Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowe mieszkania w Policach???  (Przeczytany 56850 razy)

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 04, 2015, 13:39:31 »
W swojej naiwności wyrażę nadzieję, że może coś w końcu zacznie się zmieniać w tej zapomnianej przez włodarzy miejskich dzielnicy Polic. Zrobiono owszem, ale tylko fasadę: czytaj "to, co na widoku". Przecież te wychodki, o których piszecie niosą potencjalne zagrożenie epidemiologiczne. Zastanawiam się czyją własnością są mieszkania bez sanitariatów?

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 04, 2015, 15:14:25 »
Z tego co wiem, mieszakają tam cztery rodziny, z czego dwie są patologiczne, dwie pozostałe są normalne. Kolejna informacja jest taka, że podobno budynek popękał przy budowie i rzekomo deweloper obiecał naprawić szkody, czy tak się stało nie wiem. Kolejna ifnormacja jest taka, że podobno do mieszkań miały zostać dobudowane łazienki z wc (by usunąć te wychodki), jednak tego nie zrobiono i nie wiadomo czy i kiedy.. Mieszkania są własnością gminy.
Co do samej dzielnicy, to fakt, też żałowałem zawsze, że jest taka zaniedbana i zapomniana, zresztą jak spora część starych Polic (ta niewidoczna z głównych ulic).

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 04, 2015, 19:35:47 »
Kilka miesięcy temu jak budynek nie był jeszcze ocieplony byłem tam zobaczyć, bo nie byłem pewien tego czego się domyślałem, a nie było widoczne na zdjęciach wtedy. dodam, że znam tę okolicę bardzo dobrze.


Co mnie tak zaciekawiło? To, że okna mieszkań skierowane są na wychodki, ba ktoś nawet będzie miał jedynie takie widoki, gdyż mieszkanie na parterze jest centralnie skierowane na te "piękne" sracze. Latem nie będzie się tam dało wytrzymać.
Dziwi mnie fakt, że deweloperowi to zwyczajnie zwisało, w końcu jakiś naiwniak się znajdzie.


Kwestia sąsiedztwa jest równie dyskusyjna, bo ja nie chciałbym mieszkać wśród patologii i wysokiej rangi polityków.
Podobno ten wysokiej rangi samorządowiec buduje sobie nową siedzibę.Potomnym pozostawi okaleczone drzewa,które niszczy się w ramach tzw pielęgnacji czyli maksymalne cięcia w celu pozyskania jak największej ilosci drewna na handel.
jestem gorszego sortu

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 04, 2015, 19:51:43 »
W takim razie, kwestia sąsiedztwa rozwiązana- pozostanie więc prawie sama patologia.

Co do tematu budownictwa, czy ktoś wie może, czy inwestycja firmy Graz na kołłątaja jest aktualna lecz odwlekana, czy jednak wycofali się definitywnie z tematu?
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2015, 19:54:01 wysłana przez Studarc »

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 05, 2015, 01:34:23 »
Raczej wycofali się. Pisałem do nich to nawet nie raczyli odpisać.