Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 73175 razy)

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 10, 2011, 09:56:49 »
bartek - wszędzie nie będą, GPS'a z wskazaniem gdzie za chwile ktoś złamie prawo też nie mają, jednego radiowozu na jedną ulicę też nie ma, system teleportacji jeszcze nie istnieje...
I love the night.
1101110100101111

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 10, 2011, 11:39:52 »
Cytat: "dd2f"
bartek - wszędzie nie będą, GPS'a z wskazaniem gdzie za chwile ktoś złamie prawo też nie mają, jednego radiowozu na jedną ulicę też nie ma, system teleportacji jeszcze nie istnieje...

To co oni mają ?,jeden fotoradar ,może ludzi nie mają bo ?Jak są mecze w Policach to jest ich jak mrówek,typowa prowizorka.

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 10, 2011, 11:52:03 »
Cytuj (zaznaczone)
http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/218567/Zazdro%C5%9Bni+policjanci+podk%C5%82adaj%C4%85+sobie+%C5%9Bwinie.html  
 Niedawno opowiadałam na podstawie głosu szczecińskiego o policjantach z Polic. Teraz pociągnęli temat i opublikowali zeznania poszkodowanego. Ciekawe - nie wiem czy to możliwe.

Mariusz Parkietny dotarł do zeznań świadka i czytamy...

"- Na pewno tej sprawy tak nie zostawię. Zostałem bez powodu zaatakowany przez funkcjonariusza na służbie. Z jego żoną nigdy nie miałem nic wspólnego - mówi pan Andrzej.

Dzielnicowy twierdzi, że z-ca komendanta zlecił podwładnym poprawienie fatalnych statystyk z niewykrytych włamań. Funkcjonariusze mieli groźbami i bronią zmuszać nieletnich do przyznania się do cudzych przestępstw. Dlatego w sierpniu zawiadomił prokuraturę o nieprawidłowościach w komendzie w związku z wymuszaniem zeznań na nieletnich. Jak do tej pory zastępcy komendanta, ani policjantom, którzy mieli nękać nieletnich nie postawiono zarzutów.

Ale okazuje się, że ta sprawa wiążę się z historią obyczajowo-kryminalną, w którą zamieszany jest dzielnicowy. Prokuratura zarzuca mu, że w czerwcu pobił pana Andrzeja. Oto relacja pokrzywdzonego.

- Wszystko wydarzyło się w Policach. Pojechałem samochodem po koleżankę. Razem z nią do samochodu wsiadła nieznana mi dziewczyna - mówi pan Andrzej.

Na rondzie w Policach został zatrzymany przez patrol policji za szybką jazdę.

- Gdy trwała kontrola, pasażerka otworzyła drzwi i po prostu uciekła z samochodu - twierdzi.

Następnego dnia był w pracy. Zajmuje się m.in. awaryjnym otwieraniem samochodów. Swój warsztat ma w garażu. Po godz. 15 pod garaż przyjechał dzielnicowy. Według pokrzywdzonego, policjant był w mundurze.

- Upewnił się, czy ja to ja i oskarżył, że utrzymuję intymne kontakty z jego żoną. Potem zaczął bić. Uszkodził mi nos - opowiada.

Z telefonu komórkowego zadzwonił do komendanta polickiej policji i poinformował go o zdarzeniu. Obdukcja lekarska potwierdziła obrażenia. Dzielnicowy został zatrzymany. Prokuratura wszczęła śledztwo. Policjantowi postawiła zarzut uszkodzenia ciała. Funkcjonariusz został zawieszony w czynnościach.

Dzielnicowy nie przyznaje się do pobicia pana Andrzeja. Twierdzi, że przyjechał pod garaż, bo miał informację, że samochód, którym jechał pan Andrzej może być kradziony (nie potwierdziło się to).

- Ten człowiek jest zamieszany w nielegalny handel samochodami. Nie pobiłem go. Przyjechałem, bo miałem informację, że może mieć nielegalny samochód. Z żoną jestem w separacji i nie interesuje mnie z kim się spotyka - mówi dzielnicowy.

Co ciekawe żona poparła go w śledztwie i twierdzi, że utrzymywała bliskie kontakty z panem Andrzejem. Doszło nawet do konfrontacji między nimi, która jednak nic nie wyjaśniła.

