Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic  (Przeczytany 27004 razy)

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 12, 2010, 21:39:16 »
Z tego co pamiętam to Ufniarz z Kowaleskim razem się bawili w politykę w jednej partii. UW widzę Gresiu  ze zamieniłeś lojalność na stołeczek dla siebie i swojej rodzinki , a dzisiaj dał byś sobie za to nawet  jaja na sucho ogolić.  :shaking2:
I czemu na waszych listach są same spasione gęby ?????

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 12, 2010, 21:49:16 »
Idzie Grześ przez wieś worek piasq niesie... Pana Grzegorza znam od dawna, czasy jego pierwszej dziewczyny... Zawsze miałem wrażenie, że w jego mniemaniu, jego niby pedagogiczne pochodzenie, daje mu prawo do wyższości nad innymi. Ja to zlewałem, bo dla mnie nie było czegoś takiego, jak równy i wyższy. Dla mnie wszyscy są równi, szczególnie wtedy, gdy działamy w zespole i końcowy sukces ma być dzielony sprawiedliwie. Ale Grzesiu lubi tłuste źródła i pod płaszczykiem pozornej szczerości przytula się tam gdzie jest lepiej. Hm....

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 12, 2010, 21:55:40 »
Cytat: "Pik Pok"
Ponieważ wg. mnie Pan Władysław sprawdza się w roli gospodarza naszego miasta.


Jak słyszę "gospodarz miasta" to przypomina mi się gospodarz domu z Alternatyw 4. Cóż to za sztuka zrobić chodniki, piękną zieleń i zadbać o estetykę miasta, mając 120 mln. budżet?! To żadna łaska, i nawet gdyby burmistrzem był Miś Uszatek, zrobiłby to samo. Łatwo przyzwyczaić się do dobrego, kiedy to zakłady chemiczne generują połowę budżetu. Nie trzeba wtedy dbać o pozyskiwanie inwestorów, bo i po co, kasa i tak jest. Czy ktoś jest w stanie pokazać mi zakład pracy w Policach, który zatrudnia powyżej 100 osób, co tam 100 wystarczy 50? (Tylko mam na myśli zakład prywatny) ZGKiM, Transnet, PEC, SPPK zatrudniają po tyle osób ale to podmioty gminne (i dobrze, że są). Gdyby doszło do nieszczęścia i ZCH przestałyby istnieć, to wówczas dobry gospodarz okaże się być bardzo złym gospodarzem, bo do jakich to innych firm mogliby zatrudnić się bezrobotni? Police mają bardzo wysoki budżet jak na 40 tys. miasto. Budżet, który rozleniwił władzę samorządową do tego stopnia, że na inwestorach jej po prostu nie zależy, a potencjalnych inwestorów nie traktuje się poważnie. Zakładom życzę jak najlepiej, niech stają na nogi jak najszybciej. Przyszłemu burmistrzowi życzę żebyśmy nie byli w ogonie gmin wykorzystujących fundusze europejskie, tak jak to jest teraz. Żeby tak się stało to przyszły burmistrz musi być naprawdę nowym burmistrzem.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

prawda

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 12, 2010, 22:51:32 »
diakun już się wypalił. Nie zrobi nic nowego.
On nie myśli jak my młodzi. Nie wie czego potrzebujemy.
Nie wie jakie są nasze priorytety bo skąd ma wiedzieć?? Nie jest młody.

Diakun ma już swoje lata. Dajmy mu odpocząć.

wszyscy młodzi postawmy na młodych. Co z tego że był tyle lat. Taka nasz polska mentalność
Wybieramy mniejsze zło. Tych co już są wybrani. Boimy się dokonać nowej decyzji. Ale czas to zmienić.
Zawsze nowe świeże spojrzenie jest lepsze niż stare.

dajmy szansę młodemu. Diakun miał 12 lat na pokazanie co potrafi. Co zrobił wielkiego dla Polic?
mamy prace, mamy inwestorów? yyyy NIE!!!!

