Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Porzucone samochody na parkingach???  (Przeczytany 29256 razy)

Wujek Sknerus

  • Gość
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 19, 2011, 09:32:02 »
Oh, jaka grozna straz miejska, oh jej. Zmusza wlasciciela do usuniecia auta mimo, iz jest ono zarejestrowane.

Nie wiem, jakby do mnie z taka "prosba" wpadli to tylko bym sie ironicznie usmiechnal. Bo skoro auto jest moje, zarejestrowane, nie rozpada sie i nie cieknie, a stoi w miejscu mojego zamieszkania to moga mi naskoczyc.

Offline juras_10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 20, 2011, 18:48:24 »
No tak, polóweczki nie ma i dalej nie ma miejsc parkingowych bo zajmują je mieszkańcy leningradu. Może by tak się skrzyknąć i zrobić jakieś zebranie w spółdzielni  żeby zrobili jakiś szlaban przed wjazdem na parking, aby był to parking zamknięty - tylko dla mieszkańców bloków 4 piętrowych. No ale to chyba marzenie.
Jurek

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:28:28 »
Jasne, że marzenie... pod moim blokiem jest dość duży parking, dlatego parkują tam ludzie z 4 bloków obok, w rezultacie, gdy wracam z popołudniówki jestem zmuszona zaparkować duuużo daleko od domu.
Ale najbardziej  wnerwia mnie , gdy widzę auto sąsiada na parkingu przed domem, gdy wiem, że ma garaż. Gdybym ja miała garaż...

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:47:53 »
Cytat: "jasia"
Ale najbardziej wnerwia mnie , gdy widzę auto sąsiada na parkingu przed domem, gdy wiem, że ma garaż.

Jasia,tak się składa,że ja mam garaż,a pomimo tego kilka razy musiałem parkować pod blokiem,
bo wjazd do garażu miałem zastawiony przez samochody mieszkańców pobliskich bloków!
 Wzdłuż ul.Okulickiego są zrobione nowe miejsca parkingowe,
począwszy od skrzyżowania z ul.Wyszyńskiego,ale po co taki "kierowca" ma iść do swojego bloku 100 metrów
 skoro może postawić swój samochód 20 metrów od klatki,a tym samym zablokować wjazd do garażu!
Tego nie potrafię zrozumieć!  :crazy:

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:54:11 »
Mirkuls, takiemu gościowi wybiłabym reflektor... żart, ale zostawiłabym kartkę , że na drugi raz może spotkać się z taką ewentualnością...
zastawienie komuś wjazdu do garażu, to chamstwo, nic dodać nic ująć.

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 20, 2011, 21:07:58 »
Cytat: "jasia"
Mirkuls, takiemu gościowi wybiłabym reflektor


Niestety jestem daleki od takich czynów,bo można popaść w niezłą "kałabanie"!

Póki co, proszę o pomoc Straż Miejską,ale tylko w ostateczności,kiedy naprawdę nie mam jak wjechać!
Jak jest jakaś możliwość wjazdu,to kombinuje,
ale wtedy płyną z moich ust bardzo niewybredne komentarze na temat "zastawiaczy"!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 20, 2011, 21:46:04 »
Cytat: "jasia"
takiemu gościowi wybiłabym reflektor... żart

Cytat: "jasia"
ale zostawiłabym kartkę , że na drugi raz może spotkać się z taką ewentualnością

Cytat: "jasia"
zastawienie komuś wjazdu do garażu, to chamstwo


dokładnie jasia, chamstwo u takiego co zastawia i u Ciebie (Twoje wypowiedzi)
Cytat: "jasia"
nic dodać nic ująć.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 21, 2011, 14:46:35 »
rbk, jakiś ty wrażliwy...
na żartach się nie znasz?
a... może chamskie jest zostawienie komuś kartki, żeby nie zastawiał wjazdu do garażu?
Można grzeczniej?

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 21, 2011, 16:25:26 »

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 21, 2011, 17:47:25 »
Cytat: "Sikora"
Jak widać popularne też są naklejki : http://allegro.pl/naucz-k...1355709651.html


Dzięki Sikora!
Zamówienie już poszło!  :lol2:
Niebawem zaczynam działać! :devil:

Amstafizna

  • Gość
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 22, 2011, 09:05:30 »
Cytat: "jasia"
jestem zmuszona zaparkować duuużo daleko od domu.
naszczęście u mnie pod blokiem nie miałam nigdy problemu z miejscem parkingowym o kazdej porze dnia i nocy zawsze cos znajde. Mieszkająć w Szczecinie codziennie miałam ten problem wiec znam ten ból i wspołczuje.

MłodyS53

  • Gość
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 02, 2011, 13:39:32 »
Ejjj no jakby mi jakiś taki nadgorliwy policzanin walczył o zabranie auta to bym zabił.
Sam mam samochód który stoi rok nie ruszany. Z jakiego powodu? A to już moja sprawa. Auto jest jeżdzące bez problemu mogę wsiąść i pojechać. Jednak skoro nie mam potrzeby nim jeździć to po co mam go ruszać? Jest wolny kraj, parkingi są ogólno-dostępne i dlaczego niby mam auto zabrać z parkingu skoro to moja własność? Stać mnie na posiadanie 15 aut a że na parkingu jest tylko 16 miejsc to co mnie to obchodzi? Mam prawo do parkowania tam samochodu i możecie mi poskakać. Jeśli się nie podoba że stoi pod blokiem to wykup mi miejsce na parkingu strzeżonym bądź wynajmij garaż i zabiore auto spod bloku, proste. Czemu niby mam płacić za parking skoro pod blokiem mam za darmo i mam do niego prawo?

Paranoja. Jeśli masz problem z parkowaniem pod blokiem to albo wykup sobie miejsce albo sprzedaj parcha i jeździj KM.

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 02, 2011, 14:37:12 »
Kolejny złom - biały Seat Toledo na stargardzkiej rejestracji. Parking/ zatoczka na Zamnehofa. Ktoś przyprowadził przed wakacjami rozbitka, postawił i stoi. Włożył tylko lampy i grill, krzywo i na oko.
Trawka ładnie pod nim zaczyna rosnąć...

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 02, 2011, 18:21:38 »
Cytat: "MłodyS53"
Ejjj no jakby mi jakiś taki nadgorliwy policzanin walczył o zabranie auta
Cytat: "MłodyS53"
który stoi rok nie ruszany.

Ejjj no ja myślę że jakby stał dopiero rok to spora część mieszkańców nawet by się do tej pory jescze nie zorientowała że następny "żużel" zaczyna straszyć na parkingu więc się nie ekscytuj... Już byś zabijać chciał  :devil:
Myślę że mówimy tutaj raczej o takich samochodach jak wyżej omawiana polówka która stała na parkingu nie ruszana od 2004 roku i pod którą trzeba było w lato kosić trawę i SIAL miał niemały problem  :rotfl:

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Police] Porzucone samochody na parkingach???
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 02, 2011, 20:35:20 »
No dokładnie, mówimy o starych wrakach więc kolego Młody pij zimną wodę może ochłoniesz....!!
Zabijesz.... co Ty w ogóle wypisujesz....
Pozdrawiam