Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 72275 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 13, 2011, 16:21:34 »
A teraz mi powiedz, co ma to wspólnego z tematem. Dla przypomnienia brzmi on: "policka policja".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 13, 2011, 16:34:34 »
Cytat: "Kuba"
A teraz mi powiedz, co ma to wspólnego z tematem. Dla przypomnienia brzmi on: "policka policja".


Myślę,że ma mundur to coś ważnego czego nie można shańbić nawet mundur harcerski tak mówił śp.Jerzy Karolak druh z Polic.Policjant ma byc przykładem dla innych a tu co?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 13, 2011, 16:44:10 »
Cytat: "Nikola"
Myślę,że ma mundur to coś ważnego czego nie można shańbić nawet mundur harcerski tak mówił śp.Jerzy Karolak druh z Polic.Policjant ma byc przykładem dla innych a tu co?


Nie odpowiedziałaś mi na pytanie, które ponawiam.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 13, 2011, 16:53:41 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "Nikola"
Myślę,że ma mundur to coś ważnego czego nie można shańbić nawet mundur harcerski tak mówił śp.Jerzy Karolak druh z Polic.Policjant ma byc przykładem dla innych a tu co?


Nie odpowiedziałaś mi na pytanie, które ponawiam.


żeby przynosili dla mieszkanców Polic chlubę jak do tej pory i nie brali negatywnych przykladów od innych. :fish:

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 13, 2011, 19:34:09 »
Nikola faktycznie twoje wypowiedzi są coraz mniej zrozumiałe dla nas wszystkich  :crazy: Idąc twoim tokiem rozumowania to myślę, że powinieneś rzucić jeszcze parę przykładów ze świata  :lol2:  Dobrym przykładem mogą być np. funkcjonariusze policji w Meksyku. Tam to się dzieje   :rock:  Nikola czy to prawda, że już niedługo wszyscy będziemy się mogli spotkać  w Szczecinie przy Pl. Żołnierza i w końcu całą prawdę poznamy na temat tej naszej polickiej Policji?  :lol2: Dziwi też mnie jedno, że pomimo tego, że ci "podziękowano" robisz wszystko aby wrócić w szeregi ludzi którzy sieją same zło  :salut:  Może jednak lepiej w pierwszej kolejności uporządkuj swoje podwórko  :rendeer:  a dopiero później bierz się za porządki u sąsiadów   :lol:

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 14, 2011, 06:30:25 »
Cytat: "Czesio"
Nikola faktycznie twoje wypowiedzi są coraz mniej zrozumiałe dla nas wszystkich  :crazy: Idąc twoim tokiem rozumowania to myślę, że powinieneś rzucić jeszcze parę przykładów ze świata  :lol2:  Dobrym przykładem mogą być np. funkcjonariusze policji w Meksyku. Tam to się dzieje   :rock:  Nikola czy to prawda, że już niedługo wszyscy będziemy się mogli spotkać  w Szczecinie przy Pl. Żołnierza i w końcu całą prawdę poznamy na temat tej naszej polickiej Policji?  :lol2: Dziwi też mnie jedno, że pomimo tego, że ci "podziękowano" robisz wszystko aby wrócić w szeregi ludzi którzy sieją same zło  :salut:  Może jednak lepiej w pierwszej kolejności uporządkuj swoje podwórko  :rendeer:  a dopiero później bierz się za porządki u sąsiadów   :lol:


Moim zdaniem wielki szacunek dla policji polickiej uważam,że są to osoby z dużą kulturą osobistą miłą aparycją,bardzo wysokim wykształceniem ,pomagają spoleczeństwu zawsze nigdy nie odmawiają takich ludzi potrzeba tak jak prawdziwych Mężczyzn których poznajemy,że posadzili drzewo zbudowali dom i spłodzili syna. :jupi:

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 14, 2011, 08:37:26 »
weź ty sie zdecyduj napierw narzekasz że na policką policje a teraz ją chwalisz i prawie wszytkie posty w tym temacie to o przestępstwach popełnionych przez policjantów. ogarnij sie  :crazy:

słodziak

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 14, 2011, 19:10:42 »
właśnie!  weź sie zastanów czego Ty właściwie chcesz! Szukasz sensacji , czy zainteresowania sobą i swoja beznadziejną sytuacja.... zajmij sie szukaniem pracy,bo z Policji chyba juz wiecej nie wyciszniesz? Poznali sie na Tobie : ) I tak sie dziwie ,że przez tak długi czas miałes czelnosc brac pensje za nic nie robienie.... a kto za to wszystko płaci....MY WSZYSCY ...Żenada  :ass:

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 14, 2011, 20:39:16 »
Cytat: "słodziak"
właśnie!  weź sie zastanów czego Ty właściwie chcesz! Szukasz sensacji , czy zainteresowania sobą i swoja beznadziejną sytuacja.... zajmij sie szukaniem pracy,bo z Policji chyba juz wiecej nie wyciszniesz? Poznali sie na Tobie : ) I tak sie dziwie ,że przez tak długi czas miałes czelnosc brac pensje za nic nie robienie.... a kto za to wszystko płaci....MY WSZYSCY ...Żenada  :ass:


Popieram jako podatnik wymagam skuteczności a nie siedzenia w domu i brania pieniędzy z Policji .To tylko potrafią nieliczni,jak miał czelność brać pieniadze za nic.Może zostanie doradcą w ministerstwie finansó bo kryzys dosięga nas przez takie osoby.Niech próbuje kariery w Hoolwood>napewno pił z kolegami,chodził na balety a potem ich sprzedał wielki kolega praworządny pan NIkol może Nikoś tylko ten źle skończył. :szukaj!:

markietek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 16, 2011, 14:00:39 »
Cytat: "Nikola"
Cytat: "Kuba"
A teraz mi powiedz, co ma to wspólnego z tematem. Dla przypomnienia brzmi on: "policka policja".


Myślę,że ma mundur to coś ważnego czego nie można shańbić nawet mundur harcerski tak mówił śp.Jerzy Karolak druh z Polic.Policjant ma byc przykładem dla innych a tu co?



Ty sobie Nikola buźki Jurkiem nie wycieraj bo nie sądzę, żebyś była w harcerstwie z Jurkiem.

= oxo =

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 19, 2011, 11:51:54 »
hmmmm....poczytałem sobie i mam tylko jedno pytanie - o co tu chodzi ????

pytam, bo mnie przez dłuższy czas nie było na miejscu - kto tu z kim śpi i w jakiej konfiguracji ????

jezeli chodzi o policję to mam nadal takie samo zdanie jak zawsze, czyli zlikwidować taki twór jak STRAŻ MIEJSKA a pieniadze oddac na etaty dle nowych policjantów

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 19, 2011, 12:17:53 »
Cytat: "= oxo ="
zlikwidować taki twór jak STRAŻ MIEJSKA a pieniadze oddac na etaty dle nowych policjantów

dokładnie

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 19, 2011, 13:03:14 »
Cytat: "xP"
Cytat: "= oxo ="
zlikwidować taki twór jak STRAŻ MIEJSKA a pieniadze oddac na etaty dle nowych policjantów

dokładnie


dokładnie tak zlikwidować Straż Miejska i przyjąć młodych ambitnych policjantów a staruszkowie niech odchodzą na emeryturę

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 19, 2011, 13:57:25 »
Podpisuję się pod tym obiema rękami!
Na razie nie ma podpisu......

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 21, 2011, 08:43:59 »
Cytat: Ciekawy
Podpisuję się pod tym obiema rękami![/quote

Jestem ciekawy kiedy straż miejską włącza do policji.Dawno powinni to zrobić.Policji prawie wcale nie widać na ulicach jak są to tylko w sobotę ich widać czy komendant nie widzi,że ludzie chcą zwiększonego bezpieczeństwa i straż miejską należy zlikwidować.Jak nie wie jak to zrobić niech poda się do dymisji .Chcemy więcej patroli i policjantów a także  podwyżki bo nikt na dwa tysiące nie będzie się narażał,przynajmniej powinni zarabiać po 1200 euro podstawy..