Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 108908 razy)

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 18, 2011, 20:56:49 »
Pamiętam też z historii jedną tragedię samolotową Sikorskiego nad Giblartarem.... została wyjaśniona ??? komu zależało na tym... polaczki byli wtedy zadrą w oku zachodu i wschodu i jak nas potraktowano mimo że, byliśmy  4 armią sojuszniczą w Europie ( licząc walczących na wschodzie i zachodzie ) i dalej nas tak traktują :(( a Lech chciał żeby nas traktowano na ile zasłużyliśmy czy dużo wymagał ???

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 19, 2011, 10:00:46 »
Takie są fakty:
Cytat: "piotr S"
Przypomina mi to Hitlera i Stalina.

A tak wygląda propaganda:
Cytat: "sekator"
W szpitalu z powodu uszkodzenia kręgosłupa tudzież innych obrażeń znalazł się pobity przez warszawską straż miejską Michał Stróżyk, dziennikarz „Gazety Polskiej”.
Napadnięty został za to, że 11 kwietnia nie chciał opuścić Krakowskiego Przedmieścia przed Pałacem Prezydenckim.[pominięta reszta wildsztajnowych wizji - W.]
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 19, 2011, 12:03:07 »
Cytat: "tad19601963"
polaczki byli wtedy zadrą w oku zachodu i wschodu
Przeceniasz znacznie pozycję Polski w 1943r. Po konferencjach w Teheranie i Jałcie ważne decyzje o ustroju czy granicach zapadły. I maksymalnie co Polska wtedy mogła uzyskac, to likwidację Prus Wschodnich i skrócenie granicy z Niemcami. I czy byłby Sikorski żywy, nie miało to najmniejszego znaczenia.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 19, 2011, 19:48:55 »
Piotr historię znam na pewno podstawy nie jestem historykiem ale z tego co słyszę w mediach nasi politycy nie znają często podstaw. Jak słucham Sikorskiego nie tego męża stanu z II wojny to zastanawiam się który kraj reprezentuje.
Zwróciłem tylko uwagę na temat katastrof na Giblartarze i w Smoleńsku są takie siły które nie pozwolą ich wyjaśnić. Historycznie zwróciłem uwagę na udział Polaków czy to ze wschodu
czy to z zachodu na wyzwolenie Europy w czasie II wojny. Kto docenił przelaną naszą krew przodków. Lech Kaczyński chciał żeby Europa pamiętała. POwiedz mi jaki udział był w wyzwoleniu Europy i czy mieli tego konsekwecję "udziału"  takie kraje jak : Francja, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Włosi, Norwegia. Polska ma czego się wstydzić nie znam narodu który w tych warunkach okazał większe poświęcenie ...Szacun Lechowi tego chciał, a Donek na kolanach ??? a współczesny Sikorski  pewno zakazał by mówić o Katyniu !!!

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 19, 2011, 21:07:18 »
Cytat: "tad19601963"
Lech Kaczyński chciał żeby Europa pamiętała. POwiedz mi jaki udział był w wyzwoleniu Europy i czy mieli tego konsekwecję "udziału" takie kraje jak : Francja, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Włosi, Norwegia.
Europę tak interesuje udział Polaków w II wojnie, jak Ciebie udział Francuzów, Czechów, Słowaków, Węgrów, Rumunów, Bułgarów, Włochów, Norwegów. Jak zresztą mówią ankiety, samych Polaków niewiele te sprawy interesują.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 19, 2011, 21:10:03 »
Kicha

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 20, 2011, 11:27:07 »

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 20, 2011, 15:34:45 »
A co tu ma się podobać,to że 34 letni agent emeryt z emeryturą 4 tys.zł afiszuje się z politykami PIS, teraz gołym okiem widać że CBA za żądów PIS była używana do walki politycznej.A tak na marginesie co mają powiedzieć obecni i przyszli emerycii na wysokość emerytury zafundowanej przez PIS panu Tomkowi.Ciemny lud już PIS nie uwierzy.
Mariusz

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 20, 2011, 17:09:26 »
Przyznaj szczerze, nie czytałeś? Bo inaczej odniósłbyś się do treści a nie do własnych, nie potwierdzonych przez nikogo teorii.
Ja osobiście byłem zdziwiony poziomem dziennikarza, który widać podszedł do wywiadu ze z góry ustalonym zadaniem: udowodnić, że Tomasz Kaczmarek to narzędzie w rękach PiSu. I co pytanie, to powtarzał tę sugestię. W głowie mu się nie mieściło, że ktoś może uczestniczyć w Marszach Pamięci z pobudek patriotycznych, a nie politycznych. Tak samo domaganie się prawdy o katastrofie smoleńskiej to dla niego przejaw bycia członkiem, lub co najmniej zwolennikiem PiSu.
Przykre, że tacy dziennikarze mają wpływ na kształtowanie opinii publicznej.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 20, 2011, 17:20:49 »
Załóżmy,że rzeczywiście poszedł tam z pobudek patriotycznych. Zapisuję sobie to w kalendarzu i powrócę do tematu gdy juz znane będa listy wyborcze i pewni będziemy obecności lub nieobecności na nich słynnego agenta Tomka.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 20, 2011, 17:36:22 »
A nawet jakby znalazł się na liście PiS, to co? Przecież powiedział, że chce pracować z ludźmi, którzy chcą walczyć z korupcja w naszym kraju. Facet mimo, że wykonywał swoją pracę, został totalnie zdołowany i zawodowo, i medialnie. I to dlaczego? Bo dotknął spraw, które dotyczą rządzącej ekipy PO. Dodatkowo ujawniono jego wizerunek, co jest już wyjątkową podłością. I jakoś nikt z tego faktu wielkiego halo nie robi. Przeciwnie, rozmawiający z nim dziennikarz onetu stroi sobie nawet z tego żarty. Dlatego uważam, że Tomasz Kaczmarek po tym wszystkim ma prawo wybrać dowolny sposób dalszego służenia Polsce.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 20, 2011, 18:06:54 »
Tę błazenadę PIS pod pałacem i głoszenie nienawiści w stosunku do legalnie wybranych władz Polski ,ty śmiesz nazywać  patriotyzmem ,przestańcie ośmieszać Polskę i Polaków.Tomaszu potrawisz rozbawić zresztą jak cały PIS ,agent Tomek wydawł na prawo i lewo miliony złotych z podatków oddanych za czasów rządów PIS przez ciężko pracujących Polaków ,a wyniki jego pracy i prowokacji zerowe.
Mariusz

