Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 139965 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 20, 2011, 21:27:29 »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 20, 2011, 22:51:04 »
Kibice wybili? Zwolennicy PiSu wybili, by było nam ich żal, czy jak? ;]

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 20, 2011, 23:45:16 »
http://webhosting.pl/Koniec.z.hazardem.w.polskim.Internecie.czy.to.poczatek.rozkwitu.hazardowego.podziemia

Brak mi już słów na to [wulgaryzm], które te patałachy wyprawiają.

Ludzie do cholery, ogarnijcie się, zobaczcie na kogo głosujecie i co oni z waszym krajem robią.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 21, 2011, 09:08:35 »
Poniżej spis wszystkich afer PO, ktoś wykonał tytaniczną pracę....skala zaniedbań, nieudacznictwa, przekrętów - porażająca..

http://markd.pl/afery-po/

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 21, 2011, 15:27:51 »
Cytat: "sekator"
Poniżej spis wszystkich afer PO, ktoś wykonał tytaniczną pracę....skala zaniedbań, nieudacznictwa, przekrętów - porażająca..

http://markd.pl/afery-po/

A jak ci się podoba tekst zacytowany wyżej pisowski hunwejbinie?Odniosles sie do niego rasowo,po pisowsku,czyli nic nowego,czyli nadal bełkot.Szkoda mi was.Tyle wysiłku a Platformie rośnie.Hofman dobrze wyczuwa,że prezes jest zniedołęzniały.Gdyby było inaczej,czyli gdyby prezes był zdrowy na umyśle, pogoniłby natychmiast tego nadętego jegomościa za tekst z Fredim.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 21, 2011, 23:52:46 »
Jak widzę, na Mącznej też już wakacje :rotfl:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 22, 2011, 14:31:36 »
Myślę, że za to należą się już teraz co najmniej 3 bukiety kwiatów:

http://www.tvn24.pl/0,1707834,0,1,awaria-pradu-na-centralnym-ludzie-utkneli-w-pociagach,wiadomosc.html

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 22, 2011, 15:35:09 »
speedbax: nie no już nie przesadzajmy. Z całą moją nienawiścią do PO zdaję sobie sprawę, że to raczej nie jest ich wina. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 22, 2011, 16:59:46 »
Cytat: "KrP"
że to raczej nie jest ich wina


A ja uważam, że jest. Odpowiedzialność zawsze ponoszą rządzący, to tak samo, jak w firmie kierownictwo odpowiada za poczynania szeregowych pracowników. Po tym zimowym cyrku już dawno powinno być zarządzone sprawdzenie wszystkich czynników mających wpływ na bezawaryjne funkcjonowanie całej infrastruktury, takie awarie i to jeszcze w stolicy nie powinny mieć w ogóle miejsca. Żeby dworzec nie miał zasilania awaryjnego na podziemnych peronach... Dobrze, że nikt nie został poturbowany w tych ciemnościach.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 22, 2011, 20:27:01 »
,,Tusk jest gorszy niż Gierek, bo według danych rządowych narobił nowych długów na kwotę 18 procent dochodu narodowego w ciągu minionych trzech lat, a Gierkowi zajęło to prawie pięć lat. Zamiast ograniczać dług, Tusk z Rostowskim rozpoczęli największą w historii świata operację schowania 300 mld złotych długu pod dywan. Czyli woda dalej się wlewa do Titanica, ale ludzi zaproszono na wyższe pokłady, żeby nie widzieli - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl prof. Krzysztof Rybiński"

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tusk-gorszy-niz-gierek-woda-wciaz-wlewa-sie-do-tit,1,4630021,wiadomosc.html

Tymczasem :

,,Mecz z dziećmi z Ełku rozegrano na stadionie Agrykoli. Jego zabezpieczenie było porównywalne do imprez podwyższonego ryzyka. BOR-owcy spisali się jednak lepiej niż ochroniarze Zubrzyckiego. Nikt nie wbiegł na boisko, a pojawiło się wielu, którzy chcieliby powiedzieć premierowi co myślą o jego akcji z zamykaniem stadionów.

