Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 113227 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 20, 2011, 21:35:38 »
Cytat: "sekator"
Posłowie PiS, w tym Jarosław Kaczyński, wstrzymali się od głosu
To o wstrzymanie to sprzeciw tak :crazy: ?Nie rożśmieszaj sekator. DLACZEGO nie mięli woli zniesienia tej chorej sytuacji mając stery władzy? Bo to bo śmo? Każde wytłumaczenie nieudolności jest dobre i zganianie na innych. Robimy ustawę i tyle!Ale od lat rządzą nami bezjajowcy, którzy nie mają odwagi ruszyć tego złodziejstwa! Od AWS po PiS i PO i nie zrzucaj tego TYLKO na dwie partie, bo śmieszne to jest.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 20, 2011, 22:51:24 »
Cytat: "sekator"
W lipcu 2003 r. rząd Leszka Millera opracował ustawę o wyłączeniu z powszechnego systemu emerytur mundurowych


Trzebież czytaj ze zrozumieniem, wtedy będziesz wiedział kto gniota wysmażył, a nie skupiał się na tym kto go nie skonsumował. :rotfl:
Smacznego....

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 22, 2011, 20:51:29 »
Czegoś nie rozumiem ...  znowu jesteśmy na kolanach przed ruskimi prosząc po roku czasu od Tragedii o naszą własność... a Lech czuł wartość naszego narodu nie klękał ani przed niemcami ani przed ruskimi  dlatego poczułem się za Jego prezydentury dowartościowany, bo już myślałem , że jestem z najgorszy jak GW pisała

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 25, 2011, 23:47:07 »
Cytat: "tad19601963"
znowu jesteśmy na kolanach przed ruskimi prosząc po roku czasu od Tragedii o naszą własność
 Naszą własność /czyli ciało Leszka/ dostaliśmy. A ja jako człowiek prosty, że nie powiem prymitywny,  chciałbym dowartościowywać się brakiem śmieci w naszych lasach a nie jakimiś pierdołami. Zobacz jak wygląda las niemiecki, a jak polski.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 27, 2011, 19:19:41 »
Piotr ale co ma piernik do wiatraka ... napisałem porostu że za Lecha poczułem się dumnie
mimo że szkalowały " mnie" media od 1989 roku. To On przypomniał że ofiary krwi Polskiej nie powinny pójść nadaremno. Chciał żeby Polska podniosła czoło a nie chodziła na kolanach. Czy mamy do tego prawo ???

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 27, 2011, 22:25:28 »
Cytat: "tad19601963"
napisałem porostu że za Lecha poczułem się dumnie
mimo że szkalowały " mnie" media od 1989 roku. To On przypomniał że ofiary krwi Polskiej nie powinny pójść nadaremno. Chciał żeby Polska podniosła czoło a nie chodziła na kolanach. Czy mamy do tego prawo ???
Z jakiego powodu poczułeś się dumny za Leszka? W jaki sposób szkalowały Ciebie media od 1989 roku? Żyj w realnym świecie, a nie w wydumanym i nakręcanym przez media. Co z tego że Leszek jedzie kilkanaście razy do Wilna, a w czasie ostatniej wizyty sejmas litewski uchwala ustawy antypolskie. Polska nie ma realnej siły aby wpływać na Gruzję. Poza tym Saakaszwili to taki gruziński Łukaszenka.

idol

  • Gość
Bardzo ciekawa wypowiedź na temat katastrofy Smoleńskiej
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 20, 2011, 00:45:41 »

Beobachter

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 20, 2011, 01:42:18 »
Owszem. i jakie wyciągasz wnioski?

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:25:29 »
Żadnych. Regulamin nie wymaga, by treść posta powstała na skutek myślenia, a na YouTube'ie nie dali streszczenia...

Primo: temat dotyczący tego wypadku już jest, więc i ten post tam powinien wylądować.
Secundo: gdzie był Macierewicz jak tylko zaczęli stosować Konwencję? Żałosne. Skoro wiedzieli, że Rząd nie ma prawa stosować tej Konwencji dlaczego nie słyszałem tych argumentów wcześniej? Czyżby dopiero teraz doczytali trzeci artykuł?

idol

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:25:35 »
Wniosek taki według mnie, że w naszym kraju zaczynają dziać się bardzo niedobrze.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:36:00 »
Cytat: "cooker"
Primo: temat dotyczący tego wypadku już jest, więc i ten post tam powinien wylądować.


Scalone.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #57 dnia: Września 08, 2011, 22:09:27 »
Cytat: "sekator"
Trybunał Stanu dla kłamców i zdrajców coraz bliżej.


Dla potwierdzenia tych obliczeń należałoby jeszcze przeprowadzić crash test skrzydła w takich warunkach, jakie panowały wtedy w Smoleńsku. Aż się dziwię, że bez tak niezbędnego potwierdzenia, tylu specjalistów podpisało się pod tym dokumentem. No i jeszcze jedno, ciekawe skąd pan Macierewicz i spółka mieli pieniądze na takie badania/obliczenia? To nie są tanie rzeczy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #58 dnia: Września 09, 2011, 10:22:05 »
Cytat: "speedbax"
ciekawe skąd pan Macierewicz i spółka mieli pieniądze na takie badania/obliczenia? To nie są tanie rzeczy.

Eee, takie "badania"/"obliczenia" to wcale drogie nie są.
A na razie pisprawdomówni überpatrioci przegrali drugi proces i znów muszą swoje łgarstwa odszczekiwać...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #59 dnia: Września 09, 2011, 10:35:45 »
Cytat: "Wykidajło"
Eee, takie "badania"/"obliczenia" to wcale drogie nie są.


No chyba, ze tak. Rozumiem, ze takze watpisz w ich wiarygodnosc. Znam ceny podobnych badan, jednak w przemysle samochodowym, i wierz mi, nie sa male.