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 20, 2011, 20:25:14 »
Cytat: "mariusz88887"
Tę błazenadę PIS pod pałacem i głoszenie nienawiści w stosunku do legalnie wybranych władz Polski ,ty śmiesz nazywać patriotyzmem ,przestańcie ośmieszać Polskę i Polaków.

Głoszenie nienawiści? Skąd te informacje? Zrozum wreszcie, że ludzie mają prawo do prawdy. Gdzie mają jej dochodzić? Pisząc pisma do premiera?
Cytat: "mariusz88887"
Tomaszu potrawisz rozbawić zresztą jak cały PIS

Cieszę się, że Cię rozbawiłem, chociaż sądząc po stopniu nerwów przebijających z Twojej wypowiedzi, nie zgadłbym, że jesteś rozbawiony.
Cytat: "mariusz88887"
agent Tomek wydawł na prawo i lewo miliony złotych z podatków oddanych za czasów rządów PIS przez ciężko pracujących Polaków ,a wyniki jego pracy i prowokacji zerowe

Fantazja Cię ponosi. Odsyłam do tekstu wywiadu.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 20, 2011, 20:50:08 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
wywiad dziennikarza onetu z Tomaszem Kaczmarkiem?
Złodziej w wieku 35 lat idzie na emeryturę, na którą nie odłożył ani grosza. Moja córka i mój zięć w tym samym wieku muszą  jeszcze pracować - córka 25 lat zięć - 30 lat. I nie dostaną emerytury w wysokości 4500 miesięcznie. Jeśli będzie żył średnio polsko /73 lata/ to emerytury weźmie razem 4500 zł X 12 miesięcy X 38 lat = 2 052 000 zł. Ja po 42 latach pracy /1974-2016/ po studiach inżynierskich będę miał emerytury miesięcznie 2700. Czyli wezmę /przy życiu średnim do 73 lat/ 259 200. Dziesięć razy mniej. Facet jest ode mnie młodszy 25 lat, i już jest na emeryturze, a ja jeszcze mam 5 lat pracy. Osiągnięcia ma zerowe. I nie mam zamiaru odnosić się do jego wypierdzonych wypocin. To jest s......syństwo. Anglicy w Bletchley Park / http://pl.wikipedia.org/wiki/Bletchley_Park /którzy pracowali nad Enigma w czasie wojny przez 30 lat po wojnie nie puścili najmniejszej informacji. Pracowało ich tam w ostatnim okresie wojny ok. 10 tys. Jest różnica.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 20, 2011, 21:10:07 »
Cytat: "piotr S"
Złodziej w wieku 35 lat idzie na emeryturę, na którą nie odłożył ani grosza


Podziękować możesz SLD i PO za to, że służby i mundurówka dostają emerytury po 15 latach. Znajdziesz sobie sam wyniki głosowania w tej sprawie, czy mam po raz kolejny poszukać odpowiedniego linku ?

A niech tam..czytaj :

W lipcu 2003 r. rząd Leszka Millera opracował ustawę o wyłączeniu z powszechnego systemu emerytur mundurowych. Gdy startowała reforma emerytalna, mundurowi przyjęci po 1 stycznia 1999 r. byli w powszechnym systemie, na powszechnych zasadach. Płacili zwyczajnie składki do ZUS i OFE. Gdyby to utrzymać, mogliśmy mieć już dwanaście roczników mundurowych w nowym systemie emerytalnym! Posłowie zdecydowali jednak, że policjanci i żołnierze powinni mieć odrębny, uprzywilejowany system z prawem do emerytury po 15 latach pracy - o 25-30 lat krótszy niż reszta Polaków.

Za ustawą było całe SLD, a także PO (w tym Tusk , Komorowski i Schetyna ) i PSL. Posłowie PiS, w tym Jarosław Kaczyński, wstrzymali się od głosu. Tamta decyzja kosztuje nas co roku 8 mld zł.

źródło  :  http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9258706,Kto_zepsul_reforme_emerytalna__Wszyscy_maja__za_uszami_.html

Informacja z Gazety Szechtera, więc powinna być dla was wiarygodna w 100%