Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] końcówka rurowej - co się stało  (Przeczytany 9814 razy)

Offline pambanisha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« dnia: Lutego 08, 2011, 08:20:56 »
Dzisiaj jadąc rano do pracy przy końcówce rurowej stała straż miejska w poprzek drogi (Tanowskiej) i nie pozwalała skręcać w lewo (na Tanowo). Stał też tam tir chyba Biedronki. Nie było widać jakiegoś wypadku, jestem ciekawa co się stało - czy ktoś wie?

mm

  • Gość
Re: końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2011, 09:12:29 »
Cytat: "pambanisha"
Dzisiaj jadąc rano do pracy przy końcówce rurowej stała straż miejska w poprzek drogi (Tanowskiej) i nie pozwalała skręcać w lewo (na Tanowo). Stał też tam tir chyba Biedronki. Nie było widać jakiegoś wypadku, jestem ciekawa co się stało - czy ktoś wie?




ok. godz.7 miał miejsce wypadek- podobno auto osobowe uderzyło w drzewo

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2011, 09:45:05 »
Kilkadziesiąt minut przed godz. 8 w Tanowie w powiecie polickim doszło do wypadku. Zderzyły się mercedes z peugeotem. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu jest policja, która kieruje ruchem.
Nie wiadomo jeszcze, ile potrwają utrudnienia w tym miejscu. Kierowcy są kierowani objazdem w rejonach Zakładów Chemicznych Police.

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110208/POLICE/717008611

wtrych

  • Gość
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2011, 09:57:37 »
droga wolna

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2011, 17:12:27 »
Cytat: "pol"
Kilkadziesiąt minut przed godz. 8 w Tanowie

Musiało się wydarzyć ok. kwadrans przed 7 rano. Gdy przejeżdżałam obok jeszcze nie było żadnych służb, a była to 6:55. Dokładnie na wjeździe z ul. Tanowskiej w rurową.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

mm

  • Gość
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2011, 17:48:06 »
..koleś mnie dzisiaj uświadomił, że możliwa była kolizja 3 aut- bo tyle widział przejeżdżając w tym czasie obok
..godzina zdarzenia ok.7

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 08, 2011, 18:26:37 »
Cytat: "draculka"
Musiało się wydarzyć ok. kwadrans przed 7 rano.


Ja byłem w tym miejscu ok. 6.51 i jeszcze było przed wypadkiem. Na rurowej wyminąłem się z dwoma autami jadącymi w kier. Tanowskiej. Może to jedno z tych :(   Kolega który jechał rowerem chwilę później, mówił  że było b. dużo szkła i plastiku, a jedno auto miało zmiażdżony przód, blokowało wjazd na ścieżkę rowerową.  Drugie poobijane. Było też trzecie, za skrzyżowaniem w kier. Trzeszczyna na awaryjnych.

Tylko jak to się ma do inf. w gs24 o wypadku w Tanowie? Może to dwie różne sprawy?

_____

Offline lumix

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2011, 18:42:40 »
Jeśli chodzi o ścisłość to ul.Rurowa biegnie od końca ul.Roweckiego do Tanowskiej.A wypadek miał miejsce na zjeżdzie z ul. Tanowskiej w stronę zakładów.

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 08, 2011, 19:24:13 »
Wiele osób zowie Rurową również trasę pomiędzy Tanowską a Kuźnicką. Wszak rura biegnie wzdłuż niej dalej, nie da się ukryć. Kto ma rację? Na pewno rozwiałbyś te wątpliwości, gdybyś podał nam prawidłową nazwę dla właśnie tego odcinka ulicy. Tak dla ścisłości.

Wujek Sknerus

  • Gość
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 09, 2011, 00:24:52 »
Cytat: "lumix"
Jeśli chodzi o ścisłość to ul.Rurowa biegnie od końca ul.Roweckiego do Tanowskiej.A wypadek miał miejsce na zjeżdzie z ul. Tanowskiej w stronę zakładów.


Jeśli chodzi o ścisłość to oficjalnie nie istnieje taka ulica jak Rurowa. ;)

Schludny

  • Gość
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 12, 2011, 10:23:18 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Jeśli chodzi o ścisłość to oficjalnie nie istnieje taka ulica jak Rurowa. ;)


W ramach realizacji projektu powstał jednolity, funkcjonalny i bezpieczny ciąg komunikacyjny o łącznej powierzchni 13 887 m2 w ul. Rurowej, Jasienickiej i Kuźnickiej.

[ciach!]

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 12, 2011, 13:21:02 »
Cytat: "Schludny"
W ramach realizacji projektu powstał jednolity, funkcjonalny i bezpieczny ciąg komunikacyjny o łącznej powierzchni 13 887 m2 w ul. Rurowej, Jasienickiej i Kuźnickiej.
To kogoś zacytowałeś, czy sam wymyśliłeś taką bzdurę? Niby gdzie jest to - to o czym piszesz? Jeżdżę tymi trasami i to wszystkimi istniejącymi środkami transportu i nigdy czegoś takiego o czym napisałeś tam nie widziałem. Przeciwnie - uważam, że to są dosyć niebezpieczne ulice, co z resztą potwierdzają liczne wypadki.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 12, 2011, 14:47:08 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "Wujek Sknerus"
Jeśli chodzi o ścisłość to oficjalnie nie istnieje taka ulica jak Rurowa. ;)


W ramach realizacji projektu powstał jednolity, funkcjonalny i bezpieczny ciąg komunikacyjny o łącznej powierzchni 13 887 m2 w ul. Rurowej, Jasienickiej i Kuźnickiej.

Krp=Wujek Pajac.Jak czegoś nie wiesz to nie sprzeczaj sie z innymi bo jak ci wlasnie udowodniłem dałeś sie wydymać. :faja:


Oficjalnie w planach zagospodarowania terenu taka ulica nie istnieje. Taka nazwa się przyjęła, owszem, ale adres taki nigdzie nie istnieje.

P.S. Do jakieś tam czasu ta ulica była własnością Z.Ch.  (bo i wybudowana przezeń).

Pozdrawiam :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 12, 2011, 15:59:14 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Schludny"
Cytat: "Wujek Sknerus"
Jeśli chodzi o ścisłość to oficjalnie nie istnieje taka ulica jak Rurowa. ;)


W ramach realizacji projektu powstał jednolity, funkcjonalny i bezpieczny ciąg komunikacyjny o łącznej powierzchni 13 887 m2 w ul. Rurowej, Jasienickiej i Kuźnickiej.

Krp=Wujek Pajac.Jak czegoś nie wiesz to nie sprzeczaj sie z innymi bo jak ci wlasnie udowodniłem dałeś sie wydymać. :faja:


Oficjalnie w planach zagospodarowania terenu taka ulica nie istnieje. Taka nazwa się przyjęła, owszem, ale adres taki nigdzie nie istnieje.

P.S. Do jakieś tam czasu ta ulica była własnością Z.Ch.  (bo i wybudowana przezeń).

Pozdrawiam :)


Ulica nie istnieje, ale... ma swojego dzielnicowego... http://www.policja.police.pl/dyzmpol.htm

Nastka

  • Gość
[Police] końcówka rurowej - co się stało
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 15, 2011, 15:19:38 »
Czy ktos zna osoby które miały ten wypadek,  gdzie mieszkały? Jeśli tak prosze o kontakt 506081229