Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Parking przy szpitalu.  (Przeczytany 16278 razy)

Amstafizna

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 28, 2011, 13:12:42 »
Cytat: "wtrych"
A jak chcecie sobie robić parking dla VIPów szpitalnych to zamknijcie wjazd na niego całkowicie, postawcie ochronę i pozornie po problemie
nie wiem do kogo Ty to piszesz  wogole wyrwane z kontekstu, przeczytaj moje posty DOKLADNIE i dopiero udzielam odpowiedzi. Jezeli wedlug Ciebie wyjazd z Polic jest na Bankowej to owszem tam światel nie ma ;/ Prosze o czytanie ze zrozumieniem tego co pisze.Pozdrawiam. Jeśli masz trudności z tym to skup sie bardziej. I prosze mnie nie obrazać jesli Ci nie pasuje temat i czyjaś opinia to nie udzielaj się.  

Cytuj (zaznaczone)
zepiam w odpowiedzi na durne czepianie się baby. Przypomnę, że juras_10 zwrócił uwagę i założył temat o dziurach przy szpitalu a ta istota pieprzy o dziurach na bankowej czy też asfaltowej. Niech założy osobny temat albo dwa.Ten wątek dotyczy parkingu przy szpitalu a raczej czegoś co miało nim być...
   
    Przeczytaj wszytkie posty a nie ostatni, aa w woli ścisłości  inna opinia od Twojej to nie jest czepianie się ani pieprzenie. :crazy:  Napisałam o parkungu przy Szpitalu i co wedlug mnie jest ważniejsze a ze TY zacząłeś  rozwijać sie  nie na temat bo to Cie zainteresowało to już nie moja wina. CZytaj pomyśl i dopiero odpowiadaj. . I kończe dyskusje z Tobą bo to nie jest miejsce na to. Pozdrawaim :)

Wujek Sknerus

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 28, 2011, 14:20:56 »
Amstafizna: nie przejmuj się wtrychem, to taki forumowy pieniacz, któremu nic nie pasuje. :P

Co do parkingu:

Cytat: "wtrych"
nigdzie nie ma takiej informacji i nigdy tak nie było


Dziś tamtędy przejeżdżałem i rzuciłem okiem na parking na przeciwko wejścia do szpitala (ten przy ulicy). Pewności nie mam, ale o ile dobrze widziałem (i kojarzę z przeszłości) to zawsze była tam tabliczka z informacją, że parking przeznaczony jest dla pracowników.


Cytuj (zaznaczone)
mi chodzi o to żeby w końcu szpital zadbał również o swoje otoczenie anie tkwił w zapyziałej komunie. Tam odkąd go wybudowano nic się nie zmieniło


No tak, porodówka sama się wzięła i wyremontowała. :] [:

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 28, 2011, 14:36:52 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Pewności nie mam, ale o ile dobrze widziałem (i kojarzę z przeszłości) to zawsze była tam tabliczka z informacją, że parking przeznaczony jest dla pracowników.

Dobrze widziałeś bo takowa tabliczka widnieje,nie pociąga Ona za sobą żadnych konsekwencji prawnych-jest tylko tabliczką o charakterze informacyjnym.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Wujek Sknerus

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 28, 2011, 15:32:46 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "Wujek Sknerus"
Pewności nie mam, ale o ile dobrze widziałem (i kojarzę z przeszłości) to zawsze była tam tabliczka z informacją, że parking przeznaczony jest dla pracowników.

Dobrze widziałeś bo takowa tabliczka widnieje,nie pociąga Ona za sobą żadnych konsekwencji prawnych-jest tylko tabliczką o charakterze informacyjnym.


Zawsze właściciel terenu może parkującego podać do sądu. :P

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 28, 2011, 16:05:37 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Zawsze właściciel terenu może parkującego podać do sądu. :P

Parkujący właściciela terenu również,nic nie stoi na przeszkodzie  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 28, 2011, 18:30:46 »
Cytat: "delma"
Z tego co tam pamiętam to nie jest parking dla odwiedzających tylko pracowników.


Pomijając już czy to prawda czy nie.
Mówisz o odwiedzających a pomyślałaś o chorych, którzy muszą się tam niejednokrotnie dostać na własną rękę, własnym środkiem transportu, często z bólami takimi, że te dziury powodują, że jest im jeszcze gorzej?
I tylko nie mów, że mogą wysiadać pod wejściem na izbę przyjęć bo nie zawsze jest to możliwe.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

wtrych

  • Gość
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 28, 2011, 22:56:01 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
No tak, porodówka sama się wzięła i wyremontowała.

jeżeli widziałeś porodówkę w otoczeniu szpitala to pozdrowienia.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Parking przy szpitalu.
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 11, 2011, 23:34:48 »
Cytat: "NIKA"
Pomijając już czy to prawda czy nie.
Mówisz o odwiedzających a pomyślałaś o chorych, którzy muszą się tam niejednokrotnie dostać na własną rękę, własnym środkiem transportu, często z bólami takimi, że te dziury powodują, że jest im jeszcze gorzej?
I tylko nie mów, że mogą wysiadać pod wejściem na izbę przyjęć bo nie zawsze jest to możliwe.
Gdzie mają dostać się na własną rękę? Na parking?