nie rusza  !! zamiast leciec czym predzej nie wiadomo kto to jakis pedofil czy co;/ sobie chodzi po plazy a ludzie zezwalaja na takie zachowania ? wiec mowie " no pojdzie pani ze mna albo pan ? ktokolwiek ? nie chce sama podchodzic do tego kretyna : a ona no dobra z wielka laska i ze swoim kolega ;/
koles sie zawinal zapytalam tej laski co siedziala tam a ona poszedl tam za krzaki ;/

i tu moja puenta ! jak mozna tak lekceważąco podchodzic? chcialam dzwonic na policje a nikt nie zareagowal;/ za 5 min pojawily sie tam dzieci bo biegaly ! a jakby wychodzil z wody akurat  ?

ps. sorka za bledy , interpunkcie i w ogole ale szybko pisalam !

Ort. No i kilka wulgaryzmów się znalazło ;). Pozdrawiam - Kuba

MłodyS53

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:11:14 »
1. Plaża nie oficjalna. Więc można tam egzystować jak się chce.
2. Dzieci, dzieci. A co to dzieci w domu nie mają takich widoków?
3. Przyszedł sobie człowiek spokojnie na plażę popływać, poopalać się to nie, od razu pedofil, albo inny zboczeniec. Zamknąć, zakneblować i zastrzelić. To co? Plaże, nudystów lub pozwalające opalać się topless też są złe? Na plażach dla nudystów też są dzieci, nikt nie płacze.

Ahh te społeczeństwo kościelne, które ma wpojone "normy" z czasów komuny. Trochę otwarcia na świat. Świat się zmienia. To co kiedyś było tematem tabu i nie do pomyślenia teraz jest czymś normalnym.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:14:19 »
Cytuj (zaznaczone)
1. Plaża nie oficjalna. Więc można tam egzystować jak się chce.
2. Dzieci, dzieci. A co to dzieci w domu nie mają takich widoków?
3. Przyszedł sobie człowiek spokojnie na plażę popływać, poopalać się to nie, od razu pedofil, albo inny zboczeniec. Zamknąć, zakneblować i zastrzelić. To co? Plaże, nudystów lub pozwalające opalać się topless też są złe? Na plażach dla nudystów też są dzieci, nikt nie płacze.

Ahh te społeczeństwo kościelne, które ma wpojone "normy" z czasów komuny. Trochę otwarcia na świat. Świat się zmienia. To co kiedyś było tematem tabu i nie do pomyślenia teraz jest czymś normalnym.


ja bylam oburzona !!  ty chyba sobie żartujesz ! plaza strzeżona , później byli ratownicy a Ty mówisz ze może sobie z gołym fiu**m chodzić ! tak społeczeństwo kościelne hahaha zwłaszcza ja ;o super podejście niech Twoje dzieci oglądają gołych facetów hahahahah powodzenia

ps. powiedziałam ze to nie ten temat ale nie chce zakładać nowego a chciałam się wypowiedzieć !!

Kuuuuuuuuuuuuuuuba a gwiazdki ! :P

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:23:58 »
Cytat: "pazurkowa90"
Kuuuuuuuuuuuuuuuba a gwiazdki !


Gwiazdkowanie wulgaryzmów nie czyni ich mniej wulgarnymi :p.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:27:13 »
Cytat: "Kuba"

Gwiazdkowanie wulgaryzmów nie czyni ich mniej wulgarnymi :p .


ale nie każdy się domyśla jakie naprawdę słowo :P wiec ogólnie na forum to działa ;p no nieeeeeeeeeeee...najlepsze słowa zatuszowałeś;p

