Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura na forum.  (Przeczytany 23568 razy)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 14, 2011, 20:45:17 »
Cytat: "millena"
Czy to miało zabrzmieć: nie mówisz tego co chcemy usłyszeć i psujesz nam propagowanie wazeliniarskich poglądów, a wiec nie jesteś nam potrzebny?
Nie, to miało zabrzmieć dokładnie tak, jak zabrzmiało. Bez żadnych ukrytych znaczeń i niedomówień.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 14, 2011, 21:22:30 »
Chyba pora zmienić nazwę strony na ,,Wirtualne POlice", wtedy będzie wiadomo,że zwolennicy innych opcji politycznych nie mają prawa zakładać nowych wątków w dziale ,,Polityka". Będzie fajnie i bezstresowo, wszyscy będą piali peany na cześć rządzącej, jedynie słusznej partii i jej wodza.
Powiat policki i władze centralne na pewno docenią Wasze zasługi na polu kneblowania ust opozycji politycznej i będziecie mogli liczyć nie tylko na wsparcie duchowe, ale i inne.
Wykidajło z jezatem, pod parasolem Denvera, nie będą musieli denerwowac się i tracić czasu na dyskusje z sekatorem, co najwyżej ,,strzelą"czasami jakąś laurkę dziękczynną za walkę PO z szalejącą drożyzną i kaczyzmem.
Będzie miło i słodko..... :devil:

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:15:27 »
Cytat: "sekator"
Chyba pora zmienić nazwę strony na ,,Wirtualne POlice", wtedy będzie wiadomo,że zwolennicy innych opcji politycznych nie mają prawa zakładać nowych wątków w dziale ,,Polityka". Będzie fajnie i bezstresowo, wszyscy będą piali peany na cześć rządzącej, jedynie słusznej partii i jej wodza.
Powiat policki i władze centralne na pewno docenią Wasze zasługi na polu kneblowania ust opozycji politycznej i będziecie mogli liczyć nie tylko na wsparcie duchowe, ale i inne.
Wykidajło z jezatem, pod parasolem Denvera, nie będą musieli denerwowac się i tracić czasu na dyskusje z sekatorem, co najwyżej ,,strzelą"czasami jakąś laurkę dziękczynną za walkę PO z szalejącą drożyzną i kaczyzmem.
Będzie miło i słodko..... :devil:


No było by pięknie, ale niestety tacy jak Ty nigdy nie znikną z tego forum i wszędzie będą wstawiać swoje trzy grosze, że przez PO-wską masońsko - żydowską władzę potknęli się o chodnik.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:50:44 »
Cytat: "sekator"
Chyba pora zmienić nazwę strony na ,,Wirtualne POlice", wtedy będzie wiadomo,że zwolennicy innych opcji politycznych nie mają prawa zakładać nowych wątków w dziale ,,Polityka". Będzie fajnie i bezstresowo, wszyscy będą piali peany na cześć rządzącej, jedynie słusznej partii i jej wodza.
 Powiat policki i władze centralne na pewno docenią Wasze zasługi na polu kneblowania ust opozycji politycznej i będziecie mogli liczyć nie tylko na wsparcie duchowe, ale i inne.
 Wykidajło z jezatem, pod parasolem Denvera, nie będą musieli denerwowac się i tracić czasu na dyskusje z sekatorem, co najwyżej ,,strzelą"czasami jakąś laurkę dziękczynną za walkę PO z szalejącą drożyzną i kaczyzmem.


Wypraszam to sobie, bo ja mam alergię na wszystko co jest związane z tą partią, a jak widzę niektóre osoby z tych szeregów to mnie dosyć poważnie skręca :P. Dlatego nie generalizuj, wśród grona moderatorskiego od początku pluralizm poglądów był zamierzony, aby właśnie nikt nas nie posądzał o jednostronność. Ale chciej tu chłopie dobrze ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 15, 2011, 00:12:57 »
Cytat: "Kuba"
Wypraszam to sobie, bo ja mam alergię na wszystko co jest związane z tą partią


Moja wypowiedź Ciebie akurat nie dotyczyła, a jeżeli poczułeś się urażony - to przepraszam. Niestety po zachowaniu Denvera, rzetelność i bezstronność forum stała się fikcją. Rozumiem gdyby usunął mój wątek ze względu na jakiekolwiek uchybienia regulaminowe. Ale tam nic takiego nie było. Jedynym powodem działania Denvera, była chęć niedopuszczenia tematu na Forum.
Jaki panuje tutaj pluralizm, jeżeli splinter zakłada niemal jednocześnie trzy tematy krytyczne wobec PiSu, a mój temat o TVN jest ściągany po trzech minutach od momentu napisania ?

