Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Obława na pedofila  (Przeczytany 34684 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 19, 2011, 13:55:45 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "Wykidajło"
poczęstuj cukierkiem jakiegoś dzieciaka w okolicy

A w jakim celu? Swoim nie dajesz, a obcym zęby będziesz psuł? :P Gdybyś zobaczył jak ktoś obcy częstuje cukierkami twoje dziecko pierwszy byś z siekierą leciał.

Z siekierą? A fuj. Nie po to ludzie karabiny wymyślili, żeby taki stary człowiek jak ja z toporkiem ganiał.
Cytat: "secha"
Mówimy tylko i wyłącznie o pewnej winie,

Ty mówisz. Ale zobacz posty grubci, lupki, bustafana... Nie wiedzą, czy było jakiekolwiek przestępstwo, ale zbrodniarza już skazali. Wystarczy im teraz tylko pokazać palcem, że to ten.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 19, 2011, 14:03:03 »
Myślę, że trochę nadinterpretujesz ich wypowiedzi. Lupka ma wyraźnie w cytacie "jeśli to prawda". W poście Grubci już kompletnie nic złego nie widzę.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 19, 2011, 14:15:20 »
Cytat: "secha"
Myślę, że trochę nadinterpretujesz ich wypowiedzi. Lupka ma wyraźnie w cytacie "jeśli to prawda". W poście Grubci już kompletnie nic złego nie widzę.

Wolałbym, żebyś to Ty miał rację.
Obawiam się jednak, że wnioskowanie wygląda tak: "policja szuka pedofila" -> "ten, którego szukają, to pedofil" -> "jestem zmuszony użyć broni".
Dlatego nie podoba mi się awatar Lupki, dlatego swego czasu pytałem administrację o granice - kogo pozwalają "leczyć" ołowiem, a kogo już nie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2011, 15:32:51 »
Cytat: "secha"
Myślę, że trochę nadinterpretujesz ich wypowiedzi.

Właśnie, za mocno się wczułeś w sprawę 'bronić podejrzanych o pedofilię'. Jeśli chodzi o 'strzelanie' to w przypadkach ewidentnej winy np. złapanie w trakcie czynu lub w czasie ucieczki z miejsca zdarzenia, będąc policjantem na pewno wykorzystałbym taką możliwość. A niejeden policjant się wahał nad taką decyzją. I pewnie niejeden żałuje że tego nie zrobił jak po dwóch latach znów zamyka tego samego pedofila za gwałt na 4 latce z ciężkim uszkodzeniem ciała i narządów płciowych. Za co znów odsiedzi z rok, albo dwa, bo 'chory' jest. Ale tak, masz rację oddajmy sprawiedliwość sądom, a Ty idź i porozmawiaj z rodzicami któregoś z tych dzieci. Skaczą z radości na odczytaniu wyroku. Też byś pewnie się cieszył będąc na ich miejscu że człowiek który pobił, zgwałcił i zniszczył psychikę dziecku dostał trzy lata i wyjdzie po półtora. Ma za swoje, zasłużył łobuz pedofil, więcej tego nie zrobi.
Oczywiście moje wypowiedzi w tym temacie dotyczą strzelania z gumowych pocisków w celu obezwładnienia, bo zaraz znajdą się tacy co będą krzyczeć że namawiam do zbrodni itp.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 19, 2011, 16:07:58 »
Cytat: "lupka"
strzelania z gumowych pocisków w celu obezwładnienia


Z suchego lodu sa o wiele lepsze.  :wink:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 19, 2011, 16:30:09 »
Cytat: "lupka"
za mocno się wczułeś w sprawę 'bronić podejrzanych o pedofilię'. Jeśli chodzi o 'strzelanie' to w przypadkach ewidentnej winy np. złapanie w trakcie czynu lub w czasie ucieczki z miejsca zdarzenia, będąc policjantem na pewno wykorzystałbym taką możliwość.

[ciach to, co bez związku - też uważam, że kary dla pedofili powinny być znacznie surowsze, dożywocie jako dolna granica]
Odpowiedz sobie na proste pytanie: czy gdybyś zobaczył biegnący w Twoją stronę tłum ludzi ze sztachetami, łomami i innymi akcesoriami do kulturalnej dyskusji, to byś zwiewał czy próbował rozmawiać?
W pierwszym wariancie według Twoich kryteriów jesteś pedofilem, którego można zastrzelić w czasie ucieczki z miejsca zdarzenia.
W drugim jesteś niewinny i masz szansę na pogrzeb z honorami.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 19, 2011, 16:31:54 »
Pozabijac wszystkich pedofili, ale bardzo powolna smiercia aby cierpieli. Zero litosci dla smieci!!!!!

Offline Marecki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 19, 2011, 17:21:52 »
Jeżeli udowodnili by mu winę to moim zdaniem jedna kara dla takiego: Przywiązać typa do drzewa rozebrać do naga i puścić głodnego cielaka innej kary niema na takich.
Marko

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 19, 2011, 17:31:05 »
Cytat: "Wykidajło"
Ty mówisz. Ale zobacz posty grubci, lupki, bustafana... Nie wiedzą, czy było jakiekolwiek przestępstwo, ale zbrodniarza już skazali.
 czytaj ze zrozumieniem, proszę... wyraźnie napisałam: "jeśli to prawda" :crazy:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 20, 2011, 08:33:50 »
Cytat: "Wykidajło"
Odpowiedz sobie na proste pytanie: czy gdybyś zobaczył biegnący w Twoją stronę tłum ludzi ze sztachetami, łomami i innymi akcesoriami do kulturalnej dyskusji, to byś zwiewał czy próbował rozmawiać?

Rozumiem Cię całkowicie i nie jestem za samosądami (oprócz wyjątków), więc nie popadajmy w skrajności. Ale są przypadki gdzie winna jest bezsprzeczna, bez wnikania jakie to przypadki. I właśnie w takich przepadkach szkoda 'benzyny' na jazdę do sądu. Zresztą interesuje mnie odpowiedz na jedno pytanie. Sytuacja wygląda tak; Twoja córka biega po podwórku(powiedzmy 10 letnia), Ty schodzisz do piwnicy np. po ogórki i widzisz że córka zamiast na podwórku leży na ziemi w piwnicy przyciśnięta i gwałcona przez spoconego sąsiada. Rozumiem że obezwładniasz go i wzywasz policję. Jeśli tak odpowiesz to jesteś hipokrytą, albo nie jesteś facetem.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 20, 2011, 13:04:44 »
Cytat: "lupka"
interesuje mnie odpowiedz na jedno pytanie. Sytuacja wygląda tak; Twoja córka biega po podwórku(powiedzmy 10 letnia), Ty schodzisz do piwnicy np. po ogórki i widzisz że córka zamiast na podwórku leży na ziemi w piwnicy przyciśnięta i gwałcona przez spoconego sąsiada. Rozumiem że obezwładniasz go i wzywasz policję. Jeśli tak odpowiesz to jesteś hipokrytą, albo nie jesteś facetem.

I po co to ostatnie zdanie? Nie jestem chłopaczkiem, który chce się popisać przed kolegami, i takie teksty nie robią na mnie wrażenia.
Poza tym mowa była o sytuacji zupelnie innej: "podobno ganiają pedofila", o czym podobno słyszały dwa kilkupostowce.
Co do pytania: mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał sprawdzać swojego zachowania w takiej sytuacji - bo zgrywać chojraka na forum to sobie mogę. A gdybym jednak musiał, to mam nadzieję, że zdołałbym się zachować jak facet, a nie jak smarkacz.
Żeby było jasne: w mojej ocenie smarkacz zatłukłby sąsiada słoikiem ogórków i poszedł za to siedzieć.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 20, 2011, 13:48:35 »
Cytat: "Wykidajło"
Żeby było jasne: w mojej ocenie smarkacz zatłukłby sąsiada słoikiem ogórków i poszedł za to siedzieć.

A facet tłumaczyłby córce czemu za dwa lata mija sąsiada na klatce. Niestety lub stety, nie tylko ja, ale pewnie wielu zatłukłoby sąsiada słoikiem ogórków. I w mojej ocenie zrobiliby lepiej niż Ty. I każdy dzień w więzieniu byłby tego warty. Zresztą zbrodnia w afekcie itp.itd. Honor i moja miłość do dziecka nie pozwoliłby mi na to żeby kiedykolwiek mogła jeszcze spotkać tego faceta, a on uniknąłby zasłużonej kary (bo kary więzienia nie uważałbym na pewno za zasłużoną, ani ja, ani córka, ani pewnie moja żona). I na pewno nikt tu się nie chce popisywać i zgrywać chojraka na forum bo nie muszę ( jestem chojrakiem i bez tego ^^ ), a po drugie większość prawdopodobnie jest podobnego zdania.  
Faktem jest że trochę odbiegliśmy od tematu.
Może zakończmy tę teoretyczną dysputę i miejmy nadzieję że nikomu z naszych bliskich i znajomych nie zniszczy życia pedofil ( bo niestety takie zdarzenie niszczy cała rodzinę). Może masz takie zdanie bo nie znasz historii realnych i nie rozmawiałeś z tymi ludźmi po takiej tragedii, a może po prostu lubisz iść w zaparte. Każdy ma swoje zdanie i każdego zdanie według niego jest słuszne.
Módlmy się więc żeby pedofile wpadali pod samochody, pociągi, albo wcale się nie rodzili :)

mark.suski

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 20, 2011, 14:57:44 »
Módlmy się by ludzie, którzy mają mniejszą wartość niż samochód lub pociąg rodząc się tyle zwojów w głowie odziedziczyli, by mieć możność modlić się o to, by być więcej wartym niż byle jaki pedofil...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 20, 2011, 15:10:22 »
Cytat: "lupka"
Cytat: "Wykidajło"
Żeby było jasne: w mojej ocenie smarkacz zatłukłby sąsiada słoikiem ogórków i poszedł za to siedzieć.

A facet tłumaczyłby córce czemu za dwa lata mija sąsiada na klatce.

Nie. Facet doprowadziłby do tego, żeby nigdy więcej go nie spotkała, tyle że bez zostawiania rodziny na pastwę losu i złych ludzi.
Cytat: "lupka"
I na pewno nikt tu się nie chce popisywać i zgrywać chojraka na forum bo nie muszę ( jestem chojrakiem i bez tego ^^ ),

Pisałem o zgrywaniu chojraka przeze mnie :)
Cytat: "lupka"
Może zakończmy tę teoretyczną dysputę

Ok. Oby została teoretyczna.
Cytat: "lupka"
Może masz takie zdanie bo nie znasz historii realnych i nie rozmawiałeś z tymi ludźmi po takiej tragedii, a może po prostu lubisz iść w zaparte.

Jest jeszcze parę możliwości. Mogę być pragmatykiem, mogę mieć rację... :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

= oxo =

  • Gość
[Police] Obława na pedofila
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 26, 2011, 10:38:15 »
czytam i nie wierzę, że ktoś może "bronić" pedryli ??? Lupka dobrze prawisz - podpisuje się pod Twoimi textami w 100 % - no może są jeszcze trochę zbyt dyplomatyczne, ale mamy podobne zdanie na ten temat, podobał mi się także text z tym "głodnym cielakiem" :)