to że zrobił 3 chodniki i 2 boiska nie znaczy że się wykazał.
Zrobił to co było wymusił na nim rynek i społeczeństwo. A co zrobił sam od siebie?
hmm to co dal od siebie możemy przeczytać na sekretach władzy

do obrońców diakuna: przy korytku każda świnia kwiczy

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 12, 2010, 23:12:39 »
Diakun się wypalil? Na pewno dużo w tym racji, tylko jaka jest alternatywa . Bo tym co chcą rządzić naszą gminą nawet nie chce się ruszyć tyłków by przyjechać na moją wieś i zapytać czego my wieśniaki potrzebujemy. A sztaby (wszystkie bez wyjątku)tak wstydzą się swoich kandydatów,że przyjeżdżają w nocy by zaklejać plakaty konkurentów (mam pod domem tablicę). Wybór mamy z:
-pan ze słupa
-pani z tektury na płocie
-pan uśmiechnięty z ulotki w mojej bramce
-pani z przyczepy,która stoi na parkingu

I komu postawić krzyżyk....bo niektórzy z naszego forum myślą że wybierają burmistrza Polic i koncentrują się na mieście. Tam należy dodać słówko GMINA, a to także wsie bez poparcia,których wyborów nie uda się wygrać.

prawda

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 12, 2010, 23:14:41 »
wybierz pana z sekretów władzy i wszystko będzie po staremu

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 13, 2010, 00:52:17 »
Powiedz jak my młodzi mamy przebić się do polityki ja się na chodzę po wsi startuje z dalszej pozycji nie mamy jeszcze takiej siły przebicia i kasy aby startować z pierwszej pozycji,
a też mnie krew zalewa jak patrze że jest tyle do zrobienia droga z  Polic do Trzebieży ,odśnieżanie nie jestem radnym a od kilku lat już walczę  co zimę żeby drogę odśnieżyli bo wiem jaki problem jest aby dojechać do pracy ,wyrzucanie śmieci ,internet i wiele innych problemów my młodzi to rozumiemy ale wytłumacz to konserwie z każdego ugrupowania.Cieszę się ze jest tyle wypowiedzi młodych na forum i ma nadzieje ze młodzi zostaną wybrani bo my młodzi z każdej opcji się dogadamy i zrobimy wiele dla miasta i gminy.Mam nadzieję ze do wyborów pójdzie więcej młodych ludzi i zrobimy porządek postawimy na młodość i nowe twarze .A ty panom co byli do tej pory podziękujemy żeby nas więcej nie ośmieszali na Polskę. Z góry przepraszam za styl.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 13, 2010, 02:03:12 »
ale nie można też pójść kluczem,że młodość to recepta na sukces. Zaczynając pracę w nowym miejscu najwięcej uczymy się od starych pracowników. Gdy do tego dołożyć nasze świeże spojrzenie to jest wtedy szansa na zmiany. Będę powtarzał wciąż,że nikt nikogo nie pyta jakie są faktyczne potrzeby bo przecież najprościej napisać na ulotce-jestem uczciwy i będę dobrze reprezentował was w samorządzie lub chcecie rozwoju i sukcesu gminy głosuj na mnie. Nuuuuuuuuuuuda,obłuda i dobry program do obróbki zdjęć-to wg.mnie obraz kampanii wyborczej 2010

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 13, 2010, 07:24:51 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "Pik Pok"
Ponieważ wg. mnie Pan Władysław sprawdza się w roli gospodarza naszego miasta.


Jak słyszę "gospodarz miasta" to przypomina mi się gospodarz domu z Alternatyw 4. Cóż to za sztuka zrobić chodniki, piękną zieleń i zadbać o estetykę miasta, mając 120 mln. budżet?!

Żadna. Wystarczy zamknąć szkoły, przedszkola i żłobek, przestać płacić pensje nauczycielom i takie tam.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Pik Pok

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 13, 2010, 10:31:35 »
Niektórzy piszą, że młodość niektórych kandydatów jest ich pierwszorzędnym atutem. Za sprawą młodego wieku mają większe szanse na sprostanie wymagań stawianych przez młodszych mieszkańców naszej Gminy. No dobrze, tylko pytam się czy wśród "młodych" kandydatów jest ktoś kto ruszy tą całą machiną. Spowoduje, że miasto Police i okoliczne miejscowości staną się nagle tygrysami zachodniopomorskiego.

Sam jestem młodym człowiekiem i szczerze mówiąc marzy mi się kandydat z przysłowiowym "jajem", w tegorocznych wyborach takiej osoby niestety nie ma. Pani Łapin? kim jest owa Pani?. Po jej wypowiedziach na forum i propozycjach programowych odnoszę wrażenie, że jej kandydatura jest troszkę komiczna i ni jak ma się do rzeczywistości. Pan Kowalewski, też za dużo mi to nie mówi. Ot jakiś tam radny co nagle zapragnął zostać burmistrzem. Tyle o nim wiem - nie zapadł szczególnie w mojej pamięci.

sosna123

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 13, 2010, 12:45:15 »
Cytuj (zaznaczone)
", w tegorocznych wyborach takiej osoby niestety nie ma


znasz wszystkich osobiście, że wiesz, że takich nie ma?
zanim coś napiszesz pomyśl. bo w śród kandydatów jest dużo ludzi z jajem

marcelina

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 13, 2010, 12:55:53 »
Pik Pok wolisz obecnego burmistrza bo wiesz jaki jest, niż nowego, który chce ruszyć tym grajdołem?  Nowi chcą się pokazać od najlepszej strony i zawsze widać tego efekty, a taki Diakun będzie miał w nosie Police, bo za 4 lata przechodzi na emeryturę.

Pik Pok

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 13, 2010, 13:31:53 »
Cytat: "sosna123"
znasz wszystkich osobiście, że wiesz, że takich nie ma?
zanim coś napiszesz pomyśl. bo w śród kandydatów jest dużo ludzi z jajem


Sosno, ja ich nie znam. Dlatego ich zadaniem jest zaprezentowanie siebie w sferze publicznej i pokazać się z jak najlepszej strony. Właśnie po to aby mogli mnie do siebie przekonać. Proste prawda?

Cytat: "marcelina"
Pik Pok wolisz obecnego burmistrza bo wiesz jaki jest, niż nowego, który chce ruszyć tym grajdołem? Nowi chcą się pokazać od najlepszej strony i zawsze widać tego efekty, a taki Diakun będzie miał w nosie Police, bo za 4 lata przechodzi na emeryturę.


Marcelino, to jest mój wybór - podyktowany pewnymi czynnikami. Nikt mnie przecież nie zmusza do głosowania na kandydatów, którzy mnie nie przekonują. Dlaczego od razu zakładasz, że p.Diakun będzie miał Police w nosie? Jego następna kadencja (jeśli oczywiście wygra wybory) pokaże czy tak będzie. Nie ma co prognozować.

marcelina

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 13, 2010, 18:49:49 »
Cytuj (zaznaczone)
Jego następna kadencja (jeśli oczywiście wygra wybory) pokaże czy tak będzie. Nie ma co prognozować.

Wolę nie ryzykować. :)

Uważam, że jest za długo na tym stanowisku, a to niezdrowe. Nie chcę się wstydzić swojego burmistrza, a obecnie tak jest. Mojego głosu na pewno nie dostanie, zagłosuję na Łapin i mówcie co chcecie, że jestem jej córką, matką czy babcią -dlatego ma mój głos- ma mój głos bo lubię ludzi wytrwałych i nie wchodzących w jakieś szemrane układy.

monika1980

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 13, 2010, 19:10:26 »
Cytat: "marcelina"
Cytuj (zaznaczone)
Jego następna kadencja (jeśli oczywiście wygra wybory) pokaże czy tak będzie. Nie ma co prognozować.

Wolę nie ryzykować. :)

Uważam, że jest za długo na tym stanowisku, a to niezdrowe. Nie chcę się wstydzić swojego burmistrza, a obecnie tak jest. Mojego głosu na pewno nie dostanie, zagłosuję na Łapin i mówcie co chcecie, że jestem jej córką, matką czy babcią -dlatego ma mój głos- ma mój głos bo lubię ludzi wytrwałych i nie wchodzących w jakieś szemrane układy.


Ja tam popieram Panią. Wolę czystą osobę a nie osobę zagmatwaną jak Diakunek, chamską jak Kowalewski, chorągiewkę jak Chmielewska, i nijaka jak Zielińska. Trzysta razy tak, tak tak.