Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 132438 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 11, 2011, 21:38:34 »
Oj sekator... W Twojej opcji politycznej również nie brakuje byłych towarzyszy... Nie bronię tej Pani... Dla mnie tacy ludzie nie są wiarygodni wogóle!Najpierw w czambuł potępiają PO, potem przystępują do obozu "wroga". Choroągiewki na wietrze... Powiedz mi, kto jest prawdziwym ideowcem na obecnej scenie politycznej? Szczerze i prawdziwie oddanym swoim przekonaniom? Czyżby tylko Korwin Mikke? Pozdrawiam... Mimo mojej niechęci do Jarosława, jak dla mnie rónież i on jest ideowcem z krwi i kości... To bez dwóch zdań... Szczerze Ci powiem, że gdyby zrobić odsiew w obydwu partiach i pozostawić samych ideowców, może lepiej by było i z korzyścią dla wyborców... Teraz w większości sami karierowicze... Żenada...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 11, 2011, 21:47:31 »
No i tutaj się zgadzamy. Prawdą jest, że nasz chory system przyciąga do wszystkich partii mnóstwo śmiecia wszelkiego typu, który jest kiepski ideologicznie i  nie ma pojęcia jaki dana partia ma statut i założenia programowe. Niestety PO , która szła do wyborów z hasłami taniego państwa i skończenia z nepotyzmem przebiła w tym względzie wszystkie dotychczasowe ugrupowania razem wzięte.
PO stworzyła najbardziej patologiczny układ po 1989 roku, a co gorsza zaczyna go utrwalać metodami rodem z państwa totalitarnego i to powinno budzić niepokój wszystkich Polaków.
pozdrawiam sekator

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 12, 2011, 11:00:00 »
Oglądałem wczoraj w wiadomościach spotkanie PO to tak jakbym widział spotkania naciągaczy z AMEYA i innych sekt wyłudzających kasę ,takie mam skojarzenia.A pani Kluzik to kompromitacja i żenada dla stołka zostawiła kolegów i przyjaciół ,powinni ja rozliczyć wyborcy .Kobieta bez ambicji i takie coś ma nami rządzić.Ludzie z PO jesteście żenujący i niszczycie Polskę.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 12, 2011, 11:10:34 »
Cytat: "gigus 36"
Oglądałem wczoraj w wiadomościach spotkanie PO to tak jakbym widział spotkania naciągaczy z AMEYA i innych sekt wyłudzających kasę ,takie mam skojarzenia.


Bardzo trafne określenie, ja również odniosłem wrażenie, że powoli ta partia przeradza się w sektę. To jest bardzo niebezpieczne, miejmy nadzieję, że ludzie nie dadzą się w to wciągnąć.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 12, 2011, 12:48:37 »
A ja się cieszę, że nawet spady wyrzucone z PiS są na tyle dobre dla Donalda Tuska, aby zasiadać w pierwszym szeregu, wśród głównych polityków PO. Pozdrowienia dla ekipy z Polic, która machała transparentem i pytanie, jak się czuliście będąc daleko w tyle za kobietą-kameleonem, która okazała się lepsza od was tylko dlatego, że zdradziła swoich przyjacół i współpracowników ?  :ble:

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 12, 2011, 23:10:32 »
Cytat: "sekator"
tylko dlatego, że zdradziła swoich przyjacół i współpracowników


Jaka jest różnica między PO i PiS, że aż mówisz o zdradzie? Które podlądy trzeba zmienić, żeby przejść z jednej partii do drugiej?
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 13, 2011, 09:13:12 »
Aktualnie wszystkie partie w sejmie mają mniej więcej takie same programy. Nie trzeba zmieniać poglądów aby zmienić partie.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 13, 2011, 11:02:18 »
Zdaje się, że już jedna Pani wyjaśniła o co chodzi:

http://www.wykop.pl/link/777577/polityczne-dziwki-najwazniejsze-koryto/
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 13, 2011, 12:04:02 »
Cytat: "zenon"
Zdaje się, że już jedna Pani wyjaśniła o co chodzi


Dosadnie i szczerze, aczkolwiek obraźliwe dla ciężko pracujących Cór Koryntu. One sprzedają swoje ciało, bo czasami zmusza je do tego sytuacja materialna, lub np. mafia. Sprzedawanie swoich przyjaciół, wyborców, znajomych, wartości i ideałów jest czymś znacznie gorszym, tylko czy w języku cywilizowanych i kulturalnych osób jest wyrażenie którym można coś takiego określić ?
pozdrawiam sekator

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 13, 2011, 12:42:30 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "zenon"
Zdaje się, że już jedna Pani wyjaśniła o co chodzi


Dosadnie i szczerze, aczkolwiek obraźliwe dla ciężko pracujących Cór Koryntu. One sprzedają swoje ciało, bo czasami zmusza je do tego sytuacja materialna, lub np. mafia. Sprzedawanie swoich przyjaciół, wyborców, znajomych, wartości i ideałów jest czymś znacznie gorszym, tylko czy w języku cywilizowanych i kulturalnych osób jest wyrażenie którym można coś takiego określić ?

Jest wiele, np. PiS (w tym przypadku synonim to nazwa dowolnej innej partii politycznej).
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 13, 2011, 15:18:45 »
Cytat: "zenon"
Jaka jest różnica między PO i PiS, że aż mówisz o zdradzie?


A może mówię o PJN, kto wie ? Pamiętaj, że ta zdolna (do wszystkiego) kobieta zdradziła nie tylko męża, ale i kochanka :rotfl:

tad19601963

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 13, 2011, 19:11:40 »
Ostatni spęd PO przypomina mi jako żywo czasy wczesnego Gierka " pomożecie , pomożemy "  i tak historia zatoczyła koło ( nie wiedziałem że tak szybko ) to było żenujące.
Czyli jak mi się żyję coraz drożej to znaczy że jest coraz lepiej ??? Czy ktoś mi to wytłumaczy bo ja nic z tego nie rozumiem.

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Buzia Kluzik
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 13, 2011, 19:30:30 »
11 czerwca 2011 roku na konwencji PO w Gdańsku Joanna Kluzik-Rostkowska ogłosiła publicznie swoje poparcie dla Platformy Obywatelskiej. [1]

Tymczasem dwa miesiące wcześniej na konwencji PJN w Lublinie Kluzik-Rostkowska mówiła, że przewodniczący Platformy i obecny premier Donald Tusk „jest premierem ciepłej wody w kranie i niczego więcej. Ciepłej wody w kranie i powolnych kroków, które w istocie są dreptaniem w miejscu”. [2]

Czy przez te dwa miesiące dzielące konwencje obu partii Joanna Kluzik-Rostkowska zmieniła zdanie o Donaldzie Tusku i Platformie, czy może skusiła się na miskę – by nie powiedzieć koryto – politycznych konfitur w postaci pierwszego miejsca na liście wyborczej PO w Rybniku? [3]

Buzia Kluzik

Trudno zaprzeczyć – cholewę z buzi
Zrobiła poseł Joanna Kluzik.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 13, 2011, 20:05:24 »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 13, 2011, 20:40:35 »
Moim zdaniem powinno być zabronione zmienianie partii przed zakończeniem kadencji. Każdy poseł dostał się do sejmu dzięki przynależności do swojej formacji i powinien ją reprezentować do końca lub całkowicie zrezygnować z bycia w parlamencie. Powiedzmy, że ja też bym zapisał się np. do PO żeby zostać posłem a po tygodniu bycia w sejmie przepisał się do PSL z list której nie miałbym szans się dostać. Czy to OK.? Ale oderwij taką chorągiewkę od stołka.