- Ta pani kłamie i broni męża. Nigdy jej wcześniej nie spotkałem - mówi poszkodowany.

Śledztwo w sprawie pobicia jest na ukończeniu. Jeśli prokuratura zdecyduje się wnieść akt oskarżenia, prawdy poszuka sąd."

Tak to wygląda w artykule pana Parkietnego na stronie www.gs24.pl. Jeśli to prawda to chyba będzie skandal. [/quo

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 10, 2011, 11:52:49 »
bartek nie wiem o co Ci chodzi. Jak jest ich dużo to źle, jak ich nie ma to też lipa. Nie marudź. W trakcie meczy są też jednostki ze Szczecina z tego co się orientuję.
I love the night.
1101110100101111

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 10, 2011, 17:02:28 »
Cytat: "dd2f"
bartek nie wiem o co Ci chodzi. Jak jest ich dużo to źle, jak ich nie ma to też lipa. Nie marudź. W trakcie meczy są też jednostki ze Szczecina z tego co się orientuję.


chodzi o to aby wyeliminować piratów,ten chłopak co zginał był rozsądny zdaje się,że zawinił motor nie on.Czy kierowców motorów czy autobusw wsztskich trzeba karać jestem takiego zdania nawet mnie jakbym pzrekroczył motrem prędkośc a mam suzuki scigacza ,moi koledzy dostajamandaty a inni policjanci pouczenia zobacz sam co wytyczałem

Komendant bezkarnie przekroczył prędkość Podziel się:TVN24 | 2011-02-03 (11:03)
Przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h, ale zamiast otrzymać 500-złotowy mandat i 10 punktów karnych, dostał jedynie pouczenie. Co prawda, każdy ma prawo poprosić w takim przypadku o "łagodniejszy wymiar kary", ale tym razem chodziło o komendanta policji - poinformował  serwis tvn24.pl.
o oni sa ponad prawem czy co,zginął mój znajomy i nic sie z tym nie robi zrobić drogi i poszeżyć asfalt pieniądze z mandató są a drug nie robia
 t

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 10, 2011, 17:35:37 »
Proszę skończyć temat wypadku motocyklisty - odpowiedni topik został zamknięty z powodu wyczerpania się tematu.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 10, 2011, 19:48:50 »
Cytat: "Kuba"
Proszę skończyć temat wypadku motocyklisty - odpowiedni topik został zamknięty z powodu wyczerpania się tematu.


zrozumielismy ale nie do konca pan tu ustanawia gry ale wypadek ten mnie poruszył to tyle i temat zamknięty.pozdrawiam.

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 11, 2011, 18:14:30 »
Cytat: "bartek"
Cytat: "Kuba"
Proszę skończyć temat wypadku motocyklisty - odpowiedni topik został zamknięty z powodu wyczerpania się tematu.


zrozumielismy ale nie do konca pan tu ustanawia gry ale wypadek ten mnie poruszył to tyle i temat zamknięty.pozdrawiam.


dziś znów głośno było  o  Policach w kronice o naszych sławnych polijcjantah :Δ

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 11, 2011, 18:40:18 »
Marcin przed obejrzeniem dzisiejszego reportażu mieliśmy o wiele większe oczekiwania  :lol2:  Wiesz, coś tak czuje,  że następny reportaż jaki się w najbliższym czasie ukaże szczególnie zwróci twoją uwagę  ;D Musimy się wszyscy wspierać w tym aby dojść do całej prawdy bo takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, że są ludzie którzy myślą, że są ponad prawem   :lol2:

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 11, 2011, 19:54:35 »
Cytat: "Czesio"
Marcin przed obejrzeniem dzisiejszego reportażu mieliśmy o wiele większe oczekiwania  :lol2:  Wiesz, coś tak czuje,  że następny reportaż jaki się w najbliższym czasie ukaże szczególnie zwróci twoją uwagę  ;D Musimy się wszyscy wspierać w tym aby dojść do całej prawdy bo takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, że są ludzie którzy myślą, że są ponad prawem   :lol2:


