Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 73271 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 22, 2011, 11:58:55 »
Cytat: "Król podziemia"
"Obywatelu broń się sam" nabiera wówczas już zupełnie innego znaczenia.


Nie ma to, jak bylo kiedys u Pawlakow i Karguli, gdzie "w razie potrzeby i granat pod reka byl... I karabin... Ehh...". :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] policka policja
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 22, 2011, 15:13:35 »
Cytat: "sekator"
Obywatelu, broń się sam. Ale dobrze wiedzieć o tej zmianie.

Wiedzy nigdy dość. Tylko że ta zmiana nadal nie pozwala mi potraktować paralizatorem osiłka wybijającego szyby w wiacie. Z mojego punktu widzenia nie jest więc warta funta kłaków.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 22, 2011, 21:07:26 »
Cytat: "Wykidajło"
Tylko że ta zmiana nadal nie pozwala mi potraktować paralizatorem osiłka wybijającego szyby w wiacie. Z mojego punktu widzenia nie jest więc warta funta kłaków.


To chyba jest oczywiste. Nie będziesz mi chyba robił wykładu z prawa karnego, tym bardziej że egzamin zdałem na 4, więc  podstawy wiedzy teoretycznej w tym zakresie posiadam. Praktycznie też zdarzało mi się w życiu występować w roli rozjemcy i strony interweniującej w różnych chuligańskich wybrykach ( i robiłem to bez paralizatora).
Ja mimo wszystko cieszę się z takiej nowelizacji, choć zdaję siobie sprawę z jej ułomności.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 22, 2011, 22:19:59 »
Cytat: "= oxo ="

Ale do brzegu to są dzielnicowi z miasta Police, miasta które ma jakies 36.000 obywateli to statystycznie na jednego dzielnicowego przypada jakieś 6.000 ludzi (o ile naprawdę jest ich 6 f-szy). To jak mają być widoczni na miescie jak pewno tylko za biurkami siedzą i kwity produkują bo jaka jest biurokracja to każdy wie.


Są miasta, że na 1 dzielnicowego przypada i 10.000 osób.
Raz, że jest ich mało, dwa zajmują się głównie "papierkową" robotą:

"Mają dużo zadań administracyjnych. Ich efektywność w terenie jest mniejsza - tłumaczył komendant. Winą obarczył sądy i prokuratury, dla których dzielnicowy to organ pocztowy. - Zamiast chodzić i rozmawiać z ludźmi, ledwo starcza mu czasu na sporządzanie opinii i tzw. niebieskich kart (dotyczą rodzin, w których istnieje przemoc), których z roku na rok przybywa - tłumaczył insp. Mazur."

http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/art/3/15009_dzielnicowy_to_organ_pocztowy.html
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] policka policja
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 23, 2011, 08:39:08 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Tylko że ta zmiana nadal nie pozwala mi potraktować paralizatorem osiłka wybijającego szyby w wiacie. Z mojego punktu widzenia nie jest więc warta funta kłaków.

To chyba jest oczywiste. Nie będziesz mi chyba robił wykładu z prawa karnego, tym bardziej że egzamin zdałem na 4, więc  podstawy wiedzy teoretycznej w tym zakresie posiadam.

Nie zamierzałem. Ale skoro wszędzie widzisz atak na Kaczyńskiego, to jako osoba tak znakomicie wykształcona prawnie z pewnością potrafisz w prostych słowach wytłumaczyć laikowi, do jakiego miejsca opisana zmiana poszerza granice obrony koniecznej. Czy może jednak nie poszerza?
[ciach!]
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 23, 2011, 14:28:30 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "= oxo ="

Ale do brzegu to są dzielnicowi z miasta Police, miasta które ma jakies 36.000 obywateli to statystycznie na jednego dzielnicowego przypada jakieś 6.000 ludzi (o ile naprawdę jest ich 6 f-szy). To jak mają być widoczni na miescie jak pewno tylko za biurkami siedzą i kwity produkują bo jaka jest biurokracja to każdy wie.


Są miasta, że na 1 dzielnicowego przypada i 10.000 osób.
Raz, że jest ich mało, dwa zajmują się głównie "papierkową" robotą:

"Mają dużo zadań administracyjnych. Ich efektywność w terenie jest mniejsza - tłumaczył komendant. Winą obarczył sądy i prokuratury, dla których dzielnicowy to organ pocztowy. - Zamiast chodzić i rozmawiać z ludźmi, ledwo starcza mu czasu na sporządzanie opinii i tzw. niebieskich kart (dotyczą rodzin, w których istnieje przemoc), których z roku na rok przybywa - tłumaczył insp. Mazur."