Cytat: "secha"
No było by pięknie, ale niestety tacy jak Ty nigdy nie znikną z tego forum i wszędzie będą wstawiać swoje trzy grosze


Na tym widzisz polega demokracja. Czasy kiedy wszyscy wielbili przywódców narodu i wszelka krytyka była niewskazana chyba się zakończyły (choć ostatnio zaczynam w to wątpić). Proponuję Ci przeprowadzkę do Korei Płn, to jedna z nielicznych światowych enklaw, gdzie wszyscy myślą tak samo o są wiecznie zadowoleni ze swoich wybrańców.
Rozumiem, że brakuje Ci argumentów aby udowodnić swoje racje, ale to nie jest powód abyś domagał się od innych aby zamilkli. Możesz ze ,mną nie dyskutować, ani nie wypowiadać się na mój temat, możesz dodać mnie do ignorowanych, a możesz przejść do tematu o smażeniu placków kartoflanych - masz wybór. Skorzystaj z niego i będzie po sprawie.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 15, 2011, 08:51:16 »
Cytat: "Denver"
mamy cały wachlarz innych środków

Całe szczęście , że to tylko wachlarz…. Strach pomyśleć nawet co by pokazał jakby miał nie tylko wachlarz…

No, ale jak ktoś nie posiada argumentów, bo nic tak za czasów Tuska i Komoruska nie rośnie jak ceny, inflacja, bezrobocie, administracja, dług, okradanie obywatela przez Pl. tzw. Obywatelską ,
a hordy sił prewencyjnych bronią Krakowskie Przedmieście przed (ostrymi przecież) łodygami tulipanów i zniczami [ciach!] nie pozostaje nic innego jak aroganckie usuwanie tematów niewygodnych.

„Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformo”
millena

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 15, 2011, 09:02:15 »
Cytat: "millena"
No, ale jak ktoś nie posiada argumentów, bo nic tak za czasów Tuska i Komoruska nie rośnie jak ceny, inflacja, bezrobocie, administracja, dług, okradanie obywatela przez Pl. tzw. Obywatelską ,
 a hordy sił prewencyjnych bronią Krakowskie Przedmieście przed (ostrymi przecież) łodygami tulipanów i zniczami (jeszcze by się "prezydęt Bronisław" okopcił i znowu wyszedłby Bredzisław) nie pozostaje nic innego jak aroganckie usuwanie tematów niewygodnych.

 „Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformo”


Millena, tylko nie zagalopuj się i nie uznaj Administracji naszego Forum za członków obecnego rządu, bo takiej zniewagi nie zniosę  :faja:. Denver podjął pochopną decyzję i przez lenistwo zareagował tak jak zareagował, a Wy robicie z tego aferę na miarę Watergate. Dziwi mnie to, że osoby które wszędzie piszą jak bardzo tego Forum nie lubią,  jakoś cały czas z niego korzystają i udzielają się na nim. Dla mnie to jest niepojęte, bo tak trochę to masochizmem zalatuje  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 15, 2011, 09:54:54 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Kuba"
Wypraszam to sobie, bo ja mam alergię na wszystko co jest związane z tą partią


Moja wypowiedź Ciebie akurat nie dotyczyła, a jeżeli poczułeś się urażony - to przepraszam. Niestety po zachowaniu Denvera, rzetelność i bezstronność forum stała się fikcją. Rozumiem gdyby usunął mój wątek ze względu na jakiekolwiek uchybienia regulaminowe. Ale tam nic takiego nie było. Jedynym powodem działania Denvera, była chęć niedopuszczenia tematu na Forum.
Jaki panuje tutaj pluralizm, jeżeli splinter zakłada niemal jednocześnie trzy tematy krytyczne wobec PiSu, a mój temat o TVN jest ściągany po trzech minutach od momentu napisania ?

Cytat: "secha"
No było by pięknie, ale niestety tacy jak Ty nigdy nie znikną z tego forum i wszędzie będą wstawiać swoje trzy grosze


Na tym widzisz polega demokracja. Czasy kiedy wszyscy wielbili przywódców narodu i wszelka krytyka była niewskazana chyba się zakończyły (choć ostatnio zaczynam w to wątpić). Proponuję Ci przeprowadzkę do Korei Płn, to jedna z nielicznych światowych enklaw, gdzie wszyscy myślą tak samo o są wiecznie zadowoleni ze swoich wybrańców.
Rozumiem, że brakuje Ci argumentów aby udowodnić swoje racje, ale to nie jest powód abyś domagał się od innych aby zamilkli. Możesz ze ,mną nie dyskutować, ani nie wypowiadać się na mój temat, możesz dodać mnie do ignorowanych, a możesz przejść do tematu o smażeniu placków kartoflanych - masz wybór. Skorzystaj z niego i będzie po sprawie.


