Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 72291 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 04, 2011, 11:04:21 »
Cytat: "xP"
i dziwić sie, że wiele młodych ludzi nie lubi policji :crazy:

Tę jak i wiele innych instytucji zaufania publicznego nie musimy lubić bo to nie zupa pomidorowa.To są instytucje które wiadomo z racji zadań jakie wykonują są pod wyjątkowym pręgierzem opinii publicznej i ich działania nie zawsze i nie wszystkim przypadały do gustu.Patologie jednak należy zwalczać a chory system naprawiać,to że w Policji manipulowanie statystyką jest swojego rodzaju "normą" i staje się patologią wiadomo od lat-wypowiadają się na ten temat od lat sami policjanci.Police w tym względzie nie odstają od innych jednostek w Kraju i borykają się z identyczną "łatką" gdzie wizerunek jednostki w oczach przełożonych każdego szczebla zależny jest od.........statystyki i miejsca na listach rankingowych prowadzonych przez KGP i KWP dla każdej jednostki w Kraju.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 04, 2011, 18:31:38 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "xP"
i dziwić sie, że wiele młodych ludzi nie lubi policji :crazy:

Tę jak i wiele innych instytucji zaufania publicznego nie musimy lubić bo to nie zupa pomidorowa.To są instytucje które wiadomo z racji zadań jakie wykonują są pod wyjątkowym pręgierzem opinii publicznej i ich działania nie zawsze i nie wszystkim przypadały do gustu.Patologie jednak należy zwalczać a chory system naprawiać,to że w Policji manipulowanie statystyką jest swojego rodzaju "normą" i staje się patologią wiadomo od lat-wypowiadają się na ten temat od lat sami policjanci.Police w tym względzie nie odstają od innych jednostek w Kraju i borykają się z identyczną "łatką" gdzie wizerunek jednostki w oczach przełożonych każdego szczebla zależny jest od.........statystyki i miejsca na listach rankingowych prowadzonych przez KGP i KWP dla każdej jednostki w Kraju.


Proponowałabym zrobić ankietę w Policach czy mieszkańcy mają zaufanie do polickiej policji i czy czują się bezpiecznie.Najbezpieczniej to było za czasó pana Andrzeja Treli,szkoda ,ze pilnuje Warszawy a nie swojego rodzinnego miasta Police.Może wróci?

marchewka

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 04, 2011, 20:15:55 »
to prawda strona KPP pOLICE rzeczywiście to już chyba historiia ostatnie wydarzenia są z 17 lipca 2010 r czyżby nic się od tej pory nie zdarzyło? ciekwe? czy może redukcja etatów?bo tak bardzo mało patroli w policach, w końcu w Policach mamy zatrudnionych tylko 200 policjantów, a nawet w wekeend nie widać patroli, chyba nie czujemy się zbyt bezpieczni.

marchewka

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 04, 2011, 20:21:04 »
pomyłka 100 nie 200 policjantów

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 04, 2011, 20:22:20 »
Cytat: "marchewka"
to prawda strona KPP pOLICE rzeczywiście to już chyba historiia ostatnie wydarzenia są z 17 lipca 2010 r czyżby nic się od tej pory nie zdarzyło? ciekwe? czy może redukcja etatów?bo tak bardzo mało patroli w policach, w końcu w Policach mamy zatrudnionych tylko 200 policjantów, a nawet w wekeend nie widać patroli, chyba nie czujemy się zbyt bezpieczni.


Zgadzam się z Tobą.Sejmowa Komsija ds naciskó wyjaśni wszystko.Proces był długi ale co musieli te biedne dzieci nacierpieć się żeby ich uniewinnić.NIkt im zdrowia nie wróci.

Czas zmienić kierownictwo.Musimy czuć się bezpiecznie Polcija ma nam pomagać a my musimy jej ufać po to są i placimy na nich PODATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 04, 2011, 20:27:41 »
Cytat: "Nikola"
te biedne dzieci nacierpieć się żeby ich uniewinnić.NIkt im zdrowia nie wróci.


Bez przesady, aż w taką ślepotę policji nie wierzę, gagatków nie brakuje, pewnie były jakieś przesłanki, by te "biedne dzieci" zatrzymać. Oczywiście nie wyjaśnia to nadużyć, jakie mogły zajść.

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 04, 2011, 20:50:30 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Nikola"
te biedne dzieci nacierpieć się żeby ich uniewinnić.NIkt im zdrowia nie wróci.


Bez przesady, aż w taką ślepotę policji nie wierzę, gagatków nie brakuje, pewnie były jakieś przesłanki, by te "biedne dzieci" zatrzymać. Oczywiście nie wyjaśnia to nadużyć, jakie mogły zajść.


W życiu bowiązują pewne zasady.Wyroków sądów się nei komentuje.Zanim coś napiszesz przeczytaj uważnie komentarze i sprawdz  link.Nie wiem czy masz dzieci bo jam mam trójkę .http://img707.imageshack.us/f/police1i.jpg

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 04, 2011, 21:02:05 »
Cytat: "Nikola"
W życiu bowiązują pewne zasady.


Których należy przestrzegać, inaczej policja będzie się czepiać.

Cytat: "Nikola"
Zanim coś napiszesz przeczytaj uważnie komentarze i sprawdz link.


Jasne, nie ma nic bardziej kompromitującego niż brak własnego myślenia i uleganie większości.

Cytat: "Nikola"
Nie wiem czy masz dzieci bo jam mam trójkę .


To nie jest wyznacznik dojrzałości rodzica.

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 05, 2011, 01:36:11 »
Cytat: "Nikola"
W życiu bowiązują pewne zasady.Wyroków sądów się nei komentuje.Zanim coś napiszesz przeczytaj uważnie komentarze i sprawdz link.Nie wiem czy masz dzieci bo jam mam trójkę .http://img707.imageshack.us/f/police1i.jpg


To mnie rozśmieszyłaś :) te biedne dzieci, etc... chciałbym żebyś spotkała się z tym biednym chłopcem wieczorem w ciemnej uliczce.. ja wiem kto to jest Ty chyba nie :)

Ciekawi mnie gdzie dzwonisz jak dzieje Ci się krzywda ...na infolinie mango gdynia czy do pogotowia gazowego?

szkoda gadać normalnie

Nadużycia ok ale nie mów mi o biednym chłopcu...
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 05, 2011, 07:38:10 »
Cytat: "szakal"
Cytat: "Nikola"
W życiu bowiązują pewne zasady.Wyroków sądów się nei komentuje.Zanim coś napiszesz przeczytaj uważnie komentarze i sprawdz link.Nie wiem czy masz dzieci bo jam mam trójkę .http://img707.imageshack.us/f/police1i.jpg


To mnie rozśmieszyłaś :) te biedne dzieci, etc... chciałbym żebyś spotkała się z tym biednym chłopcem wieczorem w ciemnej uliczce.. ja wiem kto to jest Ty chyba nie :)

Ciekawi mnie gdzie dzwonisz jak dzieje Ci się krzywda ...na infolinie mango gdynia czy do pogotowia gazowego?

szkoda gadać normalnie

Nadużycia ok ale nie mów mi o biednym chłopcu...


Szanowny Panie mam dzieci i przeżyłam koszmar.Nie wiem po co Pan pisze o strażaku.Dla poprawienia humoru z internetu przesyłam Panu dobry dowcip 2.96
W środku nocy szefa remizy strażackiej budzi
dzwonienie telefonu.
-Kapitanie, pali się chałupa Maśluszczakowej!
-Eee, no... Która teraz godzina?
-Piętnaście po drugiej.
-A od dawna się pali?
-Od pięciu minut.
-Dobra, to obudźcie mnie, jak się porządnie
będzie hajcować!

moskit

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 05, 2011, 08:51:20 »
Szanowna Pani po pierwsze to Pani dowcip wcale nie jest śmieszny, a po drugie niech się Pani nauczy czytać, kolega Szakal nic o żadnym strażaku nie pisał, a jeżeli chodzi o sformułowanie pod kreską w jego poście to tzw podpis, wielu użytkowniku ma tam np linki do strony czy też różne cytaty. Na temat Policji w Policach są różne opinie, jaką masz taką masz, ale od Straży Pożarnej wara, według mnie jest to jedyna formacja mundurowa która nie strajkuje i zawsze niesie pomoc nawet z narażeniem życia, zarówno zawodowcy jak i ochotnicy.

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 05, 2011, 09:13:04 »
Cytat: "moskit"
Szanowna Pani po pierwsze to Pani dowcip wcale nie jest śmieszny, a po drugie niech się Pani nauczy czytać, kolega Szakal nic o żadnym strażaku nie pisał, a jeżeli chodzi o sformułowanie pod kreską w jego poście to tzw podpis, wielu użytkowniku ma tam np linki do strony czy też różne cytaty. Na temat Policji w Policach są różne opinie, jaką masz taką masz, ale od Straży Pożarnej wara, według mnie jest to jedyna formacja mundurowa która nie strajkuje i zawsze niesie pomoc nawet z narażeniem życia, zarówno zawodowcy jak i ochotnicy.


Szanowny Panie.Straż Pożarna to naprawdę wspaniali ludzie jdyni w Policach na których zasze można polegać,zawsze są na czas i ratują życie w przeciwieństwie do innych.Wielki Szacun  dla Straży z Polic .Od nich trzeba brać przykład.
Ja o Policji z Polic nie mam dobrego zdania,zawodłam się na nich.

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 05, 2011, 21:13:30 »
Cytat: "QBA"
PATOLOGIA PRACY POLICKICH POLICJANTÓW  PRZY PEŁNEJ WSPOŁPRACY FUNKCONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ JEST W KOMPROMITUJĄCY SPOSÓB POPIERANA PRZEZ SĄD W POLICACH.  I TU NALEŻAŁO BY SIE PRZYJRZEC DOKŁADNIE.
POLICJANCI WYSTAWIAJĄCY MANDATY STOJĄC W MIEJSCU GDZIE POSTÓJ JEST ZABRONIONY LUB NIEWŁAŚCIWY, STRAŻNICY MIEJSCY JEŻDZĄCY BEZ PASÓW BEZPIECZEŃSTWA ROZWOŻĄC KOLEGÓW PO PRACY ,  POJAZDY STAROSTWA KTÓRE BEZPRAWNIE ZAJMUJĄ MIEJSCA PARKINGOWE PRZY TRANS NET ,TO PRZYKŁAD ŁAMANIA PRAWA PRZEZ FUNKCONARIUSZY KTÓRZY SĄ PEWNI W FAŁSZYWYM PRZEKONANIU IZ TO MY JESTEŚMY DLA NICH A NIE ONI DLA  NAS!!!!!!

Ort. Pozdrawiam - Kuba


Panie QBA pisze Pan o Patologii Polickich Policjantów.Nie boi się Pan ich zemsty.Mogą ustalić pana IP .Podzwiam Pana,że pisze Pan prawdę to co ludzie niektórzy czują ale czy warto pisać.Nie boi sie Pan zemsty.Podziwiam pana i wielki szacunek dla Pana osoby.To jest prawda ale jej nie można głośno mówić pomimo,że jest demokracja.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 05, 2011, 21:16:39 »
Cytat: "Nikola"
To jest prawda ale jej nie można głośno mówić pomimo,że jest demokracja.


Można, nawet trzeba, w życiu tak jest, że prawda prędzej czy później wyjdzie na wierzch. Więc spokojnie. :)

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 05, 2011, 21:28:30 »
Nikola-nie lepiej od razu przedstawić się przynajmniej prawdziwym imieniem M.....? I tak wszyscy którzy czytamy to forum i orientujemy sie w problemie, wiemy kim jesteś. Nie powinieneś wprowadzać w błąd użytkowników forum. Masz tyle do powiedzenia a raczej do napisania w przedmiocie nieudolności Policji. Całe szczęście, że teraz masz dużo czasu na wszystko a jedyny urząd jaki często będziesz odwiedzał to Powiatowy Urząd Pracy w Policach. Myślę też, że jak chcesz być tak bardzo uczciwy i praworządny to może umieść też link do swojej sprawy jaka w chwili obecnej toczy się w SR w Szczecinie. Dbając o dobre imię powinniśmy chyba poznać całą prawdę a nie tylko jej część. Serdecznie Cię pozdrawiamy.