Wczoraj przechodziłem obok posterunku i patrze,ze od strony Moku dewastuje się część komendy budynek niewykorzystany przez tyle lat,możne zrobić tam stołówkę dla policjantów lub archiwum.Dobry gospodarz dba o wizerunek domu a w Policach może czas na zmiany gospodarza,co wy na to.Maja nowe samochody policjanci to się chwali a budynki niszczeją albo ten od Kasprowicza szpeci jak nic nam Police a  wokół Moku przyjeżdżają rożni aktorzy politycy i nic to wizerunek naszego miasta gdzie gospodarze,może mniej premii a więcej na remonty.
http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/art/3/15009_dzielnicowy_to_organ_pocztowy.html

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 23, 2011, 15:16:09 »
Cytat: "Wykidajło"
Tylko że ta zmiana nadal nie pozwala mi potraktować paralizatorem osiłka wybijającego szyby w wiacie


Paralizatory to na pewno fajne zabawki, ale fajtłapy z policji nie powinny mieć do nich dostępu.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 23, 2011, 18:21:28 »
Cytat: "zenon"
Cytat: "Wykidajło"
Tylko że ta zmiana nadal nie pozwala mi potraktować paralizatorem osiłka wybijającego szyby w wiacie


Paralizatory to na pewno fajne zabawki, ale fajtłapy z policji nie powinny mieć do nich dostępu.


nie zgodzę się z tym,nie wszyscy są tam fajtłapami.Dużo jest teraz wyszkolonych i sprawnych kafarów,jeden tylko w patrolów ce to taki młodziak mały blondyn  co za kierownicy go nie widać trochę nie pasuje do policji bo za mały jakby był kobietą to buty na obcasie ok,ale Napoleon też był mały a dużo zrobił i ten mały z policji może śmiało bez paralizatora dać sobie radę.W telewizji pokazują,ze każdy policjant zna sztuki walki bo ich szkolą i co najmniej dwa języki obce.Teraz kadra jest profesjonalna i od Policji z Polic wara ci co mają złe zdanie.

nefretete

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 23, 2011, 18:59:27 »
Cytat: "bartek"
Cytat: "zenon"
Cytat: "Wykidajło"
Tylko że ta zmiana nadal nie pozwala mi potraktować paralizatorem osiłka wybijającego szyby w wiacie


Paralizatory to na pewno fajne zabawki, ale fajtłapy z policji nie powinny mieć do nich dostępu.


nie zgodzę się z tym,nie wszyscy są tam fajtłapami.Dużo jest teraz wyszkolonych i sprawnych kafarów,jeden tylko w patrolów ce to taki młodziak mały blondyn  co za kierownicy go nie widać trochę nie pasuje do policji bo za mały jakby był kobietą to buty na obcasie ok,ale Napoleon też był mały a dużo zrobił i ten mały z policji może śmiało bez paralizatora dać sobie radę.W telewizji pokazują,ze każdy policjant zna sztuki walki bo ich szkolą i co najmniej dwa języki obce.Teraz kadra jest profesjonalna i od Policji z Polic wara ci co mają złe zdanie.


cos czuje ze ty jestes policjantem.... i ty nie bedziesz nam wyrabiał zdania o policji  jest to wolny kraj wiec mozemy myslec i pisac co chcemy, od tego jest forum :spiderman:

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 23, 2011, 20:47:13 »
posłuchaj nefretete zdania są podzielone,zapewniam cię,że wizerunek policji z Polic zmieni się niedługo,ci niedobrzy odejdą a ci co wzorstem nie pasują  przesiądą się za biurka i nikt nie będzie się śmiał,bo z takiego forum potem biorą się kawały o policjantach a to nieładnie.W każdej branży są wpadki nie wątpie w to ale mieszkasz w tym mieście i wspieraj policje bo przez takie forum dużo ludzi traci zaufanie i nie ufa policiji czytając takie wypocinya policja jest bezradna.Policja ma określone zadania i musi je realizować np.poprzez nakladanie mandatów za złe parkowanie.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 23, 2011, 21:02:30 »
a ponadto mam pytanie do administratora ,zeby pouczał takie osoby na forum jak w załączeniu przesyłąm link dlaczego dzwonią na Policje od tego jest Pogotowie tez lub straż miejska anie wysługiwać się tylko Policją.
tatankas  
Wielka Gaduła


