Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Parking przy szpitalu.  (Przeczytany 16257 razy)

Offline juras_10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« dnia: Stycznia 20, 2011, 18:57:52 »
Dziś musiałem załatwić pewną sprawę w polickim szpitalu, parkując auto na ich parkingu myślałem że całe zawieszenie zgubie. Normalnie dziura na dziurze. Rozumie że na nic nie ma teraz kasy, ale żeby te dziury chociaż jakimś żwirem albo ziemią zasypać. Wielki minus dla dyrekcji szpitala.
Jurek

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2011, 19:11:06 »
Ten parking wygląda tak od kiedy pamiętam...Jeśli juz muszę coś załatwić w szpitalu to staje koło przychodni koło ogrodków działkowych...

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:11:27 »
Ja tam też nie parkuję, a kiedy są kałuże to ktoś, kto nie o dziurach, może się nieźle naciąć. Przy kałużach nie widać, jak głębokie są te dziury.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 21, 2011, 09:36:19 »
Cytat: "juras_10"
myślałem że całe zawieszenie zgubie.
Ten parking wyglada tak jakby granatami ktoś rzucała na nim to nie dziury to kratery!   Niestety tez sie naciełam i wjechałam tam bo nie wiedziałam  w jakim stanie jest, wycofać nie mogłam niestety bo inny samochod był za mną.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 21, 2011, 10:33:07 »
a jesteście lekarzami? Z tego co tam pamiętam to nie jest parking dla odwiedzających tylko pracowników. Chyba jest tam taka tabliczka

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 21, 2011, 11:16:42 »
Przecież kawałeczek dalej (pod sklepem meblowym, przy bramie głównej szpitala) jest również parking, nawet sporawy, na którym nie ma aż takich dziur.

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2011, 13:41:50 »
personel parkuje na terenie szpitala, wjazd bramą obok sklepu meblowego.

Offline juras_10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 24, 2011, 17:55:08 »
Cytat: "delma"
a jesteście lekarzami? Z tego co tam pamiętam to nie jest parking dla odwiedzających tylko pracowników. Chyba jest tam taka tabliczka

Jest tam tylko znak informacyjny D 3 - droga jednokierunkowa.
Jurek

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 24, 2011, 21:07:03 »
Cytat: "delma"
a jesteście lekarzami? Z tego co tam pamiętam to nie jest parking dla odwiedzających tylko pracowników. Chyba jest tam taka tabliczka


CHYBA warto sprawdzic zanim sie na kogos naskoczy..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2011, 22:08:25 »
Cytat: "delma"
Z tego co tam pamiętam to nie jest parking dla odwiedzających tylko pracowników.

Pamięć to bardzo wybiórcze i zawodne narzędzie.

Cytat: "delma"
Chyba jest tam taka tabliczka

Chyba ktoś się zagalopował i popłynął.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

aisak

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 25, 2011, 00:06:30 »
Parking przy szpitalu zdecydowanie należałoby zrobić, ale tak w ogóle to moim zdaniem dobrą inwestycją byłoby zbudowanie konkretnego parkingu "vis-a-vis"przychodni. Byłoby to z korzyścią zarówno dla korzystających z przychodni, jak i szpitala. Nie sądzicie? Chyba, że jest to niemożliwe ze względów prawnych? :colors:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 25, 2011, 17:35:11 »
W związku z licznymi skargami mieszkańców na stan nawierzchni parkingu przy szpitalu w Policach, redaktorzy portalu powiatpolicki.pl skontaktowali się z rzecznikiem szpitala, Joanną Woźnicką z prośbą o udzielenie informacji.

Jak powiedziała rzecznik szpitala, parking przy lecznicy jest własnością szpitala. Stan nawierzchni tego parkingu jest znany dyrekcji i będzie zmodernizowany, ale dopiero po okresie zimowym.

Dyrekcja zwróciła się także do starostwa powiatowego i burmistrza Polic, z zapytaniem czy będzie możliwa pomoc przy tej inwestycji. Na razie odpowiedź na to pytanie nie jest znana.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2011, 20:05:33 »
Cytat: "delma"
a jesteście lekarzami? Z tego co tam pamiętam to nie jest parking dla odwiedzających tylko pracowników. Chyba jest tam taka tabliczka


Z tego co pamiętam,to na pewno BYŁA tabliczka "Parking tylko dla odwiedzających!"

Dobrze,że mam wysokie podwozie,dziury mi nie straszne,jeżeli oczywiście powoli jadę  :rotfl:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 26, 2011, 07:52:02 »
Cytat: "delma"
a jesteście lekarzami?
Zeby przejechać przez parking nie trzeba być lekarzem. wyszło tak ze musiałam przejechać przez to pole minowe i napewno nie jestem jedyna ktora mimo ze nie jest lekarzem przejechała przez "to".

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 26, 2011, 16:30:48 »
zawsze można przejechać górą koło izby przyjęć :devil: