Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 58988 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 16, 2011, 09:35:58 »
Cytat: "KrP"
Nie próbowałem, ale śmieszy mnie ta nazwa.

Pamiętając o tym:
Cytat: "samo zło"
najlepiej w Berlinie :)

to z marketingowego punktu widzenia nazwa chyba trafiona.
A czy kebab tam berliński to inna sprawa...

MłodyS53

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 17, 2011, 12:18:25 »
Odnośnie kebaba to bardzo dobry jest ten "u Zbycha" w kindze, ten na PCK oraz ten od Turka przy "Oazie". Niestety "Turek" "Turkowi" nie równy. Mam porównanie do "Turka", który znajduje się w pobliżu warsztatów samochodowych ulokowanych w dawnych jednostkach wojskowych przy Klonowica w Szczecinie. Tam chłopaki robią wszystko na oko. Powiesz, że nie chcesz cebuli to dadzą Ci więcej mięsa. Powiesz, że chcesz wiecej sosu to bach, masz więcej sosu. A tutaj na Kindze? Powiedziałem, że lubię jak kebab jest "pływający" i prosiłbym aby dał więcej sosu. Co dostałem? Tyle ile chłopaki z Klonowica dają normalnie.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 21, 2011, 11:53:39 »
Odnośnie kebaba, jakiś czas temu jadłam kebaba u turka na Piaskowej , strasznie mi nie smakował masakraaaa... nie wiem czy trafiłam na takiego kucharza ze spartolił ;o ?  , odstraszył mnie ten kebab wiec przy Kindze nie próbowałam już :) ogólnie chyba byłam w każdym kebabie w Policach , a osobiście polecam bistro " U Zbyszka" uwielbiam tamtejszego kebaba no i cena w sam raz dla studenta 6zl :D

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 21, 2011, 15:16:38 »
Cytat: "pazurkowa90"
Odnośnie kebaba, jakiś czas temu jadłam kebaba u turka na Piaskowej , strasznie mi nie smakował masakraaaa... nie wiem czy trafiłam na takiego kucharza ze spartolił ;o ? ,

pewnie dlatego go już nie ma...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 21, 2011, 16:30:05 »
Ja ostatnio bylem u Turka :) nie mieli maszynki Jimmy powiedzial ze jak przyjde nastepnym razem dostane podwojne miesto i tak sie stalo :)

dorgwo

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 21, 2011, 22:20:21 »
Hej! Był ktoś może w Starych Policach na kebabie?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 21, 2011, 22:31:26 »
raz, czy dwa skusiłam się na te kebaby... i dziwię się co wy w nich widzicie.. to szajs i jeszcze raz szajs... warzywa.. spoko, ale mięso to istny szajs... nie do przełknięcia. I nieważne jakie ..

pac

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 21, 2011, 23:56:35 »
a propos szajsu, teraz sobie przypomniałem, że w młodzieńczych latach kebab nazywaliśmy ścierwem w bułce  :rotfl:
teraz już nie jadam zbyt często, ale najlepiej z lokalnych smakował mi z akropolisu

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 23, 2011, 10:01:28 »
Cytat: "dorgwo"
Hej! Był ktoś może w Starych Policach na kebabie?


w sensie w Palermo czy gdzie ;o ?

Cytat: "pac"
ale najlepiej z lokalnych smakował mi z akropolisu


Mi tez smakowal na Bankowej pamiętam pierwsze kebaby z akropolisu , potem cena wzrosła i jakoś kebab się zepsuł..mało sosu , same warzywa , suchy bleeeeeeeeeeeeeeeee ;o

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 25, 2011, 12:03:19 »
Bo kebab robi  sie samemu, ooo ;) Wtedy macie pewnosc co jecie. W niemieckim lidlu lub kauflandzie kupuje sobie chlebki do kebeba, jakies 87 centów.
Mieso podsmażam bez tłuszczu z dodatkiem przyprawy kamis do kebaba. Chleb do kontaktowego grila i sie robi. Sos to : majonez, jogurt, czosnek, keczup sol, pieprz do smaku. Warzywa takie jak kto lubi.
To jest pychota  :chef:

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 25, 2011, 12:35:18 »
Cytat: "potrek"
Bo kebab robi sie samemu, ooo
popieram! sama też czasami robię kebab w domu. bułki kupuję w bagietce. jednak najczęściej kupujemy kebaba bo nam się nie chce gotować albo zwyczajnie nie mamy na to czasu. jednak swój smakuje najlepiej i cenowo też się opłaca- zwłaszcza jak jest sporo "buziek" do wykarmienia :chef:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

MłodyS53

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 25, 2011, 18:44:55 »
Dzisiaj znowu utwierdziłem się w przekonaniu, że kebab z Wernyhory jest o wiele lepsiejszy od tego co jest przy Oazie.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 25, 2011, 20:45:58 »
Cytat: "grubcia1982"
Cytat: "potrek"
Bo kebab robi sie samemu, ooo
popieram! sama też czasami robię kebab w domu. bułki kupuję w bagietce. jednak najczęściej kupujemy kebaba bo nam się nie chce gotować albo zwyczajnie nie mamy na to czasu. jednak swój smakuje najlepiej i cenowo też się opłaca- zwłaszcza jak jest sporo "buziek" do wykarmienia :chef:


Nigdy tam nie widziałem tych bulek, co najwyżej takie już gotowe na zimno. ;/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 25, 2011, 21:27:41 »
Cytat: "potrek"
Bo kebab robi  sie samemu, ooo ;) Wtedy macie pewnosc co jecie. W niemieckim lidlu lub kauflandzie kupuje sobie chlebki do kebeba, jakies 87 centów.
Mieso podsmażam bez tłuszczu z dodatkiem przyprawy kamis do kebaba. Chleb do kontaktowego grila i sie robi. Sos to : majonez, jogurt, czosnek, keczup sol, pieprz do smaku. Warzywa takie jak kto lubi.
To jest pychota  :chef:


jeju z chęcią bym zjadła takiego ;p ale kiedy to robić i jakbym miała zrobić to od razu musiałabym dla całej rodzinki to pewnie taniej by mnie wyniósł kupując u Zbyszka a poza tym mówisz ze masz pewność co jesz, ogólnie przecież widzisz co daje do kebaba ;p chyba ze chodzi Ci ogólnie o to jakie mięso ?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 25, 2011, 21:56:29 »
Te kupne to wszystkie paskudne ,nie chce nikogo obrażać ale w smaku przypominają papier toaletowy .Chociaż nie jadłam papieru z przyprawami ale te gotowe niby oryginalne z mięsa mielonego są paskudne .Dobry to tylko jadałam w Turcji i nigdy nawet w przybliżeniu nie smakował tak paskudnie jak w Policach .Na początku to jeszcze w Akropolisie  był dobry  ale z czasem i tam poszli na łatwiznę.Ale te mielone to są robione z ochłapów mielonych więc co tu wymagać ? :chef: Całe plastry mięsa nadziane na bagnet i dobrze przyprawione  to jest to .