Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura na forum.  (Przeczytany 23593 razy)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 19, 2011, 10:20:22 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "sekator"
Szkoda tylko, że najczęściej obrywa dyskutant o prawicowych poglądach......Ale to pewnie przypadek  :compress:

Ja tam nie zauważyłem, żeby zwolennicy Korwina-Mikke byli na forum jakoś specjalnie gnębieni. Raczej wręcz przeciwnie.


To Ty nie wiesz? PiS to jedyna prawica w tym kraju. Cała reszta to postkomuna, faszyści, żydzi, masoni i pro-niemieccy rebelianci :D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 19, 2011, 11:39:08 »
Cytat: "secha"

To Ty nie wiesz? PiS to jedyna prawica w tym kraju. Cała reszta to postkomuna, faszyści, żydzi, masoni i pro-niemieccy rebelianci :D

Eee, moment. Możemy się umówić, że PiS to Jedyna Prawica, Prawdziwa Prawica czy Prawdziwa Polska Prawica - byle nie mylić tego ze zwykłą prawicą, z którą ta partia ma niewiele wspólnego.
Co do reszty się zgadzam, chociaż pominąłeś pedałów, kryminalistów i pewnie kogoś jeszcze ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:27:22 »
Cytat: "secha"
Cała reszta to postkomuna, faszyści, żydzi, masoni i pro-niemieccy rebelianci


Cytat: "Wykidajło"
Co do reszty się zgadzam, chociaż pominąłeś pedałów, kryminalistów i pewnie kogoś jeszcze


,,33 proc. badanych (o 3 punkty mniej niż w marcu) to zwolennicy rządu Donalda Tuska; 34 proc. (o 4 punkty więcej niż miesiąc temu) zalicza się do jego przeciwników - wynika z kwietniowego sondażu CBOS. Pogorszyły się też notowania szefa rządu. "

źródło  :    
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/332043,cbos-33-proc-zwolennikow-rzadu-34-proc-przeciwnikow.html


Mało was, mało.....musicie bardziej pracować ,,u podstaw", aby polepszyć wsparcie dla swojego premiera. :devil:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:27:52 »
To nie jest temat polityczny.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:32:07 »
Cytat: "Kuba"
To nie jest temat polityczny


Wiem Kuba. Ale co robić kiedy tematy polityczne są usuwane ( o czym powyżej). Pozostaje wypowiadać się w już założonych wątkach.........

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:33:13 »
Cytat: "sekator"
Ale co robić kiedy tematy polityczne są usuwne ( o czym powyżej). Pozostaje wypowiadać się w już założonych wątkach.........


Gwoli ścisłości - tylko jeden temat został usunięty, co już wyżej też zostało wyjaśnione ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:42:00 »
Nota bene nie ja odgrzebałem ten wątek jak widać , tylko stałe grono moich wielbicieli, którzy usychając z tęsknoty za mną, postanowili odszukać moje wypowiedzi, aby sobie podyskutować z kimś o odmiennych poglądach.
Nawet ich rozumiem, bo ile można śpiewać w chórze wielbiącym radośnie osiągnięcia władzy różnych szczebli, aby się przypodobać miłościwie panującym. Nuuuda.....

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:43:40 »
Cytat: "sekator"

Mało was, mało.....musicie bardziej pracować ,,u podstaw", aby polepszyć wsparcie dla swojego premiera. :devil:


Znaczy kogo? Bo nie rozumiem. Nigdzie nie napisałem, że jestem zwolennikiem PO. Tusk jest premierem tak samo Twoim jak i moim, w końcu żyjemy w tym samym kraju.

sekator

  • Gość
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 19, 2011, 14:49:41 »
Cytat: "secha"
Znaczy kogo? Bo nie rozumiem


No starczy. Pośmieliśmy się, pożartowaliśmy jak to mówią i dość offtopa. Kiedyś jak mi Denver pozwoli założyć wątek polityczny, wrócimy do naszej dyskusji.  :faja:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 19, 2011, 16:25:54 »
Cytat: "secha"
Cytat: "sekator"

Mało was, mało.....musicie bardziej pracować ,,u podstaw", aby polepszyć wsparcie dla swojego premiera. :devil:

Tusk jest premierem tak samo Twoim jak i moim, w końcu żyjemy w tym samym kraju.

I tu się mylisz. My żyjemy w wolnej Polsce, sekator w kondominium rosyjsko-niemieckim, gdzie nawet lokalne internetowe fora są cenzurowane, czego dowodem niniejszy wątek  :lol2:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 19, 2011, 18:41:50 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "secha"
Znaczy kogo? Bo nie rozumiem


No starczy. Pośmieliśmy się, pożartowaliśmy jak to mówią i dość offtopa. Kiedyś jak mi Denver pozwoli założyć wątek polityczny, wrócimy do naszej dyskusji.  :faja:


Poważnie nie rozumiem, już któryś raz widzę jak zakładasz, że ten kto jest przeciwko Tobie, jest za Tuskie/PO/TVN, mój umysł i zamiłowanie do psychologii i socjologii nie są w stanie pojąć takiego toku rozumowania. Nie chcesz mi tego wyjaśnić publicznie, to napisz na PW. Chętnie się dowiem skąd takie dziwne, daleko idące wnioski.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 20, 2011, 00:18:28 »
Cytat: "secha"
Cytat: "sekator"
Cytat: "secha"
Znaczy kogo? Bo nie rozumiem


No starczy. Pośmieliśmy się, pożartowaliśmy jak to mówią i dość offtopa. Kiedyś jak mi Denver pozwoli założyć wątek polityczny, wrócimy do naszej dyskusji.  :faja:


Poważnie nie rozumiem, już któryś raz widzę jak zakładasz, że ten kto jest przeciwko Tobie, jest za Tuskie/PO/TVN, mój umysł i zamiłowanie do psychologii i socjologii nie są w stanie pojąć takiego toku rozumowania. Nie chcesz mi tego wyjaśnić publicznie, to napisz na PW. Chętnie się dowiem skąd takie dziwne, daleko idące wnioski.

"...ten z Nami, ten przeciw Nam...
kto sam, ten nasz największy wróg..."
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cenzura na forum.
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 20, 2011, 07:03:48 »
Jeśli w tym topiku macie się politycznie przepychać - zamykam go. Problem sekatora został wyjaśniony, Denver pozwolił na ponowne założenie usuniętego wątku.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy