Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic  (Przeczytany 27265 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« dnia: Listopada 12, 2010, 14:31:51 »
Z grona tegorocznych kandydatów na burmistrza Polic, zdecydowanie wybieram i poprę Władysława Diakuna.


dlaczego nie inni?:

Pani Chmielewska - jej szeroko komentowana skłonność do zmiany ugrupowań politycznych, świadczy o niestałości, braku zaangazowania i nie daje gwarancji realizacji obietnic(wszak zmiany Pani Ewie łatwo przychodzą). Oprócz tego uważam, że nie ma bladego pojecia o mechanizmach funkcjonowania gminy, mimo swojego doświadczenia w powiecie nie zdołała moim zdaniem poznac specyfiki działania gminy. Mój głos - NIE

Pani Zielińska - kandydatura Pani Jadwigi jest zobrazowaniem słabości środowiska lewicy w Policach. Jest to kandydatura słaba, serzej nieznana i nieco chyba skompromitowana działalnością w SM Chemik. Żałuję, że SLD nie zdobył się na odwgę i nie wystawił kogoś młodego, świezego i dynamicznego. Kandydatka na burmistrza oraz skład list świadczy ewidentnie, iz celem tej kampanii jest wzięcie tylko choć jednego mandatu w radzie. Mój głos - NIE

Pani Łapin - powtórzę to co napisałem wczoraj. Pani Agnieszka zna sie na samorządzie tak samo, jak ja na chemii. A ja szczerze oświadczam, nie mam zielonego pojęcia o chemii ;) Mój głos - NIE.

Pan Kowalewski - pomimo młodego wieku i zdolności do kreatywnego myslenia oraz doświadczenia samorządowego Krystian poszedł troche nie taka droga programową. Szukając pomysłów na to jak tu się różnić od Burmistrza Diakuna poszedł w obietnice na wyrost. Skorzystał tu z mechanizmów perfekcyjnie wykorzystanych 4 lata temu Krzystka, a niedawno przez miłościwie nam panującego Pana Gajowego - obiecać wszystko, wszystkim bez względu na koszty i mozliwości. Ponadto mam uzasadnione obawy, ze Krystian-burmistrz pozbawiony będzie jakiegokolwiek wsparcia i zaplecza PO, w zwiazku z tym jego administracja będzie zbieraniną przypadkowych osób a nie zgraną "paką". Mój głos - NIE.


Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

sosna123

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2010, 14:37:14 »
tak, ale krystian nie ma strony sekrety władzy i pełno nie wyjaśnionych spraw
poza tym wy jedziecie na jednym wózku

czy 12 lat rządzenia to dla ciebie za mało?

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2010, 14:43:08 »
To chyba jasne, że komuchy się nawzajem popierają, nie?
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2010, 14:45:09 »
To wyborcy, mieszkańcy decydują jak długo chcą kogos na stanowisku burmistrza. Możesz sie na to zrzymać ale takie sa reguły.

A i Krystian dorobił się już kilku "sekretów władzy". Wystarczy prześledzić chciazby to forum.

Co zaś do samej strony. Zawiera ona same pomówienia i oskarżenia nie poparte dowodami. Do tego stworzyli ją tchórze, którzy nie odwazyli się pod swoimi rewelacjami podpisać w obawie przed przegraną w sądzie w trybie wyborczym. Taka jest moja opinia o tej stronie.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline MAGcam

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2010, 14:53:39 »
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic

Temat jako reklama czy sugestia własna.
Mnie to osobiście ni grzeje ni ziębi ale uważam że,słowo "najlepszym" w temacie jest zdecydowanie nie na miejscu.
Każdy ma prawo wyboru wedle własnego uznania, a to mi wygląda na publiczne odgórne i w pewnym sensie narzucanie wyboru.

Ps:
- czy "najlepszy" kandydat rozliczył się do końca gdzie podziały się miliony z wodociągów?
- czy samo przyznanie się do tego iż wiedział że pieniądze nie są wykorzystywane na  
  przeznaczony cel wystarczy?
- co dalej ze sprawą "Janek"?
- itp ale z postu zrobi się śmietnik

Proszę nie brać tego do siebie. Ja osobiście jestem a polityczny i nie "kibicuję" żadnemu ugrupowaniu czy kandydatowi.

sosna123

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2010, 14:55:19 »
aa czyli faktury z pieczątką gminy i podpisem osoby wystawiającej nie są dowodem.
to ciekawe.

podajcie do sądu założyciela strony - skoro to same pomówienia i oskarżenia.
dowiedzieć się czyja to strona to 5 min.

poza tym, ktoś powinien wydać oświadczenie w sprawie tej strony
a tu cisza. czyżby liczycie, że mało ludzi się dowie. stara taktyka przemilczeć, aż szary lud zapomni.

kolins

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2010, 14:57:51 »
Panie Ufniarz ,uprawia Pan propagandę Gryfa, a ja przynajmniej zadaję pytania, mam wątpliwości,zastanawiam się,  a Pan w stylu "Sekretów władzy " jakieś insynuacje,(Pana cytat:"Krystian dorobił się już kilku "sekretów władzy". Wystarczy prześledzić chciazby to forum."). Nie uchodzi...  :'(

Jeszcze raz mówię :nie kiełbasa wyborcza i opluwanie przeciwników, ale KONKRETY! :szukaj!:

Offline MAGcam

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2010, 15:02:45 »
ad grzegorz.ufniarz

Tutaj proszę szanownego pana wtrącę cytat ze strony z programem wyborczym
"najlepszego"kandydata.Proszę zwrócić uwagę na to co zaznaczyłem kolorem czerwonym
w kontekście mojego wcześniejszego postu-patrz po myślnikach


Szanowni Państwo!

Samorząd terytorialny jest podstawą demokratycznego systemu funkcjonowania państwa. Jednakże, aby właściwie wypełniał on swoje konstytucyjne funkcje, aby w sposób prawidłowy realizował swoje ustrojowe powinności musimy być za niego współodpowiedzialni. Nie jesteśmy ugrupowaniem nowym, powołanym ad hoc (jak to czynią inne komitety) na potrzeby wyborów. Nie jesteśmy również partią polityczną. Nasze poglądy, działania, nie zależą od żadnych władz regionalnych czy też centralnych. Poddaliśmy się woli Państwa w poprzednich wyborach, obdarzyliście nas, mieszkańcy gminy i powiatu Polickiego zaufaniem. Dziś po czterech latach ciężkiej pracy w obu samorządach uważamy, że nie mamy się, czego wstydzić. Jesteśmy dumni z dokonań. Już wiele lat temu w sformułowaliśmy zasady, którymi kierujemy się w działalności publicznej, uznajemy je za uniwersalne i pozostajemy im wierni. Niezłomnie uznajemy za najważniejsze:

    * UCZCIWOŚĆ
    * KOMPETENCJE
    * POSTAWĘ SŁUŻBY

Kolor czerwony zarezerwowany jest u nas na forum TYLKO dla Administracji i moderatorów. Pozdrawiam - Kuba

kolins

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2010, 15:16:17 »
A propos opinii P.Ufniarza nt. Kowalewskiego
"obiecać wszystko, wszystkim bez względu na koszty i mozliwości. " tak komentuje Pan program Kowalewskiego.Ale odwrotnie działa Pan Diakun, żadnych kosztów, żadnych możliwości (rozwoju).
Gmina Police zajęła 94 miejsce na 114 w rankingu Gazety Prawnej na gminę wykorzystującą fundusze unijne, to wstyd! :<

marcelina

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 12, 2010, 15:19:41 »
Co to za propaganda w temacie?

dlaczego NIE Pana Diakuna?

Pan Diakun -przez 12 lat za wiele nauczył się o robieniu przekrętów. Mój głos ZDECYDOWANIE NIE.

sosna123

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 12, 2010, 15:24:58 »
Dokładnie. Diakun jest jak barman.
Kiedy przyjmuję się nowego barmana do pracy to jest on pełen zapału i energii.
Niestety po 2-3 latach pracy ten sam barman nie jest już taki efektowny. Poza tym nauczył się dużo sztuczek jak dolać mniej za więcej.

To źle że diakun nie jest w partii. bo tak naprawdę nikt nad nim nie czuwa. sam jest sobie władzą.

Offline MAGcam

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 12, 2010, 15:44:45 »
Kuba przyjąłem do wiadomości ;D
Jestem weteranem na innym forum dotyczącego hobby stąd ta naleciałość.
Sorki za niedoczytanie regulaminu-wiesz jak to jest.Pozdrawiam

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 12, 2010, 15:59:30 »
Uważam, że Grzegorz Ufniarz ma w 100% racje.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 12, 2010, 16:10:59 »
Cytat: "Marcin069"
Uważam, że Grzegorz Ufniarz ma w 100% racje.
Też tak uważam.Widzę niedociągnięcia naszego Burmistrza, ale wole jego niż młodego nić nie wiedzącego .I nic mnie nie obchodzą lustracje i inne pie ......ły wyciągane jak króliki z kapelusza przez opozycje .Jak na teraz nie widzę innego godnego kandydata ,który by zastąpił Diakuna   ,może w przyszłych wyborach .Chciała bym aby przez te cztery lata ,ktoś zapracował sobie tak na zaufanie Policzan ,jakie ma obecny Burmistrz.A wtedy oddam na niego mój głos.

Offline MAGcam

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 12, 2010, 16:12:49 »
Cytat: "Marcin069"
Uważam, że Grzegorz Ufniarz ma w 100% racje.


To proszę ustosunkować się w takim razie do tego co napisałem wyżej;
"najlepszy" kandydat i jego program wyborczy-uczciwość.
Proszę o fakty i konkrety a nie zamydlanie przedwyborczą paplaniną i krążenie wokół byleby nie na temat.