Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura na forum.  (Przeczytany 23590 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 14, 2011, 08:02:28 »
Pewnie towarzysze cenzorzy z tego forum wrzucają ocenzurowane posty do strefy 11.
Zakop! Nie dowie się nikt!”

Ale zawsze zostaje księga skarg i zażaleń, nie no, uśmiałam się - taka brutalna prawda z czasów komuny.
A swoja drogą jaki to temat był tak niepoprawny politycznie na tym forum, że jakiś politruk -leming nie mógł znieść jego widoku?
millena

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 14, 2011, 08:30:09 »
millena, nie wiesz, że u nas mamy system skopiowany z Białorusi? :-P. Jeśli nie, to już wiesz :devil:. A tak na poważnie - ja tego wątku na oczy nie widziałem i nie mam informacji na razie, co dokładnie było nie tak. Choć podejrzewam, że problemem był język, w jakim post został zredagowany - wszak nie jest to nic dziwnego w dziale politycznym, aczkolwiek ja preferuje wycięcie jedynie kontroweryjnych fragmentów, nie usuwając całości.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 14, 2011, 09:57:05 »
Cytat: "Kuba"
millena, nie wiesz, że u nas mamy system skopiowany z Białorusi?  

Wiem, widziałam w niedzielę pod Pałacem Prezydenckim. W tej chwili groźne są nawet tulipany. Wsio zakazano.
O ile wiem język sekatora różni się raczej od języka Dziurawego Stefana, więc może jednak chodziło o treść. Pozdrawiam
millena

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:31:36 »
Proponuję przywrócić temat na forum i daję konia z rzędem temu, kto znajdzie najmniejszy fragment mojej wypowiedzi, pozostający w jakiejkolwiek sprzeczności z Regulaminem Forum, lub obowiązującym prawem.
pozdrawiam sekator

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:32:48 »
Cytat: "sekator"
[ Jeżeli brak takowego, to proszę o ponowne umieszczenie tematu na forum.



LUDZIE!! Kiedy Wy się nauczycie, że to jest PRYWATNE forum. To nie jest miejsce publiczne, to nie jest urząd, szkoła, sejm czy cokolwiek innego. Nie ma tu czegoś takiego jak "Jeżeli nie wyjaśnicie to macie przywrócić".

To forum to taki pamiętnik, do którego różni ludzie się wpisują i jak autorowi się jakiś wpis nie podoba, to wyrywa kartkę, a autorowi pokazuje język. Naprawdę podziwiam administrację, że toleruje takich ludzi co to straszą odejściem.

Nie podoba się? Zróbcie sobie własne forum na którym będziecie opluwać tych, co nie lubą Kaczyńskiego, Tuska, Smoleńska, Dziennikarzy i Pierogów z truskawkami. Ale ale....przecież jesteście za słabi, dobrze wiecie, że nikt na wasze forum nie pójdzie, bo wszyscy mają waszego gadania dosyć.

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:41:01 »
Cytat: "secha"
Jeżeli nie wyjaśnicie to macie przywrócić".


Nie manipuluj proszę. Gdzie napisałem, że domagam się przywrócenia wątku (napisałem,,proponuję" - czujesz różnicę między tymi pojęciami)? Jeżeli mamy dyskusję prowadzić za pomocą metod administracyjno - cenzorskich, to najlepiej na wstępie ,,odpalić" wszystkich niepokornych i będzie radosne pierdzenie w jedną trąbkę. Tylko kto to będzie czytał po 6 miesiącach ?

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2011, 11:21:08 »
Dokładnie to napisałeś to co zacytowałem w tagu "qoute", dalsza część wypowiedzi nie jest bezpośrednio do Ciebie, nie zauważyłeś tekstu "Ludzie" (liczba mnoga). Zresztą cały mój post jest pisany w liczbie mnogiej, więc skoro przypisujesz sobie całą treść sobie, to albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo lubisz być w centrum uwagi.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:01:36 »
Cytat: "kubapolice"
Nikt ciebie tutaj siłą nie trzyma.

W mojej ocenie takie stanowisko jest bardzo płytkie by nie rzecz prymitywne.Nie uprawiaj demagogi i manipulacji językowej.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 14, 2011, 13:37:46 »
Cytat: "Król podziemia"

W mojej ocenie takie stanowisko jest bardzo płytkie by nie rzecz prymitywne.Nie uprawiaj demagogi i manipulacji językowej.


Dlaczego skoro to prawda? Żadna demagogia. Jak ktoś u Ciebie w domu stwierdzi, że nie podoba mu się układ programów w telewizorze to będziesz zmieniał czy powiesz mu, że nie musi oglądać?

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 14, 2011, 14:06:23 »
Cytat: "kubapolice"
Nikt ciebie tutaj siłą nie trzyma.

Gościnnie, nie ma co.
Czy to miało zabrzmieć: nie mówisz tego co chcemy usłyszeć i psujesz nam propagowanie wazeliniarskich poglądów, a wiec nie jesteś nam potrzebny? W takim razie proszę nadać właściwy tytuł temu forum:

 „ W trosce o jedynie słuszne pierdzenie w jedną trąbkę – forum dla klakierów. Nie dla wszystkich mieszkańców Polic."

No i kto tu tworzy podziały?
millena

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 14, 2011, 14:34:15 »
Cytat: "secha"
Dlaczego skoro to prawda? Żadna demagogia. Jak ktoś u Ciebie w domu stwierdzi, że nie podoba mu się układ programów w telewizorze to będziesz zmieniał czy powiesz mu, że nie musi oglądać?

nie każ mi polemizować w tej kwestii-to jest tak płytki i pusty argument,że szkoda naprawdę na to czasu.Sam jestem adminem forum  i nie wyobrażam sobie aby takie argumenty u mnie były przez forumowiczów i adminów akceptowalne.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 14, 2011, 14:48:02 »
Dwa kliknięcia i tyle hałasu. Usunąłem, ponieważ usunąłem i nikomu nie zamierzam się tłumaczyć z tej decyzji.
Autor wątku może go zamieścić jeszcze raz w odpowiednim temacie i jeśli to uczyni to obiecam, że temat nie zostanie usunięty. Dziękuje, koniec, kropka.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 14, 2011, 15:04:23 »
Cytat: "Denver"
Autor wątku może go zamieścić jeszcze raz w odpowiednim temacie i jeśli to uczyni to obiecam, że temat nie zostanie usunięty.

Jesteś pewien, że chcesz ryzykować taką obietnicę? ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 14, 2011, 15:13:18 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Denver"
Autor wątku może go zamieścić jeszcze raz w odpowiednim temacie i jeśli to uczyni to obiecam, że temat nie zostanie usunięty.

Jesteś pewien, że chcesz ryzykować taką obietnicę? ;)


Wiesz... mogę, mamy cały wachlarz innych środków :p

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 14, 2011, 19:58:34 »
Cytat: "Denver"
Dwa kliknięcia i tyle hałasu. Usunąłem, ponieważ usunąłem i nikomu nie zamierzam się tłumaczyć z tej decyzji


Twoja wypowiedź jest przejawem pogardy wobec użytkowników forum o innych poglądach niż Twoje. Nic dodać, nic ująć. Rozumiem Twoją bezsilnosć.....kiedy brak argumentów w dyskusji, najlepiej do niej po prostu nie dopuścić.
To tylko dowód Twojej słabości i bezsilności.