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 05, 2011, 11:38:57 »
Eee to pewnie zwykły naturysta, ekshibicjonista, ew. onanista  ;D  Podałaś bardzo mało szczegółów i nie możemy określić typu. Np. czy był w stanie spoczynku czy tzw. dzida, czy się dotykał czy tylko spacerował, itp. itd.  ;D
I faktycznie post z opisem sytuacji nosi znamiona rebusu.
Polecam również w celu skonfrontowania tej sytuacji z innymi, udanie się na plażę nudystów.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 05, 2011, 12:36:05 »
Cytat: "lupka"
Eee to pewnie zwykły naturysta, ekshibicjonista, ew. onanista ;D Podałaś bardzo mało szczegółów i nie możemy określić typu. Np. czy był w stanie spoczynku czy tzw. dzida, czy się dotykał czy tylko spacerował, itp. itd. ;D
I faktycznie post z opisem sytuacji nosi znamiona rebusu.
Polecam również w celu skonfrontowania tej sytuacji z innymi, udanie się na plażę nudystów.


brechtam ;p oj pisałam szybko ! nudzi ci się popraw wyślij na prv poprawie ;D

co do tego co on tam robił to chodził w kolko w wodzie do kostek i się patrzył w kolo , zresztą nie wiem dokładnie maja nie puściłam pawia;p

plaza nudystów ;o o nieeeeeeeeeee ;p

kalamutka

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 05, 2011, 13:13:37 »
Cytat: "pazurkowa90"
nie wiem czy to ten temat ...ale jestem w ogromnym szoku;p nie chchem zakladac nowych tematow , wiec opowiem Wam co mi sie zdarzylo dzisiaj ;o

Mysle...ladna pogoda pojade sobie na plaze, a ze po drodze do pracy mam mijanke to bylam jakos tam po 10 ok 11. no i patrze miejscowka ta dalsza gdzie jest kawalek wejscia do wody wolna nikogo nie ma wiec sie rozkladam na maxa:D  leze sobie chwile, patrze idzie Typ : starszy taki , normaly gosciu....i sie rozklada, po drugiej stronie blizej wody , no ja za bardzo w tym syfie sie nie kąpie ,wiec sobie leze , praze sie ,patrze wiadomo na wode, co sie dzieje ,patrze gosciu nie ma majtek ;o mysle nie no chyba sie przewidzialo mi ...klade sie dalej ,mowie zobacze pozniej nie bd patrzec jak nakrecona , potem zerkam on lezy...mysle jak to prawda to podejde do goscia i mu powiem pare slowek...ale ok nic, on siedzi czy tam lezy nic nie widze, opalam sie dalej ....patrze gosciu wchodzi do wody , jakas dziewczyna tez byla dalej patrze on bez majtek ..swieci dup* mysle nie no [wulgaryzm] dziecko przeszlo z ojcem patrzy a on nic chodzi dalej....stanelam mowie [wulgaryzm]....no i pisze do mojego chlopaka " nie wiem podejsc sama czy jak i powiem mu dzwonie na policje , dzieci chodza koles na maxa ma [wulgaryzm] w glowce;/ ale chlopak mowi nie podchodz sama wiec lece do ludzi najblizej mowie im "sluchajcie gosciu siedzi , chodzi bez majtek , sama boje sie podejesc nie wiadomo kto to i w ogole, zreszta nie chce patrzec na to co on posiada , niech ktos podejdzie bawia tu sie dzieci i juz jedno widzialo "  grupka osob 3 kobiety , 2 facetow, trojka dzieci " moze on fiu*ka sobie opala ;o no ale sa tam dzieci ?"- ich slowa ;o !!!! mowie " no nie a ma to znaczenie ? to plaza publiczna jak mozna tak chodzic? " i nikt sie nie rusza  !! zamiast leciec czym predzej nie wiadomo kto to jakis pedofil czy co;/ sobie chodzi po plazy a ludzie zezwalaja na takie zachowania ? wiec mowie " no pojdzie pani ze mna albo pan ? ktokolwiek ? nie chce sama podchodzic do tego kretyna : a ona no dobra z wielka laska i ze swoim kolega ;/
koles sie zawinal zapytalam tej laski co siedziala tam a ona poszedl tam za krzaki ;/

i tu moja puenta ! jak mozna tak lekceważąco podchodzic? chcialam dzwonic na policje a nikt nie zareagowal;/ za 5 min pojawily sie tam dzieci bo biegaly ! a jakby wychodzil z wody akurat  ?

ps. sorka za bledy , interpunkcie i w ogole ale szybko pisalam !