Na Agrykolę przyszli kibice Legii Warszawa. Protestowali przeciwko działaniom rządu. Wywiesili transparenty: "Donek wróć do Pacanowa" i "Europa z was się śmieje, gdzie są drogi i koleje". W czasie meczu krzyczeli m.in.: "Donald matole, twój rząd obalą kibole", "Gdy zamknąłeś nam stadiony będziesz z tego rozliczony", "Są tu kibole, więc zamknij też Agrykolę", "Matołowi nie podawaj", "Donald, czy już zapomniałeś, jak w Bydgoszczy rozrabiałeś", "Zamiast zająć się drogami, kopiesz piłkę z dzieciakami
"

http://niezalezna.pl/12346-kibice-legii-%E2%80%9Edopingowali%E2%80%9D-pilkarza-tuska

Mamy najdroższego piłkarza w historii świata. 300 mld kosztuje nas jak dotąd ten transfer cudotwórcy do I ligii polskiej polityki.

tad19601963

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 22, 2011, 22:06:42 »
Myślę ... tak czasami mi się zdarza, że PO wpuści Nas w szczeluść z której nie będzie wyjścia, Polska już sprzedana a Grecja ma teraz się sprzedać kto kupuje ???

bob

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 23, 2011, 04:27:16 »
Cytat: "KrP"

Cytat: "speedbax"
A ja uważam, że jest.
zdaję sobie sprawę, że to raczej nie jest ich wina. ;P

Niecały miesiąc temu podobny wypadek miał miejsce w Berlinie; mieszkasz w Niemczech, więc pewnie słyszałeś...

Lewacy podłożyli wtedy ogień na modernizowanej właśnie stacji Ostkreuz; spłonęło kilkaset kabli umożliwiających normalne funkcjonowanie kolei we wschodniej części miasta i w sporym kawałku Brandenburgii. Siłą rzeczy wtedy też nikt nie informował czekających na dworcach pasażerów (a Berlin jest jednak nie tylko ciut wiekszy od Warszawy, ale i o wiele bardziej zdany na komunikację szynową...) - a jakoś nikt nie miał pretensji ani do rządu federalnego (kolej niemiecka też należy do skarbu państwa i od lat stwarza problemy porównywalne do tych u nas zimą - tyle, że głównie latem ;-)) ani berlińskiego czy policji, bo takie rzeczy po prostu się zdarzają! Zwłaszcza podczas remontów, kiedy wszystko i wszędzie - niezależnie od kraju czy rządzącej ekipy - działa trochę na pół gwizdka...
 
Pozdrowienia!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 23, 2011, 11:37:31 »
Cytat: "bob"
Niecały miesiąc temu podobny wypadek miał miejsce w Berlinie; mieszkasz w Niemczech, więc pewnie słyszałeś...


Nie, jakoś nie słyszałem. Zgadzam się z Tobą, tutaj coś remontowali, zmieniali, wiadomo, że podczas prac można popełnić błąd. W Warszawie było jednak inaczej, a o remontach, czy ulepszeniach raczej nikt  nie myślał. Być może się to zmieni, oby tak się stało.

jezat

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 23, 2011, 13:27:20 »
Cytat: "sekator"
Jak widzę, na Mącznej też już wakacje :rotfl:

Musisz zmienić okulary.Gołym okiem widać,że prezes jest normalny inaczej.Powinniście się modlić żeby biegli psychiatrzy wyznaczeni przez sąd, skierowali prezesa na leczenie.Na Syberię Putin przyjmuje tylko zdrowych psychicznie.

bob

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 23, 2011, 14:50:55 »
Cytat: "speedbax"
Nie, jakoś nie słyszałem.

Nad ranem w poniedziałek 23. maja podpalono w ramach protestu przeciw niemieckiej kolei (która uczestniczy w transporcie odpadów z siłowni jądrowych) kable koło nastawni przy stacji Ostkreuz. Ruch szynowy na wschodzie Berlina i w kierunku na Frankfurt nad Odrą został całkowicie sparaliżowany; normalny ruch udało się przywrócić dopiero w cztery dni później... Zresztą wrzuć sobie w google "Ostkreuz Kabelbrand".
Cytat: "speedbax"
W Warszawie było jednak inaczej, a o remontach, czy ulepszeniach raczej nikt nie myślał.

O ile mi wiadomo, to Warszawa Centralna jest własnie poddawana gruntownemu remontowi. Jak to wygląda konkretnie nie wiem, ale choćby na wikipedii znalazłem to:
Cytuj (zaznaczone)
Przed Euro 2012 Dworzec Centralny zostanie odnowiony. Prace remontowe rozpoczęły się w połowie 2010 i mają być zakończone na przełomie 2011 i 2012[10]. Podczas prac remontowych zostaną wymienione sufity podwieszane w galeriach na poziomie -1, planuje się całkowite usunięcie punktów gastronomicznych, uporządkowanie i zainstalowanie nowego systemu informacji dla pasażerów, zainstalowanie nowoczesnego oświetlenia, biletomatów oraz udogodnień dla osób niepełnosprawnych[11].
 
Umowę na remont dworca podpisano ze spółką PORR Polska 5 lipca 2010. Koszt remontu wynosi 47 mln zł[12].

Prace nad oświetleniem mogą tłumaczyć egipskie ciemności (no i samą awarię zasilania), a instalacja nowego systemu informacji dla pasażerów może usprawiedliwiać... brak informacji dla pasażerów właśnie.

Pozdrawiam!