Swarzędz - Afera korupcyjna. Zatrzymano policjantów i strażników
2010-11-10, Aktualizacja: 2010-11-13 12:56
 Agnieszka Smogulecka, Mateusz Pilarczyk

Kolejna afera korupcyjna w Wielkopolsce. Wczoraj rano zostało zatrzymanych 8 policjantów prewencji i 2 strażników gminnych ze Swarzędza. Mieli oni przyjmować łapówki od kierowców, którzy popełniali wykroczenia drogowe. Zadowalała ich nawet kwota 50  :study: zł. :szukaj!:
 :lol2:  :lol2:

Afera w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie


"Rzeczpospolita" pisze o aferze w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Prokuratorzy sprawdzają, czy rektor uczelni jest zamieszany w wyłudzenie pieniędzy i poświadczenie nieprawdy.  :lol2:

Policjant odpowie za aferę barową
2011-03-04, Aktualizacja: 2011-03-04 12:32
 Rafał Kuś  :lol2:

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko policjantowi z Krzepic.
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij» Dodaj zdjęcie do materiału.  
Autor

Opis

 Funkcjonariusz odpowie za udaremnienie policyjnego nalotu na bar w Pankach. Zadzwonił do lokalu i poinformował o jadącym tam patrol :*  ;D

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 11, 2011, 20:23:09 »
Cytat: "Czesio"
Marcin przed obejrzeniem dzisiejszego reportażu mieliśmy o wiele większe oczekiwania  :lol2:  Wiesz, coś tak czuje,  że następny reportaż jaki się w najbliższym czasie ukaże szczególnie zwróci twoją uwagę  ;D Musimy się wszyscy wspierać w tym aby dojść do całej prawdy bo takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, że są ludzie którzy myślą, że są ponad prawem   :lol2:


Pnowie trochę kultury na forum.Ja myślę,że tylko księża są uczciwi w Polsce.Policja musi być bo będzie źle ,a ci co tak pracują niech idą na spacer.temat policji z Polic stał się nudny pomyślcie co zrobić aby było lepiej wszystko jak w czeskim filmie policja niewinna i nielaty niewinny dobra komedia ale kto gra rlę główną? :bigsmurf:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 11, 2011, 20:24:53 »
Cytat: "bartek"
Ja myślę,że tylko księża są uczciwi w Polsce.


Ale żeś teraz chłopie wilka z lasu wywołał. :)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 11, 2011, 20:26:47 »
Cytat: "bartek"
Ja myślę,że tylko księża są uczciwi w Polsce

oj, żebyś sie nie zdziwił

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 11, 2011, 22:00:41 »
Nikola naprawdę cieszę się, że otwierasz nam oczy na to całe zło jakie nas otacza  :lol2:  Mam nadzieję, że to wszystko skrupulatnie opiszesz w tym bestselerze który słyszałem, że już tworzysz  :crazy: To chyba będzie dłuższe niż Moda na Sukces  :lol2:    :jocolor:

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 13, 2011, 16:08:36 »
Cytat: "Czesio"
Nikola naprawdę cieszę się, że otwierasz nam oczy na to całe zło jakie nas otacza  :lol2:  Mam nadzieję, że to wszystko skrupulatnie opiszesz w tym bestselerze który słyszałem, że już tworzysz  :crazy: To chyba będzie dłuższe niż Moda na Sukces  :lol2:    :jocolor:


Wczoraj miałam sen śniły sie mi długie łyse bakterie i wirusy.Koszmar.Jedna bakteria nie mogła mieć bakteryjek bo zawalił sytem szwankował a wirusowi przegrzal się dysk i wypadły mu włosy więc postanowił przyszczepić włosy łonowe :lol2:  :jupi:

To tylko zły sen ale w rzeczywistości polecam super artykulik od Iwony bo usłyszała w radio
Lubelskie. Pijany policjant spowodował kolizję; straci pracę
PAP2011-03-11, ostatnia aktualizacja 2011-03-11 18:35
 
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał policjant, Robert B., który prowadząc volkswagena passata spowodował kolizję na parkingu w Biłgoraju (Lubelskie). Będzie odpowiadał za jazdę po pijanemu i straci pracę - poinformowała w piątek policja.

Ładny przykład :jupi: