Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Mobilne Myjnie Parowe  (Przeczytany 23135 razy)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 06, 2011, 18:11:26 »
Sama widziałam jak ludzie wyciągali z bagażnika koła od wózka, gumowe wycieraczki i kładli  za samochodem aby umyć przy okazji. Niedługo będą przywozić garnki i talerze...
żenada

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 06, 2011, 18:23:53 »
Cytat: "speedbax"
Porównując je do polskich/polickich zauważyłem kolosalną różnicę w stosowanej chemii, jej ilości/proporcji,

To typowy jak na polskie warunki standard-do tego należy też dodać okradanie klientów z "czasu" Właściciele jak widać ( Ci w Policach do wyjątku nie należą ) nie troszczą się o jakość serwowanej usługi i dobre imię-a o ilość i zyski z tego płynące.

Uważam podobnie,że myjnie parowe to dobry sposób na tani własny biznes
http://www.steamartmobile.pl/
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 06, 2011, 19:55:20 »
Co do jakości proszku, nigdy nie myłem się za granicą. Myślę jednak że jest porównywalna (wiele chemii na myjniach nie jest produkcji polskiej). Pracuje w firmie która robi takie myjnie i testowałem polski proszek i na pewno nie był gorszy. Co do tego że nie można domyć auta - jeśli na myjni nie ma programu ze szczotką a auto jest mocno brudne to nie zmyje się tzw. filmu i mocniejszych zabrudzeń. Co do dozowania, to już niestety wina właścicieli myjni. Zacieki po wyschnięciu są winą ostatniego programu "nabłyszczania" słabej jakości wody osmotycznej lub po prostu nie stosowania tego programu.

A domywanie gąbeczką jest dla mnie troszkę śmieszne :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 06, 2011, 20:09:05 »
Cytat: "looki8"
Co do dozowania, to już niestety wina właścicieli myjni. Zacieki po wyschnięciu są winą ostatniego programu "nabłyszczania" słabej jakości wody osmotycznej lub po prostu nie stosowania tego programu.


Właśnie o to mi głównie chodziło, porównując intensywność dozowania środków chemicznych można delikatnie powiedzieć, że policcy właściciele wyciągają ile się da z tego interesu, nie patrząc na zadowolenie klientów. Ja na tę myjnię już nie pojadę, na początku przez pierwsze miesiące jakość i ilość środków była w porządku, ale teraz to zwykła żenada... Dlatego uważam, że wsparcie się szczotką, czy gąbka po uprzednim obmyciu wstępnym samochodu nie jest wcale śmieszne. Dlaczego ktoś ma kasować pieniądze za taką lipę? To zwykłe kombinatorstwo i krótkowzroczne wyrachowanie.

Wujek Sknerus

  • Gość
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 06, 2011, 21:24:14 »
Cytat: "robert1995"
Cytat: "Wujek Sknerus"
Ja jednak wolę podjechać na karchera, wydać 4-5zł, gąbeczką dobrze wyszorować błocko i mieć czyściutko.

Na polickich myjniach jest zakaz ręcznego mycia. Ale nie... przyjedzie takich trzech i sobie polerują autka gąbeczkami a reszta niech czeka...


Dlatego przyjeżdżam jak nikogo nie ma. Myjnia jest czynna 24h, jest czas. :)

Cytuj (zaznaczone)
Sama widziałam jak ludzie wyciągali z bagażnika koła od wózka, gumowe wycieraczki i kładli za samochodem aby umyć przy okazji.


Bo to nie jest zabronione. Po coś te klamry na wycieraczki zamontowali, nie sądzisz?

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 06, 2011, 21:31:12 »
No i dostałem ostrzeżenie za reklamę :/ Ale nie reklamowałem myjni, nie mam w tym żadnego interesu. Trudno.
W każdym bądź razie są w szczecinie myjnie gdzie nie ma takich problemów jak nie domycie :)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 06, 2011, 22:03:14 »
Wujek sknerus, to może ja ciebie widziałam i mnie nerw szarpał, jak wyciągałeś z bagażnika te kółka od wózka dziecinnego i te wycieraczki z pod nóg... bo za jednym zamachem wszystko z domu umyjesz?  Gary też wozisz?... bo to nie jest zabronione?

Wujek Sknerus

  • Gość
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 06, 2011, 22:15:11 »
Cytat: "jasia"
Wujek sknerus, to może ja ciebie widziałam i mnie nerw szarpał, jak wyciągałeś z bagażnika te kółka od wózka dziecinnego i te wycieraczki z pod nóg... bo za jednym zamachem wszystko z domu umyjesz?  Gary też wozisz?... bo to nie jest zabronione?


Tak gary też wożę, teraz chcę firany przy okazji wyprać, zomg.

Wycieraczki mam prawo umyć więc FO, możesz sobie co najwyżej pod noskiem w samochodzie pokrzyczeć albo zasugerować właścicielce żeby zmieniła regulamin.

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 06, 2011, 22:17:31 »
Jasia co się tak pieklisz?? Około 30% ludzi myje wycieraczki, część ma wykładzinki a reszcie się nie chce :) Całkiem normalne :P

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 06, 2011, 22:19:10 »
Rozwiążcie tę sprawę na żywo, na myjni - w pojedynku na myjki - jak chcecie, ale nie na forum [:

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 07, 2011, 15:16:44 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Dlatego przyjeżdżam jak nikogo nie ma. Myjnia jest czynna 24h, jest czas.

...potwierdzasz tym samym to co napisałem. Zawsze znajdzie się w Polsce sposób na potraktowanie zakazu tak, jakby nas nie dotyczył. Przecież tam faktycznie jest: "Zakaz mycia ręcznego! (no chyba, że przyjedziesz jak nikogo nie ma)".
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 07, 2011, 15:32:59 »
W czym robert1995, że ktoś chce porządnie umyć swoje auto w momencie, w którym cię na tej myjni nie ma?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 07, 2011, 15:38:18 »
Jak dla mnie to możesz sobie przyprowadzić krowę z pola i ją szorować cały dzień. Chodzi mi o zasady, które ktoś ustalił. Tylko jak widzę nie wiadomo dla kogo. Ot, co. Pół biedy jeśli chodzi tylko o myjnię...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 07, 2011, 15:53:24 »
Takie krótkie pytanie podsumuwujące. Czy mogę myć samochód przed garażem, gdzie spływ jest do kanalizacji miejskiej. Jak by nie patrzeć oprócz ceny za m3 wody muszę też płacić za każdy m3 ścieków.

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Mobilne Myjnie Parowe
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 07, 2011, 16:05:03 »
Cytat: "jojo"
Takie krótkie pytanie podsumuwujące. Czy mogę myć samochód przed garażem, gdzie spływ jest do kanalizacji miejskiej. Jak by nie patrzeć oprócz ceny za m3 wody muszę też płacić za każdy m3 ścieków.


Czekam na odpowiedź z gminy.