Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)  (Przeczytany 21304 razy)

MarcinS

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« dnia: Maja 05, 2011, 09:20:57 »
Witam i serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia oraz Partii Ruch Palikota do spotkania w dniu 6 maja b. r. z Januszem Palikotem.

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja do wysłuchania, zadania pytania, czy też chociażby głośnego wyrażenia dezaprobaty.

Spotkanie nie jest skierowane tylko do sympatyków Janusza Palikota, zatem mile widziany jest każdy, kto interesuje się tym co w polityce się dzieje.


Spotkanie w sali hotelu Dobosz o godzinie 20:30

Zapraszamy
Ruch Palikota

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2011, 10:32:34 »
Ki diabeł? Za spamowanie Palikotem ban Ci się należy. Niech sobie Palikot wykupi reklamę w mediach, a nie przez swoich przydupasów forum zaśmieca.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2011, 11:18:06 »
Cooker - żaden spam, tylko ogłoszenie - skorzysta z niego ten kto chce... tyle. Niech powisi te dwa dni [:

MarcinS

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 05, 2011, 14:20:35 »
Cytat: "Denver"
Cooker - żaden spam, tylko ogłoszenie - skorzysta z niego ten kto chce... tyle. Niech powisi te dwa dni [:


Dziękuję. Taka właśnie intencja - dotarcie z informacją do jak najszerszego grona.

A przyjdzie ten kto chce.:-)

Zwłaszcza polecam zagorzałym przeciwnikom...wyzywać gościa w telewizorze to gratka dla mięczaków. Warto przyjść, posłuchać i polemizować


Pozdrawiam
Marcin

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 05, 2011, 15:48:51 »
Cytat: "Dr.Kafar"
A będzie miał ze sobą wibrator? Może chociaż po 50 dla każdego? :devil:



Pewnie nie, ale świński ryj będzie na pewno.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 05, 2011, 18:38:28 »
Cytat: "zenon"
świński ryj będzie na pewno.
Tak - jego

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 05, 2011, 20:04:59 »
Cytat: "Denver"
żaden spam, tylko ogłoszenie

Ogłoszenie wylądowałoby w ilości jeden sztuk ;). A ja tu widzę na forum dwa tematy o tej samej treści, więc to już spam.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2011, 22:53:40 »
Pokaż mi gdzie, to usunę dubla [:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 06, 2011, 07:16:28 »
Drugi jest w "drugiej polityce", ale temat został zamknięty.
Żeby było jeszcze dokładniej, został również usunięty :P
Denver, my logujemy, wszystko widzimy! :P

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 06, 2011, 22:25:11 »
Cytat: "MarcinS"
Zwłaszcza polecam zagorzałym przeciwnikom...wyzywać gościa w telewizorze to gratka dla mięczaków. Warto przyjść, posłuchać i polemizować

Ten kto chciał polemizować od razu zostawał zagłuszany przez ludzi, którzy przyjechali z p. Palikotem. Przykładem może być Pan siedzący z tyłu po lewej stronie. Jego zapał do zadawania cięższych pytań od razu został ostudzony przez ludzi Palikota siędzocych po cywilu :)
W ogóle pierwszy raz się spotkałem z takim czymś żeby sztucznie robić tłok :) z ręką na sercu mogę powiedzieć że przynajmniej połowa osób na spotkaniu była z Ruchu Poparcia Palikota. Specjalnie przed wejściem zdejmowali pomarańczowe koszulki....że niby są ludźmi z regionu  :lol2:
A tak ogólnie to przez godzine spotkania nic ciekawego nie było. Populistyczne gadanie jak to w Polsce jest źle i na końcu jak On to chce naprawić.
Pytania z publiczności były zadawane oczywiście przez swoich ludzi  :jupi:
Ogólnie Pan Palikot ma chyba jakieś złe doświadczenia z księdzmi. Takiego zagorzałego wroga Kościoła to ja nigdy nie widziałem. Co chwile nawiązywał do kościoła jaki to on zły jest. Zresztą jego wyborcy też-szczególnie znajomy ludzi z kablówki-który szeroko to oznajmiał  :devil:

Beobachter

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 06, 2011, 23:29:11 »
Też byłem, na razie popijam celem rekreacji. Sprawozdanie i wnioski, tudzież zdjęcia za jakieś dwie godziny. Na stronie "Magazynu", a w przyszłym tygodniu w gazecie. Z grubsza, acz nie do końca, z Przedmówcą się zgadzam.

Legendarny

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 07, 2011, 00:47:03 »
Jacy zagłuszani. Może raz się zdarzyło. Nic dziwnego, jeżeli czyjaś kultura osobista jest na tak niskim poziomie, że nie potrafi zamilczeć, gdy ktoś inny w danym momencie się wypowiada.
Czas na pytania był przeznaczony a osobnik istnie wyrywający się do polemizowania jakoś nie skorzystał z kulturalnego zadania pytania.

Co do pytań z publiczności to się Panie Piotrze mylisz, 3 osoby na jakieś 6 które zadały po pytaniu dobrze kojarzę i zaręczam, że na pewno nie są członkami Ruchu Poparcia. Nie wiem jak pozostałe 3 osoby, ale Twoja opinia, że to "swoi ludzie" jest do prawdy śmieszna.

Spotkanie było interesujące, jedyne co mi się nie spodobało to za dużo gadania o PiS-ie i Jarku.

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 07, 2011, 07:26:02 »
Jaki spam niech se palikot wykupi reklamę

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 07, 2011, 10:47:50 »
Cytat: "Beobachter"
Też byłem, na razie popijam celem rekreacji. Sprawozdanie i wnioski, tudzież zdjęcia za jakieś dwie godziny. Na stronie "Magazynu", a w przyszłym tygodniu w gazecie. Z grubsza, acz nie do końca, z Przedmówcą się zgadzam.
Popijanie się chyba przeciągnęło bo na stronie nadal nic nie ma  :rotfl:  Niestety nie mogłem być dlatego chciałbym poznać szczegółową relację .

Beobachter

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 07, 2011, 11:04:08 »
Szczegółowe relacje są w dzisiejszym "Głosie" i na stronie www.powiatpolicki.pl. U mnie jest publicystyka. Już jest.

PS Nie wiedziałem, że jest tu embargo na nazwę portalu (stąd kropki). No więc chodzi o pewien policki portal.