Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] wynajem- oszustwo  (Przeczytany 17096 razy)

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« dnia: Stycznia 14, 2011, 18:54:11 »
witam, ma moze ktos jakies info o rzekomym oszustwie mieszkaniowym w policach, a dokladnie chodzi o to, ze gosc z ogloszenia wynajmowal to samo mieszkanie kilkunastu osobom, oczywiscie pobierajac wczesniej kase na kaucje. mieszkanie podobno w wiezowcu na zamenhoffa. ludzie w srode, dwa dni temu, mieli sie podobno wprowadzac i sie wszyscy spotkali. pytam, bo zrodlo, z ktorego mam to info nie jest do konca rzetelne i ewentualnie chcialbym temat  potwierdzic

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2011, 18:58:27 »
Idź na komendę oni tobie potwierdza
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:05:43 »
Cytat: "kier"
pytam, bo zrodlo, z ktorego mam to info nie jest do konca rzetelne i ewentualnie chcialbym temat potwierdzic


A co? Jesteś tym wynajmującym i chcesz się dowiedzieć jakie były fajerwerki podczas spotkania "nowych" mieszkańców?

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:08:46 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "kier"
pytam, bo zrodlo, z ktorego mam to info nie jest do konca rzetelne i ewentualnie chcialbym temat potwierdzic


A co? Jesteś tym wynajmującym i chcesz się dowiedzieć jakie były fajerwerki podczas spotkania "nowych" mieszkańców?

nie jestem. podobno dala sie naciagnac moja szwagierka( zrodlo  :ble: ), ale ja cos jej nie bardzo wierze- wczesniejsze z nia doswiadczenia. i chodzi mi li tylko o fakt- bylo tak czy nie

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:16:13 »
Cytat: "kier"
podobno dala sie naciagnac moja szwagierka( zrodlo :ble: ), ale ja cos jej nie bardzo wierze- wczesniejsze z nia doswiadczenia.


Rozumiem, pożyczyła pieniądze na wynajęcie mieszkania i teraz bajeruje, że została oszukana, by nie oddawać długu. Wygląda na to, że to Ty zostałeś naciągnięty. Niestety. Szczerze? Ta cała historia jest trochę za tania... Życzę wyjaśnienia tej przykrej zagadki. Pozdrawiam.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:24:07 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "kier"
podobno dala sie naciagnac moja szwagierka( zrodlo :ble: ), ale ja cos jej nie bardzo wierze- wczesniejsze z nia doswiadczenia.


Rozumiem, pożyczyła pieniądze na wynajęcie mieszkania i teraz bajeruje, że została oszukana, by nie oddawać długu. Wygląda na to, że to Ty zostałeś naciągnięty. Niestety. Szczerze? Ta cała historia jest trochę za tania... Życzę wyjaśnienia tej przykrej zagadki. Pozdrawiam.


No chodzą słuchy że to oszusci (Mieszkam w tym bloku) Ale co i jak to sobie ręki nie dam uciąć.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:26:25 »
Cytat: "polo"


No chodzą słuchy że to oszusci (Mieszkam w tym bloku) Ale co i jak to sobie ręki nie dam uciąć.


ale byla jakas akcja w srode? policja? podobno karetka, bo ktos zaslabl?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:32:24 »
Cytat: "polo"
No chodzą słuchy że to oszusci


Myślicie, ze ludzie tak łatwo daliby się nabrać? Przecież ktoś miał klucze od tego mieszkania i musiał je pokazywać przed wynajęciem. Chyba, że były podrobione. Ogólnie, jeżeli to prawda, to ktoś wykręcił niezły numer.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:37:43 »
Cytat: "kier"
Cytat: "polo"


No chodzą słuchy że to oszusci (Mieszkam w tym bloku) Ale co i jak to sobie ręki nie dam uciąć.


ale byla jakas akcja w srode? policja? podobno karetka, bo ktos zaslabl?


Nic o tym nie wiem

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 14, 2011, 19:39:17 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "polo"
No chodzą słuchy że to oszusci


Myślicie, ze ludzie tak łatwo daliby się nabrać? Przecież ktoś miał klucze od tego mieszkania i musiał je pokazywać przed wynajęciem. Chyba, że były podrobione. Ogólnie, jeżeli to prawda, to ktoś wykręcił niezły numer.


Nie na takie rzeczy ludzie sie nabierają

v26

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 15, 2011, 13:53:54 »
Jeśli została spisana umowa , z określeniem daty oraz ceny ,sposobu najmu, osoba oszukana/pokrzywdzona może dochodzić zadośćuczynienia finansowego na drodze sądowej.
Jeśli umowa " na gębę" to ma problem - aby zgłosić sprawę , potrzebni będą świadkowie,
umowa ustna również obliguje, tylko ciężko ją udowodnić.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 19, 2011, 15:45:50 »
UWAGA UWAGA KU PRZESTRODZE MIESZKANIE UL ZAMENHOFA 44 POD WYNAJEM JEST OSZUSTWEM.

lOKATORZY POBIERAJĄ PIENIĄDZE NA WYNAJEM ALE NIE UDOSTĘPNIAJĄ MIESZKANIA



PODAJ DALEJ

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 19, 2011, 16:24:12 »
Cytat: "polo"
UWAGA UWAGA KU PRZESTRODZE MIESZKANIE UL ZAMENHOFA 44 POD WYNAJEM JEST OSZUSTWEM.


czyli jednak mowila prawde...czas wiec na przeprosiny

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:20:15 »
Cytat: "polo"
UWAGA UWAGA KU PRZESTRODZE MIESZKANIE UL ZAMENHOFA 44 POD WYNAJEM JEST OSZUSTWEM.

Zastanów się dwa razy, zanim kogoś oskarżysz. Z Twojej wypowiedzi wynika, że każdy, kto daje do wynajmu miekszanie z klatki nr 44 na Zamenhofa jest oszustem. W tej klatce jest prawie sto mieszkań... Dużo ludzi oskarżyłeś. Uważaj, żeby oni Ciebie nie oskarżyli za pomówienia, bo nie wierzę, że wszyscy są oszustami.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:27:16 »
Cytat: "gumastic"
Cytat: "polo"
UWAGA UWAGA KU PRZESTRODZE MIESZKANIE UL ZAMENHOFA 44 POD WYNAJEM JEST OSZUSTWEM.

Zastanów się dwa razy, zanim kogoś oskarżysz. Z Twojej wypowiedzi wynika, że każdy, kto daje do wynajmu miekszanie z klatki nr 44 na Zamenhofa jest oszustem. W tej klatce jest prawie sto mieszkań... Dużo ludzi oskarżyłeś. Uważaj, żeby oni Ciebie nie oskarżyli za pomówienia, bo nie wierzę, że wszyscy są oszustami.



Kto nie jest oszustem, to nie musi sie czuć obrażony. A jak ktoś czuje sie urazony to ma coś do ukrycia. Pisze to ku pszestrodze, ale no cóz ludzim pomóc nie warto jak widze.