Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] wynajem- oszustwo  (Przeczytany 17060 razy)

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 19, 2011, 21:15:27 »
To nie chodzi o obrazę, o jakieś osobiste sprawy, czy ukrywanie czegoś - to konkretny  biznes. Takie wypowiedzi na forum odstraszają klientów. Wszystkich klientów od wszystkich mieszkań w klatce nr 44. A klient to jest kasa, niektórzy z tego żyją i jeżeli to przeczytają, to możesz mieć problem. Zrozum, to ja Tobie chcę w tej chwili pomóc! Chcesz mieć wyrok przez taki drobiazg? Albo podaj numer mieszkania, o jaki chodzi, albo sformułuj słowa inaczej, żeby były tak jak mówisz informacją, ostrzeżeniem, ale nie oskarżały nikogo, jeżeli nie wiesz, kogo konkretnie mają oskarżać. A tak, to wylałeś dziecko z kąpielą.

emma

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 21, 2011, 21:53:56 »
Byłam jedną z osób, które ten Pan chciał naciągnąć. Oferował bardzo korzystny wynajem tylko za opłaty, przy czym żądał kaucji płatnej od razu, żeby mieć pewność ,że się nie wycofam. Zażądałam od niego aktu notarialnego i podpisania umowy w dniu następnym . Umówiliśmy się na następny dzień i już się do mnie nie odezwał. Ja nie dałam się wrobić, chociaż wyglądało to kusząco. To mieszkanie o którym jest ten post to fakt. Uważajcie!!!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 21, 2011, 21:59:26 »
A czy ktoś zgłosił się z tym na policję? Takie cwaniactwo trzeba tępić. Szczerze powiem, że na początku nie chciało mi się w to wierzyć, lecz teraz muszę zwrócić honor i przyznać rację oszukanym osobom.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 22, 2011, 12:05:21 »
Jak widać ludzie oszukują na wszystkim,dosłownie wszędzie.Co za czasy.
Dobrze choć ,że historia z mieszkaniem jest duża sprawą,że się tak wyrażę,i dużo naciągniętych raczej nie będzie.Wieści szybko się rozchodzą ,a i tak na gębę nikt rozsądny raczej kaucji nie da ani innych opłat.W końcu to duże kwoty.
Popieram SPEEDBAX-a,na policję zgłosić próbę wyłudzenia.
Na razie nie ma podpisu......

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 22, 2011, 12:13:23 »
Cytat: "speedbax"
A czy ktoś zgłosił się z tym na policję?


Nie wiem ile w tym prawdy,ale podobno 13 osób poszkodowanych zgłosiło się na policję!

karinnn

  • Gość
Re: wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 24, 2011, 23:38:51 »
Cytat: "kier"
witam, ma moze ktos jakies info o rzekomym oszustwie mieszkaniowym w policach, a dokladnie chodzi o to, ze gosc z ogloszenia wynajmowal to samo mieszkanie kilkunastu osobom, oczywiscie pobierajac wczesniej kase na kaucje. mieszkanie podobno w wiezowcu na zamenhoffa. ludzie w srode, dwa dni temu, mieli sie podobno wprowadzac i sie wszyscy spotkali. pytam, bo zrodlo, z ktorego mam to info nie jest do konca rzetelne i ewentualnie chcialbym temat  potwierdzic
Witam dziś 24 .01.2011 ten oszust spotkał sie z moja siostrą aby wyłudzić od niej kolejne pieniadze chciał ja pobic jeszcze uwazajcie to jest nie zdrowy człowiek chyba oszukał około 15 rodzin.UWAGA OSZUST POZOSTAWIA BEZ MIESZKANIA I BEZ PIENIĘDZY BIEDNE RODZINY>BO NIKT BOGATY NIE CHCE WYNAJMOWAĆ MIESZKANIA TYLKO ZA OPŁATY ŻYRUJE NA NAJBIEDNIEJSZYCH ULICA ZAMENHOFA 44-37 czy Wy też tak zostaliście oszukani?


.

MłodyS53

  • Gość
Re: wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 25, 2011, 00:48:51 »
My także zostaliśmy oszukani przez tego krętacza. Sprawa jest dawno na Policji. Jak coś jestem chętny do zebrania kilku osób oszukanych w celu złożenia zbiorowego zawiadomienia o przestępstwie. Policja w Policach prosi o kontakt osoby oszukane przez "właściciela" mieszkania przy ulicy Zamenhofa 44/37. Sprawa poszła także do spółdzielni i na szczęście mieszkanie zostanie zabrane prawowitemu właścicielowi. Policjant udzielił mi informacji że ten oszust oszukiwał także w Szczecinie i to na grubsze kwoty (np. 80tysi.) Oszust z imienia i nazwiska legitymuje się dowodem na nazwisko  Robert Z.[...] adres zameldowania w dowodzie to Gorbatka-letnisko ul. Spokojna [...] Kozienice (okolice Radomia). Podpisuje umowę bez zająknięcia kłamiąc i oszukując w żywe oczy. Prawowitym właścicielem jest Maciej L.[...].

Jeszcze raz proszę osoby oszukane o kontakt.

Pozdrawiam

*[...] Część danych osobowych usunięta przez Administrację.

karinnn

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 25, 2011, 07:16:27 »
gdzie składaliście doniesienie w policach czy w Szczecinie?

MłodyS53

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 25, 2011, 07:55:02 »
Cytat: "karinnn"
gdzie składaliście doniesienie w policach czy w Szczecinie?

Oczywiście że w Policach. Z dwóch powodów.
1. Odbywa się ten proceder w Policach.
2. Mieliśmy bliżej.


Pozdrawiam

karinnn

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 25, 2011, 12:23:06 »
Wiemy napewno,że przez około tygodnia napewno nikt nie zostanie oszukany:)Pozadrawiamy

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 25, 2011, 12:31:16 »
A co zamkneli oszustów? Czy uciekli?

madmaciek

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 25, 2011, 17:03:26 »
Ja jestem prawowitym najemcom tego lokalu, Pan Z.[...] miał mi zrobić tam remont, ale okazało się i że jest oszustem i mi zrobił taki przekręt że ponaciągał ludzi na zaliczki na wynajem mieszkania. Teraz spółdzielnia może mi cofnąć umowę najmu.
Oczywiście Pan Z[...] mnie teraz unika i niemam do niego kontaktu.

*[...] Część danych osobowych usunięta przez Administrację.

juniorex2411

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 30, 2011, 15:57:18 »
tak jasne pan jest właścicielem i pise sobie pan tak spokojnie na forum;) a wiadomo coś dalej o tej sprawie??

kertiss1

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 31, 2011, 15:58:47 »
witam to jest rzeczywiscie przestepca ktory oszukal kilka osob w szczecinie sprzedawal to samo mieszkanie kilku osoba w tym i mnie oszukal  na 80 tys zl mieszkanie bylo na ulicy sciegiennego 67/5  robert Z z garbatki LETNISKO widze ze dalej oszukuje chetnie nawiaze kontakt z poszkodowanymi sprawa jest w prokuraturze

kertiss1

  • Gość
[Police] wynajem- oszustwo
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 01, 2011, 18:25:49 »
poszukuje osoby poszkodowane moze wspolnie mamy szanse zatrzymac tego czlowieka   moja rodzina zostala oszukana na kupnie mieszkania   w szczecinie    prosze osoby poszkodowane o kontakt dziekuje     502238481