Człowieku - skocz gadać głupoty. Jesteś dorosłym, inteligentnym człowikiem Twoje zachowanie nic a nic na to nie wskazuje i przez to mam wrażanie, że rozmawiam z 14-latkiem. TO TYLKO FORUM, a tracisz swój czas jakby od Twojej obecności tutaj, każdego posta i tematu zależało czyjeś życie... a nie zależy. Jeszcze raz będziesz sugerował coś na temat moich poglądów politycznych to wylecisz z tego forum - nie życzę sobie wciskania mi do głowy sympatii do PO. Usunąłem Twój temat, bo miałem taki niepolityczny kaprys - proste? Dziękuję. Koniec. Bez odbioru.

Zafrina

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 15, 2011, 13:40:46 »
Cytat: "millena"
(jeszcze by się "prezydęt Bronisław" okopcił i znowu wyszedłby Bredzisław)


Czy Prezydent jest z PIS czy z PO szacunek mu się należy jako Głowie Państwa, wybranej w demokratycznych wyborach. Komentarze tego typu są poniżej krytyki.

Kubo, w którymś z ostatnich tematów straszysz Jezata banem za krytykowanie Kościoła a pozwalasz na jawne obrażanie Prezydenta??

Nie głosowałam na Pana Komorowskiego, ale nie wyobrażam sobie publicznego szydzenia i poniżania własnego Prezydenta. To się tyczy także naszego Burmistrza. Takim osobom należy się szacunek, a swoje niezadowolenie można wyrażać w cywilizowany sposób.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 15, 2011, 16:14:34 »
Cytat: "Zafrina"
Czy Prezydent jest z PIS czy z PO szacunek mu się należy jako Głowie Państwa, wybranej w demokratycznych wyborach. Komentarze tego typu są poniżej krytyki.

 Kubo, w którymś z ostatnich tematów straszysz Jezata banem za krytykowanie Kościoła a pozwalasz na jawne obrażanie Prezydenta??

 Nie głosowałam na Pana Komorowskiego, ale nie wyobrażam sobie publicznego szydzenia i poniżania własnego Prezydenta. To się tyczy także naszego Burmistrza. Takim osobom należy się szacunek, a swoje niezadowolenie można wyrażać w cywilizowany sposób.


Nie zauważyłem tego akurat ;). Wystarczy w takich sytuacjach zgłoszenie posta +ew. wyjeśnienie w PW.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 15, 2011, 19:11:25 »
Cytat: "millena"
„Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformo”
Oto język PRAWDZIWEGO Polaka... Brak słów.... Nie życzę sobie takich insynuacji, bo mnie to osobiście obraża!!! Czyli PiSowczycy to wyznawcy Rydzyka i Jarosława. Jak spłycamy to spłycamy... Ja nie jestem PRAWDZIWYM Polakiem i stałem tam gdzie ZOMO... NIGDY nie wygra wyborów ta JEDYNIE POLSKA partia... Z takim językiem i dzieleniem Polaków na lepszych i gorszych... Krytykujcie ale i miejcie sami cywilną odwagę zauważyć swoje... Te dwie populistyczne partie robią idealny POPiS, w d... maja Polskę! Jaruś TYLKo o Smoleńsku...Tego już nie można słuchać!Skoro PO jest Be, to niech przedstawią program i cel działania, anie klepanie o jednym!gdzie gospodarka i troska o zwykłych ludzi???? TYLKO pomniki i pomniki...Naprawdę nie ma ważniejszych celów, na które można przeznaczyć NASZE pieniądze?? TYLKO pomniki i kościoły... Dr. Kafar w tym całym burdelu, chyba tylko Korwin Mikke może namieszac, bo na te plastusiowe gęby Tusków, Kaczyńskich i innych pseudopolityków już patrzeć nie idzie! Te oszołomy tylko skłócili Polaków... Niech nikt nie próbuje mi wmawiać jak mam życ i zachowywać się aby być godnym bycia prawdziwym Polakiem! Od sekatora po jezata KAŻDY jest patriotą i NIKT nie ma prawa im odbierać bycia NIM. bO CO TO JEST PATRIOTYZM? To miłośc do Polski! Was już czytać nie idzie... Czy naprawdę nie możecie przestać opluwac się nawzajem?? To sadomacho normalnie! Ciekawe jakby przebiegala wasza dyskusja realnie.Tylko siekiery w dlonie... WYLUZUJCIE WSZYSCY!!!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 16, 2011, 19:55:28 »
Cytat: "Denver"
Jeszcze raz będziesz sugerował coś na temat moich poglądów politycznych to wylecisz z tego forum