Posty: 435
 Wysłany: 2011-02-13, 00:01        
 

--------------------------------------------------------------------------------
 
wtrych napisał/a:
no kochana to dopiero do tego doszłaś że byle jaka kupa pcheł ma większe prawa niż człowiek? Przecież takie są działania systemowe Hitler miał obozy, Stalin łagry, komuchy więzienia a demokracja kondony i znieczulice, cel ten sam pozbyć się ludzi  


Znieczulica faktycznie panuje,kiedyś dzwoniłam na Policję w sprawie pana,który leżał godzinę pod ławką przy boisku na Wróbla,wytłumaczyłam,że nie mogę się wyrwać z domu,bo małe dziecko mam chore,czy mogliby sprawdzić,co z człowiekiem.Czekałam w oknie około 1,5 godziny,dzwoniąc co jakiś czas,niestety policja się nie zjawiła.Po tym czasie facet wstał i sobie poszedł,ale równie dobrze mógłby skonać na zawał,lub z innego powodu i nikt nie udzieliłby mu pomocy.Porażka.

Co do kupy pcheł-jak nazwałeś zwierzęta,to nie zgodzę się z tobą wytrych,za zabicie kupy pcheł człowiek pójdzie do paki na 2 lata,niestety jak na razie tylko takie kary są.A dlaczego powinny być większe,bo jeżeli taki 17 latek podpala dla zabawy kota czy psa i patrzy jak ten cierpi straszne katusze,to powiedz mi jakie za kilka lat będzie miał zahamowania,żeby podpalić jakiegoś dzieciaka,który wejdzie mu w drogę.Żadnych.
_________________
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 24, 2011, 00:53:35 »
Cytuj (zaznaczone)
posłuchaj nefretete zdania są podzielone,zapewniam cię,że wizerunek policji z Polic zmieni się niedługo,ci niedobrzy odejdą a ci co wzorstem nie pasują przesiądą się za biurka i nikt nie będzie się śmiał


A co z gamoniami, którzy pracują w Policji dzięki koneksjom rodzinnym i towarzyskim? Na każdej komendzie znajdziesz kilku, oni ani myślą odchodzić, im też najłatwiej przychodzą awanse. Obraz polskiej Policji poprawia się, ale jeśli zarobki się nie zmienią to co raz więcej będzie wśród policjantów życiowych nieudaczników, bo ktoś pracować będzie musiał.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 24, 2011, 06:43:52 »
Przyznaję rację tobie babadraba.Gamoni nie brakuje to fakt zgazam się w zupełności.Zarobki też muszą iść w góę.Układy były są i będą.jest to normalne,może za 40 lat to się zmieni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] policka policja
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 24, 2011, 10:41:26 »
Cytat: "bartek"
W telewizji pokazują,ze każdy policjant zna sztuki walki bo ich szkolą i co najmniej dwa języki obce.


Wybacz bartek, ale się uśmiałem. Z "Minirozmówek dla policjantów" : "Gdzie się pan urodził? Where were you born? [łe łe ju bo:n]."* Pisownia oryginalna  :lol2: . Jeszcze jeden powód, żeby nie wierzyć we wszystko co mówią media.

*Minirozmówki dla Policjantów. Polsko - Angielskie / Angielsko - Polskie, Ewa Zabiegły.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 24, 2011, 11:03:42 »
Ale śmieszne :< to wsztsko się zmieni,będzie lepiej gdy zmieni sie budżet,bo przez takie rozmówki potem się śmieją z ludzi,szczerze powiem sam się z tego śmieję i nie wiem jak można takie bzdury opublikować :lol2: To tak samo jak ostanio w telewizji pokazali jak policjanci na szkole policyjnej pchają radiowóz ćwiczenia taktyczne chyba w kilka osób pchali duży samochód furgonetke było to chyba na TVN nie jestem pewien ale po co tak ośmieszać się to nie wiem co w gnieżdzie to w gnieżdzie anie powinno wychodzić poza gniazdo takiego jestem zdania.Ludzie nie muszą o wszystkim wiedzieć i dlatego ograniczylbym dostęp do internetu i swobody wypowiedzi co do instytucji wypowiedzi.