Ort. No i kilka wulgaryzmów się znalazło ;). Pozdrawiam - Kuba


Po pierwsze  jak już opisujesz sytuację to pisz prawdę! Akurat w tej grupie którą opisujesz byłam ja i nikt nie powiedział że może sobie fiutka opala więc nie zmyślaj! Po drugie nikt nie będzie biegał po lesie za jakimś gościem bez gaci, jak do nas podeszłać to gościa już nie było, po trzecie wszystkie dzieci które tam były,były pod opieką rodziców i żadne dziecko w krzaki nie wchodziło, gdyby był na plaży to jasna rzecz że byśmy do niego podeszli i zwrócili mu uwagę, po czwarte chciałaś zadzwonić na policję i co powiedzieć? proszę szybko przyjechać bo jakiś gościu bez gaci pobiegł w krzaki?napewno zrobili by wielką obławę a po piąte nie oceniaj mnie bo mnie poprostu nie znasz i nie wiesz jaki mam stosunek do jakichkolwiek spraw. Moja rada: zastanów sie zanim coś napiszesz bo  Ci o których piszesz nieprawdę też czytają forum.Pozdrawiam

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 05, 2011, 16:39:43 »
Cytat: "kalamutka"
Po pierwsze jak już opisujesz sytuację to pisz prawdę! Akurat w tej grupie którą opisujesz byłam ja i nikt nie powiedział że może sobie fiutka opala więc nie zmyślaj! Po drugie nikt nie będzie biegał po lesie za jakimś gościem bez gaci, jak do nas podeszłać to gościa już nie było, po trzecie wszystkie dzieci które tam były,były pod opieką rodziców i żadne dziecko w krzaki nie wchodziło, gdyby był na plaży to jasna rzecz że byśmy do niego podeszli i zwrócili mu uwagę, po czwarte chciałaś zadzwonić na policję i co powiedzieć? proszę szybko przyjechać bo jakiś gościu bez gaci pobiegł w krzaki?napewno zrobili by wielką obławę a po piąte nie oceniaj mnie bo mnie poprostu nie znasz i nie wiesz jaki mam stosunek do jakichkolwiek spraw. Moja rada: zastanów sie zanim coś napiszesz bo Ci o których piszesz nieprawdę też czytają forum.Pozdrawiam


i kto tu klamie;p ? nie wiem kto to dokladnie powiedzial ale tak bylo Kochana " moze sobie chce fiutka opalic " i nie zmyslaj ze nie, dokladnie opisalam ta sytuacje , wstydzisz sie za znajomych ? nie moj problem ....tak... potem biegaly bez opieki tam bo zauwazylam ze biegl tam chlopaczyk sobie sam w i patrryl co tam sie dzieje widocznie nie zauwazylas !! nie pamietam dokladnie kto tak powiedzial z ta fujarka ale to niestety prawda..nie oceniam Cie..ale ja nie kazalam nikmu po krzakach biegac prosilam zeby ktos poszedl ze mna jak tam bylas pamietasz;) pozdrawiam i troche mniej nerwow na przyszlosc i jezeli mozesz tez mnie nie oskarzaj bo niestety ale to co napisalam to prawda..moze nie pamietasz ktory znajomy twoj tak powiedzial...twoj problem nie mialam zamiru nikogo obrazac tylko napisalam ten post w jakims celu , zeby ludzie troche pomysleli ... bo wybacz ale skoro pamietasz to byly za chwile tam dzieci hahahahahaahahahahah....

ps. w krzaki to on potem poszedl :D tez chyba zapomnialas , jeszcze mloda dziewczyna tam byla kolo mnie ;o