Takim językiem możesz sobie operować wśród kolegów przy piwie, ja stanowczo wypraszam sobie takie odzywki. Posiadanie władzy cenzora nie upoważnia Cię do poniżania i arogancji wobec innych ludzi.


Cytat: "Denver"
Usunąłem Twój temat, bo miałem taki niepolityczny kaprys - proste? Dziękuję. Koniec. Bez odbioru.


W jednym zdaniu zarzucasz mi niedojrzałość, a za chwilę twierdzisz, że działasz jedynie pod wpływem kaprysu, usuwając moją, zgodną z regulaminem wypowiedź. Zastanów się kto tutaj reaguje i zachowuje się jak 14 latek.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 16, 2011, 21:55:42 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Denver"
Jeszcze raz będziesz sugerował coś na temat moich poglądów politycznych to wylecisz z tego forum


Takim językiem możesz sobie operować wśród kolegów przy piwie, ja stanowczo wypraszam sobie takie odzywki. Posiadanie władzy cenzora nie upoważnia Cię do poniżania i arogancji wobec innych ludzi.


Ktoś się czuje przeze mnie poniżony? Powiedziałem tylko, że nie życzę sobie wciskania mi usta słów, których nie powiedziałem, czy sympatii do tej czy innej partii. Dla Ciebie administrowanie to "władza cenzora", dla innych dobrowolne poświęcanie swojego prywatnego czasu po to by forum sprawnie działało... jedynym przywilejem jest właśnie to, że mogę sankcjonować swoją nietykalność. Wracając do piwa, które przytoczyłeś można użyć metafory, że forum to pub, goście przy stolikach to użytkownicy, a ja... to np. fortepianista. I o ile możecie rzucać w siebie kuflami, to raczej nie strzela się do pianisty, póki dla was gra.

Cytat: "sekator"
Cytat: "Denver"
Usunąłem Twój temat, bo miałem taki niepolityczny kaprys - proste? Dziękuję. Koniec. Bez odbioru.


W jednym zdaniu zarzucasz mi niedojrzałość, a za chwilę twierdzisz, że działasz jedynie pod wpływem kaprysu, usuwając moją, zgodną z regulaminem wypowiedź. Zastanów się kto tutaj reaguje i zachowuje się jak 14 latek.
[/quote]

Och wybacz mi, że jestem człowiekiem i nic co ludzkie mi obce nie jest, w tym chwilę słabości również.

Pozdrawiam serdecznie.

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 16, 2011, 22:40:32 »
Cytat: "Denver"
Wracając do piwa, które przytoczyłeś można użyć metafory, że forum to pub, goście przy stolikach to użytkownicy, a ja... to np. fortepianista. I o ile możecie rzucać w siebie kuflami, to raczej nie strzela się do pianisty, póki dla was gra.


Ja nie mam zastrzeżeń do Ciebie jako muzyka, choć grasz momentami nieco fałszywie i na jedną nutę. Moje zastrzeżenie dotyczy jedynie faktu, że jako pianista zatrudniłeś sie dodatkowo na pół etatu w charaterze barowego wykidajły (nomen omen).
Ffekt jest taki, że jako wytrawny artysta jesteś tak wsłuchany w dźwięki swojej muzyki, że czasam, przypominając sobie o obowiązkach ochroniarza, zrywasz się od swojego pianina, walisz na oślep gościa przy najbliższym stoliku. Szkoda tylko, że najczęściej obrywa dyskutant o prawicowych poglądach......Ale to pewnie przypadek  :compress:
pozdrawiam sekator

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 19, 2011, 10:18:02 »
Cytat: "sekator"
Szkoda tylko, że najczęściej obrywa dyskutant o prawicowych poglądach......Ale to pewnie przypadek  :compress:

Ja tam nie zauważyłem, żeby zwolennicy Korwina-Mikke byli na forum jakoś specjalnie gnębieni. Raczej wręcz przeciwnie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.