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 05, 2011, 19:36:54 »
Posprzątałem tutaj i wracamy do tematu.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

kalamutka

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 05, 2011, 22:20:45 »
Cytat: "pazurkowa90"
Cytat: "kalamutka"
Po pierwsze jak już opisujesz sytuację to pisz prawdę! Akurat w tej grupie którą opisujesz byłam ja i nikt nie powiedział że może sobie fiutka opala więc nie zmyślaj! Po drugie nikt nie będzie biegał po lesie za jakimś gościem bez gaci, jak do nas podeszłać to gościa już nie było, po trzecie wszystkie dzieci które tam były,były pod opieką rodziców i żadne dziecko w krzaki nie wchodziło, gdyby był na plaży to jasna rzecz że byśmy do niego podeszli i zwrócili mu uwagę, po czwarte chciałaś zadzwonić na policję i co powiedzieć? proszę szybko przyjechać bo jakiś gościu bez gaci pobiegł w krzaki?napewno zrobili by wielką obławę a po piąte nie oceniaj mnie bo mnie poprostu nie znasz i nie wiesz jaki mam stosunek do jakichkolwiek spraw. Moja rada: zastanów sie zanim coś napiszesz bo Ci o których piszesz nieprawdę też czytają forum.Pozdrawiam


i kto tu klamie;p ? nie wiem kto to dokladnie powiedzial ale tak bylo Kochana " moze sobie chce fiutka opalic " i nie zmyslaj ze nie, dokladnie opisalam ta sytuacje , wstydzisz sie za znajomych ? nie moj problem ....tak... potem biegaly bez opieki tam bo zauwazylam ze biegl tam chlopaczyk sobie sam w i patrryl co tam sie dzieje widocznie nie zauwazylas !! nie pamietam dokladnie kto tak powiedzial z ta fujarka ale to niestety prawda..nie oceniam Cie..ale ja nie kazalam nikmu po krzakach biegac prosilam zeby ktos poszedl ze mna jak tam bylas pamietasz;) pozdrawiam i troche mniej nerwow na przyszlosc i jezeli mozesz tez mnie nie oskarzaj bo niestety ale to co napisalam to prawda..moze nie pamietasz ktory znajomy twoj tak powiedzial...twoj problem nie mialam zamiru nikogo obrazac tylko napisalam ten post w jakims celu , zeby ludzie troche pomysleli ... bo wybacz ale skoro pamietasz to byly za chwile tam dzieci hahahahahaahahahahah....

ps. w krzaki to on potem poszedl :D tez chyba zapomnialas , jeszcze mloda dziewczyna tam byla kolo mnie ;o



Ten chłopczyk który tam biegał był z ojcem, policjantem z resztą, wszystkie dzieci miały opiekę, skoro tylko TY myślałaś to czemu w końcu na ta policję nie zadzwoniłaś?Widze że byłaś świetnie zorientowana w sytuacji zwłaszcze, że leżalaś tyłem do plaży. Wstydzić to powinnaś się TY droga plażowiczko, chciałaś popisać się sensacją ale nie wyszło:)Pozdrawiam i kończe wymianę zdań.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 05, 2011, 22:56:14 »
Cytuj (zaznaczone)
Ten chłopczyk który tam biegał był z ojcem, policjantem z resztą, wszystkie dzieci miały opiekę, skoro tylko TY myślałaś to czemu w końcu na ta policję nie zadzwoniłaś?Widze że byłaś świetnie zorientowana w sytuacji zwłaszcze, że leżalaś tyłem do plaży. Wstydzić to powinnaś się TY droga plażowiczko, chciałaś popisać się sensacją ale nie wyszło:)Pozdrawiam i kończe wymianę zdań.


łaaaaaaaaaaaaaaaaaa......no jasne! poza tym chyba nie mówimy o tym samych chłopcu, facet który minął tego gościa bez spodni był starszym mężczyzna z jakąś wadą reki ;o dziwi cie ? może i był facet policjant z dzieckiem i chyba domyślam się który ale przykro że tego dziada już dawno tam nie było zanim on przyjechał!  chciałam pokazać , że tak nie powinno być ;p jest się czym chwalić ,że ludzie pokazują ,ze zezwalają na takie zachowanie ? spoko niech sobie łażą ludzie na nago po plaży co tam ! haha jakbym kochana tyłka nie ruszyła to on by nie uciekł w krzaki ;D spoko tez kończę rozmowę z Tobą "plażowiczko":D

Cytat: "Kuba"
Posprzątałem tutaj i wracamy do tematu.


chyba jeszcze nie wracamy Kochany :)